διαγωνισμός δήμου Αιγάλεω

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Giorgio78
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 697
Εγγραφή: Παρ Ιαν 09, 2009 12:13 pm

Δημοσίευσηαπό Giorgio78 » Σάβ Φεβ 27, 2010 2:32 pm

konti έγραψε:
E.B. έγραψε:
SOFIA79 έγραψε:ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΤΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΟΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ...

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ .
ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΜΕ..


ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!! ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!! αφού έχουν κατατεθεί οι ενστάσεις μετά τα προσωρινά, δεν ισχύουν τα προσωρινά αλλά τα οριστικά.. έδώ σου λέμε οτι πήραμε και απαντήσεις απο το ασεπ στο σπίτι οτι είμαστε μέσα στα οριστικά, τι π@π@ριές λένε οι μ@λ@κες ??? ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!


Καλησπέρα συγνώμη σου έχει έρθει απάντηση απο τον ΑΣΕΠ ότι είσαι μεσά στα οριστικά για το Δήμο Αιγάλεω


emena mou eixe erthei h apanthsh toy asep gia thn enstash pou eixa kanei sta proswrina toy dhmou. mhpws ennoei ayto o E.B.

konti
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Δευ Φεβ 02, 2009 9:12 pm

Δημοσίευσηαπό konti » Κυρ Φεβ 28, 2010 12:29 pm

Giorgio78 έγραψε:
konti έγραψε:
E.B. έγραψε:
SOFIA79 έγραψε:ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΤΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΟΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ...

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ .
ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΜΕ..


ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!! ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!! αφού έχουν κατατεθεί οι ενστάσεις μετά τα προσωρινά, δεν ισχύουν τα προσωρινά αλλά τα οριστικά.. έδώ σου λέμε οτι πήραμε και απαντήσεις απο το ασεπ στο σπίτι οτι είμαστε μέσα στα οριστικά, τι π@π@ριές λένε οι μ@λ@κες ??? ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!


Καλησπέρα συγνώμη σου έχει έρθει απάντηση απο τον ΑΣΕΠ ότι είσαι μεσά στα οριστικά για το Δήμο Αιγάλεω


emena mou eixe erthei h apanthsh toy asep gia thn enstash pou eixa kanei sta proswrina toy dhmou. mhpws ennoei ayto o E.B.



ισως. Στην δική σου απάντηση γράφει όλα τα ονοματα που είναι επιτιχόντες στα οριστικά ή μόνο για έσενα. Ελπίζω η αιτηση σου να είχε θετικό αποτέλεσμα.

E.B.
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 07, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό E.B. » Κυρ Φεβ 28, 2010 4:19 pm

konti έγραψε:
Giorgio78 έγραψε:
konti έγραψε:
E.B. έγραψε:
SOFIA79 έγραψε:ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΤΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΟΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ...

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ .
ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΜΕ..


ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!! ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!! αφού έχουν κατατεθεί οι ενστάσεις μετά τα προσωρινά, δεν ισχύουν τα προσωρινά αλλά τα οριστικά.. έδώ σου λέμε οτι πήραμε και απαντήσεις απο το ασεπ στο σπίτι οτι είμαστε μέσα στα οριστικά, τι π@π@ριές λένε οι μ@λ@κες ??? ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!


Καλησπέρα συγνώμη σου έχει έρθει απάντηση απο τον ΑΣΕΠ ότι είσαι μεσά στα οριστικά για το Δήμο Αιγάλεω


emena mou eixe erthei h apanthsh toy asep gia thn enstash pou eixa kanei sta proswrina toy dhmou. mhpws ennoei ayto o E.B.



ισως. Στην δική σου απάντηση γράφει όλα τα ονοματα που είναι επιτιχόντες στα οριστικά ή μόνο για έσενα. Ελπίζω η αιτηση σου να είχε θετικό αποτέλεσμα.


ήρθε απάντηση στην ένσταση που είχε κάνει η αδερφή μου, με βάση την οποία ΑΝΑΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ οι προσωρινοί πίνακες (έγινε κοινώς δεκτή η ένστασή της) και στα οριστικά είναι μέσα στους διοριστέους.
αλλά ο Δήμος δεν έχει αξιωθεί ακόμα να αναρτήσει τα οριστικά!! ας πει και κάποιος άλλος που έχει πάρει απάντηση απο ένσταση, δεν λέω κάτι που δεν στέκει....

konti
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Δευ Φεβ 02, 2009 9:12 pm

Δημοσίευσηαπό konti » Κυρ Φεβ 28, 2010 7:25 pm

E.B. έγραψε:
konti έγραψε:
Giorgio78 έγραψε:
konti έγραψε:
E.B. έγραψε:
SOFIA79 έγραψε:ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΤΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΟΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ...

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ .
ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΜΕ..


ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!! ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!! αφού έχουν κατατεθεί οι ενστάσεις μετά τα προσωρινά, δεν ισχύουν τα προσωρινά αλλά τα οριστικά.. έδώ σου λέμε οτι πήραμε και απαντήσεις απο το ασεπ στο σπίτι οτι είμαστε μέσα στα οριστικά, τι π@π@ριές λένε οι μ@λ@κες ??? ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!


Καλησπέρα συγνώμη σου έχει έρθει απάντηση απο τον ΑΣΕΠ ότι είσαι μεσά στα οριστικά για το Δήμο Αιγάλεω


emena mou eixe erthei h apanthsh toy asep gia thn enstash pou eixa kanei sta proswrina toy dhmou. mhpws ennoei ayto o E.B.



ισως. Στην δική σου απάντηση γράφει όλα τα ονοματα που είναι επιτιχόντες στα οριστικά ή μόνο για έσενα. Ελπίζω η αιτηση σου να είχε θετικό αποτέλεσμα.


ήρθε απάντηση στην ένσταση που είχε κάνει η αδερφή μου, με βάση την οποία ΑΝΑΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ οι προσωρινοί πίνακες (έγινε κοινώς δεκτή η ένστασή της) και στα οριστικά είναι μέσα στους διοριστέους.
αλλά ο Δήμος δεν έχει αξιωθεί ακόμα να αναρτήσει τα οριστικά!! ας πει και κάποιος άλλος που έχει πάρει απάντηση απο ένσταση, δεν λέω κάτι που δεν στέκει....

σε πιστεύω δεν υπάρχει θέμα, συγχαρητίρια για την αδελφή σου , ευχομαι γρήγορα να βγούν τα οριστικά και επιτέλους να διορισθεί :!: :D

E.B.
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 07, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό E.B. » Δευ Μαρ 01, 2010 1:03 pm

konti έγραψε:σε πιστεύω δεν υπάρχει θέμα, συγχαρητίρια για την αδελφή σου , ευχομαι γρήγορα να βγούν τα οριστικά και επιτέλους να διορισθεί :!: :D


Σε ευχαριστώ!! :wink: Εσύ τι κάνεις με αυτό το θέμα? Στα προσωρινά που ήσουν? Καλή κατάταξη?

konti
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Δευ Φεβ 02, 2009 9:12 pm

Δημοσίευσηαπό konti » Δευ Μαρ 01, 2010 1:09 pm

E.B. έγραψε:
konti έγραψε:σε πιστεύω δεν υπάρχει θέμα, συγχαρητίρια για την αδελφή σου , ευχομαι γρήγορα να βγούν τα οριστικά και επιτέλους να διορισθεί :!: :D


Σε ευχαριστώ!! :wink: Εσύ τι κάνεις με αυτό το θέμα? Στα προσωρινά που ήσουν? Καλή κατάταξη?


ημουν και εγώ!!! (ολυμπιακους 2004 μου θυμίζει αυτο) στα προσωρίνά. Εγω έχω διορισθεί σε ενα ασφαλιστικό ταμείο και δεν ξέρω τι να κάνώ;

SOFIA79
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Παρ Αύγ 28, 2009 1:18 pm

Δημοσίευσηαπό SOFIA79 » Τετ Μαρ 03, 2010 12:30 pm

σε ενάμισι μήνα για τα οριστικά

E.B.
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 07, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό E.B. » Σάβ Μαρ 27, 2010 8:32 pm

SOFIA79 έγραψε:σε ενάμισι μήνα για τα οριστικά


Τίποτε ακόμα, ε???

Giorgio78
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 697
Εγγραφή: Παρ Ιαν 09, 2009 12:13 pm

Δημοσίευσηαπό Giorgio78 » Τρί Μαρ 30, 2010 1:43 am

E.B. έγραψε:
SOFIA79 έγραψε:σε ενάμισι μήνα για τα οριστικά


Τίποτε ακόμα, ε???



anti na bgaloun oristika pane kai prokirisoun 100 theseis gia atoma me symbash.... ti allo tha doume re m ayto to dhmo?

E.B.
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 07, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό E.B. » Τετ Μαρ 31, 2010 2:59 pm

Giorgio78 έγραψε:
E.B. έγραψε:
SOFIA79 έγραψε:σε ενάμισι μήνα για τα οριστικά


Τίποτε ακόμα, ε???



anti na bgaloun oristika pane kai prokirisoun 100 theseis gia atoma me symbash.... ti allo tha doume re m ayto to dhmo?


ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΨΗΦΟΥΣ Ο Μ@Λ@Κ@Σ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ....

E.B.
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 07, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό E.B. » Τετ Μαρ 31, 2010 3:01 pm

E.B. έγραψε:
Giorgio78 έγραψε:
E.B. έγραψε:
SOFIA79 έγραψε:σε ενάμισι μήνα για τα οριστικά


Τίποτε ακόμα, ε???



anti na bgaloun oristika pane kai prokirisoun 100 theseis gia atoma me symbash.... ti allo tha doume re m ayto to dhmo?


ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΨΗΦΟΥΣ Ο Μ@Λ@Κ@Σ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ....


ΘΑ τους πάρω αύριο τηλ. και θα τους ΚΡΑΞΩ!!!!!!!!! Δεν ήξερα οτι έβγαλαν προκύρηξη για συμβασεις... ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!!!

Giorgio78
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 697
Εγγραφή: Παρ Ιαν 09, 2009 12:13 pm

Δημοσίευσηαπό Giorgio78 » Τετ Μαρ 31, 2010 10:42 pm

apo to diorismos.gr, exei kai link gia thn prokhryksh me tis theseis

===============


100 θέσεις στο Δήμο Αιγάλεω
Λήξη: 06/04/2010

Πρόσληψη προσωπικού συνολικού αριθμού εκατό (100) ατόμων για την παροχή υπηρεσιών κοινωνικού χαρακτήρα, με σύμβαση εργασίας ορισμένου χρόνου μερικής απασχόλησης χρονικής διάρκειας μέχρι 18 μήνες και εβδομαδιαίας απασχόλησης 20 ωρών στο δήμο Αιγάλεω.

Υποβολή αιτήσεων μέχρι την Τρίτη 6-4-2010.

THL
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 489
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 20, 2009 12:31 pm

Δημοσίευσηαπό THL » Τετ Μαρ 31, 2010 10:50 pm

Παιδιά, εγώ το έγραψα, αν δείτε προϋγουμενες δημοσιεύσεις μου, ότι έγκυρη πηγή μου είπε ότι δεν βγάζουν τους τελικούς πίνακες γιατι εάν τους βγάλουν δεν θα μπορούν να πάρουν κόσμο με άλλες συμβάσεις. Έκτός από τα 18μηνα έχει ζητήσει και πολλές συμβάσεις έργου.

E.B.
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 07, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό E.B. » Πέμ Απρ 01, 2010 2:33 pm

THL έγραψε:Παιδιά, εγώ το έγραψα, αν δείτε προϋγουμενες δημοσιεύσεις μου, ότι έγκυρη πηγή μου είπε ότι δεν βγάζουν τους τελικούς πίνακες γιατι εάν τους βγάλουν δεν θα μπορούν να πάρουν κόσμο με άλλες συμβάσεις. Έκτός από τα 18μηνα έχει ζητήσει και πολλές συμβάσεις έργου.


Και πότε θα τους αναρτήσει τα οριστικά ρε παιδιά? Μετά τις εκλογές? Υποτίθεται οτι έχουν πάψει ο συμβάσεις έργου στο Δημόσιο, αυτός πόσα κιλά μάγκας είναι?

THL
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 489
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 20, 2009 12:31 pm

Δημοσίευσηαπό THL » Πέμ Απρ 01, 2010 2:43 pm

E.B. έγραψε:
THL έγραψε:Παιδιά, εγώ το έγραψα, αν δείτε προϋγουμενες δημοσιεύσεις μου, ότι έγκυρη πηγή μου είπε ότι δεν βγάζουν τους τελικούς πίνακες γιατι εάν τους βγάλουν δεν θα μπορούν να πάρουν κόσμο με άλλες συμβάσεις. Έκτός από τα 18μηνα έχει ζητήσει και πολλές συμβάσεις έργου.


Και πότε θα τους αναρτήσει τα οριστικά ρε παιδιά? Μετά τις εκλογές? Υποτίθεται οτι έχουν πάψει ο συμβάσεις έργου στο Δημόσιο, αυτός πόσα κιλά μάγκας είναι?



Κάνεις λάθος, οι συμβάσεις έργου δεν έχουν σταματίσει, απλά έχουν μειωθεί αισθητά και δεν εγκρίνουν διοικητικές θέσεις. Ο δήμος Αιγάλεω βρήκε όμως την πατέντα!! Επειδή δεν θα έδινε την έγκρισή του το ασεπ (πλέον οι συμβάσεις εγκρίνονται από το ασεπ) σε διοικητικές θέσεις, τις μετονόμασε σε "τηλεφωνήτριες". Επτά τηλεφωνήτριες τι τις θέλει ο δήμος?


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες