Προκήρυξη 2Κ/2019 Υπουργείο Υγείας

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Annkap
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Αύγ 04, 2020 6:47 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2019 Υπουργείο Υγείας

Δημοσίευσηαπό Annkap » Παρ Αύγ 21, 2020 11:14 pm

Άντε να δούμε αν θα έχουμε τα προσωρινά μέχρι τέλος Σεπτέμβρη

fanmor
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Τετ Οκτ 03, 2007 6:12 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2019 Υπουργείο Υγείας

Δημοσίευσηαπό fanmor » Σάβ Αύγ 22, 2020 12:53 pm

Athina1610 έγραψε:
fanmor έγραψε:
Athina1610 έγραψε:Να ρωτήσω όποιον γνωρίζει..αν βάλεις στη κατηγορία ΔΕ δεύτερο τίτλο σπουδών για τα 150μορια,και τελικά δεν το μετρήσουν γιατί δεν θεωρηθεί συναφές,ακυρώνεται η αίτηση η απλά πέφτουν τα μόρια? Επίσης,όταν σε καλούν για δικαιολογητικά έχουν ελέγξει ήδη την συνάφεια,η την ελέγχουν όταν πάρουν στα χέρια τους τον φάκελο?

Αν δεν είναι συναφές απλά δεν πέρνεις τα μορια, δεν ακυρώνεται η αίτηση σου.
Όταν ζητούν δικαιολογητικά σου ζητούν να αποδείξεις αυτά που έχεις ηδη δηλώσει.

Οκ άρα δεν ακυρώνεται η αίτηση,αλλά εφόσον στην αίτηση φαίνεται ακριβώς ποιος είναι ο δεύτερος τίτλος,ασχολούνται με την συνάφεια πριν σου ζητήσουν δικαιολογητικά η μετά? Εννοώ αν σε καλέσουν ότι είσαι σε καλή θέση στην κατάταξη ,είσαι σε αυτή τη θέση με τα μόρια τα αρχικά η με τα μειωμένα?



Σύμφωνα με τον ΑΣΕΠ:
"Οι πίνακες κατάταξης συντάσσονται με βάση τα στοιχεία που υπευθύνως δηλώνουν οι υποψήφιοι στην ηλεκτρονική Αίτηση – Υπεύθυνη Δήλωση "

Άρα αν δεν υπάρχει συνάφεια, δε θα σου μετρήσουν τα μόρια απ την αρχή. Απ την αίτηση.
Αν εξακολουθείς να νιώθεις όμως ανασφάλεια, μπορείς να στείλεις ένα μήνυμα στον ΑΣΕΠ κ να ρωτήσεις αν ο συγκεκριμένος δεύτερος τίτλος σπουδών έχει συνάφεια, σου απαντούν σε λίγες μέρες, και έχεις σίγουρη την πληροφορια. Έχω στείλει πολλές φορές στο παρελθόν

Athina1610
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Τρί Μάιος 26, 2020 12:44 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2019 Υπουργείο Υγείας

Δημοσίευσηαπό Athina1610 » Δευ Αύγ 24, 2020 2:39 pm

fanmor έγραψε:
Athina1610 έγραψε:
fanmor έγραψε: Αν δεν είναι συναφές απλά δεν πέρνεις τα μορια, δεν ακυρώνεται η αίτηση σου.
Όταν ζητούν δικαιολογητικά σου ζητούν να αποδείξεις αυτά που έχεις ηδη δηλώσει.

Οκ άρα δεν ακυρώνεται η αίτηση,αλλά εφόσον στην αίτηση φαίνεται ακριβώς ποιος είναι ο δεύτερος τίτλος,ασχολούνται με την συνάφεια πριν σου ζητήσουν δικαιολογητικά η μετά? Εννοώ αν σε καλέσουν ότι είσαι σε καλή θέση στην κατάταξη ,είσαι σε αυτή τη θέση με τα μόρια τα αρχικά η με τα μειωμένα?



Σύμφωνα με τον ΑΣΕΠ:
"Οι πίνακες κατάταξης συντάσσονται με βάση τα στοιχεία που υπευθύνως δηλώνουν οι υποψήφιοι στην ηλεκτρονική Αίτηση – Υπεύθυνη Δήλωση "

Άρα αν δεν υπάρχει συνάφεια, δε θα σου μετρήσουν τα μόρια απ την αρχή. Απ την αίτηση.
Αν εξακολουθείς να νιώθεις όμως ανασφάλεια, μπορείς να στείλεις ένα μήνυμα στον ΑΣΕΠ κ να ρωτήσεις αν ο συγκεκριμένος δεύτερος τίτλος σπουδών έχει συνάφεια, σου απαντούν σε λίγες μέρες, και έχεις σίγουρη την πληροφορια. Έχω στείλει πολλές φορές στο παρελθόν


Ευχαριστώ πολύ!! Μάλλον θα περιμένω να το δω στα αποτελέσματα...κοντός ψαλμός...ελπίζω! Όσο το σκαλίζω τόσο πιο πολύ αγχώνομαι για το αποτέλεσμα!!

optimus
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Δευ Μάιος 29, 2017 4:37 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2019 Υπουργείο Υγείας

Δημοσίευσηαπό optimus » Τρί Αύγ 25, 2020 12:54 am

Athina1610 έγραψε:Να ρωτήσω όποιον γνωρίζει..αν βάλεις στη κατηγορία ΔΕ δεύτερο τίτλο σπουδών για τα 150μορια,και τελικά δεν το μετρήσουν γιατί δεν θεωρηθεί συναφές,ακυρώνεται η αίτηση η απλά πέφτουν τα μόρια? Επίσης,όταν σε καλούν για δικαιολογητικά έχουν ελέγξει ηδη την συνάφεια,η την ελέγχουν όταν πάρουν στα χέρια τους τον φάκελο?

Η συνάφεια του τίτλου, θα κριθεί μόνο όταν φτάσεις σε επιλέξιμη θέση φερόμενου διοριστέου και ανοίξει ο φάκελος σου για έλεγχο. Σε καμία άλλη περίπτωση.
Εάν δεν φτάσεις στη θέση αυτή, στους πίνακες προσωρινών αποτελεσμάτων θα φαίνονται τα μόρια σύμφωνα με όσα δήλωσες εσύ και όχι όσα προκύπτουν από έλεγχο του ΑΣΕΠ.
Όταν καλείσαι για δικαιολογητικά, δεν έχει ελεγχθεί κανένα δικαιολογητικό, πλην της καταβολής παραβόλου και της ορθής αίτησης(δηλαδή ότι έχεις τσεκάρει και δηλώσει τα πιθανά απαιτούμενα προσόντα και δεν είσαι για επικουρικό πίνακα).
Όταν ανοίξει ο φάκελός σου, θα κριθεί η συνάφεια σύμφωνα με τις επιτροπές του ΑΣΕΠ και θα σου προσμετρηθούν ή θα σου αφαιρεθούν τα 150 μόρια. Η αίτηση επ' ουδενί λόγω δεν ακυρώνεται.

Athina1610
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Τρί Μάιος 26, 2020 12:44 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2019 Υπουργείο Υγείας

Δημοσίευσηαπό Athina1610 » Τρί Αύγ 25, 2020 9:37 am

optimus έγραψε:
Athina1610 έγραψε:Να ρωτήσω όποιον γνωρίζει..αν βάλεις στη κατηγορία ΔΕ δεύτερο τίτλο σπουδών για τα 150μορια,και τελικά δεν το μετρήσουν γιατί δεν θεωρηθεί συναφές,ακυρώνεται η αίτηση η απλά πέφτουν τα μόρια? Επίσης,όταν σε καλούν για δικαιολογητικά έχουν ελέγξει ηδη την συνάφεια,η την ελέγχουν όταν πάρουν στα χέρια τους τον φάκελο?

Η συνάφεια του τίτλου, θα κριθεί μόνο όταν φτάσεις σε επιλέξιμη θέση φερόμενου διοριστέου και ανοίξει ο φάκελος σου για έλεγχο. Σε καμία άλλη περίπτωση.
Εάν δεν φτάσεις στη θέση αυτή, στους πίνακες προσωρινών αποτελεσμάτων θα φαίνονται τα μόρια σύμφωνα με όσα δήλωσες εσύ και όχι όσα προκύπτουν από έλεγχο του ΑΣΕΠ.
Όταν καλείσαι για δικαιολογητικά, δεν έχει ελεγχθεί κανένα δικαιολογητικό, πλην της καταβολής παραβόλου και της ορθής αίτησης(δηλαδή ότι έχεις τσεκάρει και δηλώσει τα πιθανά απαιτούμενα προσόντα και δεν είσαι για επικουρικό πίνακα).
Όταν ανοίξει ο φάκελός σου, θα κριθεί η συνάφεια σύμφωνα με τις επιτροπές του ΑΣΕΠ και θα σου προσμετρηθούν ή θα σου αφαιρεθούν τα 150 μόρια. Η αίτηση επ' ουδενί λόγω δεν ακυρώνεται.

Καλημέρα! Ευχαριστώ πολύ! Απλά περιμένω και βλέπουμε λοιπόν!

Tsakos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τρί Απρ 21, 2020 10:10 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2019 Υπουργείο Υγείας

Δημοσίευσηαπό Tsakos » Τρί Σεπ 15, 2020 8:39 pm

Ωραία αποτελέσματα.Κοροιδια σε όλο το μεγαλείο.Τρεχάτε ποδαράκια μου τώρα

fanmor
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Τετ Οκτ 03, 2007 6:12 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2019 Υπουργείο Υγείας

Δημοσίευσηαπό fanmor » Τετ Σεπ 16, 2020 4:43 pm

Με δεδομένο ότι έχω πάνω από 1800 μόρια κ είμαι στον πάτο του βαρελιού.... (Δε διοικητικό)
Αναρωτιέμαι:
Αν είναι αληθινά οοοολα αυτά τα προσόντα που βλέπω στις πρώτες θέσεις, μήπως να μην ξανακάνω αίτηση ποτέ?

Κάνοντας ένσταση ελέγχουν το δικό μας φάκελο, αλλά τα προσόντα των πρώτων για λόγους διαφάνειας δε μπορούμε να τα ελέγξουμε με κάποιον τρόπο?

optimus
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Δευ Μάιος 29, 2017 4:37 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2019 Υπουργείο Υγείας

Δημοσίευσηαπό optimus » Τετ Σεπ 16, 2020 8:12 pm

fanmor έγραψε:Με δεδομένο ότι έχω πάνω από 1800 μόρια κ είμαι στον πάτο του βαρελιού.... (Δε διοικητικό)
Αναρωτιέμαι:
Αν είναι αληθινά οοοολα αυτά τα προσόντα που βλέπω στις πρώτες θέσεις, μήπως να μην ξανακάνω αίτηση ποτέ?

Κάνοντας ένσταση ελέγχουν το δικό μας φάκελο, αλλά τα προσόντα των πρώτων για λόγους διαφάνειας δε μπορούμε να τα ελέγξουμε με κάποιον τρόπο?

Έχεις κάθε δικαίωμα να ζητήσεις αντίγραφα φακέλου, όσων υποψηφίων προηγούνται από εσένα στον πίνακα και να υποβαλλεις ένσταση. Να έχει όμως και κάποια βάση, όχι γενικά και αόριστα κάντε έλεγχο στον τάδε. Λόγω της πανδημίας βέβαια, δεν ξέρω κατά πόσο δέχεται το ΑΣΕΠ αθρόα προσέλευση για έλεγχους, πιθανόν να γίνεται με ραντεβού. Δεν μπορούν πάντως να το αρνηθούν, είναι νόμιμο δικαίωμα κάθε υποψηφίου.
Αυτό διασφαλίζει και το αδιάβλητο της διαδικασίας του ΑΣΕΠ

fanmor
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Τετ Οκτ 03, 2007 6:12 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2019 Υπουργείο Υγείας

Δημοσίευσηαπό fanmor » Τετ Σεπ 16, 2020 8:46 pm

optimus έγραψε:
fanmor έγραψε:Με δεδομένο ότι έχω πάνω από 1800 μόρια κ είμαι στον πάτο του βαρελιού.... (Δε διοικητικό)
Αναρωτιέμαι:
Αν είναι αληθινά οοοολα αυτά τα προσόντα που βλέπω στις πρώτες θέσεις, μήπως να μην ξανακάνω αίτηση ποτέ?

Κάνοντας ένσταση ελέγχουν το δικό μας φάκελο, αλλά τα προσόντα των πρώτων για λόγους διαφάνειας δε μπορούμε να τα ελέγξουμε με κάποιον τρόπο?

Έχεις κάθε δικαίωμα να ζητήσεις αντίγραφα φακέλου, όσων υποψηφίων προηγούνται από εσένα στον πίνακα και να υποβαλλεις ένσταση. Να έχει όμως και κάποια βάση, όχι γενικά και αόριστα κάντε έλεγχο στον τάδε. Λόγω της πανδημίας βέβαια, δεν ξέρω κατά πόσο δέχεται το ΑΣΕΠ αθρόα προσέλευση για έλεγχους, πιθανόν να γίνεται με ραντεβού. Δεν μπορούν πάντως να το αρνηθούν, είναι νόμιμο δικαίωμα κάθε υποψηφίου.
Αυτό διασφαλίζει και το αδιάβλητο της διαδικασίας του ΑΣΕΠ


Δεν το ήξερα
Ευχαριστώ πολύ

Kleos99
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 26, 2020 5:24 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2019 Υπουργείο Υγείας

Δημοσίευσηαπό Kleos99 » Τετ Σεπ 16, 2020 8:52 pm

Βλέπω γενικα αλλόκοτα πράγματα.ειμαι πχ 10ος και οι δυο πρώτοι διοριστέοι.Απο τον τρίτο μεχρι εμένα βλεπω τα ίδια μόρια να έχει κάποιος στην ειδικότητα αυτη και τα ιδια σε μια αλλη που είναι εντελως διαφορετική.δηλαδή εχει 30 μηνες σαν ηλεκτρολόγος και εχει τους ιδιους μηνες και σαν υδραυλικός.Τα ιδια μόρια και στην μια ειδικότητα και στην άλλη.Αυτα δε γίνονται και ολα αυτα Επειδή δεν ανοίγουν ολοι οι φάκελοι.Εισαι δηλαδή ο,το δηλώσεις είσαι μεχρι να ανοίξει ο φάκελος σου.

fanmor
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Τετ Οκτ 03, 2007 6:12 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2019 Υπουργείο Υγείας

Δημοσίευσηαπό fanmor » Πέμ Σεπ 17, 2020 8:27 am

Kleos99 έγραψε:Βλέπω γενικα αλλόκοτα πράγματα.ειμαι πχ 10ος και οι δυο πρώτοι διοριστέοι.Απο τον τρίτο μεχρι εμένα βλεπω τα ίδια μόρια να έχει κάποιος στην ειδικότητα αυτη και τα ιδια σε μια αλλη που είναι εντελως διαφορετική.δηλαδή εχει 30 μηνες σαν ηλεκτρολόγος και εχει τους ιδιους μηνες και σαν υδραυλικός.Τα ιδια μόρια και στην μια ειδικότητα και στην άλλη.Αυτα δε γίνονται και ολα αυτα Επειδή δεν ανοίγουν ολοι οι φάκελοι.Εισαι δηλαδή ο,το δηλώσεις είσαι μεχρι να ανοίξει ο φάκελος σου.


Στην Ελλάδα ζούμε, σίγουρα γίνονται διαφορα. Προσωπικα, δε νομίζω ότι υπάρχει τίποτα το αδιάβλητο σ αυτή τη χωρα

kostas78
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 187
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 12, 2009 3:51 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2019 Υπουργείο Υγείας

Δημοσίευσηαπό kostas78 » Παρ Σεπ 18, 2020 9:11 pm

Μετά την έκδοση των Προσωρινών σε ΥΕ και ΔΕ, σε πόσο καιρό αναμένουμε τα Προσωρινά για ΠΕ;

sylviagr15
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 12, 2019 11:03 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2019 Υπουργείο Υγείας

Δημοσίευσηαπό sylviagr15 » Πέμ Σεπ 24, 2020 3:18 pm

theod75 έγραψε:
blouk έγραψε:
theod75 έγραψε:Εγώ δεν λέω για σωστό ή λάθος αλλά τΙ μπορεί να πει το ΣΤΕ. Και σ αυτή την υπόθεση η απάντηση θα είναι ξεκάθαρη άσχετα ποιους συμφέρει και ποιούς δεν συμφέρει. Αυτοί που προσέφυγαν στο ΣΤΕ προσέφυγαν κατά του νόμου που προβλέπει την ειδική εμπειρία, επομένως δεν μπορεί να πει κάτι ενδιάμεσο. Η κάθε υπόθεση στο ΣΤΕ είναι ξεχωριστή και ο νόμος για το διαγωνισμό για τα κανάλια βγήκε αντισυνταγματικός και ξανάγινε ο διαγωνισμός. Για να μην κάνουμε υποθέσεις ας περιμένουμε τι θα αποφασίσει το ΣΤΕ. Μην ξεχνάς ότι η κυβέρνηση άλλαξε και να θέλει να εκτεθεί στη προκήρυξη αυτή ο Πολάκης και να μην έχει και πολιτικό κόστος αφού θα επικαλείται το ΣΤΕ.

Η κυβέρνηση άλλαξε αλλά και αυτή που άλλαξε έβαλε εική εμπειρία (βοήθεια στο σπίτι). Θα ακυρωθεί και αυτή η προκήρυξη; Και τι θα τους κάνει αυτούς τους συμβασιούχους που δουλεύουν από 6 μέχρι και 15 χρόνια θα τους διώξει; Λεπτό και δύσκολο το ζήτημα. Γι ´αυτό λέω ότι εξετάζονται όλοι αυτοί οι παράμετροι στο ΣΤΕ και όχι μόνο.

θα πρέπει να γίνει προσφυγή για να ακυρωθεί. Τι θα γίνει δεν ξέρω αλλά στην 3κ/2018 οι μισοί παρατασιούχοι έμειναν εκτός προκύρηξης σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία του ΥΠΕΣ. Άρκετοι πήγαν μετά στα δικαστήρια μια μικρή μειοψηφία τα κέρδισε και έγιναν ΙΔΑΧ και οι περισσότεροι έχασαν το δικαστήριο. Τώρα με ποιά λογική κάποιοι δικαιώθηκαν και άλλων απορρίφθηκαν τα αιτηματά τους είναι από τα μυστήρια της ελληνικής δικαιοσύνης. Ας περιμένουμε τι θα πει πρώτα το ΣΤΕ και μετά θα δούμε τι θα γίνει

Κάναμε δικαστήριο για μονιμοποίηση όταν φτάσαμε τα 4 χρόνια ως επικουρικοί αλλά βγήκε αρνητική απόφαση ...

blouk
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 16, 2019 6:20 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2019 Υπουργείο Υγείας

Δημοσίευσηαπό blouk » Πέμ Σεπ 24, 2020 6:53 pm

sylviagr15 έγραψε:
theod75 έγραψε:
blouk έγραψε:Η κυβέρνηση άλλαξε αλλά και αυτή που άλλαξε έβαλε εική εμπειρία (βοήθεια στο σπίτι). Θα ακυρωθεί και αυτή η προκήρυξη; Και τι θα τους κάνει αυτούς τους συμβασιούχους που δουλεύουν από 6 μέχρι και 15 χρόνια θα τους διώξει; Λεπτό και δύσκολο το ζήτημα. Γι ´αυτό λέω ότι εξετάζονται όλοι αυτοί οι παράμετροι στο ΣΤΕ και όχι μόνο.

θα πρέπει να γίνει προσφυγή για να ακυρωθεί. Τι θα γίνει δεν ξέρω αλλά στην 3κ/2018 οι μισοί παρατασιούχοι έμειναν εκτός προκύρηξης σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία του ΥΠΕΣ. Άρκετοι πήγαν μετά στα δικαστήρια μια μικρή μειοψηφία τα κέρδισε και έγιναν ΙΔΑΧ και οι περισσότεροι έχασαν το δικαστήριο. Τώρα με ποιά λογική κάποιοι δικαιώθηκαν και άλλων απορρίφθηκαν τα αιτηματά τους είναι από τα μυστήρια της ελληνικής δικαιοσύνης. Ας περιμένουμε τι θα πει πρώτα το ΣΤΕ και μετά θα δούμε τι θα γίνει

Κάναμε δικαστήριο για μονιμοποίηση όταν φτάσαμε τα 4 χρόνια ως επικουρικοί αλλά βγήκε αρνητική απόφαση ...
Σε λίγο καιρό βγαίνουν τα οριστικά αποτελέσματα και μονιμοποιούνται οι επιτυχόντες της 2Κ. Εσείς περιμένετε εφόσον έχουν μονιμοποιηθεί να τους διώξουν και να ξαναγίνει ο διαγωνισμός;Μου φαίνεται απίθανο.

sylviagr15
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 12, 2019 11:03 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2019 Υπουργείο Υγείας

Δημοσίευσηαπό sylviagr15 » Πέμ Σεπ 24, 2020 10:33 pm

blouk έγραψε:
sylviagr15 έγραψε:
theod75 έγραψε:θα πρέπει να γίνει προσφυγή για να ακυρωθεί. Τι θα γίνει δεν ξέρω αλλά στην 3κ/2018 οι μισοί παρατασιούχοι έμειναν εκτός προκύρηξης σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία του ΥΠΕΣ. Άρκετοι πήγαν μετά στα δικαστήρια μια μικρή μειοψηφία τα κέρδισε και έγιναν ΙΔΑΧ και οι περισσότεροι έχασαν το δικαστήριο. Τώρα με ποιά λογική κάποιοι δικαιώθηκαν και άλλων απορρίφθηκαν τα αιτηματά τους είναι από τα μυστήρια της ελληνικής δικαιοσύνης. Ας περιμένουμε τι θα πει πρώτα το ΣΤΕ και μετά θα δούμε τι θα γίνει

Κάναμε δικαστήριο για μονιμοποίηση όταν φτάσαμε τα 4 χρόνια ως επικουρικοί αλλά βγήκε αρνητική απόφαση ...
Σε λίγο καιρό βγαίνουν τα οριστικά αποτελέσματα και μονιμοποιούνται οι επιτυχόντες της 2Κ. Εσείς περιμένετε εφόσον έχουν μονιμοποιηθεί να τους διώξουν και να ξαναγίνει ο διαγωνισμός;Μου φαίνεται απίθανο.

Έχει γίνει πρόσφατα στην προκήρυξη με τους δικαστικούς υπαλλήλους ,έγινε προσφυγή για κάποιο θέμα που υπήρχε με τον μεταπτυχιακό τίτλο και δικαιώθηκαν οι απ' έξω και διώξανε αυτούς που είχαν πάρει ,τώρα λογικά οι δεύτεροι θα τρέχουν με τη σειρά τους στα δικαστήρια ,γίνεται πάντως


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες