ΕΧΩ ΠΤΥΧΙΟ ΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΥΕ ΚΑΙ ΔΕ ΠΕΡΝΑΩ .....

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
MPYRAL
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 17, 2008 1:47 pm

ΕΧΩ ΠΤΥΧΙΟ ΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΥΕ ΚΑΙ ΔΕ ΠΕΡΝΑΩ .....

Δημοσίευσηαπό MPYRAL » Τετ Νοέμ 19, 2008 9:01 pm

ΑΝ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ .....ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ,,,,,ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΞΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΄΄΄ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΤΙ ΘΕΛΛΕΙ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΄??????

MPYRAL
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 17, 2008 1:47 pm

Re: ΕΧΩ ΠΤΥΧΙΟ ΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΥΕ ΚΑΙ ΔΕ ΠΕΡΝΑΩ ..

Δημοσίευσηαπό MPYRAL » Τετ Νοέμ 19, 2008 9:18 pm

MPYRAL έγραψε:ΑΝ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ .....ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ,,,,,ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΞΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΄΄΄ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΤΙ ΘΕΛΛΕΙ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΄??????


ΣΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΩ .....ΣΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ..΄???

ΓΑΡΔΟΥΜΠΑΣ
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: Παρ Δεκ 22, 2006 12:36 pm

Re: ΕΧΩ ΠΤΥΧΙΟ ΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΥΕ ΚΑΙ ΔΕ ΠΕΡΝΑΩ ..

Δημοσίευσηαπό ΓΑΡΔΟΥΜΠΑΣ » Τετ Νοέμ 19, 2008 9:21 pm

MPYRAL έγραψε:
MPYRAL έγραψε:ΑΝ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ .....ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ,,,,,ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΞΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΄΄΄ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΤΙ ΘΕΛΛΕΙ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΄??????


ΣΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΩ .....ΣΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ..΄???


:roll:

naomi
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 207
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 14, 2008 2:17 pm

Δημοσίευσηαπό naomi » Τετ Νοέμ 19, 2008 9:30 pm

einai apelpistikh h katastash.kouragio.

diliger
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 05, 2008 10:47 pm

Δημοσίευσηαπό diliger » Τετ Νοέμ 19, 2008 11:09 pm

Εύχομαι σε όλους καλή επιτυχία και να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε!! Έχω περάσει κι εγώ από αυτό το στάδιο και καταλαβαίνω πως νοιώθετε...
Στις θέσεις ΥΕ συνήθως συμπληρώνουν περισσότερα μόρια όσοι έχουν παιδιά είναι τέκνα πολύτεκνης οικογένειας κ.λ.π. Όμως παίζει και ο χρόνος ανεργίας...
Υπομονή...

pnofear
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: Δευ Οκτ 01, 2007 11:45 pm

Δημοσίευσηαπό pnofear » Πέμ Νοέμ 20, 2008 1:01 pm

η καθε προκυρηξη εχει τα δικα της κριτηρια για μοριοδοτηση και ειναι και λογικο γιατι αλλιως θα μπαιναν στο Δημοσιο μονο οσοι εχουν τελιωσει πανεπιστημιο.

Εδω θα ηθελα να πω να μην χανετε το κουραγιο σας. Αν θελετε να μπειτε στο Δημοσιο να το ψαχνετε και να επιμενετε και καποια στιγμη θα δειτε οτι θα γινει.

Και εγω και η αδερφη μου εχουμε περασει με διαγωνισμο ΑΣΕΠ και καταλαβαμε οτι δεν περναει μεσο εκει.

eleni_her
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 18, 2006 8:39 am

Δημοσίευσηαπό eleni_her » Πέμ Νοέμ 20, 2008 1:30 pm

να ρωτησω κατι εγω?

και πες οτι δηλωνεις οτι δουλευεις σαν υπαλληλος γραφειου και η πρυπηρεσια ειναι συναφη με το αντικειμενο της θεσης που ζητανε(ενω δεν ειναι)..και πες οτι περνας...

υπαρχει καποιος που απο κει και περα θα το ελεγξει αν οντως η προυπησεσια σου ειναι αυτη? ή τελειωνει το θεμα εκει?

pnofear
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: Δευ Οκτ 01, 2007 11:45 pm

Δημοσίευσηαπό pnofear » Πέμ Νοέμ 20, 2008 2:15 pm

eleni_her έγραψε:να ρωτησω κατι εγω?

και πες οτι δηλωνεις οτι δουλευεις σαν υπαλληλος γραφειου και η πρυπηρεσια ειναι συναφη με το αντικειμενο της θεσης που ζητανε(ενω δεν ειναι)..και πες οτι περνας...

υπαρχει καποιος που απο κει και περα θα το ελεγξει αν οντως η προυπησεσια σου ειναι αυτη? ή τελειωνει το θεμα εκει?


μην ξεχνας οτι πρπει να κανεις και υπευθυνη δηλωση αποδειξης εμπειριας.
Αν γραψεις ψεμματα κινδυνευεις με ποινη φυλακισης..... κτλ.

Ασε που την ειδικοτητα ειναι πανευκολο να την διαπιστωσουν στο ΑΣΕΠ. (φαινεται απο εναν κωδικο)
Με αυτα δεν παιζουμε παιδια...

ΔΗΜΗΤΡΑ-ΓΙΩΡΓΟΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 14, 2008 10:55 pm

Re: ΕΧΩ ΠΤΥΧΙΟ ΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΥΕ ΚΑΙ ΔΕ ΠΕΡΝΑΩ ..

Δημοσίευσηαπό ΔΗΜΗΤΡΑ-ΓΙΩΡΓΟΣ » Δευ Νοέμ 24, 2008 11:20 am

MPYRAL έγραψε:ΑΝ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ .....ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ,,,,,ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΞΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΄΄΄ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΤΙ ΘΕΛΛΕΙ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΄??????



ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ...ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΘΕΣΗ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΧΑΡΤΙΑ...Π.Χ. ΑΝ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΥΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ!!!!!ΟΤΙ ΣΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΚΟΒΟΥΝ!!!ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΕ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΕΙ,ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΖΗΤΑΕΙ.ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΑΙΤΗΣΗ,ΕΔΩΣΕ ΤΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΡΡΙΨΑΝΕ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ.
ΓΙ'ΑΥΤΟ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ECDL ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ....ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ...ΔΗΛ.ΑΝ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΝΩΤΕΡΟ ΕΙΣΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ...

senekas
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: Τετ Ιαν 16, 2008 12:44 am

Re: ΕΧΩ ΠΤΥΧΙΟ ΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΥΕ ΚΑΙ ΔΕ ΠΕΡΝΑΩ ..

Δημοσίευσηαπό senekas » Δευ Νοέμ 24, 2008 1:55 pm

ΔΗΜΗΤΡΑ-ΓΙΩΡΓΟΣ έγραψε:
MPYRAL έγραψε:ΑΝ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ .....ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ,,,,,ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΞΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΄΄΄ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΤΙ ΘΕΛΛΕΙ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΄??????



ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ...ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΘΕΣΗ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΧΑΡΤΙΑ...Π.Χ. ΑΝ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΥΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ!!!!!ΟΤΙ ΣΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΚΟΒΟΥΝ!!!ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΕ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΕΙ,ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΖΗΤΑΕΙ.ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΑΙΤΗΣΗ,ΕΔΩΣΕ ΤΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΡΡΙΨΑΝΕ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ.
ΓΙ'ΑΥΤΟ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ECDL ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ....ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ...ΔΗΛ.ΑΝ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΝΩΤΕΡΟ ΕΙΣΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ...


Έτσι είναι και σε ΥΕ δίνουν μόρια πέρα από το βαθμό απολυτηρίου Γυμνασίου και τις γλώσσες τα κοινωνικά κριτήρια και η ανεργία.Επομένως πρέπει να τα καλύπτεις και αυτά για να έχεις ελπίδες. Όντως τα πράγματα έχουν στριμώξει αλλά δεν υπάρχει λόγος απελπισίας, στοχοθεσία στο τι ζητάει η αγορά δημοσίου και παράλληλα εργασία κάπου αλλού για προϋπηρεσία όσο γίνεται πιο συναφή


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες