Προκήρυξη 2Κ/2015

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
mitsakiiiii
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2016 1:20 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό mitsakiiiii » Πέμ Απρ 20, 2017 4:00 pm

Σας μεταφέρω ακριβώς τα λόγια ενός συναδέλφου ο οποίος μας ενημέρωσε σήμερα σε μια ομάδα που έχουμε στο διαδίκτυο.
"Καλημέρα, μίλησα με τον κ.Κοκκινο στο ΓΛΚ. Μου είπε ακόμα δεν έχει παραλάβει κάτι. Μου είπε οτι μόλις το παραλάβει θα το ετοιμάσει σε 4 μέρες. Μου είπε καταννοεί το ενδιαφέρον μας και θα κάνει όσο πιο γρήγορα μπορεί. Με το που το συντάξει θα το στείλει στο ανθρώπινο δυναμικό, εκείνοι θα το στείλουν για κάνα δυο υπογραφές, μετά θα πάει στο Διοικητή και μετά σε ΦΕΚ!
Τέλος, μου είπε οτι από το πρωτοκ. Της ΑΑΔΕ για να φτάσει στα χέρια του κάνει καμιά βδομάδα!
Ας τον πάρουμε τώρα την άλλη παρασκευή, μην τον ζαλιζουμε και ακούστηκε και συμπαθής!
Άντε μπας και βγεί το ΦΕΚ ΜΑΙΟ!!"

Επομένως είμαστε σε καλό στάδιο. Υπομονή και τελειώνουμε!!!

alex23
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 05, 2017 9:33 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό alex23 » Τρί Απρ 25, 2017 10:43 am

mitsakiiiii έγραψε:Σας μεταφέρω ακριβώς τα λόγια ενός συναδέλφου ο οποίος μας ενημέρωσε σήμερα σε μια ομάδα που έχουμε στο διαδίκτυο.
"Καλημέρα, μίλησα με τον κ.Κοκκινο στο ΓΛΚ. Μου είπε ακόμα δεν έχει παραλάβει κάτι. Μου είπε οτι μόλις το παραλάβει θα το ετοιμάσει σε 4 μέρες. Μου είπε καταννοεί το ενδιαφέρον μας και θα κάνει όσο πιο γρήγορα μπορεί. Με το που το συντάξει θα το στείλει στο ανθρώπινο δυναμικό, εκείνοι θα το στείλουν για κάνα δυο υπογραφές, μετά θα πάει στο Διοικητή και μετά σε ΦΕΚ!
Τέλος, μου είπε οτι από το πρωτοκ. Της ΑΑΔΕ για να φτάσει στα χέρια του κάνει καμιά βδομάδα!
Ας τον πάρουμε τώρα την άλλη παρασκευή, μην τον ζαλιζουμε και ακούστηκε και συμπαθής!
Άντε μπας και βγεί το ΦΕΚ ΜΑΙΟ!!"

Επομένως είμαστε σε καλό στάδιο. Υπομονή και τελειώνουμε!!!

Δεν το πιστεύω! διαγωνισμός του 2015 και ακόμη να ολοκληρωθούν οι διορισμοί; καλά κρασιά! αν δε το κάνουν σκόπιμα για να τηρήσουν τον κανόνα 1 ή 2 προς 5 που επέβαλλαν οι δανειστές!πάντως

katia30
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Τετ Οκτ 12, 2016 11:35 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό katia30 » Παρ Απρ 28, 2017 8:16 am

Kαλημέρα,

Μήπως έχετε κάποιο νεότερο??
Την προηγούμενη εβδομάδα που είχα καλέσει μου είχα πεί από το Τμήμα Προϋπολογισμού ότι στις 19/04 εστάλη το αίτημα στο ΓΛΚ.

mitsakiiiii
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2016 1:20 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό mitsakiiiii » Παρ Απρ 28, 2017 3:48 pm

Καλησπέρα ναι. Το αίτημα πήγε την Τετάρτη και λογικά την άλλη Πέμπτη θα είναι έτοιμο. Αυτά ενημέρωσε ο κ. Κόκκινος από το ΓΛΚ

mitsakiiiii
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2016 1:20 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό mitsakiiiii » Δευ Μάιος 01, 2017 2:05 pm

Καλησπερα και καλό μήνα!!! Βγηκε και η 3η απόφαση αναπλήρωσης!!!Καλα αποτελέσματα σε όλα τα παιδιά!!!

katia30
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Τετ Οκτ 12, 2016 11:35 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό katia30 » Δευ Μάιος 08, 2017 8:50 am

Kαλημέρα,

Μίλησα σήμερα με την Διεύθυνση Ανθρώπινου Δυναμικού και μου είπαν ότι δεν έχουν λάβει ακόμη το αίτημα για τις πιστώσεις και να τους ξανακαλέσω Τετάρτη-Πέμπτη.
Επίσης μου είπαν ότι μόλις το λάβουν θα ετοιμάσουν την απόφαση διορισμού προς υπογραφή από τον Διοικητή, έπειτα θα πάρουν κάποιες βεβαιώσεις από το Τμήμα Προϋπολογισμού της ΑΑΔΕ (το τελευταίο Τμήμα που λέγαμε) και μετά θα πάει για ΦΕΚ.
Έχει κανείς κάποια άλλη ενημέρωση??

klkl
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ Οκτ 21, 2015 2:08 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό klkl » Δευ Μάιος 08, 2017 10:01 am

katia30 έγραψε:Kαλημέρα,

Μίλησα σήμερα με την Διεύθυνση Ανθρώπινου Δυναμικού και μου είπαν ότι δεν έχουν λάβει ακόμη το αίτημα για τις πιστώσεις και να τους ξανακαλέσω Τετάρτη-Πέμπτη.
Επίσης μου είπαν ότι μόλις το λάβουν θα ετοιμάσουν την απόφαση διορισμού προς υπογραφή από τον Διοικητή, έπειτα θα πάρουν κάποιες βεβαιώσεις από το Τμήμα Προϋπολογισμού της ΑΑΔΕ (το τελευταίο Τμήμα που λέγαμε) και μετά θα πάει για ΦΕΚ.
Έχει κανείς κάποια άλλη ενημέρωση??


Καλημέρα
και εγώ την ίδια ενημέρωση έχω, υποθέτω το ΦΕΚ δεν θα βγει Μάιο...εχουμε ήδη 8 Μαΐου

katia30
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Τετ Οκτ 12, 2016 11:35 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό katia30 » Παρ Μάιος 12, 2017 3:22 pm

Kαλησπέρα,

Μόλις μίλησα με την Διεύθυνση Ανθρώπινου και με ενημέρωσαν ότι έλαβαν σήμερα με fax το αίτημα από τις πιστώσεις. Έχουν ήδη ετοιμάσει την απόφαση διορισμού και θα την δώσουν εάν όχι σήμερα, την Δευτέρα προς υπογραφή στον Διοικητή. Έπειτα χρειάζεται μία επιπλέον βεβαίωση.
Αυτό που με προβλημάτισε είναι ότι μου είπε να ξανακαλέσω σε δέκα μέρες για να μου δώσουν το ΚΑΔ έτσι ώστε να αναζητούμε το ΦΕΚ.
Δηλαδή δέκα μέρες περίπου θα σταλεί στο εθνικό τυπογραφείο ή καταλαβαίνω κάτι λάθος??

katia30
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Τετ Οκτ 12, 2016 11:35 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό katia30 » Πέμ Μάιος 18, 2017 10:02 am

Καλημέρα,

Μήπως έχει κανείς κάποιο νεότερο? Εάν υπεγράφη η απόφαση από τον Διοικητή ή εάν έχει σταλεί στο Εθνικό Τυπογραφείο?

eva84
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: Δευ Απρ 08, 2013 8:58 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό eva84 » Παρ Μάιος 19, 2017 9:12 pm

Το αιτημα μας εχει παρει και αρ ΚΑΔ:37860

katerinaT
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Μάιος 22, 2017 11:48 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό katerinaT » Δευ Μάιος 22, 2017 12:24 pm

Καλημέρα σας,
Μήπως ξέρετε πόσο καίρο θα κάνει να βγεί το ΦΕΚ? Μετά τι ακολουθεί? Αναμένουμε ειδοποίηση για να παραλάβουμε την κοινοποίηση με μετά ξεκινάει η προθεσμία των 20 ημερών για να παρουσιαστούμε?

DORY
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Φεβ 01, 2017 6:27 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό DORY » Δευ Μάιος 22, 2017 12:43 pm

Καλημέρα σε όλους. Τηλεφώνησα σήμερα στο ΕΤ και μου είπαν πως το ΦΕΚ δημοσιεύεται, συνήθως, μέσα σε 15-20 εργάσιμες μέρες από την ημέρα που παίρνει πρωτοκόλλο. Συνεπώς, είναι εύλογος ένας μήνα αναμονής για τη δημοσίευση. Μακάρι να γίνει νωρίτερα. Ξέρει κανείς αν χρειάζεται πάντοτε και υπηρεσιακό συμβούλιο πριν την τοποθέτηση;

Vasiliki84
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 18, 2015 9:48 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό Vasiliki84 » Δευ Μάιος 22, 2017 8:49 pm

Καλησπέρα nop2005 τελικά βρέθηκα και εγώ στο τρίτο αίτημα αναπλήρωσης Κεντρικό Τομέα Αθηνών ΠΕ Οικονομολόγος αλλά έχω μπερδευτεί αρκετά με τις επιλογές εσυ με τι σειρά προτίμησης τις έβαλες; Έχει κάποιος άλλος κάποια γνώση για τον Κεντρικό Τομέα; το προσωπικο μου emai είναι το riaarg1990@yahoo.com Ευχαριστώ πολύ!Καλή σταδιοδρομία σε όλους!
nop2005 έγραψε:Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση. Να είσαι καλά. Μακάρι να πάνε όλα κατ' ευχήν. Να σας θεσω αλλο ενα ερώτημα εν όψει της προκήρυξης 1κ/2017. Έκανε κάποιος τα χαρτιά του ή το σκέφτεται??Εγω το σκέφτομαι μήπως και μπορέσω να διοριστώ κάπου πιο κοντά στο σπίτι μου.


Προσωπικά δεν συμμετείχα, αν είναι για δημόσιο τουλ. για την δική μου ειδικότητα(οικ.) θεωρώ πως η ΑΑΔΕ είναι ό,τι καλύτερο για πολλούς λόγους. Αντικείμενο, ενδιαφέρον, μελλοντική εξέλιξη, μισθολογικά! Προσωπικά πιστεύω πως σε μια διετία θα επιστρέψουμε σπίτι μας, ειδικά αν προκυρηχθεί νέος διαγωνισμός! Εμένα οι σκέψεις μου ήταν αν θα αφήσω τον ιδιωτικό τομέα για το δημόσιο! Αυτά! Καλό απόγευμα![/quote]

brikoudi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 19, 2017 7:43 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό brikoudi » Δευ Μάιος 22, 2017 8:59 pm

Συνάδελφοι τα φώτα σας !!!
αργούνε σε ολες τις προκυρήξεις τόσο πολύ μεχρι να διορισθούν οι διοριστέοι ?? η προκυρηξη είχε βγεί με φεκ 27 οκτωμβρίου 2015. Στίς 20/5/2016 βγήκαν τα οριστικά αποτελεσματα, από τότε πέρασε ένας χρόνος και από ότι βλέπω περιμένουν να δημοσιευτεί το φεκ πρόσληψη τους. Δηλαδή για την 2κ/2017 όποιος θα είναι στους διοριστέους, θα διορισθεί το 2019 ????? :?: :?: :?: :?:

katerinaT
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Μάιος 22, 2017 11:48 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό katerinaT » Τρί Μάιος 23, 2017 12:35 pm

Καλημέρα σε όλους,
Τηλεφώνησα σήμερα στην Δ. Ανθρώπινου Δυναμικού και μου είπαν πως έχει σταλεί στο ΕΤ για Φεκ και αναμένουν να γίνει εντός της εβδομάδας. Στη συνέχεια περνάει υπηρεσιακό Συμβούλιο και γίνεται η τοποθέτηση και μετά προχωράνε στην κοινοποίηση. Έπειτα δίνουν περιθώριο 10 εργάσιμες να παρουσιαστούμε.
Αρχές, το πολύ μέσα Ιουνίου πιστεύουν θα προχωρήσουν σε κοινοποιήσεις.
Τώρα κάποιος κάνει λάθος ως προς το χρόνο που χρειάζεται το Φεκ... Το ΕΤ ή η Δ. Ανθρώπινου Δυναμικού?


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες