ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
nk12
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Φεβ 08, 2019 6:26 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό nk12 » Πέμ Φεβ 14, 2019 1:27 pm

Καλησπέρα σε όλους,
Αν κ δεν έχω λάβει την επιστολή, μόλις σημερα έλαβα στο email την αίτηση καθώς κ τα δικαιολογητικά που πρέπει να στείλουμε μέχρι τις 28/2. Τα δικαιολογητικά είναι ακριβώς αυτά που περιέγραψε ο συνάδελφος παραπάνω.

Η αίτηση είναι ένα απλό έγγραφο που απλά δηλώνουμε τα δικαιολογητικά που εισυναπτουμε για να ολοκληρωθεί η διαδικασία διορισμού.

Kossa
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 15, 2018 10:14 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Kossa » Πέμ Φεβ 14, 2019 2:03 pm

merm έγραψε:Καλημέρα σε όλους.
Υπάρχει περίπτωση να στείλουν επιστολές για συγκεκριμένες θέσεις (π.χ. μόνο στα κεντρικά); και όχι για θέσεις που αφορούν την περιφέρεια;
Ρωτάω το συγκεκριμένο γιατί μέχρι τώρα δεν έχω λάβει κάτι (ούτε καν ηλεκτρονικά), ενώ άτομο εδώ μέσα είχε πει ότι έχει λάβει επιστολή με ημερομηνία 5/2.


Εγώ είμαι στην Περιφέρεια και έλαβα την επιστολή πριν δύο μέρες. Επίσης πριν λίγο την έλαβα και ηλεκτρονικά. Λογικά στέλνουν τις επιστολές ανά περιοχή. Μην ανησυχείς, θα τη λάβεις.

macoc162
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 03, 2018 12:44 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό macoc162 » Πέμ Φεβ 14, 2019 2:14 pm

σήμερα ήρθε και email. 5/2 είναι το πρωτόκολλο. η αποστολή έγινε 11/2 αν βάλεις το tracking number του συστημένου να δεις

dismir
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2018 12:36 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό dismir » Πέμ Φεβ 14, 2019 2:30 pm

merm έγραψε:Καλημέρα σε όλους.
Υπάρχει περίπτωση να στείλουν επιστολές για συγκεκριμένες θέσεις (π.χ. μόνο στα κεντρικά); και όχι για θέσεις που αφορούν την περιφέρεια;
Ρωτάω το συγκεκριμένο γιατί μέχρι τώρα δεν έχω λάβει κάτι (ούτε καν ηλεκτρονικά), ενώ άτομο εδώ μέσα είχε πει ότι έχει λάβει επιστολή με ημερομηνία 5/2.


Ενδεικτικά εγώ έχω διοριστεί στα Κεντρικά και το συστημένο μου ήρθε στο γραμματοκιβώτιο 12/2 με ημερομηνία σύνταξης επιστολής 5/2. Ηλεκτρονικά δεν έχω λάβει ακόμα κάτι. Πάρε τηλ. αν θες στην Υπηρεσία να ρωτήσεις.

macoc162
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 03, 2018 12:44 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό macoc162 » Πέμ Φεβ 14, 2019 5:48 pm

Πήρα να ρωτήσω για τα δικαιολογητικά και στο 2106988582 που έχει η επιστολή μου είπαν ότι λέει το χαρτί και να τα στείλουμε γρήγορα στο 2106988583 που είναι το email μου είπε ότι άλλο έχεις που κατέθεσες στον ΑΣΕΠ στείλτο μαζί.
Ξέρεις κανείς τι γίνετε?
Επίσης αν τα στείλουμε υπόψιν ποιανού γράφουμε?

ody79
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 07, 2018 11:34 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό ody79 » Πέμ Φεβ 14, 2019 11:10 pm

macoc162 έγραψε:Πήρα να ρωτήσω για τα δικαιολογητικά και στο 2106988582 που έχει η επιστολή μου είπαν ότι λέει το χαρτί και να τα στείλουμε γρήγορα στο 2106988583 που είναι το email μου είπε ότι άλλο έχεις που κατέθεσες στον ΑΣΕΠ στείλτο μαζί.
Ξέρεις κανείς τι γίνετε?
Επίσης αν τα στείλουμε υπόψιν ποιανού γράφουμε?


Προς ενημέρωση, έλαβα τη συστημένη επιστολή την Τρίτη, 12/2 και το e-mail από το HR σήμερα 14/02. Σήμερα κατέθεσα αυτοπροσώπως και τα δικαιολογητικά στο Πρωτόκολλο στην Κατεχάκη (Υπ. Μεταναστευτικής Πολιτικής). Ψιλό ότι να΄ναι μου φάνηκε η όλη φάση εκεί, τουλάχιστον όσον αφορά το Πρωτόκολλο ... μια υπάλληλος που βαριόταν να εξυπηρετήσει, χαρακτηριστικά της είπα ότι θέλω να καταθέσω τα χαρτιά μου για την 6Κ και μου έλεγε ότι δεν ξέρει τι να κάνει ... αφού έβγαλα άκρη γκρίνιαζε στις συναδέλφους της ότι θα έρθουν προσεχώς 130 άτομα να καταθέσουν τα χαρτιά τους και ότι όλη η διαδικασία θα καθυστερήσει λόγω φόρτου εργασίας, κατόπιν ούτε καν έλεγξε τι της κατέθεσα, απλά με ρωτούσε αν είμαι σίγουρος ότι δεν έχω ξεχάσει κάτι ... σουρεάλ καταστάσεις εν γένει. Εν κατακλείδι, αν έστελνα με συστημένο τα δικαιολογητικά θα τα έστελνα στο Πρωτόκολλο ή στη Διευθυνση Ανθρ. Δυναμικού (3ος όροφος, Υπ. Μεταναστευτικής Πολιτικής).

xana
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 717
Εγγραφή: Τετ Απρ 05, 2017 4:45 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό xana » Πέμ Φεβ 14, 2019 11:41 pm

ody79 έγραψε:
macoc162 έγραψε:Πήρα να ρωτήσω για τα δικαιολογητικά και στο 2106988582 που έχει η επιστολή μου είπαν ότι λέει το χαρτί και να τα στείλουμε γρήγορα στο 2106988583 που είναι το email μου είπε ότι άλλο έχεις που κατέθεσες στον ΑΣΕΠ στείλτο μαζί.
Ξέρεις κανείς τι γίνετε?
Επίσης αν τα στείλουμε υπόψιν ποιανού γράφουμε?


Προς ενημέρωση, έλαβα τη συστημένη επιστολή την Τρίτη, 12/2 και το e-mail από το HR σήμερα 14/02. Σήμερα κατέθεσα αυτοπροσώπως και τα δικαιολογητικά στο Πρωτόκολλο στην Κατεχάκη (Υπ. Μεταναστευτικής Πολιτικής). Ψιλό ότι να΄ναι μου φάνηκε η όλη φάση εκεί, τουλάχιστον όσον αφορά το Πρωτόκολλο ... μια υπάλληλος που βαριόταν να εξυπηρετήσει, χαρακτηριστικά της είπα ότι θέλω να καταθέσω τα χαρτιά μου για την 6Κ και μου έλεγε ότι δεν ξέρει τι να κάνει ... αφού έβγαλα άκρη γκρίνιαζε στις συναδέλφους της ότι θα έρθουν προσεχώς 130 άτομα να καταθέσουν τα χαρτιά τους και ότι όλη η διαδικασία θα καθυστερήσει λόγω φόρτου εργασίας, κατόπιν ούτε καν έλεγξε τι της κατέθεσα, απλά με ρωτούσε αν είμαι σίγουρος ότι δεν έχω ξεχάσει κάτι ... σουρεάλ καταστάσεις εν γένει. Εν κατακλείδι, αν έστελνα με συστημένο τα δικαιολογητικά θα τα έστελνα στο Πρωτόκολλο ή στη Διευθυνση Ανθρ. Δυναμικού (3ος όροφος, Υπ. Μεταναστευτικής Πολιτικής).


Κι εγώ έλαβα επιστολή 12/02 και e-mail 14/02. Πάντως, στις ερωτήσεις που τους κάνουμε τηλεφωνικά είναι χαλαροί. Ελπίζω να προχωρήσουν τη διαδικασία και να μη μας καθυστερήσουν λόγω δικών τους λαθών. Κατέθεσες μόνο όσα έγραφε η επιστολή ή και ό,τι κατέθεσες με την αίτηση στο ΑΣΕΠ; Καινούριο είναι αυτό άλλα να θέλουν και άλλα να ζητούν στην επιστολή;

Πάντως, από την υπάλληλο που βάζει Πρωτόκολλο μην περιμένεις να τσεκάρει αν είναι σωστά τα χαρτιά σου. Νομίζω ζητάς πολλά :lol:

Επίσης, προσοχή. Άλλο τα κεντρικά του Υπουργείου Μεταναστευτικής Πολιτικής και άλλο τα κεντρικά της Υπηρεσίας Ασύλου. Το Υπουργείο είναι στο κέντρο της Αθήνας στην Ευαγγελιστρίας 2 και η Υπηρεσία Ασύλου Π. Κανελλοπούλου 2 στην Κατεχάκη. Το λέω επειδή είπες θα τα έστελνες στο Υπ. Μεταναστευτικής Πολιτικής, αν τα έστελνες ταχυδρομικά.

macoc162
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 03, 2018 12:44 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό macoc162 » Παρ Φεβ 15, 2019 7:47 am

ody79 έγραψε:
macoc162 έγραψε:Πήρα να ρωτήσω για τα δικαιολογητικά και στο 2106988582 που έχει η επιστολή μου είπαν ότι λέει το χαρτί και να τα στείλουμε γρήγορα στο 2106988583 που είναι το email μου είπε ότι άλλο έχεις που κατέθεσες στον ΑΣΕΠ στείλτο μαζί.
Ξέρεις κανείς τι γίνετε?
Επίσης αν τα στείλουμε υπόψιν ποιανού γράφουμε?


Προς ενημέρωση, έλαβα τη συστημένη επιστολή την Τρίτη, 12/2 και το e-mail από το HR σήμερα 14/02. Σήμερα κατέθεσα αυτοπροσώπως και τα δικαιολογητικά στο Πρωτόκολλο στην Κατεχάκη (Υπ. Μεταναστευτικής Πολιτικής). Ψιλό ότι να΄ναι μου φάνηκε η όλη φάση εκεί, τουλάχιστον όσον αφορά το Πρωτόκολλο ... μια υπάλληλος που βαριόταν να εξυπηρετήσει, χαρακτηριστικά της είπα ότι θέλω να καταθέσω τα χαρτιά μου για την 6Κ και μου έλεγε ότι δεν ξέρει τι να κάνει ... αφού έβγαλα άκρη γκρίνιαζε στις συναδέλφους της ότι θα έρθουν προσεχώς 130 άτομα να καταθέσουν τα χαρτιά τους και ότι όλη η διαδικασία θα καθυστερήσει λόγω φόρτου εργασίας, κατόπιν ούτε καν έλεγξε τι της κατέθεσα, απλά με ρωτούσε αν είμαι σίγουρος ότι δεν έχω ξεχάσει κάτι ... σουρεάλ καταστάσεις εν γένει. Εν κατακλείδι, αν έστελνα με συστημένο τα δικαιολογητικά θα τα έστελνα στο Πρωτόκολλο ή στη Διευθυνση Ανθρ. Δυναμικού (3ος όροφος, Υπ. Μεταναστευτικής Πολιτικής).



Τι χαρτιά κατέθεσες?

merm
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 227
Εγγραφή: Τρί Ιαν 05, 2010 10:48 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό merm » Παρ Φεβ 15, 2019 12:05 pm

Υπάρχει τελικά κανένας ΠΕ που αποφάσισε να μην δεχτεί ;

athanasis
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τρί Οκτ 16, 2018 8:48 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό athanasis » Παρ Φεβ 15, 2019 12:09 pm

Πήρα τηλέφωνο στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού και μου είπαν:
1. Στη διεύθυνση αποστολής δεν χρειάζεται να μπει κανένα όνομα «Υπόψη κ τάδε».
2. Μην ξεχάσει κανείς να κρατήσει το barcode, σε περίπτωση που στείλει συστημένη επιστολή.

tarel
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Δευ Φεβ 26, 2018 8:21 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό tarel » Παρ Φεβ 15, 2019 12:23 pm

Παιδιά γνωρίζει κάποιος αν πρόκειται να γίνει εκπαίδευση πρίν αναλάβουμε υπηρεσία? Θα γίνει στην Αθήνα?Πόσο θα διαρκέσει?

Kossa
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 15, 2018 10:14 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Kossa » Παρ Φεβ 15, 2019 2:09 pm

tarel έγραψε:Παιδιά γνωρίζει κάποιος αν πρόκειται να γίνει εκπαίδευση πρίν αναλάβουμε υπηρεσία? Θα γίνει στην Αθήνα?Πόσο θα διαρκέσει?


Οι πρώτοι που μπήκαν με ΣΟΧ είχαν εκπαιδευτεί στην Αθήνα. Έχω όμως την εντύπωση ότι πλέον έχουν πιστοποιηθεί κάποιοι ΠΕ ΣΟΧ να εκπαιδεύουν και στα Περιφερειακά Γραφεία, οπότε μάλλον θα μας εκπαιδεύσουν στα κατά τόπους Γραφεία.

ody79
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 07, 2018 11:34 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό ody79 » Παρ Φεβ 15, 2019 2:39 pm

xana έγραψε:
ody79 έγραψε:
macoc162 έγραψε:Πήρα να ρωτήσω για τα δικαιολογητικά και στο 2106988582 που έχει η επιστολή μου είπαν ότι λέει το χαρτί και να τα στείλουμε γρήγορα στο 2106988583 που είναι το email μου είπε ότι άλλο έχεις που κατέθεσες στον ΑΣΕΠ στείλτο μαζί.
Ξέρεις κανείς τι γίνετε?
Επίσης αν τα στείλουμε υπόψιν ποιανού γράφουμε?


Προς ενημέρωση, έλαβα τη συστημένη επιστολή την Τρίτη, 12/2 και το e-mail από το HR σήμερα 14/02. Σήμερα κατέθεσα αυτοπροσώπως και τα δικαιολογητικά στο Πρωτόκολλο στην Κατεχάκη (Υπ. Μεταναστευτικής Πολιτικής). Ψιλό ότι να΄ναι μου φάνηκε η όλη φάση εκεί, τουλάχιστον όσον αφορά το Πρωτόκολλο ... μια υπάλληλος που βαριόταν να εξυπηρετήσει, χαρακτηριστικά της είπα ότι θέλω να καταθέσω τα χαρτιά μου για την 6Κ και μου έλεγε ότι δεν ξέρει τι να κάνει ... αφού έβγαλα άκρη γκρίνιαζε στις συναδέλφους της ότι θα έρθουν προσεχώς 130 άτομα να καταθέσουν τα χαρτιά τους και ότι όλη η διαδικασία θα καθυστερήσει λόγω φόρτου εργασίας, κατόπιν ούτε καν έλεγξε τι της κατέθεσα, απλά με ρωτούσε αν είμαι σίγουρος ότι δεν έχω ξεχάσει κάτι ... σουρεάλ καταστάσεις εν γένει. Εν κατακλείδι, αν έστελνα με συστημένο τα δικαιολογητικά θα τα έστελνα στο Πρωτόκολλο ή στη Διευθυνση Ανθρ. Δυναμικού (3ος όροφος, Υπ. Μεταναστευτικής Πολιτικής).


Κι εγώ έλαβα επιστολή 12/02 και e-mail 14/02. Πάντως, στις ερωτήσεις που τους κάνουμε τηλεφωνικά είναι χαλαροί. Ελπίζω να προχωρήσουν τη διαδικασία και να μη μας καθυστερήσουν λόγω δικών τους λαθών. Κατέθεσες μόνο όσα έγραφε η επιστολή ή και ό,τι κατέθεσες με την αίτηση στο ΑΣΕΠ; Καινούριο είναι αυτό άλλα να θέλουν και άλλα να ζητούν στην επιστολή;

Πάντως, από την υπάλληλο που βάζει Πρωτόκολλο μην περιμένεις να τσεκάρει αν είναι σωστά τα χαρτιά σου. Νομίζω ζητάς πολλά :lol:

Επίσης, προσοχή. Άλλο τα κεντρικά του Υπουργείου Μεταναστευτικής Πολιτικής και άλλο τα κεντρικά της Υπηρεσίας Ασύλου. Το Υπουργείο είναι στο κέντρο της Αθήνας στην Ευαγγελιστρίας 2 και η Υπηρεσία Ασύλου Π. Κανελλοπούλου 2 στην Κατεχάκη. Το λέω επειδή είπες θα τα έστελνες στο Υπ. Μεταναστευτικής Πολιτικής, αν τα έστελνες ταχυδρομικά.



Γεια χαρά,

ναι όντως, Υπηρεσία Ασύλου, Κατεχάκη. Επειδή δεν μου ήταν σαφές από την επιστολή, κατέθεσα και μεταπτυχιακό και αγγλικά, δλδ ότι είχα καταθέσει και σε ΑΣΕΠ.

HookUp
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2017 3:38 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό HookUp » Παρ Φεβ 15, 2019 10:59 pm

Ερωτήσεις επειδή δεν κατάφερα να επικοινωνήσω μαζί τους τηλεφωνικά ούτε μου απάντησαν σε mail

1) Ποιο είναι το ωράριο λειτουργίας της υπηρεσίας για να προσκομίσω τα δικαιολογητικά ιδιοχείρως; Η κατάθεση γίνεται στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού;

2) Τα δικαιολογητικά πρέπει να υποβληθούν στην πρωτότυπη μορφή τους ή σε (ευκρινή) φωτοαντίγραφα;

3) Τα δικαιολογητικά πρέπει να έχουν εκδοθεί πρόσφατα; Εννοώ ότι δεν θέλουν τα δικαιολογητικά που υποβάλαμε στην αίτηση στον ΑΣΕΠ πριν 2 χρόνια περίπου αλλά πρόσφατα δικαιολογητικά σε ισχύ..

4) Η υπεύθυνη δήλωση του Νόμου 1599/1986 καθώς και η Αίτηση προς το Τμήμα Ανθρωπίνου Δυναμικού χρειάζονται βεβαίωση του γνησίου της υπογραφής;

5) Όσοι συμμετείχαν ως μέλη ειδικών κατηγοριών, δεδομένου ότι δεν αναφέρεται κάτι στα απαιτούμενα δικαιολογητικά προς υποβολή, θα ήταν χρήσιμο να προσκομίσουν και τα ανάλογα δικαιολογητικά όπως τα κατέθεσαν στην αίτηση στον ΑΣΕΠ;

xana
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 717
Εγγραφή: Τετ Απρ 05, 2017 4:45 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό xana » Σάβ Φεβ 16, 2019 3:59 pm

HookUp έγραψε:Ερωτήσεις επειδή δεν κατάφερα να επικοινωνήσω μαζί τους τηλεφωνικά ούτε μου απάντησαν σε mail

1) Ποιο είναι το ωράριο λειτουργίας της υπηρεσίας για να προσκομίσω τα δικαιολογητικά ιδιοχείρως; Η κατάθεση γίνεται στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού;

2) Τα δικαιολογητικά πρέπει να υποβληθούν στην πρωτότυπη μορφή τους ή σε (ευκρινή) φωτοαντίγραφα;

3) Τα δικαιολογητικά πρέπει να έχουν εκδοθεί πρόσφατα; Εννοώ ότι δεν θέλουν τα δικαιολογητικά που υποβάλαμε στην αίτηση στον ΑΣΕΠ πριν 2 χρόνια περίπου αλλά πρόσφατα δικαιολογητικά σε ισχύ..

4) Η υπεύθυνη δήλωση του Νόμου 1599/1986 καθώς και η Αίτηση προς το Τμήμα Ανθρωπίνου Δυναμικού χρειάζονται βεβαίωση του γνησίου της υπογραφής;

5) Όσοι συμμετείχαν ως μέλη ειδικών κατηγοριών, δεδομένου ότι δεν αναφέρεται κάτι στα απαιτούμενα δικαιολογητικά προς υποβολή, θα ήταν χρήσιμο να προσκομίσουν και τα ανάλογα δικαιολογητικά όπως τα κατέθεσαν στην αίτηση στον ΑΣΕΠ;


1) Αν πας μια νορμάλ ώρα, π.χ. 09.00-14.30 σίγουρα θα βρεις κάποιον θεωρώ.

2) Σε ευκρινή φωτοαντίγραφα. Μου το είπαν εμένα.

3) Αυτά που ζητάει είναι έγγραφα που τα έχεις χρόνια (π.χ. πτυχίο), μόνο ως προς το πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης είναι το ερώτημα αλλά αν δεν έχει αλλάξει η οικογενειακή σου κατάσταση δε νομίζω ότι υπάρχει θέμα. Υποθέτω το θέλουν για το επίδομα οικογενειακής παροχής.

4) Όχι, επίσης μου το είπαν, αλλά εγώ λέω να το κάνω. Δεν είναι κόπος.

5) Δε θα έπρεπε να αναφερθεί στο έγγραφο αν τα ήθελαν; Υποτίθεται ότι ο έλεγχος αυτός έγινε από το ΑΣΕΠ. Με τη γνησιότητα όμως τι γίνεται; Κανείς δε θα κάνει έλεγχο; :lol:

Μία άλλη ερώτηση : Όσοι είμαστε κάτοχοι μεταπτυχιακού / διδακτορικού ή/και θέλουμε να μετρήσει μισθολογικά η προϋπηρεσία μας στο Δημόσιο θα καταθέσουμε αίτημα μετά την ανάληψη Υπηρεσίας; Λογικά ναι.
Ωστόσο, τον ανώτερο τίτλο σπουδών που κατέχουμε δε θα έπρεπε να τον ζητήσουν καθώς παίζει ρόλο για τον εισαγωγικό βαθμό (δηλαδή Β', Γ' ή Δ') με τον οποίο θα διοριστούμε;


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες