ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Mktacc
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 502
Εγγραφή: Τρί Οκτ 17, 2017 7:01 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Mktacc » Τρί Δεκ 29, 2020 4:22 pm

xana έγραψε:
wow2020 έγραψε:
xana έγραψε:
Όταν λες δε θα αναγνωριστεί η δόκιμη υπηρεσία, μάλλον εννοείς ότι θα ξεκινήσεις από την αρχή να διανύεις διετή δοκιμαστική περίοδο. Αυτό ισχύει, αλλά γιατί να είναι πρόβλημα; Μόνο αν βιάζεσαι να αναλάβεις Προϊστάμενος μπορεί να φανεί πρόβλημα :) Μισθολογικά (και βαθμολογικά) εννοείται ότι θα μετρήσει η προϋπηρεσία σου.

Σχετικά με την αποδοχή της θέσης, ναι, μπορείς να στείλεις κανονικά τα δικαιολογητικά και όταν κληθείς για ανάληψη υπηρεσίας να μην πας. Η αλήθεια είναι ότι έτσι "κρατάς τη θέση" για περισσότερο χρόνο, αλλά έτσι κι αλλιώς το ΑΣΕΠ δε βγάζει καθόλου γρήγορα τις αναπληρώσεις οπότε μάλλον μικρό το "κακό" που προκαλείς. Γενικότερα, η υπαλληλική σχέση καταρτίζεται με την ανάληψη υπηρεσίας, οπότε μέχρι τότε δε θεωρείται σε καμία περίπτωση ότι έχεις αυτοδικαίως παραιτηθεί από την προηγούμενη θέση σου. Άλλωστε, αν δε βγει πρώτα ΦΕΚ διορισμού, πώς να υπάρξει υπαλληλική σχέση με το νέο φορέα;



Ευχαριστώ πολυ! Ξέρεις αν η προϋπηρεσία στο δημόσιο /ιδιωτικό τομέα και τα μεταπτυχιακά αναγνωρίζονται σύντομα και φαίνεται η μισθολογική αλλαγή αμέσως μετά το υπηρεσιακό ή μετά τη διετή δόκιμη υπηρεσία;
Επίσης το υπηρεσιακό κρίνει τα περισσότερα μεταπτυχιακά συναφή;


Ισχύει ό,τι και σε όλο το υπόλοιπο Δημόσιο. Δηλαδή αναγνωρίζεται μισθολογικά η προηγούμενη προϋπηρεσία σου στο Δημόσιο, αφού αυτή περάσει από υπηρεσιακό και τα οικονομικά αποτελέσματα ισχύουν (αναδρομικά) από την ημερομηνία υποβολής της αίτησής σου. Το ίδιο και για τα μεταπτυχιακά. Έχω ακούσει ότι τα μεταπτυχιακά προσπαθούν να τα κρίνουν συναφή. Εν ολίγοις, αν καταθέσεις αίτηση την ημέρα ανάληψης υπηρεσίας δε θα χάσεις ούτε ένα ευρώ. Ωστόσο, τα υπηρεσιακά στην Υπηρεσία Ασύλου αργούν! Δηλαδή μπορεί να περάσει και 6μηνο. Θα τα πάρεις αναδρομικά όμως! Επίσης, δε θα σου φαίνεται η διαφορά σε σχέση με τις τωρινές σου αποδοχές καθώς αν είσαι σε Περιφερειακό Γραφείο ή Αυτοτελές Κλιμάκιο Ασύλου, θα παίρνεις το επίδομα ανθυγιεινής που είναι + 150 ευρώ μικτά.

Η προϋπηρεσία στον ιδιωτικό τομέα δε μετραέι μισθολογικά, παρά μόνο βαθμολογικά μετά τη διετή δόκιμη υπηρεσία. Το ίδιο ισχύει κι εκεί που είσαι.

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ θεωρώ πιο καλή τη θέση στα Δικαστήρια! Ωστόσο, αυτό είναι κάτι πολύ σχετικό και έχει να κάνει με το πού είναι η μία υπηρεσία και πού η άλλη σε σχέση με τον τόπο διαμονής, τους συναδέλφους, το αν τηρείται το ωράριο και πολλά άλλα. Πάντως, στην Υπηρεσία Ασύλου το ωράριο τηρείται. Επίσης, μάλλον από τα Δικαστήρια είναι ψιλο-ακατόρθωτο να φύγεις, δηλαδή κατά κάποιο τρόπο το παντρεύεσαι. Από την άλλη, πλέον και από την Υπηρεσία Ασύλου είναι δύσκολο γιατί αν και συμμετέχεις στην κινητικότητα θες υπογραφή Υπουργού για να φύγεις (όπως ισχύει για τους εκπαιδευτικούς και για τον ΕΦΚΑ). Αυτό όμως άλλαξε πρόσφατα και μπορεί και να αλλάξει ξανά. Θεωρώ πιο εύκολο να φύγεις από την Υπηρεσία Ασύλου απ' ό,τι απ΄τα Δικαστήρια. Στάθμισέ τα κι ελπίζω να αποφασίσεις το καλύτερο για σένα!



Η προϋπηρεσία στον ιδιωτικό τομέα δε μετραέι μισθολογικά, παρά μόνο βαθμολογικά μετά τη διετή δόκιμη υπηρεσία.
Αυτό ακριβώς τι σημαίνει;

xristspa
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Ιαν 15, 2021 3:50 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό xristspa » Σάβ Ιαν 16, 2021 9:48 am

tsoo έγραψε:Καλησπέρα σε όλους/ες,

υπάρχει κάποια νεότερη πληροφόρηση σχετικά με την έκδοση ΦΕΚ για τις αναπληρώσεις ΠΕ που αναρτήθηκαν στη Διαύγεια στα μέσα Ιουλίου, ή έστω κάποια εκτίμηση; Σε επικοινωνία μου με το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού της Υπηρεσίας Ασύλου το καλοκαίρι η εκτίμηση τους ήταν πως θα εκδοθεί τον Οκτώβριο, ωστόσο μέχρι τώρα δεν υπήρξε κάποια εξέλιξη.

Καλησπέρα,
Περιμένω και εγω το φεκ διορισμού. Δεν εχουν τηλέφωνο στο νεο κτήριο οι αρμόδιες υπάλληλοι. Κοιταζω και τη Διαύγεια καθημερινά αλλά δεν βλέπω αναρτημένη καμία απόφαση διορισμού.

Thodoris2021
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Ιαν 22, 2021 6:03 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Thodoris2021 » Παρ Ιαν 22, 2021 9:56 pm

xristspa έγραψε:
tsoo έγραψε:Καλησπέρα σε όλους/ες,

υπάρχει κάποια νεότερη πληροφόρηση σχετικά με την έκδοση ΦΕΚ για τις αναπληρώσεις ΠΕ που αναρτήθηκαν στη Διαύγεια στα μέσα Ιουλίου, ή έστω κάποια εκτίμηση; Σε επικοινωνία μου με το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού της Υπηρεσίας Ασύλου το καλοκαίρι η εκτίμηση τους ήταν πως θα εκδοθεί τον Οκτώβριο, ωστόσο μέχρι τώρα δεν υπήρξε κάποια εξέλιξη.

Καλησπέρα,
Περιμένω και εγω το φεκ διορισμού. Δεν εχουν τηλέφωνο στο νεο κτήριο οι αρμόδιες υπάλληλοι. Κοιταζω και τη Διαύγεια καθημερινά αλλά δεν βλέπω αναρτημένη καμία απόφαση διορισμού.

Καλησπέρα, και γω περιμένω το φεκ και προσπαθώ να τους πιάσω στο τηλ αλλά τίποτα. Το Δεκέμβριο μια κυρία μου είχε απαντήσει οτι μετακόμιζαν και άγνωστο το ποτε θα το στέλναν για εκτύπωση....

xristspa
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Ιαν 15, 2021 3:50 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό xristspa » Κυρ Ιαν 24, 2021 3:13 pm

Εάν βρω καποιο νεο τηλεφωνο θα σας πω. Προς το παρόν κάνουμε υπομονή. Μου είπαν οτι θα μας ειδοποιησουν και τηλεφωνικα μολις βγει το φεκ.

gery
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 375
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2017 9:35 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό gery » Πέμ Ιαν 28, 2021 9:09 pm

xristspa έγραψε:Εάν βρω καποιο νεο τηλεφωνο θα σας πω. Προς το παρόν κάνουμε υπομονή. Μου είπαν οτι θα μας ειδοποιησουν και τηλεφωνικα μολις βγει το φεκ.



Βγήκαν αναπληρώσεις σήμερα στη διαύγεια - συνολικά 26 περιπτώσεις.. αναμένεται φεκ.
Νομίζω - επειδή το είχα γράψει - πως είχαν αναπληρωθεί 56 άτομα από το ασεπ...
άρα 30 δεν αποδέχτηκαν... και πάμε σε νέο γύρο αναπληρώσεων ;

Υπάρχει ένας πρόσφατος νόμος που λέει πως αναπληρώσεις γίνονται μέχρι 3 χρόνια
από την απόφαση κατανομής ... δε ξέρω αν εφαρμόζεται εδώ...

Ποιο είναι το θέμα ; Όταν κανείς καλέιται από το ασεπ - όπως έχει ανφερθεί σε άλλα ποστ -
και λέει ενδιαφέρομαι για τη θέση , κάντε έλεγχο...τότε πως μετά από λίγο καιρό αλλάζει
γνώμη και αρνείται τη θέση ; Αν συνεχίζονται οι αναπληρώσεις στο διηνεκές δεν υπάρχει θέμα...
αν όμως υπάρχει πρόβλημα με τα 3 χρόνια τότε ίσως πρέπει να το έχει υπόψη του...
Βέβαια το βασικό είναι να γίνεται γρήγορα η διαδικασία των αναπληρώσεων... οπότε
σε 3 χρόνια προλαβαίνουν να διοριστούν όλοι οι πράγματι ενδιαφερόμενοι και δικαιούμενοι...

Mktacc
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 502
Εγγραφή: Τρί Οκτ 17, 2017 7:01 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Mktacc » Παρ Ιαν 29, 2021 4:04 pm

gery έγραψε:
xristspa έγραψε:Εάν βρω καποιο νεο τηλεφωνο θα σας πω. Προς το παρόν κάνουμε υπομονή. Μου είπαν οτι θα μας ειδοποιησουν και τηλεφωνικα μολις βγει το φεκ.



Βγήκαν αναπληρώσεις σήμερα στη διαύγεια - συνολικά 26 περιπτώσεις.. αναμένεται φεκ.
Νομίζω - επειδή το είχα γράψει - πως είχαν αναπληρωθεί 56 άτομα από το ασεπ...
άρα 30 δεν αποδέχτηκαν... και πάμε σε νέο γύρο αναπληρώσεων ;

Υπάρχει ένας πρόσφατος νόμος που λέει πως αναπληρώσεις γίνονται μέχρι 3 χρόνια
από την απόφαση κατανομής ... δε ξέρω αν εφαρμόζεται εδώ...

Ποιο είναι το θέμα ; Όταν κανείς καλέιται από το ασεπ - όπως έχει ανφερθεί σε άλλα ποστ -
και λέει ενδιαφέρομαι για τη θέση , κάντε έλεγχο...τότε πως μετά από λίγο καιρό αλλάζει
γνώμη και αρνείται τη θέση ; Αν συνεχίζονται οι αναπληρώσεις στο διηνεκές δεν υπάρχει θέμα...
αν όμως υπάρχει πρόβλημα με τα 3 χρόνια τότε ίσως πρέπει να το έχει υπόψη του...
Βέβαια το βασικό είναι να γίνεται γρήγορα η διαδικασία των αναπληρώσεων... οπότε
σε 3 χρόνια προλαβαίνουν να διοριστούν όλοι οι πράγματι ενδιαφερόμενοι και δικαιούμενοι...



Κατανοώ την αγωνία σου για τη καθυστέρηση της όλης διαδικασίας.
Ωστόσο, πως γίνεται να αλλάζει γνώμη κάποιος στην πιο απρόβλεπτη περίοδο που ζούμε στην χώρα αυτό και ειδικά στην εργασιακό τομέα αυτή τη περίοδο;
Χιλιάδες λόγους θα μπορούσα να σου πω.
Αλλά πάλι αυτό δεν δικαιολογεί την τόσο αργή διαδικασία από το ΑΣΕΠ και τους αρμόδιους φορείς

xana
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 717
Εγγραφή: Τετ Απρ 05, 2017 4:45 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό xana » Δευ Φεβ 01, 2021 9:51 pm

Καλησπέρα.
Αναρτήθηκαν στο Διαύγεια στις 28/01/2021 οι διορισμοί των αναπληρώσεων των ΠΕ, που είχαν βγει από το ΑΣΕΠ τον Ιούλιο του 2020.
Πολύ γρήγορες διαδικασίες... 6 μήνες να διορίσουν καμιά 20ρια άτομα... :lol:

wow2020
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 21, 2020 1:49 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό wow2020 » Δευ Φεβ 08, 2021 11:49 pm

Καλησπέρα.
Προβλέπεται και για τους υπαλλήλους ΙΔΑΧ το δικαίωμα παράτασης διορισμού για έως 6 μήνες, σύμφωνα με τον κώδικα Δημοσίων Υπαλλήλων;
Το έχει κάνει κάποιος σε αυτή την προκήρυξη; Γίνεται δεκτό; Μπορούμε να αναφέρουμε γενικά "για προσωπικούς λόγους" ή χρειάζεται η αίτηση αναλυτική αιτιολόγηση;
Ευχαριστώ

gery
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 375
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2017 9:35 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό gery » Τετ Φεβ 10, 2021 8:36 pm

Mktacc έγραψε:
gery έγραψε:
xristspa έγραψε:Εάν βρω καποιο νεο τηλεφωνο θα σας πω. Προς το παρόν κάνουμε υπομονή. Μου είπαν οτι θα μας ειδοποιησουν και τηλεφωνικα μολις βγει το φεκ.



Βγήκαν αναπληρώσεις σήμερα στη διαύγεια - συνολικά 26 περιπτώσεις.. αναμένεται φεκ.
Νομίζω - επειδή το είχα γράψει - πως είχαν αναπληρωθεί 56 άτομα από το ασεπ...
άρα 30 δεν αποδέχτηκαν... και πάμε σε νέο γύρο αναπληρώσεων ;

Υπάρχει ένας πρόσφατος νόμος που λέει πως αναπληρώσεις γίνονται μέχρι 3 χρόνια
από την απόφαση κατανομής ... δε ξέρω αν εφαρμόζεται εδώ...

Ποιο είναι το θέμα ; Όταν κανείς καλέιται από το ασεπ - όπως έχει ανφερθεί σε άλλα ποστ -
και λέει ενδιαφέρομαι για τη θέση , κάντε έλεγχο...τότε πως μετά από λίγο καιρό αλλάζει
γνώμη και αρνείται τη θέση ; Αν συνεχίζονται οι αναπληρώσεις στο διηνεκές δεν υπάρχει θέμα...
αν όμως υπάρχει πρόβλημα με τα 3 χρόνια τότε ίσως πρέπει να το έχει υπόψη του...
Βέβαια το βασικό είναι να γίνεται γρήγορα η διαδικασία των αναπληρώσεων... οπότε
σε 3 χρόνια προλαβαίνουν να διοριστούν όλοι οι πράγματι ενδιαφερόμενοι και δικαιούμενοι...



Κατανοώ την αγωνία σου για τη καθυστέρηση της όλης διαδικασίας.
Ωστόσο, πως γίνεται να αλλάζει γνώμη κάποιος στην πιο απρόβλεπτη περίοδο που ζούμε στην χώρα αυτό και ειδικά στην εργασιακό τομέα αυτή τη περίοδο;
Χιλιάδες λόγους θα μπορούσα να σου πω.
Αλλά πάλι αυτό δεν δικαιολογεί την τόσο αργή διαδικασία από το ΑΣΕΠ και τους αρμόδιους φορείς


Ίσως να διάβασες σημερα στη διαυγεια τη μη-αναπλήρωση κάποιας θέσης επειδή εχουν περάσει 3 χρόνια...
έληξαν οι πίνακες ...έστω και για μια μέρα...τέλειος συγχρονισμός...

rizo
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 28, 2020 3:39 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό rizo » Κυρ Φεβ 14, 2021 12:17 pm

wow2020 έγραψε:Καλησπέρα.
Προβλέπεται και για τους υπαλλήλους ΙΔΑΧ το δικαίωμα παράτασης διορισμού για έως 6 μήνες, σύμφωνα με τον κώδικα Δημοσίων Υπαλλήλων;
Το έχει κάνει κάποιος σε αυτή την προκήρυξη; Γίνεται δεκτό; Μπορούμε να αναφέρουμε γενικά "για προσωπικούς λόγους" ή χρειάζεται η αίτηση αναλυτική αιτιολόγηση;
Ευχαριστώ


Καλημέρα,
Από ό,τι μου είπαν στο τμήμα ανθρώπινου δυναμικού το δικαίωμα παράτασης προβλέπεται και για τους ΙΔΑΧ. Καλύτερα να ρωτήσεις και στο τμήμα ανθρώπινου δυναμικού .

NANSY16
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Δευ Μαρ 22, 2021 11:32 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό NANSY16 » Τετ Μαρ 24, 2021 5:57 pm

wow2020 ποιο είναι το τηλέφωνο στο ανθρώπινο δυναμικό?

Επίσης, γνωρίζει κανείς αν στην κεντρική υπηρεσία δίνουν το επίδομα που έχουν οι δομές και τα περιφερειακά γραφεία ασύλου?

Maryli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Παρ Ιαν 12, 2018 3:33 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Maryli » Τετ Μαρ 24, 2021 8:36 pm

Στην κεντρική υπηρεσία δεν λαμβάνουν το επίδομα που παίρνουν στ άλλα γραφεία ακριβώς επειδή στο αντικείμενό τους δεν υπάρχει άμεση επαφή με τους αλλοδαπούς.

NANSY16
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Δευ Μαρ 22, 2021 11:32 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό NANSY16 » Τετ Μαρ 24, 2021 10:27 pm

Maryli σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση.Ειχα μάθει ότι το είχαν ζητήσει και στην κεντρική υπηρεσία, αλλά πάγωσε λόγω Κορινθίου.Γνωριζεις κάτι σχετικά με αυτό? Υπάρχει πρόβλεψη να δοθεί?

Maryli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Παρ Ιαν 12, 2018 3:33 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Maryli » Τετ Μαρ 24, 2021 11:32 pm

To ειχαν ζητήσει όντως αλλά προς το παρόν δεν έχουν γίνει ενέργειες οπότε άγνωστο τι θα γίνει.

Maryli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Παρ Ιαν 12, 2018 3:33 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Maryli » Τετ Μαρ 24, 2021 11:43 pm

wow2020 έγραψε:
maria101980 έγραψε:
wow2020 έγραψε:Κάλεσαν κι εμένα με τους ΠΕ - ΙΔΑΧ.
Είμαι ήδη 2 χρόνια περίπου με την 1Κ σε μόνιμη θέση στα δικαστήρια Αθήνας, όμως σκέφτομαι να αποδεχθώ τη θέση στην 6κ, λόγω μεγάλου φόρτου εργασίας στα δικαστήρια, χωρίς πληρωμή υπερωριών και της έντονης κόπωσης.
Βέβαια και στην 6Κ δύσκολα θα είναι τα πράγματα... Επίσης δε θα αναγνωριστεί η δόκιμη υπηρεσία που έχω ήδη κάνει... Δεν ξέρω κι εγώ τι να κάνω.. Γίνεται να δεχθούμε κατ' αρχάς, στέλνοντας σε αυτή τη φάση τα έγγραφα που ζητούν και όταν βγει το ΦΕΚ και κληθουμε να μην αποδεχθούμε τελικά; Χρειάζεται χρόνο μια τέτοια σκέψη..
Ζητείται και μια υπ. δήλωση ότι με την αποδοχή του διορισμού γίνεται αυτοδίκαιη παραίτηση.. φαντάζομαι να εννοεί με την ορκωμοσία ότι γίνεται η παραίτηση και όχι με την αποστολή των εγγράφων μας..

Εγώ είμαι ΔΕ. Είχα διοριστεί στην 6κ αλλά παραιτήθηκα και ανέλαβα στην 8κ στα δικαστήρια. Εργάζομουν στην υπηρεσία ασύλου 1 1/2 χρόνο. Είναι πολλά που πρέπει να ζυγισεις. Μη βιαστεί. Σκέψου το.....



Eγώ πάλι σκέφτομαι το αντίστροφο... Από δικαστήρια σε υπηρεσία ασύλου.. Τα δικαστήρια διέπονται από έναν κώδικα που σε εγκλωβίζει για πάντα, χωρίς να επιτρέπει τη μετάταξη, με πολύ δύσκολες μεταθέσεις και με τεράστια έλλειψη προσωπικού στην Αθήνα ειδικά.
Μπορείς να μου πεις την εμπειρία σου από την Υπηρεσία Ασύλου, τα θετικά και ειδικά τα αρνητικά που σε έκαναν να παραιτηθείς; Ευχαριστώ.


Αθήνα που ακριβώς είσαι; Ξέρεις για Εφετειο Αθηνών τι παίζει; εγω είμαι σ άλλη θέση αλλά σκέφτομαι να πάω δικαστήρια. Αν πάω ξερεις τι έγγραφο χρειαζομαι για να κανω αίτηση να μου αναγνωρίσουν την προϋπηρεσία; βεβαίωση από την υπηρεσία που ειμαι τώρα; ευχαριστώ


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες