ΔΕΔΔΗΕ 1/2023

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
invader
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Re: ΔΕΔΔΗΕ 1/2023

Δημοσίευσηαπό invader » Τρί Νοέμ 28, 2023 2:59 pm

Steve86 έγραψε:
invader έγραψε:
Mitsakos03 έγραψε:Καλησπέρα.... Γνωρίζει κανένας αν ξεκίνησαν να στέλνουν τους φακέλους για του ηλεκτροτεχνικους δικτύων?

Παρασκευή 3 Νοεμβρίου στον νόμο κοζανης όλοι όσοι γνωρίζω παρέλαβαν τον φάκελο μαζί και εγώ.

Μήπως δεν σε βρήκε η courier και δεν έχεις παραλάβει ακόμα?

Σας είπαν για ποιες θέσεις είστε;

Όχι δεν ειπαν δεν ξέρουμε καν περιοχές για να βρούμε σπίτι ακόμα. Έμαθες κάτι παραπάνω εσύ μήπως?

Noh
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Noh » Τρί Νοέμ 28, 2023 3:09 pm

Καλησπέρα σε όλους, γνωρίζετε μήπως πόσο χρόνο χρειάζεται η διαδικασία μέχρι την πρόσληψη από την στιγμή που βγαίνουν τα οριστικά αποτελέσματα; Υπάρχει περίπτωση οι ΠΕ πχ να αρχίσουν να δουλεύουν από τον Ιανουάριο;

Steve86
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Steve86 » Τρί Νοέμ 28, 2023 8:37 pm

invader έγραψε:
Steve86 έγραψε:
invader έγραψε:
Παρασκευή 3 Νοεμβρίου στον νόμο κοζανης όλοι όσοι γνωρίζω παρέλαβαν τον φάκελο μαζί και εγώ.

Μήπως δεν σε βρήκε η courier και δεν έχεις παραλάβει ακόμα?

Σας είπαν για ποιες θέσεις είστε;

Όχι δεν ειπαν δεν ξέρουμε καν περιοχές για να βρούμε σπίτι ακόμα. Έμαθες κάτι παραπάνω εσύ μήπως?

Επίσημα δεν έχω μάθει αλλά ξέρω ότι η προκήρυξη γράφει

"Το προσωπικό των ως άνω ειδικότητων απασχόλησης θα καλύψει ανάγκες λειτουργίας των
Κέντρων Ελέγχου Δικτύων Διανομής και εργασίες στο Δίκτυο της Εταιρείας.
Οι επιλεγέντες θα τοποθετηθούν στις έδρες των Περιφερειακών Διευθύνσεων του ΔΕΔΔΗΕ, ήτοι
στην Αθήνα, στη Θεσσαλονίκη, στη Λαμία και στην Πάτρα και θα απασχολούνται σε πρόγραμμα
24ωρης εναλλασσόμενης φυλακής και με μετακινήσεις εκτός έδρας, εφόσον απαιτηθεί, για την
κάλυψη υπηρεσιακών αναγκών της Εταιρείας."

Το κατά πόσο θα γίνει έτσι όπως λέει η προκήρυξη δεν το γνωρίζω. Έχω ακούσει πάντως ότι γίνονται διάφορα σχετικά με τις θέσεις. Αν βλέπει κάποιος το θέμα που να ήταν σε παλαιότερο διαγωνισμό ας μας ενημερώσει αν μπορεί για το αν ισχύουν οι θέσεις ή σε στέλνουν μετά όπου θέλουν ασχέτως τι γράφει η κάθε προκήρυξη.

Steve86
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Steve86 » Τρί Νοέμ 28, 2023 8:38 pm

Noh έγραψε:Καλησπέρα σε όλους, γνωρίζετε μήπως πόσο χρόνο χρειάζεται η διαδικασία μέχρι την πρόσληψη από την στιγμή που βγαίνουν τα οριστικά αποτελέσματα; Υπάρχει περίπτωση οι ΠΕ πχ να αρχίσουν να δουλεύουν από τον Ιανουάριο;

Λογικά πρέπει να περάσεις πάλι και από τη σχολή του ΔΕΔΔΗΕ, εκτός αν γίνεται στην πορεία και σταδιακά αυτό.

Noh
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Noh » Πέμ Νοέμ 30, 2023 1:20 pm

Γνωρίζει κανένας που μπορούμε να μάθουμε περισσότερες λεπτομέρειες για την σύμβαση ; για παράδειγμα μετά τα οριστικά θα υπάρξει κάποιο τηλέφωνο στο οποίο να μπορούμε να καλέσουμε για μερικές διευκρινίσεις; υπάρχει κάποιο site που να προσφέρει κάποιες πληροφορίες για το καθεστώς εργασίας ; για παράδειγμα αν γίνεται ταυτόχρονα με την εργασία στον δεδδηε, να ασκούμε το επάγγελμα ως ελεύθεροι επαγγελματίες κλπ ;

Noh
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Noh » Τρί Δεκ 12, 2023 11:00 am

Μόλις βγήκαν τα προσωρινά για ΤΕ!!

Steve86
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Steve86 » Τρί Δεκ 12, 2023 8:35 pm

Βγήκαν και τα προσωρινά για τους ΤΕ στη σελίδα.

Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες