ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟY ΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΣΤΟ STAGE ?

Κοινωφελής εργασία, Ωρομίσθιοι, Μερική Απασχόληση, Εργασιακή εμπειρία.
MPYRAL
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 17, 2008 1:47 pm

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟY ΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΣΤΟ STAGE ?

Δημοσίευσηαπό MPYRAL » Σάβ Νοέμ 22, 2008 12:05 am

- ΣΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΑGΕ ΠΕΖΕΙ ΡΟΛΟ Η ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ,,,,,ΠΧ ΑΝ ΜΠΩ ΕΓω ΣΤΟ STAGE ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΘΑ ΜΠΩ ΩΣ ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΣΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΩ ΜΕ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΠΟΥ ΕΧΩ....ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΛΟΥΝ ΣΕ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕ ΔΙΟΙΚΙΤΙΚΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ....????? ΑΚΟΜΗ ΠΧ ΑΝ ΜΠΩ ΣΤΟ ΙΚΑ ΠΧ ΘΑ ΕΧΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΡΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΦΟΡΕΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ????? Η ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΔΗΜΟΥΣ ΩΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΟΡΕΙΣ ???????????????????? ΑΥΤΟ ΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΛΥΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΟΝ???

mariadch
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 24, 2007 1:56 pm

Re: ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟY ΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΣΤΟ STAGE ?

Δημοσίευσηαπό mariadch » Δευ Νοέμ 24, 2008 5:13 pm

MPYRAL έγραψε:- ΣΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΑGΕ ΠΕΖΕΙ ΡΟΛΟ Η ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ,,,,,ΠΧ ΑΝ ΜΠΩ ΕΓω ΣΤΟ STAGE ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΘΑ ΜΠΩ ΩΣ ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΣΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΩ ΜΕ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΠΟΥ ΕΧΩ....ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΛΟΥΝ ΣΕ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕ ΔΙΟΙΚΙΤΙΚΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ....????? ΑΚΟΜΗ ΠΧ ΑΝ ΜΠΩ ΣΤΟ ΙΚΑ ΠΧ ΘΑ ΕΧΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΡΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΦΟΡΕΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ????? Η ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΔΗΜΟΥΣ ΩΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΟΡΕΙΣ ???????????????????? ΑΥΤΟ ΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΛΥΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΟΝ???


Για την ειδικότητα δεν γνωρίζω. Για το τι θα μετρήσει σε προκηρύξεις από ότι ειδα στην προκήρυξη 8Κ/2008 ζητάνε προϋπηρεσία stage με 24 μήνες σε ασφαλιστικό φορέα. Αρα ανάλογα με την προκήρυξη και τον φορέα που ζήτησε θέσεις ανάλογη θα είναι και η προϋπηρεσία stage που θα ζητάνε. Αν για παράδειγμα βγει προκήρυξη για ΟΤΑ και ζητάνε προϋπηρεσία ως stage πιθανότητα θα ζητάνε να εχει γίνει σε θέσεις ΟΤΑ, αν είναι σε νοσοκομεία - νοσοκομειακή , αν ειναι σε ΟΑΕΔ ανάλογα, κλπ κλπ κλπ.

XAI
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 843
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 6:50 pm

Δημοσίευσηαπό XAI » Τρί Νοέμ 25, 2008 4:07 pm

TI EINAI OTA,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΥ ΔΙΟΡΙΖΟΝΤΑΙ,ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΣΤΕΚΟΝΤΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ,,,,,,,,,,,,,,,,,ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΓΙΑ ΕΚΕΙ,,,,,,,,,,,,,,,,AN MPW STO STAGE TOY IKA ,ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΔΗΜΑΡΧΟ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΣΤΕΙΤΣ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΣΤΕΙΤΣ?

XAI
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 843
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 6:50 pm

Δημοσίευσηαπό XAI » Τρί Νοέμ 25, 2008 4:15 pm

ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΑΠΟ ΜΕΝΑ,,, ΚΑΙ ΗΡΕΜΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ,,,ΚΑΝΕ ΚΡΙΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ,,,ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΩΤΟΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ,,,,,,,,ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΣΤΕΙΤΣ,ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΜΟΡΦΩΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ,,ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΜΕΣΩ ΑΣΕΠ ΚΟΣΜΟ ΣΕ ΜΟΝΙΜΕΣ ΘΕΣΕΙΣ,ΚΑΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΑ,,,,ΑΡΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΛΕΣ ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΟ,,,ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ,,ΧΑΣΙΜΟ ΣΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ,ΑΠΟ ΛΕΦΤΑ ,,ΑΠΟ ΧΑΣΙΜΟ ΥΠΝΟΥ ΣΤΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,,,,,,,,,,,


Επιστροφή σε “ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑ - ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΙ - ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ - ΕΡΓΑΣΙΑΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες