Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
SOT11
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 165
Εγγραφή: Τετ Φεβ 14, 2018 9:18 am

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό SOT11 » Τετ Μάιος 16, 2018 2:04 pm

Dkesp έγραψε:
Msn80 έγραψε:
xana έγραψε:
Χωρίς να έχω κάποιο συμφέρον να αλλάξουν τα κριτήρια της μοριοδότησης (γιατί ό,τι και να γίνει δε θα μπω εγώ), χωρίς να πιστεύω ότι θα αλλάξουν άρδην τα αποτελέσματα για διάφορους λόγους και χωρίς διάθεση για αντιπαράθεση (απλά διαβάζω κ γω το φορουμ), αυτά που λέει η Gieleni θεωρείς ότι δεν έχουν καμία βάση; Κάποια παντελώς άσχετα με το αντικείμενο διδακτορικά (ή και μεταπτυχιακά αντίστοιχα) γιατί να πάρουν 400 (ή 200 αντίστοιχα); Είναι λογικό; Επίσης, είναι σαφές από την Προκήρυξη ότι στα μεταπτυχιακά/διδακτορικά προσκομίζεται βεβαίωση από το Πανεπιστήμιο που να προσδιορίζει το γνωστικό αντικείμενο, όταν αυτό δεν προκύπτει από τον προσκομιζόμενο τίτλο. Η μη προσκόμιση αυτής της βεβαίωσης δεν είναι παράλειψη του υποψηφίου; Αυτό δε θα έπρεπε να "τιμωρηθεί" με το να λάβει 200 το εν λόγω Διδακτορικό και τέλος; Μόνο η μη επίκληση από το μητρώο είναι λάθος; ή η μη ορθή μετάφραση του πτυχίου ξένης γλώσσας; Μήπως κοιτάμε ό,τι θέλουμε πάντα και ό,τι μας βολεύει χωρίς διάθεση να είμαστε έστω και λίγο αντικειμενικοί και λογικοί;

Όσο για το ότι "τίποτα δεν μπορεί να αλλάξει από τα προσωρινά στα οριστικά", δείτε μερικές Προκηρύξεις και μην εθελοτυφλείτε. Εντάξει και εμένα με γεμίζει άγχος όλο αυτό που είμαι στα προσωρινά σε άλλη Προκήρυξη κ βλέπω διάφορες αλλαγές από προσωρινά σε οριστικά, αλλά προσπαθώ να συγκρατούμαι και όχι να βγάζω τρελό όποιον λέει μια γνώμη.

Επ' ουδενί δεν υπονοώ ότι μαγειρεύουν κάτι, αλλά το ότι κάποιες ενστάσεις θα ευδοκιμήσουν, αποδεχτείτε το γιατί είναι η πραγματικότητα! Διαφορετικά, δε θα υπήρχαν ενστάσεις, αιτήσεις θεραπείας και δικαστικές προσφυγές. Θα αποφασίζονταν όλα με μιας από μία επιτροπή του ΑΣΕΠ.


Επισης κανενας δεν εχει πει οτι οι πινακες δεν πρεπει να αλλαξουν τελειως.Ολες οι συναφειες εχουν κριθει σε σχεση με τον βασικο τιτλο...Πιθανη αλλαγη οδηγει σε τεραστιες ανακαταταξεις.Δεν υπαρχει μεση λυση...Η θα εχουμε λιγες αλλαγες σε επιπεδο 5-8 τοις εκατο η θα εχουμε αλλαγες στο 80τοις εκατο δηλαδη σαν να μη βγηκαν ποτε προσωρινα και τα ξαναβγαχουμε τωρα.

Μίλησα με Ασεπ, τα αποτελέσματα από Σεπτέμβριο κ λόγω φορτου εργασιας, βλέπουν μια μια τις αιτήσεις, οι σύμβουλοι θα αποφασισουν


Dkesp, σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Με ποιον μίλησες στο ΑΣΕΠ? Πήρες στο τηλ. για γενικές πληροφορίες που υπάρχει στο site ή σε κάποιο αρμόδιο τμήμα???

reinvent
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: Τρί Μάιος 12, 2015 6:50 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό reinvent » Τετ Μάιος 16, 2018 2:16 pm

Dkesp έγραψε:Μίλησα με Ασεπ, τα αποτελέσματα από Σεπτέμβριο κ λόγω φορτου εργασιας, βλέπουν μια μια τις αιτήσεις, οι σύμβουλοι θα αποφασισουν


Εντελώς παράλογο. Τον Σεπτέμβριο θα έπρεπε να έχουν ολοκληρωθεί οι διαδικασίες και να τοποθετηθούν οι νέοι υπάλληλοι στις θέσεις τους για να ξεκινήσει ομαλά το δικαστικό έτος.
Με ποιον υπάλληλο μίλησες Dkesp και σε ποιον αριθμό;

Msn80
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 01, 2018 3:06 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό Msn80 » Τετ Μάιος 16, 2018 2:16 pm

Dkesp έγραψε:
Msn80 έγραψε:
xana έγραψε:
Χωρίς να έχω κάποιο συμφέρον να αλλάξουν τα κριτήρια της μοριοδότησης (γιατί ό,τι και να γίνει δε θα μπω εγώ), χωρίς να πιστεύω ότι θα αλλάξουν άρδην τα αποτελέσματα για διάφορους λόγους και χωρίς διάθεση για αντιπαράθεση (απλά διαβάζω κ γω το φορουμ), αυτά που λέει η Gieleni θεωρείς ότι δεν έχουν καμία βάση; Κάποια παντελώς άσχετα με το αντικείμενο διδακτορικά (ή και μεταπτυχιακά αντίστοιχα) γιατί να πάρουν 400 (ή 200 αντίστοιχα); Είναι λογικό; Επίσης, είναι σαφές από την Προκήρυξη ότι στα μεταπτυχιακά/διδακτορικά προσκομίζεται βεβαίωση από το Πανεπιστήμιο που να προσδιορίζει το γνωστικό αντικείμενο, όταν αυτό δεν προκύπτει από τον προσκομιζόμενο τίτλο. Η μη προσκόμιση αυτής της βεβαίωσης δεν είναι παράλειψη του υποψηφίου; Αυτό δε θα έπρεπε να "τιμωρηθεί" με το να λάβει 200 το εν λόγω Διδακτορικό και τέλος; Μόνο η μη επίκληση από το μητρώο είναι λάθος; ή η μη ορθή μετάφραση του πτυχίου ξένης γλώσσας; Μήπως κοιτάμε ό,τι θέλουμε πάντα και ό,τι μας βολεύει χωρίς διάθεση να είμαστε έστω και λίγο αντικειμενικοί και λογικοί;

Όσο για το ότι "τίποτα δεν μπορεί να αλλάξει από τα προσωρινά στα οριστικά", δείτε μερικές Προκηρύξεις και μην εθελοτυφλείτε. Εντάξει και εμένα με γεμίζει άγχος όλο αυτό που είμαι στα προσωρινά σε άλλη Προκήρυξη κ βλέπω διάφορες αλλαγές από προσωρινά σε οριστικά, αλλά προσπαθώ να συγκρατούμαι και όχι να βγάζω τρελό όποιον λέει μια γνώμη.

Επ' ουδενί δεν υπονοώ ότι μαγειρεύουν κάτι, αλλά το ότι κάποιες ενστάσεις θα ευδοκιμήσουν, αποδεχτείτε το γιατί είναι η πραγματικότητα! Διαφορετικά, δε θα υπήρχαν ενστάσεις, αιτήσεις θεραπείας και δικαστικές προσφυγές. Θα αποφασίζονταν όλα με μιας από μία επιτροπή του ΑΣΕΠ.


Επισης κανενας δεν εχει πει οτι οι πινακες δεν πρεπει να αλλαξουν τελειως.Ολες οι συναφειες εχουν κριθει σε σχεση με τον βασικο τιτλο...Πιθανη αλλαγη οδηγει σε τεραστιες ανακαταταξεις.Δεν υπαρχει μεση λυση...Η θα εχουμε λιγες αλλαγες σε επιπεδο 5-8 τοις εκατο η θα εχουμε αλλαγες στο 80τοις εκατο δηλαδη σαν να μη βγηκαν ποτε προσωρινα και τα ξαναβγαχουμε τωρα.

Μίλησα με Ασεπ, τα αποτελέσματα από Σεπτέμβριο κ λόγω φορτου εργασιας, βλέπουν μια μια τις αιτήσεις, οι σύμβουλοι θα αποφασισουν


Eμενα στο αρμοδιο τμημα ελεγχων μου ειπε οτι δεν εχει καποια εικονα,οτι μου λενε εδω και 2-3 μηνες.

Dkesp
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 262
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2018 2:53 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό Dkesp » Τετ Μάιος 16, 2018 2:26 pm

SOT11 έγραψε:
Dkesp έγραψε:
Msn80 έγραψε:
Επισης κανενας δεν εχει πει οτι οι πινακες δεν πρεπει να αλλαξουν τελειως.Ολες οι συναφειες εχουν κριθει σε σχεση με τον βασικο τιτλο...Πιθανη αλλαγη οδηγει σε τεραστιες ανακαταταξεις.Δεν υπαρχει μεση λυση...Η θα εχουμε λιγες αλλαγες σε επιπεδο 5-8 τοις εκατο η θα εχουμε αλλαγες στο 80τοις εκατο δηλαδη σαν να μη βγηκαν ποτε προσωρινα και τα ξαναβγαχουμε τωρα.

Μίλησα με Ασεπ, τα αποτελέσματα από Σεπτέμβριο κ λόγω φορτου εργασιας, βλέπουν μια μια τις αιτήσεις, οι σύμβουλοι θα αποφασισουν


Dkesp, σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Με ποιον μίλησες στο ΑΣΕΠ? Πήρες στο τηλ. για γενικές πληροφορίες που υπάρχει στο site ή σε κάποιο αρμόδιο τμήμα???

Σε αρμόδιο τμήμα πήρα, όμως αυτό δεν είναι τόσο αισιόδοξο, ότι θα αργήσουν τόσο πολύ. Ρώτησα για συνάφειες κ μου είπε ότι οι σύμβουλοι θα αποφασίσουν, βλέπουν τις αιτήσεις μια προς μια. Δεν αντέχω να περιμένω όλο το καλοκαίρι

Alina2017
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 09, 2017 2:46 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό Alina2017 » Τετ Μάιος 16, 2018 2:30 pm

Oι απειλές της ΟΔΥΕ για απεργιακές κινητοποιήσεις αν δεν είμαστε στη δουλειά μας στις 16/9 είναι για τα μάτια του κόσμου;

Msn80
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 01, 2018 3:06 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό Msn80 » Τετ Μάιος 16, 2018 2:49 pm

Dkesp έγραψε:
Msn80 έγραψε:
xana έγραψε:
Χωρίς να έχω κάποιο συμφέρον να αλλάξουν τα κριτήρια της μοριοδότησης (γιατί ό,τι και να γίνει δε θα μπω εγώ), χωρίς να πιστεύω ότι θα αλλάξουν άρδην τα αποτελέσματα για διάφορους λόγους και χωρίς διάθεση για αντιπαράθεση (απλά διαβάζω κ γω το φορουμ), αυτά που λέει η Gieleni θεωρείς ότι δεν έχουν καμία βάση; Κάποια παντελώς άσχετα με το αντικείμενο διδακτορικά (ή και μεταπτυχιακά αντίστοιχα) γιατί να πάρουν 400 (ή 200 αντίστοιχα); Είναι λογικό; Επίσης, είναι σαφές από την Προκήρυξη ότι στα μεταπτυχιακά/διδακτορικά προσκομίζεται βεβαίωση από το Πανεπιστήμιο που να προσδιορίζει το γνωστικό αντικείμενο, όταν αυτό δεν προκύπτει από τον προσκομιζόμενο τίτλο. Η μη προσκόμιση αυτής της βεβαίωσης δεν είναι παράλειψη του υποψηφίου; Αυτό δε θα έπρεπε να "τιμωρηθεί" με το να λάβει 200 το εν λόγω Διδακτορικό και τέλος; Μόνο η μη επίκληση από το μητρώο είναι λάθος; ή η μη ορθή μετάφραση του πτυχίου ξένης γλώσσας; Μήπως κοιτάμε ό,τι θέλουμε πάντα και ό,τι μας βολεύει χωρίς διάθεση να είμαστε έστω και λίγο αντικειμενικοί και λογικοί;

Όσο για το ότι "τίποτα δεν μπορεί να αλλάξει από τα προσωρινά στα οριστικά", δείτε μερικές Προκηρύξεις και μην εθελοτυφλείτε. Εντάξει και εμένα με γεμίζει άγχος όλο αυτό που είμαι στα προσωρινά σε άλλη Προκήρυξη κ βλέπω διάφορες αλλαγές από προσωρινά σε οριστικά, αλλά προσπαθώ να συγκρατούμαι και όχι να βγάζω τρελό όποιον λέει μια γνώμη.

Επ' ουδενί δεν υπονοώ ότι μαγειρεύουν κάτι, αλλά το ότι κάποιες ενστάσεις θα ευδοκιμήσουν, αποδεχτείτε το γιατί είναι η πραγματικότητα! Διαφορετικά, δε θα υπήρχαν ενστάσεις, αιτήσεις θεραπείας και δικαστικές προσφυγές. Θα αποφασίζονταν όλα με μιας από μία επιτροπή του ΑΣΕΠ.


Επισης κανενας δεν εχει πει οτι οι πινακες δεν πρεπει να αλλαξουν τελειως.Ολες οι συναφειες εχουν κριθει σε σχεση με τον βασικο τιτλο...Πιθανη αλλαγη οδηγει σε τεραστιες ανακαταταξεις.Δεν υπαρχει μεση λυση...Η θα εχουμε λιγες αλλαγες σε επιπεδο 5-8 τοις εκατο η θα εχουμε αλλαγες στο 80τοις εκατο δηλαδη σαν να μη βγηκαν ποτε προσωρινα και τα ξαναβγαχουμε τωρα.

Μίλησα με Ασεπ, τα αποτελέσματα από Σεπτέμβριο κ λόγω φορτου εργασιας, βλέπουν μια μια τις αιτήσεις, οι σύμβουλοι θα αποφασισουν


μηπως εχεις παρει στο συγκεκριμενο υπαλληλο πολλες φορες και επειδη ενοχλειται σου ειπε Σεπτεμβριο;;;για να μην τον ξαναπαρεις ολο το καλοκαιρι;

Dkesp
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 262
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2018 2:53 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό Dkesp » Τετ Μάιος 16, 2018 3:28 pm

reinvent έγραψε:
Dkesp έγραψε:Μίλησα με Ασεπ, τα αποτελέσματα από Σεπτέμβριο κ λόγω φορτου εργασιας, βλέπουν μια μια τις αιτήσεις, οι σύμβουλοι θα αποφασισουν


Εντελώς παράλογο. Τον Σεπτέμβριο θα έπρεπε να έχουν ολοκληρωθεί οι διαδικασίες και να τοποθετηθούν οι νέοι υπάλληλοι στις θέσεις τους για να ξεκινήσει ομαλά το δικαστικό έτος.
Με ποιον υπάλληλο μίλησες Dkesp και σε ποιον αριθμό;

Συμφωνώ, κι εμένα μου φάνηκε κάπως τραβηγμένο για Σεπτέμβριο αλλά έτσι μου είπε . Πήρα στο 2131319204

knts
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1021
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 19, 2017 11:39 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό knts » Τετ Μάιος 16, 2018 3:33 pm

Alina2017 έγραψε:Oι απειλές της ΟΔΥΕ για απεργιακές κινητοποιήσεις αν δεν είμαστε στη δουλειά μας στις 16/9 είναι για τα μάτια του κόσμου;


Ε ναι, μην περιμένετε κάτι τέτοιο.

Gieleni
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2017 12:10 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό Gieleni » Τετ Μάιος 16, 2018 3:37 pm

SOT11 έγραψε:
Gieleni έγραψε:
Msn80 έγραψε:
Ο τιτλος του διδακτορικου δεν ζητηθηκε δυστυχως για σενα...Θα ψαχνει ο ΑΣΕΠ ολες τις διατριβες...Ελληνικες και ξενες;



Αυτο εχεις να πεις απο ολα οσα κατεθεσα?
Δεν χρειαζεται να ψαξει ο ΑΣΕΠ.Το διδακτορικο εχει και Πανεπιστημιο και τμημα και τιτλο επανω.Δεν ειναι μια κολλα Α4 που γραφει ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟ.
Πιστευω το ξερεις αυτο.Τι οχι?


Αρχίσαμε πάλι τη συζήτηση για τις συνάφειες...Σαν να μην πέρασε μια μέρα...

Παρενθετικά, σε αυτό που λες ότι το διδακτορικό έχει και τίτλο επάνω, αν εννοείς τον τίτλο της διδακτορικής διατριβής, τότε κάνεις λάθος. Δεν γράφει τίτλο διδακτορικής διατριβής επάνω...[/quoted


Τον παπυρο παμε στο πρακτικερ, παιρνουμε κορνιζα και τον κρεμαμε, δεν τον στελνουμε ΑΣΕΠ.
Το ΑΣΕΠ θελει ειδικη βεβαιωση.

Msn80
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 01, 2018 3:06 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό Msn80 » Τετ Μάιος 16, 2018 3:52 pm

Γενικα μου προκαλει εντυπωση πως ενω ολοι παιρνουμε στα ιδια τηλεφωνα και σε αρμοδιο τμημα ελεγχου και σε ολους παιζουν τη γνωστη κασετα,δεν γνωριζουμε κτλ.,σε συγκεκριμενα ατομα μεταφερονται πληροφοριες πιο συγκεκριμενες για Σεπτεμβριο π.χ κτλ.Αν μεταφερονται βεβαια...Πριν λιγες μερες καποιος εγραψε οτι του ειπαν πως καναν λαθος και τα ξαναψαχνουν και μετα εξαφανιστηκε...Δεν θελω να πιστεψω πως απλα θεωρουν πως με το να μπριζωσουν ολους εδω να παιρνουν τηλεφωνα βαζοντας και καμια σαλτσα παραπανω,θα ασκηθει πιεση στον ΑΣΕΠ και θα βγαλει πιο νωρις αποτελεσματα...

Msn80
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 01, 2018 3:06 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό Msn80 » Τετ Μάιος 16, 2018 3:55 pm

Gieleni έγραψε:
SOT11 έγραψε:
Gieleni έγραψε:


Αυτο εχεις να πεις απο ολα οσα κατεθεσα?
Δεν χρειαζεται να ψαξει ο ΑΣΕΠ.Το διδακτορικο εχει και Πανεπιστημιο και τμημα και τιτλο επανω.Δεν ειναι μια κολλα Α4 που γραφει ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟ.
Πιστευω το ξερεις αυτο.Τι οχι?


Αρχίσαμε πάλι τη συζήτηση για τις συνάφειες...Σαν να μην πέρασε μια μέρα...

Παρενθετικά, σε αυτό που λες ότι το διδακτορικό έχει και τίτλο επάνω, αν εννοείς τον τίτλο της διδακτορικής διατριβής, τότε κάνεις λάθος. Δεν γράφει τίτλο διδακτορικής διατριβής επάνω...[/quoted



Τον παπυρο παμε στο πρακτικερ, παιρνουμε κορνιζα και τον κρεμαμε, δεν τον στελνουμε ΑΣΕΠ.
Το ΑΣΕΠ θελει ειδικη βεβαιωση.

Το αντιγραφο διδακτορικου διπλωματος στελνουμε που δεν εχει τιτλο της διατριβης.Επειδη δεν εχεις διδακτορικο ειναι μια πληροφορια που σου διαφευγει...

Alina2017
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 09, 2017 2:46 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό Alina2017 » Τετ Μάιος 16, 2018 3:59 pm

Dkesp έγραψε:
reinvent έγραψε:
Dkesp έγραψε:Μίλησα με Ασεπ, τα αποτελέσματα από Σεπτέμβριο κ λόγω φορτου εργασιας, βλέπουν μια μια τις αιτήσεις, οι σύμβουλοι θα αποφασισουν


Εντελώς παράλογο. Τον Σεπτέμβριο θα έπρεπε να έχουν ολοκληρωθεί οι διαδικασίες και να τοποθετηθούν οι νέοι υπάλληλοι στις θέσεις τους για να ξεκινήσει ομαλά το δικαστικό έτος.
Με ποιον υπάλληλο μίλησες Dkesp και σε ποιον αριθμό;

Συμφωνώ, κι εμένα μου φάνηκε κάπως τραβηγμένο για Σεπτέμβριο αλλά έτσι μου είπε . Πήρα στο 2131319204
απαντούν ότι τουρχεται του καθένα στο κεφάλι για να μας ξεφορτωθούν. Εφόσον είναι προεκλογική περίοδος υπάρχει πιθανότητα αν κάνουμε παράπονα ομαδικά και όχι στο ΑΣΕΠ να μας λάβουν υπόψη?

knts
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1021
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 19, 2017 11:39 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό knts » Τετ Μάιος 16, 2018 4:04 pm

reinvent έγραψε:
Dkesp έγραψε:Μίλησα με Ασεπ, τα αποτελέσματα από Σεπτέμβριο κ λόγω φορτου εργασιας, βλέπουν μια μια τις αιτήσεις, οι σύμβουλοι θα αποφασισουν


Εντελώς παράλογο. Τον Σεπτέμβριο θα έπρεπε να έχουν ολοκληρωθεί οι διαδικασίες και να τοποθετηθούν οι νέοι υπάλληλοι στις θέσεις τους για να ξεκινήσει ομαλά το δικαστικό έτος.
Με ποιον υπάλληλο μίλησες Dkesp και σε ποιον αριθμό;


Κανέναν δε νοιάζει να ξεκινήσει ομαλά το δικαστικό έτος. Ούτε το ΑΣΕΠ, ούτε την ΟΔΥΕ, ούτε το υπουργείο. Διότι γνωρίζουν όλοι τους ότι το δικαστικό έτος θα ξεκινήσει όπως ξεκινά κάθε χρόνο: με λίγους ή πολλούς υπαλλήλους, θα ξεκινήσει. Κανένας από όλους αυτούς που δήθεν νοιάζονται δεν νοιάζεται στην πραγματικότητα. Την πίκρα θα τη φάμε για άλλη μια χρονιά κι αυτοί θα έχουν μείνει στις δήθεν δηλώσεις και πιέσεις.

knts
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1021
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 19, 2017 11:39 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό knts » Τετ Μάιος 16, 2018 4:06 pm

knts έγραψε:
Alina2017 έγραψε:Oι απειλές της ΟΔΥΕ για απεργιακές κινητοποιήσεις αν δεν είμαστε στη δουλειά μας στις 16/9 είναι για τα μάτια του κόσμου;


Ε ναι, μην περιμένετε κάτι τέτοιο.


Πονάνε τα 60αρια και τα 100αρια. Ποιος νομίζετε ότι θα τα "πετάξει" έτσι απλά;

Dkesp
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 262
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2018 2:53 pm

Re: Προκήρυξη 1Κ/2017 για δικαστήρια

Δημοσίευσηαπό Dkesp » Τετ Μάιος 16, 2018 4:11 pm

Msn80 έγραψε:Γενικα μου προκαλει εντυπωση πως ενω ολοι παιρνουμε στα ιδια τηλεφωνα και σε αρμοδιο τμημα ελεγχου και σε ολους παιζουν τη γνωστη κασετα,δεν γνωριζουμε κτλ.,σε συγκεκριμενα ατομα μεταφερονται πληροφοριες πιο συγκεκριμενες για Σεπτεμβριο π.χ κτλ.Αν μεταφερονται βεβαια...Πριν λιγες μερες καποιος εγραψε οτι του ειπαν πως καναν λαθος και τα ξαναψαχνουν και μετα εξαφανιστηκε...Δεν θελω να πιστεψω πως απλα θεωρουν πως με το να μπριζωσουν ολους εδω να παιρνουν τηλεφωνα βαζοντας και καμια σαλτσα παραπανω,θα ασκηθει πιεση στον ΑΣΕΠ και θα βγαλει πιο νωρις αποτελεσματα...

Εγώ σήμερα πήρα τηλ πρώτη φορά σε αυτόν τον αριθμό. Είναι μάλλον τμήμα που ασχολείται με την 1κ


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 32 επισκέπτες