ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ (ΔΕ)

Γραπτοί διαγωνισμοί σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
kate-christina
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 10, 2009 10:58 am

Δημοσίευσηαπό kate-christina » Παρ Φεβ 12, 2010 12:48 pm

ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ έγραψε:ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ (ΠΟΙΑ ΧΑΡΑ ΔΗΛΑΔΗ...).ΓΡΑΦΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ.
ΕΙΜΑΙ ΔΕ ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΩΝ (ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ USERNAME ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ...), ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΔΙΟΡΙΖΟΜΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ.
ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΑΠΟ ΜΗΝΕΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΦΕΥΓΩ, ΕΧΩ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ 2010 ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΟ Κ...ΧΑΡΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΝΑ ΕΜΠΛΑΚΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΜΑΧΗ ΜΕ ΟΡΙΖΟΝΤΑ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑΣ. ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΝΑ ΤΡΕΝΑΡΟΥΝ ΤΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΜΑΣ, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΗ ΝΙΚΗ. ΤΟ ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΑΣ (ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ Ο ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΟΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΜΑΣ).
ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΩΣ ΟΡΓΑΝΩΘΗΚΑΝ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΕΣ ΓΙΑ ΠΙΕΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΠΟ ΤΕ ΚΑΙ ΔΕ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΗΡΙΞΩ, ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΜΟΛΙΣ...700 ΧΛΜ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΩΝ ΕΞΕΛΙΞΕΩΝ. ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΙΝΗΘΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΟΜΑΔΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΤΟΜΙΚΑ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΡΟΣΦΥΓΗΣ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ. ΤΟ ΜΕΗΛ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΣΤΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥΣ, ΕΙΝΑΙ mpmurmur@yahoo.co.uk.
ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ....


πολλοι ειμαστε μακρια από το κέντρο, θα είμαστε όλοι μαζί

pavlos-thess
Γενικός Διευθυντής
Γενικός Διευθυντής
Δημοσιεύσεις: 2577
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 03, 2009 4:32 am

Δημοσίευσηαπό pavlos-thess » Παρ Φεβ 12, 2010 12:50 pm

ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ έγραψε:ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ (ΠΟΙΑ ΧΑΡΑ ΔΗΛΑΔΗ...).ΓΡΑΦΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ.
ΕΙΜΑΙ ΔΕ ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΩΝ (ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ USERNAME ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ...), ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΔΙΟΡΙΖΟΜΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ.
ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΑΠΟ ΜΗΝΕΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΦΕΥΓΩ, ΕΧΩ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ 2010 ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΟ Κ...ΧΑΡΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΝΑ ΕΜΠΛΑΚΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΜΑΧΗ ΜΕ ΟΡΙΖΟΝΤΑ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑΣ. ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΝΑ ΤΡΕΝΑΡΟΥΝ ΤΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΜΑΣ, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΗ ΝΙΚΗ. ΤΟ ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΑΣ (ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ Ο ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΟΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΜΑΣ).
ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΩΣ ΟΡΓΑΝΩΘΗΚΑΝ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΕΣ ΓΙΑ ΠΙΕΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΠΟ ΤΕ ΚΑΙ ΔΕ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΗΡΙΞΩ, ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΜΟΛΙΣ...700 ΧΛΜ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΩΝ ΕΞΕΛΙΞΕΩΝ. ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΙΝΗΘΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΟΜΑΔΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΤΟΜΙΚΑ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΡΟΣΦΥΓΗΣ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ. ΤΟ ΜΕΗΛ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΣΤΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥΣ, ΕΙΝΑΙ mpmurmur@yahoo.co.uk.
ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ....


Αν θελεις και μπορεις ελα στη συναντηση της Θεσσαλονικης την Τριτη στις 6μμ

gaia2000
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 04, 2008 3:44 pm

Δημοσίευσηαπό gaia2000 » Παρ Φεβ 12, 2010 3:14 pm

pavlos-thess έγραψε:Αν θελεις και μπορεις ελα στη συναντηση της Θεσσαλονικης την Τριτη στις 6μμ

που θα γίνει η συνάντηση για αυτούς που θέλουν να έρθουν; κάποιο τηλέφωνο από αυτούς που θα πάνε στη συνάντηση για να τους βρούμε;

ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ Φεβ 10, 2010 10:46 am

Δημοσίευσηαπό ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ » Παρ Φεβ 12, 2010 3:15 pm

Θα το ήθελα πραγματικά πάρα πολύ, αλλά δουλεύω... Αν θέλετε, μπορούμε να επικοινωνήσουμε και μέσω μέηλ, να ανταλλάξουμε τηλέφωνα κλπ, ώστε να είναι πιο άμεση η επικοινωνία και η ενημέρωση. Προς το παρόν συνεχίζω τις προσπάθειες να εντοπίσω τους υπόλοιπους διοριστέους του νομού μου. Καλά αποτελέσματα στους ΠΕ...

pavlos-thess
Γενικός Διευθυντής
Γενικός Διευθυντής
Δημοσιεύσεις: 2577
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 03, 2009 4:32 am

Δημοσίευσηαπό pavlos-thess » Παρ Φεβ 12, 2010 3:19 pm

gaia2000 έγραψε:
pavlos-thess έγραψε:Αν θελεις και μπορεις ελα στη συναντηση της Θεσσαλονικης την Τριτη στις 6μμ

που θα γίνει η συνάντηση για αυτούς που θέλουν να έρθουν; κάποιο τηλέφωνο από αυτούς που θα πάνε στη συνάντηση για να τους βρούμε;


Στην Αγιας Σοφιας, εξω απο την εκκλησια.

azgouri
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 06, 2009 6:39 pm

Δημοσίευσηαπό azgouri » Παρ Φεβ 12, 2010 3:55 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΕΙΜΑΙ ΔΕ ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΤΟ mail μου azgouri@in.gr
ποτε και που είναι η συνάντηση? :twisted:

pavlos-thess
Γενικός Διευθυντής
Γενικός Διευθυντής
Δημοσιεύσεις: 2577
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 03, 2009 4:32 am

Δημοσίευσηαπό pavlos-thess » Παρ Φεβ 12, 2010 4:00 pm

azgouri έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΕΙΜΑΙ ΔΕ ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΤΟ mail μου azgouri@in.gr
ποτε και που είναι η συνάντηση? :twisted:


Την Τριτη 6μμ. Στην Αγιας Σοφιας

sinabc
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 21, 2010 7:58 pm

Δημοσίευσηαπό sinabc » Τετ Φεβ 24, 2010 7:33 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ+ΟΜΟΛΟΓΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ. ΠΕΡΑΣΑ ΔΕ ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΟΣ, ΑΡΧΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΥΠΕΒΑΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΟΥ ΥΠ.ΟΙΚ.+ΑΝΗΣΥΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΙΟΡΙΣΤΟΎΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.
ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΑΣΕΠ + ΤΟ ΥΠ. ΟΙΚ. ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ:
Α. ΑΣΕΠ: ΤΑ ΠΕΡΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΕ 4 ΜΗΝΕΣ Η ΣΕ 30 ΗΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΒΓΕΙ ΝΕΟ ΦΕΚ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙ. ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΙΚΑΙΟΔΟΣΙΑ ΤΟΥ ΥΠ.ΟΙΚ. ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΟΡΙΣΕΙ...
Β. ΥΠ.ΟΙΚ: ΑΦΟΥ ΥΠΟΒΑΛΛΑΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΤΗΝ ΤΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙΤΑΙ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ...
ΑΠΟ ΕΓΚΥΡΗ ΠΗΓΗ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (ΠΡΙΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΤΡΑ ΓΙΑ ΠΑΓΩΜΑ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ) Ο ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΜΑΣ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ, ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΓΩΜΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΦΟΡΑ ΚΙ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ 2011+ΒΛΕΠΟΥΜΕ...
ΠΕΡΑΣΑΜΕ 877 ΑΤΟΜΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ! ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΒΟΜΒΑΡΔΙΖΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΤΗΛ. (ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕ ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΟΥΣ 210 3375193) ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΣΧΕΤΙΚΑ+ ΕΚΦΡΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ Η ΠΙΕΣΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ ΒΡΑΖΟΥΜΕ!!! ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΣΕΠ, ΥΠΕΣ, ΣΥΛΛΟΓΟ ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΩΝ/ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΑΣΣΟΝΤΑΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΡΑΣΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΡΙΝ ΜΑΣ ΒΡΕΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ.
ΑΝΗΚΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥΣ, ΤΟ ΕΝΙΑΙΟ ΜΙΣΘΟΛΟΓΙΟ ΚΑΡΑΔΟΚΕΙ, ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΑΝΕ ΤΑ ΔΕΤΕ+ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΛΕΟΝ ΠΡΟΝΟΜΙΟΥΧΟΙ.ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΟΙ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΡΑΓΔΑΙΕΣ+ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΑΒΕΒΑΙΟ.[/list] ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΦΟΡΑ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΑ...

laek
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 12, 2009 11:37 am

Δημοσίευσηαπό laek » Δευ Μαρ 01, 2010 1:07 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FORUM ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΔΙΑΓΡΑΦΤΗΚΑΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΕΝΩ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΣΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ? ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ? ΗΜΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΕ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΕΓΡΑΨΑΝ ΛΟΓΩ ΚΩΔΙΚΩΝ.ΓΡΑΨΤΕ ΜΟΥ ΣΤΟ LAEK2009@GMAIL.COM

eleni86
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2010 4:33 pm

Δημοσίευσηαπό eleni86 » Δευ Μαρ 08, 2010 4:59 pm

pavlos-thess έγραψε:
azgouri έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΕΙΜΑΙ ΔΕ ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΤΟ mail μου azgouri@in.gr
ποτε και που είναι η συνάντηση? :twisted:


Την Τριτη 6μμ. Στην Αγιας Σοφιας


Καλησπερα σε ολους!!Μενω κι εγω στη θεσσαλονικη και εχω περασει στην εφορια πειραια (ΔΕ).Ξερει μηπως κανεις τι γινεται και αν θα μας παρουν αμεσα?
Απότι ειδα κανονισατε μια συναντηση τον προηγούμενο μήνα.Θα μπορούσε μήπως καποιος να με ενημερωσει σχετικα με τις αποφάσεις που πηρατε?Ειμαι και εγω μεσα σε ο,τι μπορει να βοηθήσει την κατάσταση!!
Το mail μου ειναι lenakisk@hotmail.com
Θα χαιρομουν πολυ αν με συμπεριλαμβάνατε στην παρεα σας και με ενημερωνατε για τις εξελιξεις!! :)

nameless
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 826
Εγγραφή: Κυρ Απρ 12, 2009 11:29 pm

Δημοσίευσηαπό nameless » Δευ Μαρ 08, 2010 5:34 pm

eleni86 έγραψε:
pavlos-thess έγραψε:
azgouri έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΕΙΜΑΙ ΔΕ ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΤΟ mail μου azgouri@in.gr
ποτε και που είναι η συνάντηση? :twisted:


Την Τριτη 6μμ. Στην Αγιας Σοφιας


Καλησπερα σε ολους!!Μενω κι εγω στη θεσσαλονικη και εχω περασει στην εφορια πειραια (ΔΕ).Ξερει μηπως κανεις τι γινεται και αν θα μας παρουν αμεσα?
Απότι ειδα κανονισατε μια συναντηση τον προηγούμενο μήνα.Θα μπορούσε μήπως καποιος να με ενημερωσει σχετικα με τις αποφάσεις που πηρατε?Ειμαι και εγω μεσα σε ο,τι μπορει να βοηθήσει την κατάσταση!!
Το mail μου ειναι lenakisk@hotmail.com
Θα χαιρομουν πολυ αν με συμπεριλαμβάνατε στην παρεα σας και με ενημερωνατε για τις εξελιξεις!! :)







ΕΛΕΝΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΛΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ TOPIC "ΕΠΙΚΕΙΜΕΝΟΣ...".
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙΣ ΣΤΟ FACEBOOK ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ "1Γ/2008 ΔΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ" ΟΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΛΥΘΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΕΙ...


Επιστροφή σε “ΓΡΑΠΤΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Google Adsense [Bot] και 9 επισκέπτες