ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ ΤΕ

Εκπαίδευση σε Πρωτοβάθμια, Δευτεροβάθμια, Πανεπιστήμια, ΑΕΙ, Δια βίου μάθηση. Εργασιακά σε δημόσιο και ιδιωτικό τομέα.
lefstr7
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ ΤΕ

Δημοσίευσηαπό lefstr7 » Κυρ Ιουν 24, 2018 8:18 pm

Καλησπέρα σας,είμαι νοσηλευτής ΤΕ κατηγορίας,εργάζομαι στην Κρήτη και ενδιαφέρομαι για το ΜΠΣ ΔΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ στο ΕΑΠ.Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν ξέρει κάποιος ή που μπορώ να ρωτήσω για να πάρω μια σαφή και σίγουρη απάντηση(ο ΑΣΕΠ δε μου έδωσε καμία βοήθεια-απάντηση),αν το συγκεκριμένο ΜΠΣ θα μετράει με 200 μόρια σε μελλοντικό διαγωνισμό του ΑΣΕΠ για προσλήψεις σε νοσοκομεία,αν είναι δηλαδή συναφές με το αντικείμενο σπουδών μου.Με ενδιαφέρει να είναι συναφές με το γνωστικό μου αντικείμενο,διότι αλλιώς μετράει μόνο με 100 μόρια και όχι με 200 μόρια.
Φοβάμαι οτι πιθανόν ο ΑΣΕΠ να μην το μετρήσει ως συναφές,επειδή είναι πιο πολύ διοικητικό/οικονομικό το πρόγραμμα απ΄όσο καταλαβαίνω και δεν έχει μαθήματα νοσηλευτικά ή στο αντικείμενό μου.
Μήπως γνωρίζετε κάποιο εξ αποστάσεως μεταπτυχιακό πρόγραμμα σπουδών (εκτός της Κύπρου) για νοσηλευτές ΤΕ κατηγορίας που να είναι σίγουρα συναφές με το γνωστικό μου αντικείμενο,οπότε θα μετράει με 200 μόρια (το μη συναφές μετράει με 100 μόρια) σε μελλοντικό διαγωνισμό του ΑΣΕΠ???
Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων....

Επιστροφή σε “ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης