ΤΕΣΤ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ - ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ!

Γραπτοί διαγωνισμοί σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
AVGVSTVS
Δόκιμος
Δόκιμος

ΤΕΣΤ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ - ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ!

Δημοσίευσηαπό AVGVSTVS » Κυρ Νοέμ 30, 2008 7:05 pm

Δεν έχω ξανακουραστεί τόσο σε διαγωνισμό! Δεν ήταν εξοντωτικό; Βέβαια σαν άνθρωπος των θετικών επιστημών με μια γενικότερη μόρφωση όλες οι ερωτήσεις ήταν δυνάμει απαντήσιμες και έτσι υπήρχε ένας φρενήρης αγώνας να "πιάσω" όλες τις ερωτήσεις -πράγμα πολύ δύσκολο όπως αποδείχτηκε. 5-6 δεν τις απάντησα.

marykit
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό marykit » Κυρ Νοέμ 30, 2008 7:28 pm

Ναι όντως κούραση τρελή ταλαιπωρία, 2 ώρες μας είχαν καθισμένους να κοιτάμε! Ευτυχώς οι επιτηρητές είχαν χιούμορ, διάθεση για κουβέντα και πέρασε κάπως η ώρα.. Και γω 5 δεν απάντησα και είχα επιπλέον 12 λάθη.. :? Πάλι καλά λέω :wink:

milly
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό milly » Κυρ Νοέμ 30, 2008 7:30 pm

marykit που έδινες στη Θεσσαλονίκη, κέντρο? Γιατί εγώ έδινα Άσσηρο, ούτε που ήταν δεν ήξερα και ξύπνησα και πολύ πρωι...άσε ακόμα χειρότερα...Και μας πάντως οι επιτηρητές πολύ ωραίοι τύποι!!![/img]

AVGVSTVS
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό AVGVSTVS » Κυρ Νοέμ 30, 2008 7:32 pm

Και σε εμάς ήταν χιουμορίστες! Λες να γράψαμε στην ίδια αίθουσα; Στη Μαλακοπή ήμουν εγώ. Δεν τολμώ ακόμη να δω τις απαντήσεις των ερωτήσεων.

marykit
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό marykit » Κυρ Νοέμ 30, 2008 7:50 pm

milly έγραψε:marykit που έδινες στη Θεσσαλονίκη, κέντρο? Γιατί εγώ έδινα Άσσηρο, ούτε που ήταν δεν ήξερα και ξύπνησα και πολύ πρωι...άσε ακόμα χειρότερα...Και μας πάντως οι επιτηρητές πολύ ωραίοι τύποι!!![/img]

Ωραιόκαστρο! Είχε 1 ομίχλη πρωί πρωί... Άντε και καλά μας αποτελέσματα! :)

Επιστροφή σε “ΓΡΑΠΤΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης