ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ (ΤΕ)

Γραπτοί διαγωνισμοί σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
ipopsifia2009
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1055
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 17, 2009 10:26 am

Δημοσίευσηαπό ipopsifia2009 » Τρί Φεβ 09, 2010 10:24 pm

cgnina έγραψε:βρε παιδια δεν μπορω να σας βρω στο facebook


http://www.facebook.com/group.php?gid=2 ... 2658138270

cgnina
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 02, 2009 9:16 pm

Δημοσίευσηαπό cgnina » Τρί Φεβ 09, 2010 10:49 pm

ευχαριστω υποψηφια!!!
σας βρηκα.

anagu
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Σάβ Απρ 11, 2009 10:31 am

Δημοσίευσηαπό anagu » Τετ Φεβ 10, 2010 4:26 am

pax έγραψε:
ZURAWSKI έγραψε:ρε παιδιά αυτά δεν γίνονται!!! κάπως πρέπει να αντιδράσουμε. Για όσους δεν είναι στο facebook πώς να επικοινωνήσουμε? κάπως να οργανωθούμε για να κινηθούμε νομικά!!! αύιο να κατακλύσουμε με τηλέφωνα υπουργεία και υπηρεσίες που έχουμε περάσει!! φθάνει πια!!!


ΑΣΤΟ. ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΓΕΝΙΚΗ ΑΠΕΡΓΙΑ Η ΑΔΕΔΥ. ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.
ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ ΠΡΙΝ ΨΗΦΙΣΤΕΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΗ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΟΡΙΣΕΙ. ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΠΛΕΟΝ.



Kai egw mesa alla den eimai sto facebook! Enhmerwste gia oti neotero.
Kalhmera.

Pan15
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Τετ Απρ 08, 2009 1:27 am

Δημοσίευσηαπό Pan15 » Τετ Φεβ 10, 2010 9:25 am

Υπολογίστε και μένα.....
Εχω μια γνωστή που είχε περάσει με τον διαγωνισμό του 2002 (ΠΕ δημοσιονομικός) μέσω δικαστηρίου το 2005 και μπορώ να μάθω το όνομα του δικηγόρου...
Θυμάμαι μόνο οτι είχε δώσει πολλά λεφτά....

anagu
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Σάβ Απρ 11, 2009 10:31 am

Δημοσίευσηαπό anagu » Τετ Φεβ 10, 2010 1:39 pm

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΩΣ ΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΜΑΡΤΗ!
06/03 ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΚΙΝΗΣΗ!
ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΝΑΓΚΗ ΘΑ ΕΡΘΩ ΑΘΗΝΑ!

StavrosSfak
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Παρ Αύγ 28, 2009 1:36 pm

Δημοσίευσηαπό StavrosSfak » Πέμ Φεβ 11, 2010 9:11 am

annak pap έγραψε:1Γ/2008 ΔΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ λεγεται το goup sto facebook που εφτιαξα.Οσοι ενδιαφερεστε ελατε εκει


ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!

adpicorp
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: Δευ Δεκ 07, 2009 10:53 am

Δημοσίευσηαπό adpicorp » Παρ Φεβ 12, 2010 11:11 am

Pan15 έγραψε:Υπολογίστε και μένα.....
Εχω μια γνωστή που είχε περάσει με τον διαγωνισμό του 2002 (ΠΕ δημοσιονομικός) μέσω δικαστηρίου το 2005 και μπορώ να μάθω το όνομα του δικηγόρου...
Θυμάμαι μόνο οτι είχε δώσει πολλά λεφτά....


Να ενδιαφερθούμε παιδιά.Άν είμαστε πολλοι δέν θα είναι ακατόρθωτο να πληρώσουμε ένα δικηγόρο να ξέρει τις υποθέσεις μας...γιατί κακά τα ψέματα ένας μόνος του ή λίγοι ποτε δέν προκειται να φοτωθούν το οικ.κόστος αυτό ειδικά άν είναι μεγάλο.

VERAN
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Τετ Φεβ 25, 2009 12:57 pm

Δημοσίευσηαπό VERAN » Παρ Φεβ 12, 2010 11:33 am

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ, ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΤΛ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ FORUM ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ FACEBOOK. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ FORUM. ΤΕ ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

adpicorp
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: Δευ Δεκ 07, 2009 10:53 am

Δημοσίευσηαπό adpicorp » Παρ Φεβ 12, 2010 11:46 am

VERAN έγραψε:ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ, ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΤΛ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ FORUM ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ FACEBOOK. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ FORUM. ΤΕ ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Εδώ πέρα τα παιδιά ξεκίνησαν και σήμερα ελπίζω να μαζευτούμε αρκετοί να τα πούμε,να γνωριστούμε,να οργανωθούμε...η επικοινωνία και η συνεννόηση με συνπασχοντες κάνει πάντα καλο...ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΆ ΤΗς ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ...παντα σε συνεννόηση...εννοείται!

sinabc
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 21, 2010 7:58 pm

Δημοσίευσηαπό sinabc » Τετ Φεβ 24, 2010 7:35 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ+ΟΜΟΛΟΓΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ. ΠΕΡΑΣΑ ΔΕ ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΟΣ, ΑΡΧΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΥΠΕΒΑΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΟΥ ΥΠ.ΟΙΚ.+ΑΝΗΣΥΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΙΟΡΙΣΤΟΎΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.
ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΑΣΕΠ + ΤΟ ΥΠ. ΟΙΚ. ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ:
Α. ΑΣΕΠ: ΤΑ ΠΕΡΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΕ 4 ΜΗΝΕΣ Η ΣΕ 30 ΗΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΒΓΕΙ ΝΕΟ ΦΕΚ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙ. ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΙΚΑΙΟΔΟΣΙΑ ΤΟΥ ΥΠ.ΟΙΚ. ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΟΡΙΣΕΙ...
Β. ΥΠ.ΟΙΚ: ΑΦΟΥ ΥΠΟΒΑΛΛΑΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΤΗΝ ΤΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙΤΑΙ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ...
ΑΠΟ ΕΓΚΥΡΗ ΠΗΓΗ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (ΠΡΙΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΤΡΑ ΓΙΑ ΠΑΓΩΜΑ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ) Ο ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΜΑΣ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ, ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΓΩΜΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΦΟΡΑ ΚΙ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ 2011+ΒΛΕΠΟΥΜΕ...
ΠΕΡΑΣΑΜΕ 877 ΑΤΟΜΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ! ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΒΟΜΒΑΡΔΙΖΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΤΗΛ. (ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕ ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΟΥΣ 210 3375193) ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΣΧΕΤΙΚΑ+ ΕΚΦΡΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ Η ΠΙΕΣΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ ΒΡΑΖΟΥΜΕ!!! ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΣΕΠ, ΥΠΕΣ, ΣΥΛΛΟΓΟ ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΩΝ/ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΑΣΣΟΝΤΑΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΡΑΣΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΡΙΝ ΜΑΣ ΒΡΕΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ.
ΑΝΗΚΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥΣ, ΤΟ ΕΝΙΑΙΟ ΜΙΣΘΟΛΟΓΙΟ ΚΑΡΑΔΟΚΕΙ, ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΑΝΕ ΤΑ ΔΕΤΕ+ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΛΕΟΝ ΠΡΟΝΟΜΙΟΥΧΟΙ.ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΟΙ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΡΑΓΔΑΙΕΣ+ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΑΒΕΒΑΙΟ.[/list] ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΦΟΡΑ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΑ...
ΤΟ mail μου: loonattack@yahoo.gr

laek
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 12, 2009 11:37 am

Δημοσίευσηαπό laek » Δευ Μαρ 01, 2010 1:03 pm

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
---------------------
Α.Μ. ΒΑΘΜ. ΕΙΔ. ΝΟΜΑΡΧΙΑ
3560 71,95 ΓΛΚ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
5694 74,38 ΕΦ ΠΕΙΡΑΙΑ
585 76,61 ΓΛΚ ΑΡΤΑΣ

ΔΙΕΓΡΑΦΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ

(ΟΣΟΙ/ΟΣΕΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΗΣΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΣΕ ΑΛΛΗ ΘΕΣΗ)[/quote][/quote]


ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FORUM ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΔΙΑΓΡΑΦΤΗΚΑΤΕ? ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ? ΗΜΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΕ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΕΓΡΑΨΑΝ ΛΟΓΩ ΚΩΔΙΚΩΝ.ΓΡΑΨΤΕ ΜΟΥ ΣΤΟ LAEK2009@GMAIL.COM

pavlos-thess
Γενικός Διευθυντής
Γενικός Διευθυντής
Δημοσιεύσεις: 2577
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 03, 2009 4:32 am

Δημοσίευσηαπό pavlos-thess » Δευ Μαρ 01, 2010 3:37 pm

laek έγραψε:ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
---------------------
Α.Μ. ΒΑΘΜ. ΕΙΔ. ΝΟΜΑΡΧΙΑ
3560 71,95 ΓΛΚ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
5694 74,38 ΕΦ ΠΕΙΡΑΙΑ
585 76,61 ΓΛΚ ΑΡΤΑΣ

ΔΙΕΓΡΑΦΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ

(ΟΣΟΙ/ΟΣΕΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΗΣΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΣΕ ΑΛΛΗ ΘΕΣΗ)
[/quote]


ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FORUM ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΔΙΑΓΡΑΦΤΗΚΑΤΕ? ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ? ΗΜΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΕ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΕΓΡΑΨΑΝ ΛΟΓΩ ΚΩΔΙΚΩΝ.ΓΡΑΨΤΕ ΜΟΥ ΣΤΟ LAEK2009@GMAIL.COM[/quote]

Καταρχην, μπορεις να πας αυτοπροσωπως στο ΑΣΕΠ να δεις τι εγινε ακριβως. Ζητας να δεις την αιτηση σου και οτι οντως δεν ειχες αναγραψει τους κωδικους. Δε γνωριζω εαν υπαρχει παραβολο για αυτη τη διαδικασια, υπαρχει σιγουρα παραβολο των 10ευρω εαν θελεις να δεις το γραπτο σου.

pavlos-thess
Γενικός Διευθυντής
Γενικός Διευθυντής
Δημοσιεύσεις: 2577
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 03, 2009 4:32 am

Δημοσίευσηαπό pavlos-thess » Δευ Μαρ 01, 2010 3:45 pm

Πηγαινε στο:
http://www.asep.gr/asep/site/home/Tabs/ ... search.csp

και βαλε τον ΑΔΤ σου.
Αν σου βγαλει απορριψη, τοτε αυτος ειναι ο λογος. Σε αλλη περιπτωση να απευθυνθεις αμεσα στο ΑΣΕΠ

laek
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 12, 2009 11:37 am

Δημοσίευσηαπό laek » Τρί Μαρ 02, 2010 11:54 am

pavlos-thess έγραψε:Πηγαινε στο:
http://www.asep.gr/asep/site/home/Tabs/ ... search.csp

και βαλε τον ΑΔΤ σου.
Αν σου βγαλει απορριψη, τοτε αυτος ειναι ο λογος. Σε αλλη περιπτωση να απευθυνθεις αμεσα στο ΑΣΕΠ


PAVLOS Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ (ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΩΔΙΚΟΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ) ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΩ.ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΜΑΘΩ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΙΡΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ...3 ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΤΟ ΕΨΑΞΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΔΩ 3 ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΕ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΕ.

pavlos-thess
Γενικός Διευθυντής
Γενικός Διευθυντής
Δημοσιεύσεις: 2577
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 03, 2009 4:32 am

Δημοσίευσηαπό pavlos-thess » Τρί Μαρ 02, 2010 11:56 am

laek έγραψε:
pavlos-thess έγραψε:Πηγαινε στο:
http://www.asep.gr/asep/site/home/Tabs/ ... search.csp

και βαλε τον ΑΔΤ σου.
Αν σου βγαλει απορριψη, τοτε αυτος ειναι ο λογος. Σε αλλη περιπτωση να απευθυνθεις αμεσα στο ΑΣΕΠ


PAVLOS Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ (ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΩΔΙΚΟΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ) ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΩ.ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΜΑΘΩ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΙΡΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ...3 ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΤΟ ΕΨΑΞΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΔΩ 3 ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΕ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΕ.


Για την κατηγορια ΤΕ, ξερω οτι 2 απο αυτους που βγηκαν εξω στα οριστικα, ηταν απορριπτεοι για αλλους λογους και οχι για μη αναγραφη κωδικων.
Σου ειπαν δηλαδη επισημα οτι εχει γινει λαθος?


Επιστροφή σε “ΓΡΑΠΤΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες