Διαγωνισμός Εθνικής Τράπεζας

Γραπτοί διαγωνισμοί σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
vats
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 27, 2010 7:17 pm

Δημοσίευσηαπό vats » Τρί Ιαν 11, 2011 6:05 pm

Καλησπέρα παιδιά!
Σε εμάς έχει έρθει ένας φάκελος στον οποίο υπάρχουν αρκετά χαρτιά προς συμπλήρωση. Βιογραφικό, εγγραφή στο ΤΥΠΕΤ, προσωπικά στοιχεία κλπ. Μαζί με αυτό μας ζητάνε να στείλουμε αποδεικτικά προϋπηρεσίας. Από οτι έμαθα θα μας αναγνωρίσουν μέχρι 3 χρόνια προϋπηρεσίας.
Σχετικά με τον κωδικό, έχω και εγώ εδώ και 3 εβδομάδες αλλά ούτε και εγώ μπορώ να τον χρησιμοποιήσω γιατι εκπαιδεύομαι μαζί από ένα άτομο που θα φύγει με μετάθεση.
Για σεμινάρια και για συμβάσεις, προσωπικά δεν έχω ακούσει κάτι.

redarmada
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 27, 2006 4:51 pm

Δημοσίευσηαπό redarmada » Τρί Ιαν 11, 2011 6:42 pm

γνωριζει κανεις εαν εχουν παρει επιλαχοντες στο νομο φωκιδας???

taneuramou
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 29, 2008 11:06 pm

Δημοσίευσηαπό taneuramou » Τρί Ιαν 11, 2011 7:38 pm

1ον Ξαναπήρα σήμερα να ρωτησω για τα σεμινάρια και μου είπαν ότι δεν αφορούν εμας αυτα της εγκυκλίου και θα μας ειδοποιήσουν αργοτερα.

2ον Ζήτησα προκαταβολή και θα μου δώσουν 400?... το μήνα! Πήρε ο προϊστάμενός μου σε κεντρική υπηρεσία και του έδωσαν αυτες τις οδηγίες... :( απορώ πως άλλοι πέρνουν 440? ανα 15 ημέρες....! Ο καθένας τελικά κάνει ότι θέλει;

skevorini
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Δευ Μαρ 15, 2010 10:34 pm

Δημοσίευσηαπό skevorini » Τρί Ιαν 11, 2011 8:17 pm

taneuramou έγραψε:1ον Ξαναπήρα σήμερα να ρωτησω για τα σεμινάρια και μου είπαν ότι δεν αφορούν εμας αυτα της εγκυκλίου και θα μας ειδοποιήσουν αργοτερα.


Μα πως γινεται τα σεμιναρια νεοπροσληφθεντων που εχουν προγραμματιστει να μην μας αφορουν?

maria87
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Σεπ 22, 2010 4:42 pm

Δημοσίευσηαπό maria87 » Τρί Ιαν 11, 2011 8:48 pm

[quote="skevorini"][quote="taneuramou"]1ον Ξαναπήρα σήμερα να ρωτησω για τα σεμινάρια και μου είπαν ότι δεν αφορούν εμας αυτα της εγκυκλίου και θα μας ειδοποιήσουν αργοτερα.[/quote]

Μα πως γινεται τα σεμιναρια νεοπροσληφθεντων που εχουν προγραμματιστει να μην μας αφορουν?[/quote]



ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΠΡΟΣΛΗΦΘΕΝΤΩΝ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΕΞΑΜΗΝΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΑΠ ΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩΝ..ΤΩΝ ΝΕΟΠΡΟΣΛΗΦΘΕΝΤΩΝ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΚΚΟΙΝΩΘΕΙ ΑΚΟΜΑ...ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ..

tutoriale
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ Μάιος 12, 2010 3:50 pm

Δημοσίευσηαπό tutoriale » Τρί Ιαν 11, 2011 9:10 pm

ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΠΡΟΣΛΗΦΘΕΝΤΩΝ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΕΞΑΜΗΝΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΑΠ ΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩΝ..ΤΩΝ ΝΕΟΠΡΟΣΛΗΦΘΕΝΤΩΝ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΚΚΟΙΝΩΘΕΙ ΑΚΟΜΑ...ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ..[/quote]
μαρια για να σε βοηθησω λιγο: 24-28 ιανουαριου γινεται το σεμιναριο με τιτλο ΄΄βασικες εργασιες και online εργασιες teller΄΄ στην θεσσαλονικη την αθηνα και την πατρα. οσο περιεργο κ αν φαινεται το σεμιναριο νεοπροσληφθεντων γινεται αρκετα αργοτερα και θα σπασουμε σε groups, τα εξης δυο: 28-4 μαρτιου το πρωτο και 18-24 μαρτιου το δευτερο στην αθηνα μονο. εγω δηλωσα σημερα συμμετοχη αλλα το περιθωριο ειναι μεχρι 6 μερες πριν τα σεμιναρια. οσα γραφω ειναι τριπλοτσεκαρισμενα

tutoriale
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ Μάιος 12, 2010 3:50 pm

Δημοσίευσηαπό tutoriale » Τρί Ιαν 11, 2011 10:03 pm

18-24 μαρτιου το δευτερο στην αθηνα[/quote]
συγνωμη 14-18 μαρτιου το δευτερο γρουπ

zxc12
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 19, 2010 1:37 pm

Δημοσίευσηαπό zxc12 » Τρί Ιαν 11, 2011 10:19 pm

maria87 mia apo ta idia akrivws eimai kai egw!...toulaxiston iparxei kai allos...erwtisi krisews..egw ipegrapsa kati xartia pou aforousan tin eggrafi mou sto sillogo kai ena xarti san viogarfiko...typet kai loipa den ipegrapsa..enw dilwsa omws pws den einai i prwti mou douleia ws misthotos, den mou zitisan apodeiktiko proipiresias...twra ti kanw??? kai poion na parw na rwtisw...exw duomisi xronia proipiresia, alla den exw steilei kapoio xarti epanw...twra oson afora ta seminaria, kserw pws akoma den einai gia emas kai pws tha mas enimerwsoun sti sinexeia apo ta kentrika..

skevorini
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Δευ Μαρ 15, 2010 10:34 pm

Δημοσίευσηαπό skevorini » Τρί Ιαν 11, 2011 11:04 pm

maria87 έγραψε:
ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΠΡΟΣΛΗΦΘΕΝΤΩΝ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΕΞΑΜΗΝΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΑΠ ΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩΝ..ΤΩΝ ΝΕΟΠΡΟΣΛΗΦΘΕΝΤΩΝ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΚΚΟΙΝΩΘΕΙ ΑΚΟΜΑ...ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ..


ΦΥΣΙΚΑ και εχει στο προγραμμα και σεμιναριο νεοπροσληφθεντων εκτος απο τα υπολοιπα. Αυριο θα φερω το προγραμμα σπιτι για τις ακριβεις ημερομηνιες. Μην μενεις σε αυτα που σου λενε στο τηλεφωνο, ψαξε τις εγκυκλιους.

maourita
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Πέμ Απρ 24, 2008 9:16 am

Δημοσίευσηαπό maourita » Τρί Ιαν 11, 2011 11:10 pm

ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΑ 4 ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΠΟΥ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ ΜΕΣΩ INTERNET ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΑΝΕ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΩ (ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΗ ΠΙΣΤΗ), ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟΠΡΟΣΛΗΦΘΕΝΤΩΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ. ΑΠΟ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΥΠΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΕΝΤΥΠΟ ΤΗΣ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ, ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΣΥΕΤΕ, ΤΥΠΕΤ, ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΑΛΛΑ, ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΑΚΕΤΟ ΗΤΑΝ. ΚΩΔΙΚΟ ΚΑΙ ΤΕΡΜΑΤΙΚΟ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΜΙΣΘΟ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...

slc
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 05, 2010 2:44 pm

Δημοσίευσηαπό slc » Τρί Ιαν 11, 2011 11:30 pm

@ skevorini , tutoriale , και όποιον άλλον τον ειδοποίησαν για σεμιναρια που γίνονται στην Αθήνα---Αν σας είναι εύκολο γράψτε παρακαλώ σε ποιά περιφερειακή διευθυνση ανήκετε (π.χ. Θράκης, Κεν.Μακεδονίας, Θεσσαλίας, Αττικής κ.α.). Ισως να παίζει ρόλο, για τα σεμινάρια ο τόπος που έχουμε διοριστεί..

Τελικά υπάρχουν κάποια στάνταρτ-όπως το οτι θα δωθεί παντού έναντι ποσό ή να υπογράψουμε καποια χαρτιά (αποδοχή πρόσληψης κ.α.) αλλά απο κατάστημα σε κατάστημα αλλάζουν κάποια πράγματα του στύλ-πότε θα δίνουν τα λεφτά ή με ποιά συχνότητα.
Για όσους περιμένουν ακόμη ενημερώνω,οτι στο δικό μου κατάστημα ήρθαν με το απλό ταχυδρομίο τα χαρτιά για την υπογραφή+Εκεί υπήρχε και η ένδειξη πρός τον διευθυντή μου οτι μπορεί να μου δώσει έναντι..

maria87
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Σεπ 22, 2010 4:42 pm

Δημοσίευσηαπό maria87 » Τετ Ιαν 12, 2011 4:03 pm

[quote="tutoriale"]ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΠΡΟΣΛΗΦΘΕΝΤΩΝ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΕΞΑΜΗΝΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΑΠ ΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩΝ..ΤΩΝ ΝΕΟΠΡΟΣΛΗΦΘΕΝΤΩΝ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΚΚΟΙΝΩΘΕΙ ΑΚΟΜΑ...ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ..[/quote]
μαρια για να σε βοηθησω λιγο: 24-28 ιανουαριου γινεται το σεμιναριο με τιτλο ΄΄βασικες εργασιες και online εργασιες teller΄΄ στην θεσσαλονικη την αθηνα και την πατρα. οσο περιεργο κ αν φαινεται το σεμιναριο νεοπροσληφθεντων γινεται αρκετα αργοτερα και θα σπασουμε σε groups, τα εξης δυο: 28-4 μαρτιου το πρωτο και 18-24 μαρτιου το δευτερο στην αθηνα μονο. εγω δηλωσα σημερα συμμετοχη αλλα το περιθωριο ειναι μεχρι 6 μερες πριν τα σεμιναρια. οσα γραφω ειναι τριπλοτσεκαρισμενα[/quote]




@tutoriale

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΛΛΑ ΕΙΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ?ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΝΕΟΠΡΟΣΛΗΦΘΕΝΤΩΝ ΚΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΑΝ..ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΧΩΡΙΣΕΙ ΑΝΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ..ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΙΝΑΙ 5.ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ 5 ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ..

maria87
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Σεπ 22, 2010 4:42 pm

Δημοσίευσηαπό maria87 » Τετ Ιαν 12, 2011 4:08 pm

[quote="skevorini"][quote="maria87"]

ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΠΡΟΣΛΗΦΘΕΝΤΩΝ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΕΞΑΜΗΝΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΑΠ ΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩΝ..ΤΩΝ ΝΕΟΠΡΟΣΛΗΦΘΕΝΤΩΝ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΚΚΟΙΝΩΘΕΙ ΑΚΟΜΑ...ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ..[/quote]

ΦΥΣΙΚΑ και εχει στο προγραμμα και σεμιναριο νεοπροσληφθεντων εκτος απο τα υπολοιπα. Αυριο θα φερω το προγραμμα σπιτι για τις ακριβεις ημερομηνιες. Μην μενεις σε αυτα που σου λενε στο τηλεφωνο, ψαξε τις εγκυκλιους.[/quote]



SORRY,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΕΟΠΡΟΣΛΗΦΘΕΝΤΩΝ..

zxc12
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 19, 2010 1:37 pm

Δημοσίευσηαπό zxc12 » Τετ Ιαν 12, 2011 4:34 pm

kalispera kai apo mena!

milisa simera me ta kentrika kai me enimerwsan -opws kai pollous apo oti vlepw- pws oson afora ta seminaria tha mas eidopoiisoun oi ekastote perifereiakes dioikiseis, giati eksartatai apo ton arithmo twn atomwn ktl...epomenws tha mas erthei grapti enimerwsi sto katastima pou tha mas kaloun. ontws oi imerominies pou blepoume stis egkiklious isxuoun, alla den einai sigouro pws tha parousiastoume se autes...epeidi to epsaksa kai egw stis egkiklious leei se ena simeio panw panw pws leptomereies tha dwthoun dieksodika epimerous (an thimamai kala) ennowntas pws to pou kai pote tha ginoun tha apofasistei kai tha koinopoiithei se kathe atomo ksexwrista apo tin perifereia tou. Opote oloi emeis pou den exoume mathei akoma kati...ipomoni..entos imerwn tha mas eidopoiisoun..

Twra oson afora ta ipoloipa xartia pros ipografi, thelw na fantazomai pws tha staloun me taxidromeio kai se emas, opws anefere enas sin-forum-itis kai sinadelfos parapanw! :P

a! rwtisa kia gia tis adeies...dikaioumaste 2 gia kathe mina kai mporoume na paroume apo twra..den xreiazetai na kleisoume xrono kai ta sinafi...egw gia na eimai eilikrinis ta xrimata enanti den to epsaksa pws tha ta parw, giati akoma "trww" apo kati mazemena :P alla teleiwnoun kai ayta kai voitheia moU!

maria87 epeidi vlepw pws mallon exoume tin idia enimerwsi panw katw an mporeis molis matheis kati neotero pes mas..

sas xairetw! kai signwmi gia tin polilogia...:P

red cherry
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 14, 2009 11:18 pm

Δημοσίευσηαπό red cherry » Πέμ Ιαν 13, 2011 8:08 pm

zxc12 έγραψε:a! rwtisa kia gia tis adeies...dikaioumaste 2 gia kathe mina kai mporoume na paroume apo twra..den xreiazetai na kleisoume xrono kai ta sinafi...


Για φοιτητική άδεια γνωρίζει κανείς αν μπορούμε να πάρουμε έστω και κάποιες μέρες; Διάβασα στα έντυπα που έστειλαν από τα κεντρικά ότι είναι 17 μέρες το χρόνο μετ'αποδοχών.


Επιστροφή σε “ΓΡΑΠΤΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες