Διορισμοί Ειρηνοδικών

Γραπτοί διαγωνισμοί σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
nana301
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Φεβ 15, 2013 8:19 pm

Διορισμοί Ειρηνοδικών

Δημοσίευσηαπό nana301 » Σάβ Φεβ 16, 2013 9:16 pm

Καλησπέρα σε όλους.
Μετά από πολύ καιρό, που απλά έβλεπα τα σχόλια του συγκεκριμένου forum και με αφορμή την εδώ και πολύ καιρό ύπαρξη καποιου νέου σχετικά με τυχόν νέους διορισμούς ειρηνοδικών, αποφάσισα να ενταχθώ και εγώ στο forum.
Είμαι στην λίστα των επιτυχόντων ειρηνοδικών και ελπίζω στον άμεσο διορισμό μου. Δεν έχω όμως καμία ενημέρωση σχετικά με την πορεία της υπάρχουσας λίστας επιτυχόντων. Μήπως κάποιος γνωρίζει την εξέλιξή της και οποιαδήποτε άλλη πληροφορία.

mam
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Παρ Ιαν 20, 2012 9:41 am

Re: Διορισμοί Ειρηνοδικών

Δημοσίευσηαπό mam » Παρ Μαρ 15, 2013 9:44 am

nana301 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους.
Μετά από πολύ καιρό, που απλά έβλεπα τα σχόλια του συγκεκριμένου forum και με αφορμή την εδώ και πολύ καιρό ύπαρξη καποιου νέου σχετικά με τυχόν νέους διορισμούς ειρηνοδικών, αποφάσισα να ενταχθώ και εγώ στο forum.
Είμαι στην λίστα των επιτυχόντων ειρηνοδικών και ελπίζω στον άμεσο διορισμό μου. Δεν έχω όμως καμία ενημέρωση σχετικά με την πορεία της υπάρχουσας λίστας επιτυχόντων. Μήπως κάποιος γνωρίζει την εξέλιξή της και οποιαδήποτε άλλη πληροφορία.


Γίνονται συντονισμένες ενέργειες από όσους εχουμε μείνει και ειμαστε εν αναμονή. Στείλε μου προσωπικο μήνυμα αν θες για να δω που εισαι στην λιστα, οπως τα χω υπολογισει.


Επιστροφή σε “ΓΡΑΠΤΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης