Προεκλογικά Stage

Κοινωφελής εργασία, Ωρομίσθιοι, Μερική Απασχόληση, Εργασιακή εμπειρία.
ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Τρί Ιουν 22, 2010 2:26 pm

Δημοσίευσηαπό ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ » Πέμ Απρ 28, 2011 6:45 pm

ΑΝΩΔΥΝΟΣ έγραψε:ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!ΧΘΕΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟΛΥΜΕΝΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ STAGE ΕΒΑΛΕ ΤΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΛΟΓΩ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΕΧΕΙΑΣ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΥΜΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ....ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΦΙΛΕ!


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΑΛΗΘΩΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!!!!ΠΑΙΔΙΑ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ,ΜΗΝ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΑΚΡΑΙΑ ΣΗΜΕΙΑ!!!!!!!ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΗ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ!!ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ ΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΑΚΟΥΜΕ Η΄ΜΕ ΟΣΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΓΥΡΩ ΜΑΣ , ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΑΞΕΙΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΠΙΕΣΗ!!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!!!!!

ΑΝΩΔΥΝΟΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 14, 2010 9:30 am

Δημοσίευσηαπό ΑΝΩΔΥΝΟΣ » Δευ Μάιος 02, 2011 1:13 pm

ΜΙΑ Η ΛΥΣΗ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ!ΟΣΟ ΑΥΤΟ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!

ΑΝΩΔΥΝΟΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 14, 2010 9:30 am

Δημοσίευσηαπό ΑΝΩΔΥΝΟΣ » Πέμ Μάιος 05, 2011 9:24 am

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ;

gwrlfz
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 20, 2009 7:41 pm

Δημοσίευσηαπό gwrlfz » Πέμ Μάιος 05, 2011 11:15 am

Καλημέρα,
Σήμερα λαμβάνοντας τη βεβαίωση αποδοχών για το 2010 διαπίστωσα ότι το ποσό που μου βεβαιώνουν είναι μεγαλύτερο των ημερών που έχω δουλέψει και φυσικά πληρωθεί (απόκλιση 6 ημερών). Επίσης ταυτίζουν το ακαθάριστο με το καθαρό ποσό, δεν αφαιρούν δηλαδή την ιατροφαρμακευτική δαπάνη (το 7,κατι%). Θα μπορούσε κάποιος παρακαλώ να με διαφωτίσει επ' αυτού?
Ευχαριστώ

dinos_366
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Παρ Απρ 29, 2011 8:26 pm

Δημοσίευσηαπό dinos_366 » Σάβ Μάιος 07, 2011 5:56 pm

ΑΝΩΔΥΝΟΣ έγραψε:ΤΙ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΓΝΟΟΥΝ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΩΝ;ΕΜΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΙΕΣΕ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ.ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΔΕΔΟΥΛΕΥΜΕΝΑ;

Θυμάσαι τα πράγματα λίγο αργά. Κάποια χρόνια πριν έχουν ξεκινήσει αυτά. Και θέλεις να φύγουν όλοι οι εργαζόμενοι και να μείνεις εσύ. Λες και εσύ με το προγραμμα μαθητείας, αξιολογήθηκες από κάποιον. Δεν τα λες σωστά. Και να θυμάσαι, ότι το σταζ δεν είναι σύμβαση.

ΑΝΩΔΥΝΟΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 14, 2010 9:30 am

Δημοσίευσηαπό ΑΝΩΔΥΝΟΣ » Δευ Μάιος 09, 2011 9:47 am

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΘΑΡΟΓΡΑΦΕΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΑΡΕΙΟΥ ΠΑΓΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΙΣΜΑ ΟΣΩΝ ΠΡΑΣΙΝΩΝ Η ΜΠΛΕ ΕΓΡΑΦΑΝ ΤΙΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΑΝΟΗΣΙΕΣ ΒΓΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΣΩΨΥΧΑ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ!ΣΕ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥΣ ΤΗΣ ΤΡΟΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΝΤ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΥΝΑΝΕ!ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ;ΠΑΜΕ ΠΙΣΩ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΚΟΝΤΗ ΜΝΗΜΗ.ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΠΩΣ ΔΙΟΡΙΣΤΗΚΑΝ ΟΙ ΚΗΦΗΝΕΣ ΠΟΥ ΛΗΜΕΝΟΝΤΑΙ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ!ΤΩΡΑ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΕΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΣΤΑΖ.ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ!

dinos_366
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Παρ Απρ 29, 2011 8:26 pm

Δημοσίευσηαπό dinos_366 » Δευ Μάιος 09, 2011 2:37 pm

ΑΝΩΔΥΝΟΣ έγραψε:ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΘΑΡΟΓΡΑΦΕΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΑΡΕΙΟΥ ΠΑΓΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΙΣΜΑ ΟΣΩΝ ΠΡΑΣΙΝΩΝ Η ΜΠΛΕ ΕΓΡΑΦΑΝ ΤΙΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΑΝΟΗΣΙΕΣ ΒΓΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΣΩΨΥΧΑ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ!ΣΕ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥΣ ΤΗΣ ΤΡΟΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΝΤ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΥΝΑΝΕ!ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ;ΠΑΜΕ ΠΙΣΩ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΚΟΝΤΗ ΜΝΗΜΗ.ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΠΩΣ ΔΙΟΡΙΣΤΗΚΑΝ ΟΙ ΚΗΦΗΝΕΣ ΠΟΥ ΛΗΜΕΝΟΝΤΑΙ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ!ΤΩΡΑ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΕΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΣΤΑΖ.ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ!

Αυτό λέω και εγώ, αργά τα θυμάσαι. Γιατί δεν τα έλεγες αυτά στον Γιακουμάτο.

ΑΝΩΔΥΝΟΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 14, 2010 9:30 am

Δημοσίευσηαπό ΑΝΩΔΥΝΟΣ » Τρί Μάιος 10, 2011 8:52 am

ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΔΕ ΛΕΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ!ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΚΑΙ ΜΠΛΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΜΙΣΜΑ!ΕΣΥ ΤΙ ΕΙΣΑΙ;ΜΟΝΙΜΟΣ;

dinos_366
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Παρ Απρ 29, 2011 8:26 pm

Δημοσίευσηαπό dinos_366 » Τρί Μάιος 10, 2011 2:24 pm

ΑΝΩΔΥΝΟΣ έγραψε:ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΔΕ ΛΕΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ!ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΚΑΙ ΜΠΛΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΜΙΣΜΑ!ΕΣΥ ΤΙ ΕΙΣΑΙ;ΜΟΝΙΜΟΣ;

Μαθητευόμενος.
Τώρα τα γύρισες και για τους μπλε. Γι αυτό σου λέω τα θυμάσαι αργά. Τότε που πήρες το πρόγραμμα από τον ΟΑΕΔ της Κηφισιάς, όταν τα άλλα παιδιά δεν είχαν δικαίωμα συμμετοχής, τότε οι μπλε ήταν καλοί. Τώρα βέβαια είναι κακοί. Τελικά το <<οικοπεδάκι σου>> κοιτάς.
Εγώ είμαι πάντως μ αυτούς, που δίνουν την ευκαιρία σε όλα τα παιδιά την ευκαιρία στην δουλειά.

ΑΝΩΔΥΝΟΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 14, 2010 9:30 am

Δημοσίευσηαπό ΑΝΩΔΥΝΟΣ » Πέμ Μάιος 12, 2011 9:08 am

ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ.ΔΙΑΒΑΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΠΟΜΩΝΟΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΟΥΝ.ΠΑΝΤΟΤΕ ΕΓΡΑΦΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΠΡΑΣΙΝΩΝ ΚΑΙ ΜΠΛΕ.ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΤΩΡΑ.ΟΥΤΕ ΟΙΚΟΠΕΔΑΚΙ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΘΗΤΕΥΟΜΕΝΟΣ.ΒΕΒΑΙΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΤΑΝ ΣΕ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΑΝ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΔΕΝ ΠΑΩ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΣΟΥ ΚΟΙΤΑΞΕΣ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΑΝΕΡΓΟΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ.ΒΑΛΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΤΡΑΠΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ.

dinos_366
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Παρ Απρ 29, 2011 8:26 pm

Δημοσίευσηαπό dinos_366 » Κυρ Μάιος 15, 2011 5:23 am

ΑΝΩΔΥΝΟΣ έγραψε:ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ.ΔΙΑΒΑΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΠΟΜΩΝΟΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΟΥΝ.ΠΑΝΤΟΤΕ ΕΓΡΑΦΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΠΡΑΣΙΝΩΝ ΚΑΙ ΜΠΛΕ.ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΤΩΡΑ.ΟΥΤΕ ΟΙΚΟΠΕΔΑΚΙ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΘΗΤΕΥΟΜΕΝΟΣ.ΒΕΒΑΙΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΤΑΝ ΣΕ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΑΝ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΔΕΝ ΠΑΩ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΣΟΥ ΚΟΙΤΑΞΕΣ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΑΝΕΡΓΟΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ.ΒΑΛΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΤΡΑΠΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ.


*Απαντώ μαθητευόμενος, γιατί έτσι λέει το προφίλ μου!!!
*Δεν απομνόνω κάτι, τα λόγια σου λέω.
*Δεν έχω δουλέψει, ή μάλλον δεν έχω κάνει πρόγραμμα μαθητείας, παρά πρακτική εξάσκηση. Αλλιώς ξεκίνησε αυτό, και ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ έτσι. Ήταν κάτι που σου έδινε εφόδια και λύση κάποια στιγμή και έγινε κομματικός ελιγμός και ψηφοθηρία. Το να έχεις ειδικότητα και να κάνεις μαθητεία, έχει αξία και ουσία.
*Δεν είμαι άνεργος.

akis1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 229
Εγγραφή: Κυρ Απρ 26, 2009 3:50 pm

Δημοσίευσηαπό akis1 » Πέμ Ιουν 02, 2011 11:56 pm

paidia exei plirothei kaneis tis liges meres tou apriliou?


Επιστροφή σε “ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑ - ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΙ - ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ - ΕΡΓΑΣΙΑΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες