ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΤΕΙ

Εκπαίδευση σε Πρωτοβάθμια, Δευτεροβάθμια, Πανεπιστήμια, ΑΕΙ, Δια βίου μάθηση. Εργασιακά σε δημόσιο και ιδιωτικό τομέα.
hiendakias
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Παρ Οκτ 05, 2007 9:50 pm

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΤΕΙ

Δημοσίευσηαπό hiendakias » Τετ Μαρ 01, 2017 5:14 pm

Καλησπερα σε ολους. Ειμαι δημοσιος υπαλληλος και αποφασισα στα γεραματα να σπουδασω σε τει. Εχω λοιπον μια ερωτηση αφου εφτασε η ωρα να κανω την πρακτικη μου. Η ειδηκοτητα που φοιτω ειναι συναφη με την εργασια μου , οποτε μπορω να την κανω στην υπηρεσια μου ? και ποια ειναι η διαδιασια ?

Anthem
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 04, 2016 5:03 pm

Re: ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΤΕΙ

Δημοσίευσηαπό Anthem » Τρί Μαρ 14, 2017 11:50 am

hiendakias έγραψε:Καλησπερα σε ολους. Ειμαι δημοσιος υπαλληλος και αποφασισα στα γεραματα να σπουδασω σε τει. Εχω λοιπον μια ερωτηση αφου εφτασε η ωρα να κανω την πρακτικη μου. Η ειδηκοτητα που φοιτω ειναι συναφη με την εργασια μου , οποτε μπορω να την κανω στην υπηρεσια μου ? και ποια ειναι η διαδιασια ?


Ναι λογικά μπορείς.

Θα ρωτήσεις όμως στο ΤΕΙ που σπουδάζεις...

Maimou1
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 19, 2019 8:57 am

Re: ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΤΕΙ

Δημοσίευσηαπό Maimou1 » Πέμ Μάιος 27, 2021 9:45 am

Καλημέρα σας. Την πρακτική που κάνατε στην υπηρεσία σας την κάνατε εκτός ορίου εργασίας? Γιατί σε λίγο καιρό θα κάνω και εγώ πρακτική άσκηση. Είμαι Δημόσιος υπάλληλος αλλά θα θα κάνω την πρακτική μου άσκηση σε ιδιωτικό λογιστικό γραφείο. Τι ισχύει σε αυτή τη περίπτωση? Θα δουλεύω και στον δημόσιο και θα κάνω την πρακτική μου άσκηση σε ιδιωτικό γραφειο? Ή δικαιούμαι απαλλαγή από την δουλειά λόγο της πρακτικής?
Σας ευχαριστώ


Επιστροφή σε “ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες