ΔΕ Διοκητικού,πόσα μόρια είναι αρκετα?

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Rg75TNT
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 26, 2020 12:50 pm

Re:

Δημοσίευσηαπό Rg75TNT » Πέμ Ιαν 07, 2021 10:00 pm

jenny28 έγραψε:
Dark έγραψε:
KATRIN1LA έγραψε:εχω 1475 και ακομα αδιοριστη-βαζω σε ολη την ελλαδα αλλα τιποτα-εχουν ανεβει τρομερα τα μορια με τισ προσαυξησεις του δημοσιου-κατι που δεν εχω και θα αρχισω να παρακαλαω για stage


apokleietai re si.ama deis ta apotelesmata tis agrotikis trapezas,ta moria paizoun apo 1050 mexri 1400.pos einai dinaton na min exeis perasei pouthena


Στην αγροτικη μετρουσε μονο τραπεζικη εμπειρια γιαυτο και τα μορια ειναι σε νορμαλ επιπεδα...στις υπολοιπες προκηρυξεις παιζουν στα 1500-1600 συνηθως...και η αθηνα εχει σχεδον παντα την χαμηλοτερη βαση. Τωρα που μπαινει και το τεστ δεξιοτητων μεσα να δουμε που θα φτασουν τα μορια 8)



γειά σας. Έχω χωρις εμπειρία για τις προκηρύξεις ΣΟΧ 1550-1600 μόρια για θέση ΔΕ Διοικητικών Γραμματέων για τον ΑΔΜΗΕ ΑΕ Αθήνας κυρίως σε 8 μήνο για 2 θέσεις πιστεύετε έχω ελπίδες? ανήκω στις ειδικές κατηγορίες και μάνα ανάπηρη πανω απο 67%. απαντήστε μου αν μπορείτε ευχαριστώ.

Lazos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 9:03 am

Re: ΔΕ Διοκητικού,πόσα μόρια είναι αρκετα?

Δημοσίευσηαπό Lazos » Παρ Ιαν 08, 2021 3:49 pm

Για τις θέσεις Δε διοικητικού Γραμματεων θέλεις τουλάχιστον 1800 μορια για να έχεις ελπίδες στο δημόσιο.

Rg75TNT
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 26, 2020 12:50 pm

Re:

Δημοσίευσηαπό Rg75TNT » Πέμ Ιαν 14, 2021 5:41 pm

maria101980 έγραψε:παιδια καλημερα
εγω για δε διοικητικου εχω 1645 μαζι με το τεστ κ το θεωρω πολυ δυσκολο να μπω.
πιστευω οτι οι βασεις θα ειναι 1700 κ ανω

γεια σας με 1625 μορια στο υπουργείο μετανάστευσης και ασύλου στην Αθήνα με σύμβαση 8 μήνη- χωρίς εμπειρία πιστεύευτε μπορώ να ελπίζω ή οχι? :? :? :?

evi44
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: Παρ Απρ 25, 2014 8:35 pm

Re: Re:

Δημοσίευσηαπό evi44 » Παρ Ιαν 15, 2021 11:24 pm

Rg75TNT έγραψε:
jenny28 έγραψε:
Dark έγραψε:
apokleietai re si.ama deis ta apotelesmata tis agrotikis trapezas,ta moria paizoun apo 1050 mexri 1400.pos einai dinaton na min exeis perasei pouthena


Στην αγροτικη μετρουσε μονο τραπεζικη εμπειρια γιαυτο και τα μορια ειναι σε νορμαλ επιπεδα...στις υπολοιπες προκηρυξεις παιζουν στα 1500-1600 συνηθως...και η αθηνα εχει σχεδον παντα την χαμηλοτερη βαση. Τωρα που μπαινει και το τεστ δεξιοτητων μεσα να δουμε που θα φτασουν τα μορια 8)



γειά σας. Έχω χωρις εμπειρία για τις προκηρύξεις ΣΟΧ 1550-1600 μόρια για θέση ΔΕ Διοικητικών Γραμματέων για τον ΑΔΜΗΕ ΑΕ Αθήνας κυρίως σε 8 μήνο για 2 θέσεις πιστεύετε έχω ελπίδες? ανήκω στις ειδικές κατηγορίες και μάνα ανάπηρη πανω απο 67%. απαντήστε μου αν μπορείτε ευχαριστώ.


Τι εννοείς χωρίς εμπειρία 1600? Ότι δεν έχεις καθόλου εμπειρία? Αν βάσει όλων των κριτηρίων συμπεριλαμβανομένης και της έμμεσης αμεα 67% έχεις μέχρι 1600, φοβάμαι για δύο θέσεις δεν έχεις και πολλές ελπίδες....οι πρώτοι κατηγορίας δε έχουν συνήθως 1700 μορια, σ αυτη τη γκάμα κινόύνται πάνω κάτω ενίοτε και 1800, αν δεν κάνω λάθος...σε κάθε περίπτωση, δεν ξέρεις ποτέ, μπορεί να εκπλαγείς ευχάριστα, εύχομαι καλή επιτυχία!

Rg75TNT
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 26, 2020 12:50 pm

Re: Re:

Δημοσίευσηαπό Rg75TNT » Πέμ Φεβ 04, 2021 8:35 pm

evi44 έγραψε:
Rg75TNT έγραψε:
jenny28 έγραψε:
Στην αγροτικη μετρουσε μονο τραπεζικη εμπειρια γιαυτο και τα μορια ειναι σε νορμαλ επιπεδα...στις υπολοιπες προκηρυξεις παιζουν στα 1500-1600 συνηθως...και η αθηνα εχει σχεδον παντα την χαμηλοτερη βαση. Τωρα που μπαινει και το τεστ δεξιοτητων μεσα να δουμε που θα φτασουν τα μορια 8)



γειά σας. Έχω χωρις εμπειρία για τις προκηρύξεις ΣΟΧ 1550-1600 μόρια για θέση ΔΕ Διοικητικών Γραμματέων για τον ΑΔΜΗΕ ΑΕ Αθήνας κυρίως σε 8 μήνο για 2 θέσεις πιστεύετε έχω ελπίδες? ανήκω στις ειδικές κατηγορίες και μάνα ανάπηρη πανω απο 67%. απαντήστε μου αν μπορείτε ευχαριστώ.


Τι εννοείς χωρίς εμπειρία 1600? Ότι δεν έχεις καθόλου εμπειρία? Αν βάσει όλων των κριτηρίων συμπεριλαμβανομένης και της έμμεσης αμεα 67% έχεις μέχρι 1600, φοβάμαι για δύο θέσεις δεν έχεις και πολλές ελπίδες....οι πρώτοι κατηγορίας δε έχουν συνήθως 1700 μορια, σ αυτη τη γκάμα κινόύνται πάνω κάτω ενίοτε και 1800, αν δεν κάνω λάθος...σε κάθε περίπτωση, δεν ξέρεις ποτέ, μπορεί να εκπλαγείς ευχάριστα, εύχομαι καλή επιτυχία!




Εννοοώ οτι δεν έχω εμπειρία διότι δεν έχω δουλέψει στο Δημόσιο, και ο,τι μόρια έχω ήδη ειναι απο την κάρτα ανεργίας και μετα τα κοινωνικά κριτήρια... για αυτό σου λέω μπορώ να ελπίζω?

evi44
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: Παρ Απρ 25, 2014 8:35 pm

Re: Re:

Δημοσίευσηαπό evi44 » Δευ Φεβ 08, 2021 1:07 am

Rg75TNT έγραψε:
evi44 έγραψε:
Rg75TNT έγραψε:


γειά σας. Έχω χωρις εμπειρία για τις προκηρύξεις ΣΟΧ 1550-1600 μόρια για θέση ΔΕ Διοικητικών Γραμματέων για τον ΑΔΜΗΕ ΑΕ Αθήνας κυρίως σε 8 μήνο για 2 θέσεις πιστεύετε έχω ελπίδες? ανήκω στις ειδικές κατηγορίες και μάνα ανάπηρη πανω απο 67%. απαντήστε μου αν μπορείτε ευχαριστώ.


Τι εννοείς χωρίς εμπειρία 1600? Ότι δεν έχεις καθόλου εμπειρία? Αν βάσει όλων των κριτηρίων συμπεριλαμβανομένης και της έμμεσης αμεα 67% έχεις μέχρι 1600, φοβάμαι για δύο θέσεις δεν έχεις και πολλές ελπίδες....οι πρώτοι κατηγορίας δε έχουν συνήθως 1700 μορια, σ αυτη τη γκάμα κινόύνται πάνω κάτω ενίοτε και 1800, αν δεν κάνω λάθος...σε κάθε περίπτωση, δεν ξέρεις ποτέ, μπορεί να εκπλαγείς ευχάριστα, εύχομαι καλή επιτυχία!




Εννοοώ οτι δεν έχω εμπειρία διότι δεν έχω δουλέψει στο Δημόσιο, και ο,τι μόρια έχω ήδη ειναι απο την κάρτα ανεργίας και μετα τα κοινωνικά κριτήρια... για αυτό σου λέω μπορώ να ελπίζω?


Κοίτα, δεν είναι πολλά τα μόρια, αν είχες εμπειρία νομίζω θα πήγαινες καλά, αλλά όλα εξαρτώνται από όσους έκαναν αίτηση και τι μόρια συγκεντρώνουν κι αυτοί. Πάντως περίμενε μήπως βγουν και δεν έχουν κάνει τόσοι, δεν ξέρεις καμία φορά, εγώ απλά συνήθως σε θέσεις σοχ ΔΕ βλέπω πρώτους επιτυχόντες από 1800 και πάνω, σου εύχομαι καλά αποτελέσματα, ποτέ δεν ξέρεις όμως :wink:

Rg75TNT
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 26, 2020 12:50 pm

Re: Re:

Δημοσίευσηαπό Rg75TNT » Δευ Φεβ 08, 2021 6:45 pm

evi44 έγραψε:
Rg75TNT έγραψε:
evi44 έγραψε:
Τι εννοείς χωρίς εμπειρία 1600? Ότι δεν έχεις καθόλου εμπειρία? Αν βάσει όλων των κριτηρίων συμπεριλαμβανομένης και της έμμεσης αμεα 67% έχεις μέχρι 1600, φοβάμαι για δύο θέσεις δεν έχεις και πολλές ελπίδες....οι πρώτοι κατηγορίας δε έχουν συνήθως 1700 μορια, σ αυτη τη γκάμα κινόύνται πάνω κάτω ενίοτε και 1800, αν δεν κάνω λάθος...σε κάθε περίπτωση, δεν ξέρεις ποτέ, μπορεί να εκπλαγείς ευχάριστα, εύχομαι καλή επιτυχία!




Εννοοώ οτι δεν έχω εμπειρία διότι δεν έχω δουλέψει στο Δημόσιο, και ο,τι μόρια έχω ήδη ειναι απο την κάρτα ανεργίας και μετα τα κοινωνικά κριτήρια... για αυτό σου λέω μπορώ να ελπίζω?


Κοίτα, δεν είναι πολλά τα μόρια, αν είχες εμπειρία νομίζω θα πήγαινες καλά, αλλά όλα εξαρτώνται από όσους έκαναν αίτηση και τι μόρια συγκεντρώνουν κι αυτοί. Πάντως περίμενε μήπως βγουν και δεν έχουν κάνει τόσοι, δεν ξέρεις καμία φορά, εγώ απλά συνήθως σε θέσεις σοχ ΔΕ βλέπω πρώτους επιτυχόντες από 1800 και πάνω, σου εύχομαι καλά αποτελέσματα, ποτέ δεν ξέρεις όμως :wink:



επειδή και γω σε όσες ΣΟΧ έχω κάνει τα χαρτιά μου βλέπω ο πρώτος έχει 1800+ μόρια... πάντως σε ευχαριστώ για την απάντηση.


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες