διδακτορικό-εκπαιδευτική αδεια-υποτροφια-επικουρικο προσωπικό

Εκπαίδευση σε Πρωτοβάθμια, Δευτεροβάθμια, Πανεπιστήμια, ΑΕΙ, Δια βίου μάθηση. Εργασιακά σε δημόσιο και ιδιωτικό τομέα.
captainawesome91
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 10, 2020 4:06 pm

διδακτορικό-εκπαιδευτική αδεια-υποτροφια-επικουρικο προσωπικό

Δημοσίευσηαπό captainawesome91 » Δευ Οκτ 05, 2020 2:31 pm

Καλησπέρα και ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση σας. Πριν απο 3 ημέρες πληροφορήθηκα απο το πανεπιστήμιο μου ότι έχει εγκριθεί υποτροφία για να συμμετέχουμε ως υποψήφιοι διδάκτορες στην εκπαίδευση των προπτυχιακών φοιτητών μας στα κλινικά μαθήματα τους για το χειμερινό εξάμηνο. Εγώ έχω διορισθεί σε πανεπιστημιακό νοσοκομείο της αττικής από την 1η απριλίου με σύμβαση επικουρικού προσωπικού για 2 έτη. Το πανεπιστήμιο μου βρίσκεται στην επαρχία-150+ χιλιόμετρα απόσταση από τον τόπο κατοικίας μου. Θα ήθελα να γνωρίζω αν έχω δικαίωμα εκπαιδευτικής άδειας ώστε να λάβω την υποτροφία. Σας ευχαριστώ πολύ.

dionisis1925
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 10, 2017 4:41 pm

Re: διδακτορικό-εκπαιδευτική αδεια-υποτροφια-επικουρικο προσωπικό

Δημοσίευσηαπό dionisis1925 » Τρί Οκτ 06, 2020 4:46 pm

captainawesome91 έγραψε:Καλησπέρα και ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση σας. Πριν απο 3 ημέρες πληροφορήθηκα απο το πανεπιστήμιο μου ότι έχει εγκριθεί υποτροφία για να συμμετέχουμε ως υποψήφιοι διδάκτορες στην εκπαίδευση των προπτυχιακών φοιτητών μας στα κλινικά μαθήματα τους για το χειμερινό εξάμηνο. Εγώ έχω διορισθεί σε πανεπιστημιακό νοσοκομείο της αττικής από την 1η απριλίου με σύμβαση επικουρικού προσωπικού για 2 έτη. Το πανεπιστήμιο μου βρίσκεται στην επαρχία-150+ χιλιόμετρα απόσταση από τον τόπο κατοικίας μου. Θα ήθελα να γνωρίζω αν έχω δικαίωμα εκπαιδευτικής άδειας ώστε να λάβω την υποτροφία. Σας ευχαριστώ πολύ.


http://psep-yppo.gr/images/aaaa.pdf


Επιστροφή σε “ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες