ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΧΩ;

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
ΒΕΝΙΑ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Οκτ 24, 2008 6:23 pm

ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΧΩ;

Δημοσίευσηαπό ΒΕΝΙΑ » Τετ Οκτ 29, 2008 6:35 pm

ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ!!! ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΤΟΥ ΑΣΕΠ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ; ΠΟΣΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ Κ ΤΙ ΠΟΣΟΣΤΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ;ΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΡΑΦΕΙΣ 0 ΜΗΝΕΣ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ Κ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΥΠΕΥΘ.ΔΗΛΩΣΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΩΣΤΑ Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ;ΤΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΧΩΡΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Η ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ;ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Η ΟΧΙ;ΣΟΡΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

jenny28
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 02, 2008 12:43 pm

Re: ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΧΩ;;;;;

Δημοσίευσηαπό jenny28 » Τετ Οκτ 29, 2008 6:58 pm

ΒΕΝΙΑ έγραψε:ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ!!! ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΤΟΥ ΑΣΕΠ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ; ΠΟΣΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ Κ ΤΙ ΠΟΣΟΣΤΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ;ΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΡΑΦΕΙΣ 0 ΜΗΝΕΣ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ Κ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΥΠΕΥΘ.ΔΗΛΩΣΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΩΣΤΑ Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ;ΤΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΧΩΡΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Η ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ;ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Η ΟΧΙ;ΣΟΡΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ


Σε προκηρύξεις με αρκετες θεσεις εκει που υπαρχει η αναλυση των θεσεων εχει κατι νουμερακια που επεξηγούνται απο κατω. (1) για θεσεις που η εμπειρια λαμβανεται υποψην (2) για θεσεις που η εμπειρία δεν λαμβανεται υποξην. Εσυ απο την στιγμη που δεν εχεις εμπειρία ακόμη θα κυνηγάς τις θεσεις που ειναι χωρίς εμπειρια (σε οποιες προκηρύξεις υπαρχουν βεβαια γιατι ειναι λίγες).

Μπορεις ομως να κανεις τα χαρτια σου για οποιαδήποτε θεση θελεις απλα δυστυχως χωρις εμπειρια τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα.

ΒΕΝΙΑ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Οκτ 24, 2008 6:23 pm

Δημοσίευσηαπό ΒΕΝΙΑ » Τετ Οκτ 29, 2008 7:39 pm

JENNY28 ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΗΔΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ...... ΑΡΑ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΘΑ ΓΡΑΨΩ 0 Η ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ;

sa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 227
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 18, 2008 9:48 am

Δημοσίευσηαπό sa » Πέμ Οκτ 30, 2008 9:06 am

ΒΕΝΙΑ έγραψε:JENNY28 ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΗΔΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ...... ΑΡΑ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΘΑ ΓΡΑΨΩ 0 Η ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ;


0 grafeis kai sosta katalabes de xreiazese thn YD empeirias. ta upoloipa einai opos sou ta egrapse h JENNY28

Bender
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Τρί Σεπ 30, 2008 9:12 pm

Δημοσίευσηαπό Bender » Σάβ Νοέμ 15, 2008 1:05 am

Aν το αφήσεις κενό παίζει πρόβλημα;; Δε νομίζω ε;


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες