ΑΝΑΝΕΩΣΗ STAGE ΣΕ ΔΟΥ

Κοινωφελής εργασία, Ωρομίσθιοι, Μερική Απασχόληση, Εργασιακή εμπειρία.
dora83
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Δευ Φεβ 18, 2008 9:02 pm

Δημοσίευσηαπό dora83 » Κυρ Ιουν 29, 2008 2:20 am

aleka.pilidou έγραψε:Αν μπορούσε κάποιος και εμένα να με πληροφορήσει πως έχετε επιλεγεί εσεις με τα stage, γιατι εγώ έχω κάρτα σνεργίας 3 χρόνια,έχω κάνει τα χαρτιά μου και ακόμα περιμένω. Όπως έκανα και πέρισυ που είχα δυο χρόνια ανεργίας και πάλι δεν μπήκα. Έχω την εντύπωση οτι και του χρόνου να κάνω αίτηση πάλι δεν θα μπώ αν δεν έχω ¨μπλέ¨ παραθυράκι.


kai me prasino mpaineis k me kokkino k me kitrino..!arkei na einai parathyraki!egw prin na vrw to meso rwtousa gia stage k den hksere kaneis tipota apo ton oaed!otan mphka telika k phga ston oaed eida tyxaia se ena rafi fakelous me stage pollwn etwn!hthela na tous ta ferw sto kefali!mono me meso kopela mou..ena na ksereis gia na douleyeis me stage prepei na se zei o pateras sou giati me 400 eyrw den...asto!alla exei moria mono ayto..ayta apo emena!

PATRINOS1976
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 16, 2008 1:48 pm

Δημοσίευσηαπό PATRINOS1976 » Δευ Ιουν 30, 2008 9:10 am

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΗΡΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΑΛΗΨΗ ΣΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ STAGE; ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ;

olivi
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 12:55 am

Δημοσίευσηαπό olivi » Δευ Ιουν 30, 2008 3:40 pm

aleka.pilidou & ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ μονο από γραφείο βουλευτή μπαίνετε… παίρνετε την κάρτα σας και το έντυπο εξατομικευμένης παρέμβασης που είχατε συμπληρώσει και τα πατε στον βουλευτή.. μετα εκεινος κανει τα υπόλοιπα.. ουτε πτυχία ουτε προσόντα ουτε τιποτα.. αυτή είναι η αληθεια.. μην χάνετε τον χρονο σας σε γραφεία οαεδ και στο ιντερνετ.. δεν πρόκειται να βρείτε τίποτα.. και ολοι αυτοι που μπηκαν ΠΑΛΙ είναι ολοι παλιοί που σταμάτησαν για 1-2 μηνες.. μην πιστεύεται τα παρλαπίπες μήνες για ανεργίας κ.τ.λ. με με μια μερα ανεργία να έχεις μπαίνεις..

athi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 01, 2006 12:41 am

Δημοσίευσηαπό athi » Κυρ Ιούλ 13, 2008 12:10 am

ΘΑΝΑΣΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΑΝΑΝΕΩΝΟΝΤΑΙ. ΕΤΣΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ.

XAI
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 843
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 6:50 pm

XAI

Δημοσίευσηαπό XAI » Κυρ Ιούλ 13, 2008 5:13 pm

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΔΙΑΔΟΧΙΚΑ ΟΛΟΙ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΛΟΥΝ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΒΥΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ 18ΜΗΝΑ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΤΟ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΑ.ΟΠΟΥ ΑΚΟΥΤΕ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΑΝΤΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΧΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ,ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΡΥΠΩΣΕΤΑΙ ΣΕ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΜΑΥΡΟ ΧΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ ???????????????

athi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 01, 2006 12:41 am

Δημοσίευσηαπό athi » Δευ Ιούλ 14, 2008 12:43 am

Μήπως έχετε καμία ενημέρωση εάν τα Stage Δημοσίου έχουν πάρει ανανέωση

thanassis
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 21, 2007 8:01 am

Δημοσίευσηαπό thanassis » Δευ Ιούλ 14, 2008 10:11 am

Mάλλον δυσοίωνα τα νέα για τα stage δημόσιου και ευρύτερου δημόσιου φορέα....

knaison
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Τρί Οκτ 10, 2006 1:23 pm

Δημοσίευσηαπό knaison » Δευ Ιούλ 14, 2008 11:45 am

Σιγά ρε φίλε μπήκατε με βύσμα βγάλαττε 18 μηνάκια, άλλοι έφαγαν ανεργία και παλεύουν για χαρτιά μπας και μαζεύψουν κανά μόριο για τον ΑΣΕΠ και θες και άλλο?
Ρε ουστ .... κομματόσκυλα γαλάζια, πράσινα και κόκκινα. Εσείς διαιωνίζετε το κράτος της αδικίας και της αναξιοκρατίας.

thanassis
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 21, 2007 8:01 am

Δημοσίευσηαπό thanassis » Δευ Ιούλ 14, 2008 1:03 pm

ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΣΚΕΙΣ.Η ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙΟΡΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΟΝΙΜΑ ΕΔΩ.ΕΙΣΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ.ΑΛΛΑ ΑΝΙΔΕΟΣ...

knaison
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Τρί Οκτ 10, 2006 1:23 pm

Δημοσίευσηαπό knaison » Δευ Ιούλ 14, 2008 1:49 pm

thanassis έγραψε:ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΣΚΕΙΣ.Η ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙΟΡΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΟΝΙΜΑ ΕΔΩ.ΕΙΣΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ.ΑΛΛΑ ΑΝΙΔΕΟΣ...


Δεν θα κάτσω να σχοληθώ με τη πάρτη σου ... με κομματόσκυλα γλυφτρόνια δεν ασχολούμαι αλλά μετά το 18μηνο θα δεις πως νιώθουν οι άνεργοι που δεν έχουν βύσμα.

Άντε για και περαστικά σου.

XAI
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 843
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 6:50 pm

ΧΑΙ

Δημοσίευσηαπό XAI » Τρί Ιούλ 15, 2008 4:31 pm

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Α Η Γ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΑ ΕΜΕΙΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΙΟΝ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΗΚΕΣ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΓΛΥΦΤΡΩΝΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΣΤΕΙΤΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΤΟ ΠΑΘΟΣ Η Η ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙΣ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΜΕΡΙΚΗΣ Η ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ 3+1 24ΜΗΝΑ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Η ΣΤΕΙΤΣ ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΜΩΣ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Η ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ΚΑΙ ΚΟΛΛΑΝ ΕΝΣΗΜΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ 2008 ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΑΠΟ Ε ΕΝΩΣΗ Η ΑΝΕΡΓΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ 40 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ

Niki82
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 15, 2008 7:28 pm

Δημοσίευσηαπό Niki82 » Τρί Ιούλ 15, 2008 8:00 pm

ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΥΣ ΛΟΓΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΒΥΣΜΑΤΑ ΣΤΑ STAGE, ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΝΑΙ ΜΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΜΕ ΒΥΣΜΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ Η ΓΕΝΙΚΕΥΣΗ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΗ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ STAGE ΣΤΟ ΥΠ.ΟΙΚΟΝ. ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΤΥΧΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΣΥΝΑΦΕΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ), ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ 1 ΧΡΟΝΟ. Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΨΑΞΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤ. ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΧΑΛΑΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑΜΟΥ ΠΡΟΣΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΟΡΙΟ. ΚΑΙ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑ 4-5 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΜΟΥ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ.
ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΗΔΗ ΕΚΕΙ ΜΕ STAGE ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΟΡΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ STAGE ΕΧΟΥΝ ΒΥΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΑ, ΤΕΜΠΕΛΗΔΕΣ Η ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΕΙ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ... ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΚΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ...

knaison
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Τρί Οκτ 10, 2006 1:23 pm

Δημοσίευσηαπό knaison » Τετ Ιούλ 16, 2008 2:07 pm

Niki82 έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΥΣ ΛΟΓΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΒΥΣΜΑΤΑ ΣΤΑ STAGE, ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΝΑΙ ΜΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΜΕ ΒΥΣΜΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ Η ΓΕΝΙΚΕΥΣΗ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΗ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ STAGE ΣΤΟ ΥΠ.ΟΙΚΟΝ. ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΤΥΧΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΣΥΝΑΦΕΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ), ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ 1 ΧΡΟΝΟ. Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΨΑΞΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤ. ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΧΑΛΑΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑΜΟΥ ΠΡΟΣΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΟΡΙΟ. ΚΑΙ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑ 4-5 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΜΟΥ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ.
ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΗΔΗ ΕΚΕΙ ΜΕ STAGE ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΟΡΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ STAGE ΕΧΟΥΝ ΒΥΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΑ, ΤΕΜΠΕΛΗΔΕΣ Η ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΕΙ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ... ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΚΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ...



Με βύσμα 98% και χωρίς βύσμα 2%
Και καλά θα κάνεις να μη γράφεις με κεφαλαία γιατί είναι σα να φωνάζεις (κανόνας των forums)

knaison
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Τρί Οκτ 10, 2006 1:23 pm

Re: ΧΑΙ

Δημοσίευσηαπό knaison » Τετ Ιούλ 16, 2008 2:12 pm

XAI έγραψε:ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Α Η Γ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΑ ΕΜΕΙΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΙΟΝ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΗΚΕΣ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΓΛΥΦΤΡΩΝΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΣΤΕΙΤΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΤΟ ΠΑΘΟΣ Η Η ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙΣ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΜΕΡΙΚΗΣ Η ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ 3+1 24ΜΗΝΑ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Η ΣΤΕΙΤΣ ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΜΩΣ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Η ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ΚΑΙ ΚΟΛΛΑΝ ΕΝΣΗΜΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ 2008 ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΑΠΟ Ε ΕΝΩΣΗ Η ΑΝΕΡΓΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ 40 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ


Αφού έχεις περιέργεια να σου πω ότι δεν είμαι ούτε Α ούτε Γ αλλά άχρωμος και άοσμος και σε εκλογές είμαι αποχή.
Δουλεύω μόνιμος στο δημόσιο και μπήκα με γραπτό του ΑΣΕΠ.
Τα έχω με όλους οι οποίοι αναπαράγουν αυτό το σάπιο σύστημα και ισοπεδώνουν την αξιοκρατία.
Δεν είμαι κατά των συμβάσεων και των ανέργων που έχουν ανάγκη αλλά υπερ της καθιέρωσης ενός αδιάβλητου και αντικειμένικού συστήματος προσλήψεων σε αυτές.

Και καλά θα κάνεις και εσύ να γράφεις όχι με κεφαλαία γιατί είναι σα να φωνάζεις.

XAI
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 843
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 6:50 pm

xai

Δημοσίευσηαπό XAI » Τετ Ιούλ 16, 2008 6:31 pm

σε εκανα το χατηρι και εβαλα μικρα.δεν καταλαβα αποχη στις εκλογες και κραξιμο εδω για στειτς και για κομματα εσυ δεν εχεις τον τσαμπουκα να δειξεις με την ψηφο σου την αδιαφορια σε αυτους και να εκλεξεις καποιον αλλο,η εχεις την εντυπωση οτι η αποχη κανει καλο αυτο δειχνει σε εσενα ατομο χωρις προσωπικοτητα και παιρνεις θεση και αποκαλεις κομματοσκυλα ολους τους τους αλλους σε ειπα και χθες υπαρχουν ατομα που ζουν με αυτες τις συμβασεις,ατομα που στην μερικη απασχοληση πηραν συνταξη(συμπληρωμα ενσημων).μιλας για ασεπ και που ξερω για σενα αν εισαι πε και εδωσες με δε και εφαγες μια θεση απο δε που δεν μπορουσε να σε συναγωνισθη,πισω απο μια οθονη ολοι μας και εγω μεσα λεμε και κοβουμε πολλα.ξερεις οτι με τα καινουργια προγραμματα του Ο.Ε.ΕΣΤΙΑΣ πολλοι υπαλληλοι θα μεινουν χωρις δουλεια ενω ειχαμε αυτα τα προγραμματα και δουλευαν και τωρα οι δημαρχοι αδυνατουν να τα συνεχισουν μονοι τους τι θα γινει με τα βοηθεια στο σπιτι τι θα γινει με τις δημοτικες επιχειρησεις.σε ειπα ειμαι κατα αλλα δεν μπορω να το αλλαξω ουτε εγω ουτε κανενας αλλος, που ειναι ο μπενος με τα κεπ που ειναι εργασιακοι συμβουλοι τωρα του οαεδ που ειναι τοσα και τοσα τοσες φωτογραφικες που ξερω εγω οτι και εσυ δεν ησουνα ενας απο αυτους αλλα γιατι δεν φωναζες τοτε η τωρα και σε φταινε τα στειτς κτλ δεν φασκω και αντιφασκω αλλα τωρα η πχ πχ εχει τα 450---580 του στειτς η της μερικης και ψευτοζει, για να κοπη και αυτο?θα κλαψουν μανουλες περισσοτερες αλλα επρεπε να σε εχω απεναντι μου και να κανουμε διαλογο γιατι δεν μπορω να γραφω


Επιστροφή σε “ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑ - ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΙ - ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ - ΕΡΓΑΣΙΑΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 21 επισκέπτες