Γραπτός Διαγωνισμός Εφοριακών

Γραπτοί διαγωνισμοί σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Gieleni
Μόνιμος
Μόνιμος

Re: Γραπτός Διαγωνισμός Εφοριακών

Δημοσίευσηαπό Gieleni » Πέμ Μαρ 08, 2018 2:52 pm

Τι εννοεις δεν ειναξ συραμμενη? Δεν εχεις βαλει συραπτικο στα δυο εγγραφα?
Μηπως εννοεις δεν ειναι συνημμενη η επικυρωση αλλα εχεις βαλει στον φακελο μονο την μεταφραση.Σε αυτη την περιπτωση στο ξαναγραφω υπαρχει προβλημα γιατι η μεταφραση δεν θα σταθει απο μονη της.Ενσταση και βλεπεις.Το ΑΣΕΠ ειναι πολυ αυστηρο γιατι η ευθυνη της συμπληρωσης της αιτησης με την αποστολη των δικαιολογητικων ειναι αποκλειστικα ευθυνη του υποψηφιου.Επειδη ειναι γραπτος ομως και δεν πας να "φας" τη θεση αλλου ισως στην κανουν δεκτη.
Καλη επιτυχια!

vtz
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό vtz » Πέμ Μαρ 08, 2018 7:46 pm

eva87 έγραψε:Kανένα νεότερο σχετικά με το χρόνο διεξαγωγής του διαγωνισμού υπάρχει;Ακούγεται πάντως από άτομα που επικοινώνησαν με τον ΑΣΕΠ ότι μέχρι το τέλος του καλοκαιριού δεν πρόκειται να διεξαχθεί ο διαγωνισμός ο δικός μας.Δεν ξέρω αν κάποιος άλλος έχει καμιά διαφορετική πληροφόρηση.Αν ναι ας την εισφέρει και σε εμάς..

Απο γνωστό φροντιστήριο ειπώθηκε ... για μετά το καλοκαίρι..Επικοινώνησαν λέει κάποιοι υποψήφιοι με ΑΣΕΠ και τους το μετάφεραν..Μεσολαβούν λέει και οι Πανελλήνιες και τα σχολεία που λογικά θα ναι και τόπος διεξαγωγής των εξετάσεων θα ναι κατειλλημένα..
Δεν έχουν βγει καν οι πίνακες με τους υποψήφιους που γίνονται δεκτοί και χρειάζεται και χρόνος για τις σχετικές ενστάσεις, οπότε..καλά κρασιά!

eva87
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό eva87 » Πέμ Μαρ 08, 2018 8:16 pm

Απο γνωστό φροντιστήριο ειπώθηκε ... για μετά το καλοκαίρι..Επικοινώνησαν λέει κάποιοι υποψήφιοι με ΑΣΕΠ και τους το μετάφεραν..Μεσολαβούν λέει και οι Πανελλήνιες και τα σχολεία που λογικά θα ναι και τόπος διεξαγωγής των εξετάσεων θα ναι κατειλλημένα..
Δεν έχουν βγει καν οι πίνακες με τους υποψήφιους που γίνονται δεκτοί και χρειάζεται και χρόνος για τις σχετικές ενστάσεις, οπότε..καλά κρασιά![/quote]

Nαι ακριβώς έτσι όπως τα λες.Κάποιοι μαθητές ενός γνωστού φροντιστηρίου που επικοινώνησαν με ΑΣΕΠ... Τι να πω; Το μόνο σίγουρο ότι μάλλον θα έχουμε αρκετό χρόνο για διάβασμα.Κουράγιο δεν ξέρω αν 8α έχουμε αλλά τεσπα...

Arma81
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό Arma81 » Παρ Μαρ 09, 2018 9:31 am

eva87 έγραψε:Απο γνωστό φροντιστήριο ειπώθηκε ... για μετά το καλοκαίρι..Επικοινώνησαν λέει κάποιοι υποψήφιοι με ΑΣΕΠ και τους το μετάφεραν..Μεσολαβούν λέει και οι Πανελλήνιες και τα σχολεία που λογικά θα ναι και τόπος διεξαγωγής των εξετάσεων θα ναι κατειλλημένα..
Δεν έχουν βγει καν οι πίνακες με τους υποψήφιους που γίνονται δεκτοί και χρειάζεται και χρόνος για τις σχετικές ενστάσεις, οπότε..καλά κρασιά!

Nαι ακριβώς έτσι όπως τα λες.Κάποιοι μαθητές ενός γνωστού φροντιστηρίου που επικοινώνησαν με ΑΣΕΠ... Τι να πω; Το μόνο σίγουρο ότι μάλλον θα έχουμε αρκετό χρόνο για διάβασμα.Κουράγιο δεν ξέρω αν 8α έχουμε αλλά τεσπα...[/quote]
Οι κλασικές φήμες, κάποιος, κάπου, κάποτε... Ποιο φροντιστήριο και ποιοι μίλησαν ακριβώς και με ποιους από το ΑΣΕΠ; Τέλος πάντων, το πράγμα φαίνεται ότι θα αργήσει εκ των πραγμάτων, διότι, κατά πως φαίνεται, ο πίνακας αποδεκτών θα βγει μετά το πάσχα, ελπίζω μόνο πριν το καλοκαίρι, γιατί αλλιώς βλέπω να γίνεται ο διαγωνισμός το 2019...

northeagle
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό northeagle » Πέμ Μαρ 15, 2018 1:17 pm

Καλημερα σε ολους, εχουμε κατι νεοτερο παιδια με πιθανη ημερομηνια?..Η αναμονη ειναι δυσκολη υποθεση..

Gieleni
Μόνιμος
Μόνιμος

Δημοσίευσηαπό Gieleni » Πέμ Μαρ 15, 2018 6:39 pm

northeagle έγραψε:Καλημερα σε ολους, εχουμε κατι νεοτερο παιδια με πιθανη ημερομηνια?..Η αναμονη ειναι δυσκολη υποθεση..

Τωρα ασχολουνται ολοι με την 3Κ/2018 να βολεψουμε τις καθαριστριες.
Οι πτυχιουχοι πανε και εξωτερικο δεν μας νοιαζει.

Arma81
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό Arma81 » Παρ Μαρ 16, 2018 7:32 am

Gieleni έγραψε:
northeagle έγραψε:Καλημερα σε ολους, εχουμε κατι νεοτερο παιδια με πιθανη ημερομηνια?..Η αναμονη ειναι δυσκολη υποθεση..

Τωρα ασχολουνται ολοι με την 3Κ/2018 να βολεψουμε τις καθαριστριες.
Οι πτυχιουχοι πανε και εξωτερικο δεν μας νοιαζει.

Καλημέρα. Συμφωνώ απόλυτα Gieleni, μιας και είναι και σίγουρες ψήφοι, για να μην ξεχνιόμαστε...Μιας, και, επίσης,
οι ανάγκες για καθριότητα στους δήμους είναι ΑΣΥΓΚΡΙΤΑ μεγαλύτερες από αυτές για έσοδα του κράτους, φυσικά και
προέχουν οι καθαρίστριες, αλίμονο...Πάντως, αν ποτέ βγουν οι αποδεκτοί, πιστεύω θέλει τουλάχιστον άλλους 2 μήνες
από τότε, στο σύνολο από τώρα δηλαδή, τουλάχιστον 4 μήνες...Κουράγιο να υπάρχει και υπομονή...

Gieleni
Μόνιμος
Μόνιμος

Δημοσίευσηαπό Gieleni » Τρί Μαρ 20, 2018 3:34 pm

Δεσμευτηκε το παραβολο μου αρα σε λιγες μερες θα βγει ανακοινωση!
Εσας δεσμευτηκε?

alexis13
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό alexis13 » Τρί Μαρ 20, 2018 4:57 pm

Και εμένα δεσμεύτηκε!!!

stav87
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό stav87 » Τρί Μαρ 20, 2018 5:09 pm

Επιτέλους!!!! Δεσμεύτηκε!!!

fotini22
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό fotini22 » Τρί Μαρ 20, 2018 5:48 pm

καλησπέρα, τι σημαίνει οτι δεσμεύτηκε?Μετά από πόσο διάστημα περιμένουμε πίνακα και ημερομηνίες εξετάσεων? Αν σε κάποιον δεν έχει δεσμευτεί σημαίνει κάτι?

nomikaria2
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό nomikaria2 » Τρί Μαρ 20, 2018 6:32 pm

Εμένα όχι ακόμη. Είμαι η μόνη;

ARIEL
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό ARIEL » Τρί Μαρ 20, 2018 7:23 pm

και εμένα δεσμεύτηκε εχθές...ας ελπίσουμε να γίνουν γρήγορα και οι υπόλοιπες διαδικασίες..

Lazos07
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Lazos07 » Τρί Μαρ 20, 2018 7:55 pm

Ούτε σε εμένα δεσμεύτηκε

Nagiakk
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Nagiakk » Τρί Μαρ 20, 2018 8:04 pm

Εμένα δεν δεσμεύτηκε ακόμα ! :( Θέλω να ελπίζω πως γίνεται σταδιακά η δέσμευση και δεν έχει πάει κάτι στραβά με την αίτηση μου.. ξέρεις κανεις κάτι ως προς αυτό;;;

Επιστροφή σε “ΓΡΑΠΤΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης