ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Γραπτοί διαγωνισμοί σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
ioannachr
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 08, 2018 11:39 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό ioannachr » Δευ Απρ 13, 2020 11:15 pm

panikos21 έγραψε:
hrms33 έγραψε:Αυτό που γράφει ο panikos21 ισχυει. Και ισχύει γενικά, οχι ειδικα για την ΤτΕ.

Εγω ηθελα να ρωτήσω. Μηπως κάποιος απο εσας εχει μιλήσει τελευταία με ΑΣΕΠ κ εχουμε νεότερη ενημέρωση για το ποτε περιπου να περιμένουμε προσωρινά; Ισχύει ακομα το "ενας μηνας μετα τη λήξη των μέτρων απαγόρευσης κυκλοφορίας";

Σε σημερινή επικοινωνία με άλλον υπάλληλο, μου είπε πως είναι σε εξέλιξη ο έλεγχος, δεν έκανε κάποια συγκεκριμένη χρονική πρόβλεψη.
Αν κάποιος άλλος έχει επικοινωνήσει, ας μεταφέρει το τι έμαθε, να διασταυρώσουμε τις πληροφορίες.


Σε ποιο τηλέφωνο παίρνεις; Σε αυτό της κεντρικής υπηρεσίας που υπάρχει στη φόρμα επικοινωνίας της σελίδας τους;

hrms33
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Τετ Φεβ 06, 2019 10:56 am

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό hrms33 » Τρί Απρ 14, 2020 12:09 am

panikos21 έγραψε:
hrms33 έγραψε:Αυτό που γράφει ο panikos21 ισχυει. Και ισχύει γενικά, οχι ειδικα για την ΤτΕ.

Εγω ηθελα να ρωτήσω. Μηπως κάποιος απο εσας εχει μιλήσει τελευταία με ΑΣΕΠ κ εχουμε νεότερη ενημέρωση για το ποτε περιπου να περιμένουμε προσωρινά; Ισχύει ακομα το "ενας μηνας μετα τη λήξη των μέτρων απαγόρευσης κυκλοφορίας";

Σε σημερινή επικοινωνία με άλλον υπάλληλο, μου είπε πως είναι σε εξέλιξη ο έλεγχος, δεν έκανε κάποια συγκεκριμένη χρονική πρόβλεψη.
Αν κάποιος άλλος έχει επικοινωνήσει, ας μεταφέρει το τι έμαθε, να διασταυρώσουμε τις πληροφορίες.


Ευχαριστούμε για την πληροφορία. Αν σου είπε αλήθεια (για να μην τους "πρήξουμε" στις ερωτήσεις, αν τυχόν έχουν αφήσει πίσω τη συγκεκριμένη προκήρυξη), εφόσον έχει ξεκινήσει ο έλεγχος, θεωρώ ότι δε θα αργήσουν τρελά τα προσωρινά. Ενδεχομένως Ιούνιο να τα δούμε. Προσπάθησα κι εγώ να επικοινωνήσω τις τελευταίες μέρες αλλά δεν το σήκωσε κανείς στα τηλ που κάλεσα.

Για επικοινωνία με ΤτΕ, που ειπώθηκε εδώ, σκέφτεται/έκανε κανείς κάτι;

panikos21
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Δευ Απρ 01, 2019 4:15 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό panikos21 » Τρί Απρ 14, 2020 4:46 pm

ioannachr έγραψε:
panikos21 έγραψε:
hrms33 έγραψε:Αυτό που γράφει ο panikos21 ισχυει. Και ισχύει γενικά, οχι ειδικα για την ΤτΕ.

Εγω ηθελα να ρωτήσω. Μηπως κάποιος απο εσας εχει μιλήσει τελευταία με ΑΣΕΠ κ εχουμε νεότερη ενημέρωση για το ποτε περιπου να περιμένουμε προσωρινά; Ισχύει ακομα το "ενας μηνας μετα τη λήξη των μέτρων απαγόρευσης κυκλοφορίας";

Σε σημερινή επικοινωνία με άλλον υπάλληλο, μου είπε πως είναι σε εξέλιξη ο έλεγχος, δεν έκανε κάποια συγκεκριμένη χρονική πρόβλεψη.
Αν κάποιος άλλος έχει επικοινωνήσει, ας μεταφέρει το τι έμαθε, να διασταυρώσουμε τις πληροφορίες.


Σε ποιο τηλέφωνο παίρνεις; Σε αυτό της κεντρικής υπηρεσίας που υπάρχει στη φόρμα επικοινωνίας της σελίδας τους;

Δεν παίρνω στο κεντρικό.. στο τηλ. του κεντρ. αλλάζουν τα 3 τελευταία ψηφία 407 ή 412 ή 443

Rena87
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Τετ Μαρ 18, 2020 10:14 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό Rena87 » Τρί Μάιος 05, 2020 5:22 pm

Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Είχε κανείς κανένα νεοτερο; εγώ δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη με το τηλεφωνικό..

Epanouir
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Παρ Μαρ 20, 2020 12:53 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό Epanouir » Τρί Μάιος 05, 2020 10:22 pm

Rena87 έγραψε:Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Είχε κανείς κανένα νεοτερο; εγώ δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη με το τηλεφωνικό..


Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλες και σε όλους!

Από το τηλέφωνο ούτε εγώ βρήκα άκρη και απαντάνε τυπικά του στυλ να μπαίνουμε και να κοιτάμε τις ανακοινώσεις στο σάιτ του ΑΣΕΠ. Ωστόσο, έχω διαβάσει σε διάφορα σάιτ πως η διαδικασία κυλάει κανονικά (απλά με πιο αργούς ρυθμούς λόγω κορωνοϊού) και πως αναμένονται τα προσωρινά αποτελέσματα στα μέσα Μαΐου. Τέλος, το ΑΣΕΠ έχει δημοσιεύσει έγγραφο στη Διαύγεια με το οποίο ορίζει το υπαλληλικό προσωπικό που θα απασχοληθεί με υπερωρίες όλον τον Μάιο προκειμένου να προχωρήσουν οι διαδικασίες πολλών διαγωνισμών, συμπεριλαμβανομένου και αυτού της 1Γ/2019.

Ίδωμεν... Ας ελπίσουμε να είναι όντως αξιόπιστες αυτές οι πληροφορίες και μέσα στις επόμενες 2-3 βδομάδες να έχουμε τα προσωρινά αποτελέσματα.

maria86
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τρί Μαρ 17, 2015 9:25 am

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό maria86 » Τετ Μάιος 06, 2020 1:56 am

[quote="ACSnt"]Λοιπόν, τα κατάφερα και έμεινα στη σελίδα όσο χρειαζόταν για να σημειώσω τους βαθμούς από 86 και πάνω.
Επιφυλλάσσομαι για διορθώσεις, μήπως έχω κάνει κάποια λάθος μεταφορά από το χαρτί στο excel, αλλά πάρτε προς το παρόν τους βαθμούς σε φθίνουσα σειρά μέχρι το 86:
98,23
97,92
97,71
...



Καλημέρα και από εμένα. Πριν 2 μέρες ανακάλυψα την συζήτηση και τα στοιχεία που έχουν αναφερθεί και αναθάρρυνα λιγάκι. Εγώ είμαι μια από τα 90,31 με συνολικό βαθμό με προσαυξήσεις 98,21 και είμαι και στην κατηγορία ΑΜΕΑ 50%.

Προσπάθησα και εγώ να μπω στο site του ΑΣΕΠ ακολουθώντας τις οδηγίες αλλά δεν τα κατάφερα. Ελπίζω να βγουν γρήγορα οι προσωρινοί πίνακες. Πριν το Πασχα είχα πάρει τηλέφωνο στην ΤτΕ και μου είπαν πως πρώτα θα βγάλει το ΑΣΕΠ τους προσωρινούς πίνακες, θα υπάρχει διάστημα 1 μήνα για ενστάσεις και στην συνέχεια θα πάρει το πακέτο των δικαιολογητικών η ΤτΕ όπου μέσα σε διάστημα 3 μηνών θα ελέγξει την ορθότητα για να προχωρήσει στις προσλήψεις.

papakosp
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τρί Μάιος 05, 2020 4:18 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό papakosp » Τετ Μάιος 06, 2020 9:57 am

maria86 έγραψε:
ACSnt έγραψε:Λοιπόν, τα κατάφερα και έμεινα στη σελίδα όσο χρειαζόταν για να σημειώσω τους βαθμούς από 86 και πάνω.
Επιφυλλάσσομαι για διορθώσεις, μήπως έχω κάνει κάποια λάθος μεταφορά από το χαρτί στο excel, αλλά πάρτε προς το παρόν τους βαθμούς σε φθίνουσα σειρά μέχρι το 86:
98,23
97,92
97,71
...



Καλημέρα και από εμένα. Πριν 2 μέρες ανακάλυψα την συζήτηση και τα στοιχεία που έχουν αναφερθεί και αναθάρρυνα λιγάκι. Εγώ είμαι μια από τα 90,31 με συνολικό βαθμό με προσαυξήσεις 98,21 και είμαι και στην κατηγορία ΑΜΕΑ 50%.

Προσπάθησα και εγώ να μπω στο site του ΑΣΕΠ ακολουθώντας τις οδηγίες αλλά δεν τα κατάφερα. Ελπίζω να βγουν γρήγορα οι προσωρινοί πίνακες. Πριν το Πασχα είχα πάρει τηλέφωνο στην ΤτΕ και μου είπαν πως πρώτα θα βγάλει το ΑΣΕΠ τους προσωρινούς πίνακες, θα υπάρχει διάστημα 1 μήνα για ενστάσεις και στην συνέχεια θα πάρει το πακέτο των δικαιολογητικών η ΤτΕ όπου μέσα σε διάστημα 3 μηνών θα ελέγξει την ορθότητα για να προχωρήσει στις προσλήψεις.


Και γω μόλις ανακάλυψα το forum. Θεωρώ πως έχεις αρκετές πιθανότητες να περάσεις. Προσωπικά ανήκω στην κατηγορία των πολυτέκνων και έγραψα 83% (το αναφέρω για τους στατιστικολόγους του forum), ενώ υπολογίζω να πάρω και ένα ταλιράκι από τις προσαυξήσεις. Θεωρώ ότι έχω πιθανότητες, αλλά δυστυχώς λίγες μιας και απ' ότι βλέπω οι βαθμολογίες συνολικά κυμαίνονται σε πολύ υψηλά επίπεδα.

konak
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 29, 2019 5:39 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό konak » Τετ Μάιος 06, 2020 12:51 pm

Όσοι επικοινώνησαν με ΑΣΕΠ ή με την ΤΤΕ μήπως υπάρχει και κάποια διευκρίνιση σχετικά με το ποια είδους εμπειρία θα προσμετρηθεί;
Δίνουν τέτοιου είδους πληροφορίες τηλεφωνικά;

ACSnt
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 19, 2020 11:41 am

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό ACSnt » Τετ Μάιος 06, 2020 2:51 pm

Νομίζω πως οι των ειδικών κατηγοριών που έχουν γράψει 80+ δεν μπορούν να ξέρουν καθόλου τι θα γίνει. Μπορεί να είναι τυχεροί (βασικά, να μην είναι άτυχοι) και να περάσουν με την κατηγορία τους. Οι των ειδικών κατηγοριών με περίπου 90 νομίζω πως είναι αρκετά ασφαλείς επειδή είτε θα περάσουν με τη γενική, ή πρώτοι στις κατηγορίες τους.
Εκπλήσσσομαι που υπάρχουν πολλοί με ειδική κατηγορία που έχουν γράψει 90 ή 90+ και αυτό όχι επειδή οι ειδικές κατηγορίες είναι λιγότερο έξυπνοι και ικανοί βέβαια, αλλά επειδή πάντα υπάρχει η εντύπωση ότι μπορούν να περάσουν λίιιιιιγο πιο εύκολα οπότε κάποιος μπορεί να ήταν λίιιγο πιο χαλαρός.
Γενικά έχω εκπλαγεί με τις βαθμολογίες.
Εφόσον η γενική κατηγορία έχει 36 θέσεις και κάποιος από ειδική, αν περνάει με τη γενική, παίρνει θέση από τη γενική, δεν νομίζω ότι περνάω προσωπικά εγώ. Βεβαίως αυτό εύχομαι να γίνει αλλά... εδώ οι διαφορές είναι πάρα πολύ μικρές και κατεβαίνεις πολύ στη λίστα με 1-2 μόρια πιο κάτω...
Αυτό εάν πάρουν 60 στο σύνολο όπως λέει η προκήρυξη.

Σχετικά με το να πάρουν παραπάνω, από την αρχή, ξέρει κάποιος κάτι;; Θα μπορούσε να συμβεί;

Εκτός του να διατηρήσουν τη λίστα (δεν ξέρω για πόσο διάστημα) και να παίρνουν στη συνέχεια από αυτή..
Αυτό (το να κληθεί κάποιος σε 1, σε 2 χρόνια) έμαθα ότι έγινε με την εθνική τράπεζα στον διαγωνισμό του 2004 (; 2005; 2006; δεν θυμάμαι χρονιά). Άτομο που καθόταν δίπλα μου στην εξέταση της ΤτΕ ήταν υπάλληλος στην εθνική που έδωσε στον διαγωνισμό και δεν πέρασε στα ζητούμενα άτομα αλλά τον κάλεσαν 1,5 χρόνο μετά από την ίδια λίστα.
Φοβάμαι μήπως αλλάζουν πολλά, θεσμικά, επειδή μιλάμε για την ΤτΕ και όχι κάποια εμπορική τράπεζα.

Σχετικά με το να κάνουμε κάποια κίνηση για να αναδείξουμε τη χρησιμότητα να συνεχίσουν να παίρνουν και στην πορεία από την ίδια λίστα, έχω πει ότι είμαι μέσα, αλλά δεν έχω σκεφτεί κάτι συγκεκριμένο ως προς το πώς να το κάνουμε.

hrms33
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Τετ Φεβ 06, 2019 10:56 am

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό hrms33 » Τετ Μάιος 06, 2020 3:18 pm

Καλησπέρα! Κι εγω είδα ενα δημοσίευμα για προσωρινά αλλά για μέσα στο Μάιο γενικά, όχι για μεχρι μέσα Μαΐου. Δεν ξέρω αν υπάρχει και καποιο άλλο που αγνοώ. Μακάρι να βγουν πάντως γιατί μας εχει φαει η αγωνία, ειδικά οσοι είμαστε μεγάλοι και δε θα έχουμε αλλη ανάλογη ευκαιρια λόγω οριου ηλικίας...

mariai86, νομιζω οτι με 98 κ απο τη συγκεκριμένη ειδική που έχει 6 θέσεις, είσαι ήδη μεσα! Συγχαρητήρια ☺

Παιδιά, να ρωτησω κάτι; Όσοι θεωρείτε σχεδον σίγουρο ότι θα παρετε μορια απο την εμπειρία, τι εμπειρία έχετε, αν επιτρέπεται; αποκλειστικά λογιστική;

maria86
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τρί Μαρ 17, 2015 9:25 am

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό maria86 » Τετ Μάιος 06, 2020 9:03 pm

hrms33 έγραψε:Καλησπέρα! Κι εγω είδα ενα δημοσίευμα για προσωρινά αλλά για μέσα στο Μάιο γενικά, όχι για μεχρι μέσα Μαΐου. Δεν ξέρω αν υπάρχει και καποιο άλλο που αγνοώ. Μακάρι να βγουν πάντως γιατί μας εχει φαει η αγωνία, ειδικά οσοι είμαστε μεγάλοι και δε θα έχουμε αλλη ανάλογη ευκαιρια λόγω οριου ηλικίας...

mariai86, νομιζω οτι με 98 κ απο τη συγκεκριμένη ειδική που έχει 6 θέσεις, είσαι ήδη μεσα! Συγχαρητήρια ☺

Παιδιά, να ρωτησω κάτι; Όσοι θεωρείτε σχεδον σίγουρο ότι θα παρετε μορια απο την εμπειρία, τι εμπειρία έχετε, αν επιτρέπεται; αποκλειστικά λογιστική;



Σ ευχαριστώ πάρα πολύ για τα λόγια σου, πίστεψέ με πρώτη φορά η "κατάρα" φαίνεται πως μάλλον γίνεται "ευχή"... Η δικιά μου προϋπηρεσία είναι σε λογιστήριο, οπότε θεωρώ πως θα την μετρήσουν.

Πάντως θα ήθελα να ήξερα, εάν κάποιος -α έχει δει αναλυτικά την βαθμολογία, ποιες οι ηλικίες αυτών που έχουν γράψει πάνω από 90, δεν σας κρύβω πως από προχθές προσπαθώ να φτιάξω πιθανά σενάρια για απολυτήριο και προϋπηρεσία... σε λίγο θα κάψω τον εγκέφαλό μου.

ACSnt
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 19, 2020 11:41 am

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό ACSnt » Πέμ Μάιος 07, 2020 1:25 pm

Μόλις επικοινώνησα με το 443.
Μου είπε ότι είναι σε εξέλιξη ο έλεγχος και ότι περίπου στα τέλη Μαΐου - αρχές Ιουνίου θα βγουν τα προσωρινά. Αυτό ως προς το πότε. Οπότε... δεν έχει νομήμα να συνεχίζουμε τα τηλεφωνήματα για να κάνα 2βδόμαδο τουλάχιστον.

Προσπάθησα να μιλήσω λίγο μαζί της σχετικά με το εάν γίνεται να πάρουν παραπάνω άτομα αν θέλουν. Μου απάντησε πως συνηθίζεται κάτι τέτοιο και πως υπάρχει το νομικό πλαίσιο. Όμως, επέμεινε στο ότι αυτό γίνεται πάντα σε δεύτερο χρόνο. Τέλος πάντων, παιδιά, κοντός ψαλμός.
Δεν έχουν νόημα ούτε τα σενάρια, ούτε τίποτα. Πού να ξέρουμε ποιος έχει τι εμπειρία. Και η εμπειρία δεν είναι καθόλου απαραίτητο να συνδέεται με την ηλικία, ειδικά εάν λάβουν υπόψη συγκεκριμένου είδους εμπειρία.
Το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε.

ioannachr
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 08, 2018 11:39 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό ioannachr » Πέμ Μάιος 07, 2020 3:27 pm

ACSnt έγραψε:Μόλις επικοινώνησα με το 443.
Μου είπε ότι είναι σε εξέλιξη ο έλεγχος και ότι περίπου στα τέλη Μαΐου - αρχές Ιουνίου θα βγουν τα προσωρινά. Αυτό ως προς το πότε. Οπότε... δεν έχει νομήμα να συνεχίζουμε τα τηλεφωνήματα για να κάνα 2βδόμαδο τουλάχιστον.

Προσπάθησα να μιλήσω λίγο μαζί της σχετικά με το εάν γίνεται να πάρουν παραπάνω άτομα αν θέλουν. Μου απάντησε πως συνηθίζεται κάτι τέτοιο και πως υπάρχει το νομικό πλαίσιο. Όμως, επέμεινε στο ότι αυτό γίνεται πάντα σε δεύτερο χρόνο. Τέλος πάντων, παιδιά, κοντός ψαλμός.
Δεν έχουν νόημα ούτε τα σενάρια, ούτε τίποτα. Πού να ξέρουμε ποιος έχει τι εμπειρία. Και η εμπειρία δεν είναι καθόλου απαραίτητο να συνδέεται με την ηλικία, ειδικά εάν λάβουν υπόψη συγκεκριμένου είδους εμπειρία.
Το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε.


Ευχαριστούμε πάρα πολύ για την ενημέρωση. Υπομονή ένα μήνα ακόμα. Κ όταν βγουν τα προσωρινά, πρέπει να οργανωθούμε κ να ζητήσουμε από την ΤτΕ να αξιοποιήσει τον πίνακα μας για έξτρα προσλήψεις.

hrms33
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Τετ Φεβ 06, 2019 10:56 am

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό hrms33 » Πέμ Μάιος 07, 2020 6:59 pm

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Είναι καλό που ακούγεται παντού το ίδιο, για Μάιο. Ελπίζουμε να μην αλλάξουν οι προτεραιότητές τους στον έλεγχο.

Σίγουρα σε δεύτερο χρόνο θα πάρουν, αν πάρουν, επιλαχόντες.

Πάντως, σχετικά με την εμπειρία, από την προκήρυξη δεν προκύπτει σε καμία περίπτωση ότι θα λάβουν υπόψη τους συγκεκριμένου είδους εμπειρία (π.χ. μόνο λογιστική). Ανατρέχοντας και σε άλλο topic, της 2Κ/2014, που ήταν μεταξύ άλλων για ΔΕ Τελωνειακών δεν έπιαναν μόνο τη χρηματοοικονομική εμπειρία ή μόνο σε λογιστήριο. Άλλωστε, είναι και λίγο παράλογο η θέση να είναι δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και στην εμπειρία να θες επί της ουσίας πανεπιστημιακής.

Έπρεπε αυτά να τα ξέρουμε από την προκήρυξη και όχι να μπαίνουμε σε σενάρια τώρα για το σε ποια σειρά στον πίνακα μπορεί τελικά να καταλήξει ο καθένας μας...

stavroulakaranik
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ Μάιος 08, 2020 4:23 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό stavroulakaranik » Παρ Μάιος 08, 2020 10:34 pm

Καλησπέρα.θα ήθελα να ρωτήσω το χρήστη maria86 πως βρήκες αυτές τις βαθμολογίες από πού;εμένα μου δείχνει μόνο το δικό μου αποτελεσμα.επισης στις βαθμολογίες που έστειλες σε φθίνουσα σειρά μου εμφανίζει μόνο τις 3 πρώτες και μετά ....μήπως μπορείς να τις ξαναστείλει;πόσοι υποψήφιοι έχουν βαθμολογία μέχρι 86?


Επιστροφή σε “ΓΡΑΠΤΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες