Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
ritaa
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Παρ Μαρ 31, 2017 6:41 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό ritaa » Πέμ Απρ 19, 2018 8:50 am

Σχετικά με τον έλεγχο των προσωρινών αποτελεέσμάτων πριν από την έκδοσή τους από το ανθρώπινο δυναμικό και όχι από το σύστημα, δε το γνώριζα και μάλλον έχετε δίκιο, γιατί η εσφαλμένη προσμέτρηση της συνάφειας μεταπτυχιακού και εμπειρίας αφορούσε σε άτομα που δεν ήταν στο προσωρινό πίνακα. Οπότε σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια γι αυτή την πληροφορία. Οπότε βάσει της νέας αυτής εικόνας, μπορώ να ελπίζω ότι δεν θα έχουμε και τόσο μεγάλες ανατροπές τουλάχιστον στην 1κ που με αφορά.
Να κάνω άλλη μία ερώτηση; Ποια είναι η επισυναπτόμενη αίτηση που θα πρέπει να υποβάλλουμε μαζί με τα δικαιολογητικά στο Υπουργείο; Εμένα δεν μου έδωσαν τέτοιο έγγραφο. Σας ευχαριστώ για την κατανόηση... :wink:

Ms71
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Δευ Ιαν 16, 2017 4:00 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό Ms71 » Πέμ Απρ 19, 2018 11:21 am

sofos13 έγραψε:
DEDIA έγραψε:
sofos13 έγραψε:



Xρόνια πολλά! Χριστός Ανέστη! Έχεις νεότερο για τις συνάφειες; Δώσε μας τα φώτα σου.


Πέπλο μυστηρίου. Πάμε για έκδοση αποτελεσμάτων το καλοκαίρι. :?


Sofos, καλημέρα,
ούτε κι εσύ έμαθες καμία εξέλιξη να μας διαφωτίσεις; καμία πρόταση πώς να κινηθούμε; Σε ενδιαφέρει αυτή η θέζη ή διορίζεσαι και με άλλη προκήρυξη;

knts
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1021
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 19, 2017 11:39 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό knts » Πέμ Απρ 19, 2018 12:01 pm

ritaa έγραψε:Σχετικά με τον έλεγχο των προσωρινών αποτελεέσμάτων πριν από την έκδοσή τους από το ανθρώπινο δυναμικό και όχι από το σύστημα, δε το γνώριζα και μάλλον έχετε δίκιο, γιατί η εσφαλμένη προσμέτρηση της συνάφειας μεταπτυχιακού και εμπειρίας αφορούσε σε άτομα που δεν ήταν στο προσωρινό πίνακα. Οπότε σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια γι αυτή την πληροφορία. Οπότε βάσει της νέας αυτής εικόνας, μπορώ να ελπίζω ότι δεν θα έχουμε και τόσο μεγάλες ανατροπές τουλάχιστον στην 1κ που με αφορά.
Να κάνω άλλη μία ερώτηση; Ποια είναι η επισυναπτόμενη αίτηση που θα πρέπει να υποβάλλουμε μαζί με τα δικαιολογητικά στο Υπουργείο; Εμένα δεν μου έδωσαν τέτοιο έγγραφο. Σας ευχαριστώ για την κατανόηση... :wink:


Κράτα μικρό καλάθι...

Dkesp
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 262
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2018 2:53 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό Dkesp » Πέμ Απρ 19, 2018 1:02 pm

knts έγραψε:
ritaa έγραψε:Σχετικά με τον έλεγχο των προσωρινών αποτελεέσμάτων πριν από την έκδοσή τους από το ανθρώπινο δυναμικό και όχι από το σύστημα, δε το γνώριζα και μάλλον έχετε δίκιο, γιατί η εσφαλμένη προσμέτρηση της συνάφειας μεταπτυχιακού και εμπειρίας αφορούσε σε άτομα που δεν ήταν στο προσωρινό πίνακα. Οπότε σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια γι αυτή την πληροφορία. Οπότε βάσει της νέας αυτής εικόνας, μπορώ να ελπίζω ότι δεν θα έχουμε και τόσο μεγάλες ανατροπές τουλάχιστον στην 1κ που με αφορά.
Να κάνω άλλη μία ερώτηση; Ποια είναι η επισυναπτόμενη αίτηση που θα πρέπει να υποβάλλουμε μαζί με τα δικαιολογητικά στο Υπουργείο; Εμένα δεν μου έδωσαν τέτοιο έγγραφο. Σας ευχαριστώ για την κατανόηση... :wink:


Κράτα μικρό καλάθι...

Στην 7κ 2016 είπαν ότι επικοινώνησαν με την εκπομπή του Παπαδάκη για την καθυστέρηση των αποτελεσμάτων. Πάντως, αν περάσει έτσι κ ο Ιούνιος, μετά μας βλέπω για Χριστούγεννα... Και αν γίνουν εκλογές.... Ιούλιο κ Αύγουστο το Ασέπ υπολειτουργει

mjspidy
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 10, 2017 8:27 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό mjspidy » Πέμ Απρ 19, 2018 1:27 pm

Dkesp έγραψε:
knts έγραψε:
ritaa έγραψε:Σχετικά με τον έλεγχο των προσωρινών αποτελεέσμάτων πριν από την έκδοσή τους από το ανθρώπινο δυναμικό και όχι από το σύστημα, δε το γνώριζα και μάλλον έχετε δίκιο, γιατί η εσφαλμένη προσμέτρηση της συνάφειας μεταπτυχιακού και εμπειρίας αφορούσε σε άτομα που δεν ήταν στο προσωρινό πίνακα. Οπότε σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια γι αυτή την πληροφορία. Οπότε βάσει της νέας αυτής εικόνας, μπορώ να ελπίζω ότι δεν θα έχουμε και τόσο μεγάλες ανατροπές τουλάχιστον στην 1κ που με αφορά.
Να κάνω άλλη μία ερώτηση; Ποια είναι η επισυναπτόμενη αίτηση που θα πρέπει να υποβάλλουμε μαζί με τα δικαιολογητικά στο Υπουργείο; Εμένα δεν μου έδωσαν τέτοιο έγγραφο. Σας ευχαριστώ για την κατανόηση... :wink:


Κράτα μικρό καλάθι...

Στην 7κ 2016 είπαν ότι επικοινώνησαν με την εκπομπή του Παπαδάκη για την καθυστέρηση των αποτελεσμάτων. Πάντως, αν περάσει έτσι κ ο Ιούνιος, μετά μας βλέπω για Χριστούγεννα... Και αν γίνουν εκλογές.... Ιούλιο κ Αύγουστο το Ασέπ υπολειτουργει


Το θέμα είναι ότι ούτε για τις ΙΔΟΧ βλέπω να κινείτε το πράγμα...

sofos13
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Τετ Δεκ 06, 2017 7:14 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό sofos13 » Πέμ Απρ 19, 2018 4:14 pm

Ms71 έγραψε:
sofos13 έγραψε:
DEDIA έγραψε:

Xρόνια πολλά! Χριστός Ανέστη! Έχεις νεότερο για τις συνάφειες; Δώσε μας τα φώτα σου.


Πέπλο μυστηρίου. Πάμε για έκδοση αποτελεσμάτων το καλοκαίρι. :?


Sofos, καλημέρα,
ούτε κι εσύ έμαθες καμία εξέλιξη να μας διαφωτίσεις; καμία πρόταση πώς να κινηθούμε; Σε ενδιαφέρει αυτή η θέζη ή διορίζεσαι και με άλλη προκήρυξη;


Όχι δε διορίζομαι σε καμμία άλλη προκήρυξη, απλά δεν έχει νόημα να ποστάρω κάτι αν δε ξέρω κάτι. Και καλύτερα θα ήταν όλοι να ποστάρουμε κάποιο πραγματικό νέο. Έριξα μία ματιά και έχω πραγματικά μείνει άφωνος.

(1) Προφανώς και γίνεται έλεγχος στα προσωρινά αποτελέσματα της κάθε προκήρυξης (με εξαίρεση την 3Κ/2018). Είναι δυνατόν κάποιος να ποντάρει σε αυτό; Έχουν πιάσει πάτο κάποιοι. Αυτό όμως που πραγματικά πιστεύω είναι ότι δεν έχουν κανένα περιθώριο για μαγειρέματα. Το επαναλαμβάνω: είμαστε στο στάδιο των ενστάσεων, όχι της μοριοδότησης. Το ΑΣΕΠ θα πρέπει πρώτα (πριν μπει καν σε οποιαδήποτε συζήτηση για συνάφειες) να εξηγήσει το λόγο που ξαναβγάζει (στην ουσία) αποτελέσματα. Και αυτό, όσες συσκέψεις και ολομέλειες και να κάνουν, σε όποιους νομικούς και να πάνε, δεν τεκμηριώνεται νομικά. Ούτε τεκμηριώνεται με ενστάσεις υποψηφίων, διότι έτσι αποδέχεται το ΑΣΕΠ ότι μία ομάδα υποψηφίων μπορεί ενιστάμενη να αλλάξει τους όρους της προκήρυξης. Αν γίνει επαναμοριοδότηση λόγω συναφειών, θα είναι κάτι που δε το έχει ξανακάνει το ΑΣΕΠ (κυρία xana) σε καμμία προκήρυξη πριν ή μετά την 1Κ/2017 και θα προκαλέσει τσουνάμι αιτήσεων θεραπείας και σε άλλες προκηρύξεις. Και εν πάσει περίπτωση έχουμε και μία πείρα από ενστάσεις σε φορείς του Δημοσίου και ευρύτερου Δημοσίου τομέα. Πουθένα δεν έχει γίνει κάτι ανάλογο. Οι ενστάσεις που μπορούν να συζητηθούν είναι μόνο του στυλ "Ο κ. τάδε πιστεύω ότι δεν πληροί τα τάδε κριτήρια/δεν διαθέτει το τάδε προσόν/δεν κατέθεσε το τάδε δικαιολογητικό επειδή ...". Φιλολογικές ενστάσεις του στυλ "Ενίσταμαι για την συνάφεια όλων ..." θα πρέπει υποχρεωτικά να κρίνονται ως απαράδεκτες και να απορρίπτονται χωρίς να μπαίνει η αρμόδια Επιτροπή στην ουσία της υπόθεσης. Εδώ βάλτε έναν αστερίσκο για μεταπτυχιακά και διδακτορικά που δεν συνδέονται ξεκάθαρα με κάποιον αποδεκτό τίτλο.
Σε αυτό το στάδιο ούτε ξαναγράφονται ΦΕΚ, ούτε πρόκειται να βγει το ΑΣΕΠ και να πει στην ουσία: "Μοριοδοτήσαμε χωρίς να ξέρουμε το ΦΕΚ της προκήρυξης".

(2) Το γράμμα του Υπουργείου ήταν όχι μόνο κατατοπιστικότατο ως προς οτιδήποτε έπρεπε να κάνουμε, αλλά και ανησυχητικά ξεκάθαρο ως προς την ρευστότητα και ομίχλη που κυριαρχεί σχετικά με τα οριστικά αποτελέσματα. Σε μένα έδωσε την εντύπωση ότι το Υπουργείο ξέρει. Και κάποιοι άλλοι πρέπει να ξέρουν αλλά δε μιλάνε (κακώς). Όσο περνάει ο καιρός τόσο πιστεύω ότι το ΑΣΕΠ ψάχνεται για ανατροπές. Αλλά οι ανατροπές πληρώνονται. Εδώ το ΣτΕ πάει να γκρεμίσει ολόκληρον ΕΦΚΑ. Μη παρουσιάζετε κάποιοι τη Δικαιοσύνη ως λύση απελπισίας, επειδή πραγματικά κανείς (ούτε βέβαια το ΑΣΕΠ!!) δε μπορεί να προκαταβάλλει τις αποφάσεις του. Και όποιος το κάνει, το κάνει ξεκάθαρα εκ του πονηρού. Αυτό άλλωστε θέλει ένα Κράτος που αυθαιρετεί, να πιστέψουν οι πολίτες ότι "στα Δικαστήρια δε θα βγει τίποτα, θα χάσουμε λεφτά και τον καιρό μας". Δεν είναι έτσι τα πράγματα. Όπως λέει και φίλος μου δικηγόρος, στις περισσότερες δίκες οι αποφάσεις δεν έχουν καμμία σχέση με αυτά που περιμένει το ακροατήριο. Και πιστέψτε με πραγματικά, το τελευταίο που θέλει το ΑΣΕΠ είναι δίκες.

Gieleni
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2017 12:10 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό Gieleni » Πέμ Απρ 19, 2018 5:53 pm

Δεν νοουνε καποιοι να καταλαβουν οτι υπαρχουν και ενστασεις απο κοσμο που γνωριζει τους διοριστεους οι οποιοι ειναι κατοχοι πτυχιων παντελως ασχετα με το αντικειμενο της θεσης.
Οι ενστασεις αυτες θα αξιολογηθουν και θα ληφθει αποφαση η οποια θα επιφερει αλλαγη σε ομοειδεις αιτησεις.
Τα προσωρινα εχουν αυτο το σκοπο να χτενιστουν νομικα ωστε να εκδοθουν τα οριστικα.Ειδαλλως θα εβγαιναν απευθειας τα οριστικα.
Τι να κανουμε δινει και αυτη τη δυνατοτητα ο νομος την ενσταση και τον ελεγχο απο πλευρας υποψηφιων.

DEDIA
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 275
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 21, 2017 5:00 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό DEDIA » Πέμ Απρ 19, 2018 8:30 pm

Gieleni έγραψε:Δεν νοουνε καποιοι να καταλαβουν οτι υπαρχουν και ενστασεις απο κοσμο που γνωριζει τους διοριστεους οι οποιοι ειναι κατοχοι πτυχιων παντελως ασχετα με το αντικειμενο της θεσης.
Οι ενστασεις αυτες θα αξιολογηθουν και θα ληφθει αποφαση η οποια θα επιφερει αλλαγη σε ομοειδεις αιτησεις.
Τα προσωρινα εχουν αυτο το σκοπο να χτενιστουν νομικα ωστε να εκδοθουν τα οριστικα.Ειδαλλως θα εβγαιναν απευθειας τα οριστικα.
Τι να κανουμε δινει και αυτη τη δυνατοτητα ο νομος την ενσταση και τον ελεγχο απο πλευρας υποψηφιων.



Από την στιγμή που ο βασικός τίτλος είναι αποδεκτός και με απολυτη συνάφεια με το αντικείμενο της θέσης...το ίδιο ισχύει και με τα μεταπτυχιακά και διδακτορικά που αντιστοιχούν στο βασικό τίτλος σπουδών.
Gieleni γνωρίζεις δηλαδή άτομα με πτυχίο παντελώς άσχετο με το αντικείμενο της θέσης;
Τα προσωρινά δεν έχουν αυτό το σκοπο...αυτό το σκοπο προσπαθούν να πείσουν κάποιοι ότι έχουν...οι συνάφειες κλπ εξετάζονται πριν βγουν τα προσωρινά...Τα προσωρινά έχουν σκοπό στο να γίνουν διορθώσεις σε κάποιες λάθος μοριοδοτήσεις π.χ. βαθμός πτυχίου. Εξ ου και αν κάποιος δει αποτελέσματα από άλλες προκηρύξεις, οι αλλαγές από προσωρινά στα οριστικά είναι μετρημένες στα δάχτυλα, πολλές φορές και του ενός χεριού. Στην 1κ/2017 προσπαθούν κάποιοι να πείσουν ότι ορθά θα αλλάξουν άρδην.

reinvent
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: Τρί Μάιος 12, 2015 6:50 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό reinvent » Παρ Απρ 20, 2018 12:57 pm

Γνωρίζει κάποιος σε ποιον αριθμό του ΑΣΕΠ τηλεφωνούμε και με ποιον υπεύθυνο συζητάμε για την 1Κ;
Επίσης, έχει ξεκινήσει κάποιος ως ΙΔΟΧ; Είχαν πει ότι θα καλέσουν για ανάληψη υπηρεσίας μετά το Πάσχα.

katm
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Δευ Μαρ 12, 2018 1:14 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό katm » Παρ Απρ 20, 2018 3:04 pm

reinvent έγραψε:Γνωρίζει κάποιος σε ποιον αριθμό του ΑΣΕΠ τηλεφωνούμε και με ποιον υπεύθυνο συζητάμε για την 1Κ;
Επίσης, έχει ξεκινήσει κάποιος ως ΙΔΟΧ; Είχαν πει ότι θα καλέσουν για ανάληψη υπηρεσίας μετά το Πάσχα.

Σε χθεσινή επικοινωνία μου με το αρμόδιο τμήμα του υπουργείου δικαιοσύνης πληροφορήθηκα ότι οι ΙΔΟΧ έχουν ξεκινήσει και έχουν κληθεί όσοι διοριζονται Αθήνα και θα ακολουθήσει σταδιακά και η περιφέρεια.

eleath234
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: Τρί Δεκ 05, 2017 1:27 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό eleath234 » Κυρ Απρ 22, 2018 8:35 pm

katm έγραψε:
reinvent έγραψε:Γνωρίζει κάποιος σε ποιον αριθμό του ΑΣΕΠ τηλεφωνούμε και με ποιον υπεύθυνο συζητάμε για την 1Κ;
Επίσης, έχει ξεκινήσει κάποιος ως ΙΔΟΧ; Είχαν πει ότι θα καλέσουν για ανάληψη υπηρεσίας μετά το Πάσχα.

Σε χθεσινή επικοινωνία μου με το αρμόδιο τμήμα του υπουργείου δικαιοσύνης πληροφορήθηκα ότι οι ΙΔΟΧ έχουν ξεκινήσει και έχουν κληθεί όσοι διοριζονται Αθήνα και θα ακολουθήσει σταδιακά και η περιφέρεια.


Κάποιος από αυτούς που κλήθηκαν δεν μπορεί να μας δώσει καμιά πληροφορία? Δεν υπάρχει κάποιος από εδώ που να τον έχουν καλέσει?

mjspidy
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 10, 2017 8:27 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό mjspidy » Κυρ Απρ 22, 2018 8:56 pm

eleath234 έγραψε:
katm έγραψε:
reinvent έγραψε:Γνωρίζει κάποιος σε ποιον αριθμό του ΑΣΕΠ τηλεφωνούμε και με ποιον υπεύθυνο συζητάμε για την 1Κ;
Επίσης, έχει ξεκινήσει κάποιος ως ΙΔΟΧ; Είχαν πει ότι θα καλέσουν για ανάληψη υπηρεσίας μετά το Πάσχα.

Σε χθεσινή επικοινωνία μου με το αρμόδιο τμήμα του υπουργείου δικαιοσύνης πληροφορήθηκα ότι οι ΙΔΟΧ έχουν ξεκινήσει και έχουν κληθεί όσοι διοριζονται Αθήνα και θα ακολουθήσει σταδιακά και η περιφέρεια.


Κάποιος από αυτούς που κλήθηκαν δεν μπορεί να μας δώσει καμιά πληροφορία? Δεν υπάρχει κάποιος από εδώ που να τον έχουν καλέσει?


Εγώ που είμαι στα προσωρινά στην επαρχία, ακόμα τίποτα...

emrdk
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 08, 2018 10:38 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό emrdk » Τρί Απρ 24, 2018 11:26 pm

katm έγραψε:
reinvent έγραψε:Γνωρίζει κάποιος σε ποιον αριθμό του ΑΣΕΠ τηλεφωνούμε και με ποιον υπεύθυνο συζητάμε για την 1Κ;
Επίσης, έχει ξεκινήσει κάποιος ως ΙΔΟΧ; Είχαν πει ότι θα καλέσουν για ανάληψη υπηρεσίας μετά το Πάσχα.

Σε χθεσινή επικοινωνία μου με το αρμόδιο τμήμα του υπουργείου δικαιοσύνης πληροφορήθηκα ότι οι ΙΔΟΧ έχουν ξεκινήσει και έχουν κληθεί όσοι διοριζονται Αθήνα και θα ακολουθήσει σταδιακά και η περιφέρεια.

Ειλικρινά δεν ξέρω τι συμβαίνει με το Υπουργείο.Εμένα δεν μου έχουν απαντήσει ποτέ σε τηλεφώνημά μου.Επίσης είμαι σε θέση διορισμού στο Πρωτοδικείο Αθηνών με βάση τον προσωρινό πίνακα,αλλά δεν έχω κληθεί ακόμα να παρουσιαστώ ως ΙΔΟΧ. Τα συμπεράσματα δικά σας. Δεν μπορώ όμως να καταλάβω γιατί στην ίδια υπηρεσία καλούν σταδιακά τους ΙΔΟΧ! Πραγματικά θα ήθελα να απαντήσει κάποιος ότι όντως έχει υπογράψει την 8μηνη σύμβαση κι έχει παρουσιαστεί στον φορέα πρόσληψης και πόσο χρονικό διάστημα του έδωσαν για να παρουσιαστεί,γιατί αρκετοί θεωρώ ότι μένουν σε διαφορετική πόλη από αυτή που θα εργαστούν.

dhmosio85
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: Τετ Οκτ 04, 2017 4:40 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό dhmosio85 » Τετ Απρ 25, 2018 10:46 am

Σύντομα θα βγει και η προκήρυξη Δικαστηρίων για 588 ΔΕ!!
Με απολυτήριο γύρω στο 16 με full εμπειρια,ξενες γλωσσες ενα c2 και ενα β2 πιστεύετε υπάρχει πιθανότητα;

netgirl
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 22, 2008 5:33 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό netgirl » Τετ Απρ 25, 2018 12:29 pm

dhmosio85 έγραψε:Σύντομα θα βγει και η προκήρυξη Δικαστηρίων για 588 ΔΕ!!
Με απολυτήριο γύρω στο 16 με full εμπειρια,ξενες γλωσσες ενα c2 και ενα β2 πιστεύετε υπάρχει πιθανότητα;


Δεν είναι προκήρυξη Δικαστηρίων αλλά Φυλακών. Για το σύντομα κράτα μικρό καλάθι. Αυτή η προκήρυξη είναι εδώ και 5-6 χρόνια στα σκαριά και όλο κάπου σκοντάφτει. Τώρα πλέον που άρχισε να παίρνει σάρκα και οστά πάει από φθινόπωρο σε Άνοιξη και από Άνοιξη σε Καλοκαίρι!!! Όσο για την πιθανότητα διορισμού σου... χωρίς 2ο τίτλο και με 16 απολυτήριο για θέσεις Διοικητικού πολύ χλωμό εώς αδύνατον. Οι περισσότερες θέσεις θα αφορούν Φύλαξη και όχι διοικητικό. Οπότε ο αριθμός των θέσεων θα είναι αρκετά περιορισμένος σχετικά με το νούμερο 588 που φαντάζει τεράστιο.


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες