Μεγάλη απορία σχετικά με την ανανέωση του stage μου

Κοινωφελής εργασία, Ωρομίσθιοι, Μερική Απασχόληση, Εργασιακή εμπειρία.
XAI
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 843
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 6:50 pm

Δημοσίευσηαπό XAI » Πέμ Ιαν 22, 2009 9:19 pm

gewpe,,,,ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΕ ΑΓΑΠΗΗΗΗ,,,,,,,,,,,,,,,,,,Το 2005 έφυγα το μάρτιο του '06 ορκίστηκα.ΕΒΓΑΛΕΣ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΜΕΤΑ,,,,,,,,,Δούλευα με stage απο τις 15/12/2006 μέχρι 16/06/2008.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΜΗΝΑΚΙΑ ΣΕ ΚΑΛΕΣΑΝ ΣΤΕΙΤΣ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ,,,,,,,,ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΑΛΛΟΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ ΚΑΤΟΥΡΗΜΕΝΕΣ ΠΟΔΙΕΣ,,ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ,,, ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΑΝ,,ΕΝΩ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΣΤΕΙΤΣ,,,,ΕΣΕΝΑ ΟΜΩΣ Η ΤΥΧΗ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΨΕ ΑΠΟ ΤΑ 22 ΣΟΥ,,,,,,Να ήταν μια μόνιμη θέση οκ αλλά οχι για κάτι που είναι μια προσωρινή λύση.ΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΙΤΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ,,,ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΑΣ ΕΒΑΖΑΝ ΣΕ ΜΟΝΙΜΗ ΘΕΣΗ ,,,,,,,,,ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΡΥΠΑ ΤΟΥ ΖΟΥΡΝΑ,,,ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΜΑΣ,,,,,,,,,Είσαι επιθετικός ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ??? ,κομματοσκυλίστικηγ συμπεριφορά σου αλλού.ΤΟ ΓΓΓΓ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΓΥΡΝΑ ΤΟ ΣΕ ΣΕΝΑ ,,,,,,,,,,,Γιατί με την επίθεση και την συμπεριφορά σου αυτό δείχνεις.ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ,,,,,,,,,ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΧΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ,,,,ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ,ΚΑΚΟ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΑ(ΑΝΔΡΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑΣ),,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΓΙΖΟΥΝ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ,,,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,,,,,,,,,ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΕ ΘΕΜΑ,,, ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΣΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟΥ ΣΤΕΙΤΣ,,,,ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΤΥΧΗ ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΟΥ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ,,,ΚΑΤΙ ΜΗΝΑΚΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΣΟΥ,,,,,,,

gewpe
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τρί Ιαν 20, 2009 2:32 pm

Δημοσίευσηαπό gewpe » Πέμ Ιαν 22, 2009 11:31 pm

Σε έπεισα ή όχι αγαπητέ ποσός με νοιάζει.
Απο έκει και πέρα ο μόνος λόγος που απαντάω είναι επειδη το γ που είπες οτι μου επιστρέφεις ήταν εκεί απο λάθος και όχι για να σε προσβάλλω.Άλλωστε αυτό αρμόζει στην δική σου συμπεριφορά.

tikos
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 202
Εγγραφή: Δευ Μάιος 14, 2007 11:22 am

Δημοσίευσηαπό tikos » Παρ Ιαν 23, 2009 10:29 am

gewpe έγραψε:Σε έπεισα ή όχι αγαπητέ ποσός με νοιάζει.
Απο έκει και πέρα ο μόνος λόγος που απαντάω είναι επειδη το γ που είπες οτι μου επιστρέφεις ήταν εκεί απο λάθος και όχι για να σε προσβάλλω.Άλλωστε αυτό αρμόζει στην δική σου συμπεριφορά.


Που ησουνα stage? σε ποια υπηρεσια?

Elena77
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 15, 2009 12:50 pm

Δημοσίευσηαπό Elena77 » Παρ Ιαν 23, 2009 11:09 am

Θα με διευκόλυνες πολύ αν μου έλεγες σε πιά υπηρεσία εργαζόσουν, προκειμένου να ψάξω για κάποιο σχετικό ΦΕΚ.

andreas81
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 577
Εγγραφή: Τρί Φεβ 26, 2008 8:13 pm

Δημοσίευσηαπό andreas81 » Παρ Ιαν 23, 2009 4:53 pm

Παιδιά ηρεμία


Επιστροφή σε “ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑ - ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΙ - ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ - ΕΡΓΑΣΙΑΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες