1Γ/2008 Ενωμένοι διοριστέοι ΤΕ

Γραπτοί διαγωνισμοί σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
ZURAWSKI
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Τετ Σεπ 17, 2008 12:22 pm

Δημοσίευσηαπό ZURAWSKI » Σάβ Φεβ 13, 2010 4:29 pm

anagu έγραψε:
nikole έγραψε:κ για τους Βορειοελλαδίτες Τρίτη 16/2 18:00 στην εκκλησία της Αγίας Σοφίας μπροστά. Όσοι πιστοί προσέλθετε... κ για τα παιδιά από μακριά θα κανονίσουμε η επόμενη να είναι Σαββατοκύριακο.


Είμαι απο μακριά αλλά Τρίτη θα προσπαθήσω να είμαι!


ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΜΑΙΛ ΜΟΥ!!!

annak pap
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 22, 2009 12:54 pm

Δημοσίευσηαπό annak pap » Σάβ Φεβ 13, 2010 9:00 pm

[b]ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ GROUP ΤΟΥ FACEBOOK ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΜΑ ΝΑ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΟΥ(ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ FACEBOOK ΛΕΓΟΜΑΙ OLIVIA DESP) ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΙ ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ GROUP ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΣΤΗΡΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥ 1Γ/2008 ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ O ΚΑΘΕΝΑΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ[/b]

shadow
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Δευ Μαρ 16, 2009 6:15 pm

Δημοσίευσηαπό shadow » Δευ Φεβ 15, 2010 1:23 am

καλησπέρα παιδιά. γύρισα πριν μερικές μέρες απο ταξιδάκι στο εξωτερικό που ήμουν και δεν είχα πρόσβαση στο internet, και με υποδέχτηκαν τα "καλά νέα".
ανησυχούσα κιόλας μήπως μας πάρουν όσο θα έλειπα και θα έπρεπε να γυρίσω νωρίτερα. :lol:
αντε να δούμε τι θα κάνουμε απο εδώ και πέρα.

tomtom
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: Τετ Δεκ 05, 2007 8:55 am

Δημοσίευσηαπό tomtom » Πέμ Φεβ 18, 2010 11:54 am

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλησπέρα παιδιά και καλή μας επιτυχία ξανά!! Έχω να κάνω μια σημαντική ανακοίνωση – πρόταση η οποία έγινε αποδεκτή από όλους (περί τα 50 άτομα), τουλάχιστον στα πλαίσια της συνάντησης που έγινε σήμερα Παρασκευή στο κέντρο της Αθήνας. Τα πράγματα έχουν σοβαρέψει όπως θα καταλάβετε και θα χρειαστούν συντονισμένες και άμεσες ενέργειες.
Ένα από τα κύρια προβλήματα που αντιμετωπίζουμε στην παρούσα φάση είναι αυτό της οργάνωσης κυρίως, αλλά και της ανταλλαγής απόψεων για το πως θα προχωρήσουμε από εδώ και στο εξής με καθολικό τρόπο ώστε ο διορισμός μας να έρθει στην ώρα του. Συγκεκριμένα, άλλοι από εμάς παρακολουθούν το forum άλλοι το νέο group στο facebook, άλλοι περιμένουν να ενημερωθούν και να πουν την άποψή τους στις συναντήσεις που έχουν αρχίσει να γίνονται, κ.ο.κ.
Καθώς σε κάθε περίπτωση όλοι μας, πιστεύω, έχουμε ηλεκτρονικό ταχυδρομείο προτάθηκε το εξής:
Θα φτιαχτεί μια διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου τις επόμενες ώρες όπου όλοι μας καλούμαστε να στείλουμε το πραγματικό ονοματεπώνυμό μας, ένα τηλέφωνο επικοινωνίας και διάφορα άλλα στοιχεία (παρατίθενται παρακάτω). Εν συνεχεία ο διαχειριστής της ως άνω ηλεκτρονικής διεύθυνσης θα συγκεντρώσει σε ένα group όλες αυτές τις διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ώστε με ένα κλικ να μπορεί να ενημερώνει όλους μας για τυχόν εξελίξεις αυτών που θα τρέχουν σε πολιτικά γραφεία, σε συνδικαλιστικά σωματεία, σε δικηγορικά γραφεία κ.ο.κ.
Επιπρόσθετα, έτσι όπως θα έχει στηθεί το group, ο καθένας από εμάς θα μπορεί να απαντάει, να εκφέρει άποψη και να καταθέτει προτάσεις οι οποίες αυτόματα θα προωθούνται σε όλες τις ηλεκτρονικές διευθύνσεις οπότε όλοι θα λαμβάνουν γνώση.
Κατ’ αυτόν τον τρόπο διασφαλίζεται το απόρρητο (μέχρι ενός σημείου) των προσωπικών δεδομένων, καθώς τα διάφορα μηνύματα-απόψεις-προτάσεις θα ανταλλάσσονται μόνο μεταξύ μας χωρίς εμπλέκονται τρίτοι (ίσως τελειώς άσχετοι οι οποίοι θέλουν να κάνουν την πλάκα τους, καλοπροαίρετα ή μη, όπως μπορεί να συμβαίνει στο forum και στο facebook).
Σε κάθε περίπτωση δεν πρέπει να υπάρχει φόβος ή αμφιβολία κοινοποίησης μέσω mail των βασικών μας στοιχείων (ονοματεπώνυμο και τηλ) αφού πολεμάμε για τα δικαιώματά μας με νόμιμο τρόπο και μοναδικός στόχος είναι η συγκέντρωση όσο το δυνατόν περισσότερων ατόμων ώστε να έχουμε περισσότερη διαπραγματευτική δύναμη, καθώς περί διαπραγμάτευσης με την κυβέρνηση πρόκειται από τις πρώτες συζητήσεις που έγιναν με νομικούς.
Για τους καχύποπτους (μέσα σε αυτούς κι εγώ) φτιάξτε έναν καινούργιο λογαριασμό mail μόνο γι’ αυτό το σκοπό!
Η ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΑΣ EINAI H enagreport@gmail.com
ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΞΗΣ:
1. .ΟΝΟΜΑ
2. ΕΠΩΝΥΜΟ
3. ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ
4. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
5. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (ΔΕ/ΤΕ/ΠΕ) ΚΑΙ ΚΛΑΔΟΣ
6. ΤΗΛΕΦΩΝΟ
7. ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ΣΤΟ FORUM
8. ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ΣΤΟ FACEBOOK
ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ: ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, Papadopoulos@gmail.com, ΠΕ ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ, 6973 123456, tomtom, John Papas
ΥΓ: ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ POST ΣΕ ΚΑΘΕ ΝΕΑ ΣΕΛΙΔΑ ΠΟΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΣΤΟ FORUM ΩΣΤΕ ΝΑ ΛΑΒΕΙ ΓΝΩΣΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ
...ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΤΥΧΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΔΙΑΜΦΗΣΒΗΤΗΤΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΑΣ (ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΤΥΠΟ SLOGAN ΜΑΣ)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

anagu
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Σάβ Απρ 11, 2009 10:31 am

Δημοσίευσηαπό anagu » Παρ Μαρ 05, 2010 6:59 pm

ZURAWSKI έγραψε:
anagu έγραψε:
nikole έγραψε:κ για τους Βορειοελλαδίτες Τρίτη 16/2 18:00 στην εκκλησία της Αγίας Σοφίας μπροστά. Όσοι πιστοί προσέλθετε... κ για τα παιδιά από μακριά θα κανονίσουμε η επόμενη να είναι Σαββατοκύριακο.


Είμαι απο μακριά αλλά Τρίτη θα προσπαθήσω να είμαι!


ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΜΑΙΛ ΜΟΥ!!!


ZURAWSKI θες να βρεθούμε για ενα καφέ?

ZURAWSKI
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Τετ Σεπ 17, 2008 12:22 pm

Δημοσίευσηαπό ZURAWSKI » Δευ Μαρ 08, 2010 5:57 pm

anagu έγραψε:
ZURAWSKI έγραψε:
anagu έγραψε:
nikole έγραψε:κ για τους Βορειοελλαδίτες Τρίτη 16/2 18:00 στην εκκλησία της Αγίας Σοφίας μπροστά. Όσοι πιστοί προσέλθετε... κ για τα παιδιά από μακριά θα κανονίσουμε η επόμενη να είναι Σαββατοκύριακο.


Είμαι απο μακριά αλλά Τρίτη θα προσπαθήσω να είμαι!


ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΜΑΙΛ ΜΟΥ!!!


ZURAWSKI θες να βρεθούμε για ενα καφέ?


anagu sου χω στείλει mail


Επιστροφή σε “ΓΡΑΠΤΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης