ΑΙΤΗΣΗ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
ΔΗΜΗΤΡΑ-ΓΙΩΡΓΟΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΑΙΤΗΣΗ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

Δημοσίευσηαπό ΔΗΜΗΤΡΑ-ΓΙΩΡΓΟΣ » Σάβ Νοέμ 15, 2008 6:14 pm

ΟΙ ΕΠΙΔΙΩΚΟΜΕΝΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΘΕΣΕΙΣ,ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ:ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΘΑ ΓΡΑΦΩ 1 ΑΠΟ 3, 2 ΑΠΟ 3, 3 ΑΠΟ 3,ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΙΤΗΣΗΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΤΗ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ, ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ, ΘΑ ΥΑ ΣΥΡΨΩ ΚΑΙ ΟΚ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ.ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΥΠΟΓΡΑΦΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ Η ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ?

dina69
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Re: ΑΙΤΗΣΗ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

Δημοσίευσηαπό dina69 » Σάβ Νοέμ 15, 2008 7:12 pm

ΔΗΜΗΤΡΑ-ΓΙΩΡΓΟΣ έγραψε:ΟΙ ΕΠΙΔΙΩΚΟΜΕΝΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΘΕΣΕΙΣ,ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ:ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΘΑ ΓΡΑΦΩ 1 ΑΠΟ 3, 2 ΑΠΟ 3, 3 ΑΠΟ 3,ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΙΤΗΣΗΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΤΗ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ, ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ, ΘΑ ΥΑ ΣΥΡΨΩ ΚΑΙ ΟΚ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ.ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΥΠΟΓΡΑΦΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ Η ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ?

STHN TELEYTAIA,AFOY TIS BGALIS OLES FOTOTYPIES KAI TIS SYRACEIS.KAI STIS 2

dina69
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό dina69 » Σάβ Νοέμ 15, 2008 7:13 pm

ΔΗΜΗΤΡΑ-ΓΙΩΡΓΟΣ έγραψε:ΟΙ ΕΠΙΔΙΩΚΟΜΕΝΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΘΕΣΕΙΣ,ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ:ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΘΑ ΓΡΑΦΩ 1 ΑΠΟ 3, 2 ΑΠΟ 3, 3 ΑΠΟ 3,ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΙΤΗΣΗΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΤΗ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ, ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ, ΘΑ ΥΑ ΣΥΡΨΩ ΚΑΙ ΟΚ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ.ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΥΠΟΓΡΑΦΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ Η ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ?

dina69
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό dina69 » Σάβ Νοέμ 15, 2008 7:13 pm

dina69 έγραψε:

STHN TELEFTEA.

ΔΗΜΗΤΡΑ-ΓΙΩΡΓΟΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΑΙΤΗΣΗ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

Δημοσίευσηαπό ΔΗΜΗΤΡΑ-ΓΙΩΡΓΟΣ » Σάβ Νοέμ 15, 2008 9:02 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!
ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ:ΟΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΣΕΙΝΑ ΔΕ ΡΑΜΜΑΤΕΩΝ-ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΙ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ:ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΩΣ ΠΡΟΣΘΕΤΟ ΠΡΟΣΟΝ?ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟ ΒΕΒΑΙΑ....
ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΠΟΡΙΑ:ΣΤΟ ΕΝΤΥΠΟ 021 ΣΗΝ ΠΙΣΩ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ Θ ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΣ?
ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΡΙΑ:ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΥΠΟ 021 ΘΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ!!ΙΣΧΥΕΙ?
ΤΕΛΙΚΑ 3 ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ... :D

Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες