Προεκλογικά Stage

Κοινωφελής εργασία, Ωρομίσθιοι, Μερική Απασχόληση, Εργασιακή εμπειρία.
ΑΝΩΔΥΝΟΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 14, 2010 9:30 am

Δημοσίευσηαπό ΑΝΩΔΥΝΟΣ » Πέμ Μαρ 10, 2011 12:50 pm

ΣΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΣΥΜΒΑΣΙΟΥΧΟΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΔΙΑΔΗΛΩΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΦΑΓΑΝ ΔΑΚΡΥΓΟΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΑΚΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΔΙΟΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΣΩ ΠΟΡΤΑ ΗΜΕΤΕΡΟΥΣ ΣΕ ΒΟΥΛΗ ΚΑΙ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ....

ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Τρί Ιουν 22, 2010 2:26 pm

Δημοσίευσηαπό ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ » Παρ Μαρ 11, 2011 12:27 pm

ΑΝΩΔΥΝΟΣ έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΣΥΜΒΑΣΙΟΥΧΟΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΔΙΑΔΗΛΩΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΦΑΓΑΝ ΔΑΚΡΥΓΟΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΑΚΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΔΙΟΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΣΩ ΠΟΡΤΑ ΗΜΕΤΕΡΟΥΣ ΣΕ ΒΟΥΛΗ ΚΑΙ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ....



ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.!!!!!!!!!!!! ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΣΑΜΕ; ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ....!!!!!!!!!!!!! ΑΦΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟΧΑΥΝΩΜΕΝΟΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΟΥ "ΩΧ ΑΔΕΡΦΙΣΜΟΥ" ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ.!!!!!!!!!!!! ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΣΑΜΕ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΒΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...........!!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΩΔΥΝΟΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 14, 2010 9:30 am

Δημοσίευσηαπό ΑΝΩΔΥΝΟΣ » Παρ Μαρ 11, 2011 12:49 pm

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΣΑ.ΕΣΥ ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;

sotkl
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2010 9:11 pm

Δημοσίευσηαπό sotkl » Δευ Μαρ 14, 2011 11:25 pm

ΑΝΩΔΥΝΟΣ έγραψε:ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΠΤΟΥΜΕ ΠΑΓΙΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΕΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ.ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΗΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ



μου ειπαν να ρωτησω τι πρεπει να γραφει η βαβαιωση για να μου τι δωσουν δηλαδη δε χρειαζεται να γραφει οτι καλυπτα παγιεσ αναγκεσ? αν ξερεισ κατι περισσοτερο πεσ μου για να τουσ ενημερωσω

ΑΝΩΔΥΝΟΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 14, 2010 9:30 am

Δημοσίευσηαπό ΑΝΩΔΥΝΟΣ » Τρί Μαρ 15, 2011 9:38 am

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΣΟΥ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ Η ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ.

akis1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 229
Εγγραφή: Κυρ Απρ 26, 2009 3:50 pm

Δημοσίευσηαπό akis1 » Τρί Μαρ 15, 2011 3:12 pm

paidia ti tha kanete? tha to proxorisete?

ΑΝΩΔΥΝΟΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 14, 2010 9:30 am

Δημοσίευσηαπό ΑΝΩΔΥΝΟΣ » Παρ Μαρ 18, 2011 11:56 am

ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΕ ΜΟΥΓΓΑ;

ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Τρί Ιουν 22, 2010 2:26 pm

Δημοσίευσηαπό ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ » Κυρ Μαρ 20, 2011 2:04 pm

ΑΝΩΔΥΝΟΣ έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΕ ΜΟΥΓΓΑ;



Καλησπέρα σε όλους!!!!!!Τι γίνεται παιδιά;Φύγαμε από τις υπηρεσίες μας και τώρα κανείς δεν μιλάει;Άνεργοι πια!!!!!!!!!Δυστυχώς, καταλήξαμε πάλι στα ίδια!!!!!!!!!!Τι να πώ;

ΑΝΩΔΥΝΟΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 14, 2010 9:30 am

Δημοσίευσηαπό ΑΝΩΔΥΝΟΣ » Δευ Μαρ 21, 2011 10:38 am

ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΕΦΥΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΟΥ;ΕΚΑΝΕΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ:

ΑΝΩΔΥΝΟΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 14, 2010 9:30 am

Δημοσίευσηαπό ΑΝΩΔΥΝΟΣ » Δευ Μαρ 21, 2011 12:37 pm

Α ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.ΔΙΟΡΙΣΤΗΚΕ ΣΕ ΘΕΣΗ ΠΡΟΣΩΠΟΠΑΓΗ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΑΟΡΙΣΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ(ΜΟΝΙΜΟΣ) Ο ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΠΡΩΗΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ Κ ΚΑΡΧΙΜΑΚΗΣ.Ο ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΕΓΙΝΕ ΕΚΤΟΣ ΑΣΕΠ ΦΥΣΙΚΑ.ΣΤΟ ΥΠ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ.ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΕΡΙΤΤΑ.................

ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Τρί Ιουν 22, 2010 2:26 pm

Δημοσίευσηαπό ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ » Δευ Μαρ 21, 2011 3:53 pm

ΑΝΩΔΥΝΟΣ έγραψε:Α ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.ΔΙΟΡΙΣΤΗΚΕ ΣΕ ΘΕΣΗ ΠΡΟΣΩΠΟΠΑΓΗ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΑΟΡΙΣΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ(ΜΟΝΙΜΟΣ) Ο ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΠΡΩΗΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ Κ ΚΑΡΧΙΜΑΚΗΣ.Ο ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΕΓΙΝΕ ΕΚΤΟΣ ΑΣΕΠ ΦΥΣΙΚΑ.ΣΤΟ ΥΠ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ.ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΕΡΙΤΤΑ.................


Ναι,το άκουσα!!!!Και δεν είναι ο μόνος!!!!!Μιλάμε για αξιοκρατία ε;Φυσικά!!!!!!!!!Τηρείται η διαφάνεια και η αξιοκρατία παντού!!Εμείς ψάχνουμε για δουλειά και άλλοι ......!!!!!!!!!!!Δεν σχολιάζω!!!!!!!

ΑΝΩΔΥΝΟΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 14, 2010 9:30 am

Δημοσίευσηαπό ΑΝΩΔΥΝΟΣ » Τρί Μαρ 22, 2011 12:52 pm

Ο ΟΑΕΔ ΕΙΠΕ 31 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΜΕ.

ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Τρί Ιουν 22, 2010 2:26 pm

Δημοσίευσηαπό ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ » Τρί Μαρ 22, 2011 1:07 pm

ΑΝΩΔΥΝΟΣ έγραψε:Ο ΟΑΕΔ ΕΙΠΕ 31 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΜΕ.



Παίρνω και εγώ τηλέφωνο, αλλά δεν απαντάει κανείς!!!!!!

ΑΝΩΔΥΝΟΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 14, 2010 9:30 am

Δημοσίευσηαπό ΑΝΩΔΥΝΟΣ » Τρί Μαρ 22, 2011 1:24 pm

ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΨΗΦΙΣΕΤΕ!!!!!

lauraplas
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Δευ Δεκ 14, 2009 11:56 pm

Δημοσίευσηαπό lauraplas » Τετ Μαρ 23, 2011 2:07 pm

Καλησπερα!Χθες εληξε η συμβαση μου κ θελω να κανω παραταση μεχρι το τελος του μηνα για να καλυψω 7μερες αδειας που ειχα παρει καποια στιγμη.Πρεπει να το δηλωσω καπου αυτο η απλα θα συμπληρωσω τις μερες στο παρουσιολογιο για τις πληρωμες που θα στειλω στον ΟΑΕΔ;Αν γνωριζει καποιος ας μου απαντησει παρακαλω η γραψτε μου ενα τηλ. του ΟΑΕΔ,γιατι αυτο που επαιρνα πιο παλια δεν ισχυει!Ευχαριστω!


Επιστροφή σε “ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑ - ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΙ - ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ - ΕΡΓΑΣΙΑΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες