Αποτελέσματα 13Κ/2021

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Ress
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: Παρ Ιαν 13, 2023 10:50 am

Re: Αποτελέσματα 13Κ/2021

Δημοσίευσηαπό Ress » Πέμ Ιούλ 27, 2023 1:31 pm

LIZA7 έγραψε:καλημέρα σε όλους
έπερνα και εγώ τηλέφωνο χθες και δεν απαντούσε κανείς!
καποιο μέλος έιχε γράψει ότι του έιχαν πει από τον ΑΣΕΠ ότι θα βγουν πρώτα για ΤΕ και ΔΕ και από Σεπτέμβρη για ΠΕ.
αν ξεκίνησαν απο ΔΕ τότε θεωρώ ότι θα τα βγάλουν όλα μέχρι και Σεπτέμβρη.
επίσης από ότι έιδα στο έγγραφο οι περισσότεροι δήμοι έιχαν στείλει αίτημα αναπλήρωσης τον ιανουαριο και φεβρουαριο.
μήπως θα τα βγάλουν και με βάση με τις ημερομήνίες αιτημάτων?δηλαδή τώρα βγάλουν για ΤΕ και ΠΕ για όσα αιτήματα αναπληρώσεων στάλθηκαν ιανουαρίο και φεβρούαριο? ξέρει κανείς πως δουλεύει το σύστημα?


Καλησπέρα,
Έχει και απο τον Μαιο άρα λογικά τα μαζέψανε όλα μαζί.

lenakouki87
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 25, 2023 4:38 pm

Re: Αποτελέσματα 13Κ/2021

Δημοσίευσηαπό lenakouki87 » Πέμ Ιούλ 27, 2023 1:53 pm

Οντως η αναπληρωση έγινε με βαση την χρονική σειρά των αιτημάτων ,αλλά ήταν και λίγες οι αναπληρωσεις .
Στο τηλέφωνο ο υπάλληλος Εμενα μου είχε για ΠΕ ότι θα είναι σαν να τρέχει καινούργια προκυρηξη με τις κενές θέσεις κ τους αδιάθετους υποψήφιους .
Αν ισχύσει πάντως το σενάριο και βγουν με βάση την χρονική σειρά των αιτημάτων θα είναι καθαρά θέμα τυχης το που θα βρεθούμε .

LIZA7
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 02, 2010 12:26 pm

Re: Αποτελέσματα 13Κ/2021

Δημοσίευσηαπό LIZA7 » Πέμ Ιούλ 27, 2023 3:24 pm

lenakouki87 έγραψε:Οντως η αναπληρωση έγινε με βαση την χρονική σειρά των αιτημάτων ,αλλά ήταν και λίγες οι αναπληρωσεις .
Στο τηλέφωνο ο υπάλληλος Εμενα μου είχε για ΠΕ ότι θα είναι σαν να τρέχει καινούργια προκυρηξη με τις κενές θέσεις κ τους αδιάθετους υποψήφιους .
Αν ισχύσει πάντως το σενάριο και βγουν με βάση την χρονική σειρά των αιτημάτων θα είναι καθαρά θέμα τυχης το που θα βρεθούμε .



Να ρωτήσω κάτι γιατί μπερδεύτηκα!δηλαδή για τους ΠΕ δεν θα περιμένουνε να δουν τα ονόματα τους σε ένα τέτοιο έγγραφο?θα υπάρχει άλλη διαδικασία? Προσπαθώ να καταλάβω τι να περιμένω....☹️

Ress
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: Παρ Ιαν 13, 2023 10:50 am

Re: Αποτελέσματα 13Κ/2021

Δημοσίευσηαπό Ress » Πέμ Ιούλ 27, 2023 4:12 pm

lenakouki87 έγραψε:Οντως η αναπληρωση έγινε με βαση την χρονική σειρά των αιτημάτων ,αλλά ήταν και λίγες οι αναπληρωσεις .
Στο τηλέφωνο ο υπάλληλος Εμενα μου είχε για ΠΕ ότι θα είναι σαν να τρέχει καινούργια προκυρηξη με τις κενές θέσεις κ τους αδιάθετους υποψήφιους .
Αν ισχύσει πάντως το σενάριο και βγουν με βάση την χρονική σειρά των αιτημάτων θα είναι καθαρά θέμα τυχης το που θα βρεθούμε .

Δεν νομίζω να γίνει τυχαία μιας και έχουν μαζευτεί αρκετές και για παράδειγμα αν είναι για αναπλήρωση το ίδιο άτομο για 2 θέσεις να ληφθεί λογικα υπόψι και η σειρά προτήμησης που είναι και το λογικό.

dragantarlac
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Δεκ 06, 2022 9:42 pm

Re: Αποτελέσματα 13Κ/2021

Δημοσίευσηαπό dragantarlac » Πέμ Ιούλ 27, 2023 6:46 pm

Καλησπέρα
οι αναπληρώσεις γίνονται σαν νέα προκύρηξη. Δεν μετράει χρονικά το αίτημα του φορέα.

support123
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Τετ Απρ 05, 2023 12:52 pm

Re: Αποτελέσματα 13Κ/2021

Δημοσίευσηαπό support123 » Πέμ Ιούλ 27, 2023 7:33 pm

dragantarlac έγραψε:Καλησπέρα
οι αναπληρώσεις γίνονται σαν νέα προκύρηξη. Δεν μετράει χρονικά το αίτημα του φορέα.

Καλησπέρα,

Τι εννοείς;

Georgepap1988
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 28, 2023 6:59 pm

Re: Αποτελέσματα 13Κ/2021

Δημοσίευσηαπό Georgepap1988 » Πέμ Ιούλ 27, 2023 9:56 pm

Ress έγραψε:
lenakouki87 έγραψε:Οντως η αναπληρωση έγινε με βαση την χρονική σειρά των αιτημάτων ,αλλά ήταν και λίγες οι αναπληρωσεις .
Στο τηλέφωνο ο υπάλληλος Εμενα μου είχε για ΠΕ ότι θα είναι σαν να τρέχει καινούργια προκυρηξη με τις κενές θέσεις κ τους αδιάθετους υποψήφιους .
Αν ισχύσει πάντως το σενάριο και βγουν με βάση την χρονική σειρά των αιτημάτων θα είναι καθαρά θέμα τυχης το που θα βρεθούμε .

Δεν νομίζω να γίνει τυχαία μιας και έχουν μαζευτεί αρκετές και για παράδειγμα αν είναι για αναπλήρωση το ίδιο άτομο για 2 θέσεις να ληφθεί λογικα υπόψι και η σειρά προτήμησης που είναι και το λογικό.


Ακριβώς αυτό, πολυ σωστά!

daredevil
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Παρ Αύγ 30, 2019 2:30 pm

Re: Αποτελέσματα 13Κ/2021

Δημοσίευσηαπό daredevil » Παρ Ιούλ 28, 2023 10:03 am

στην αναπλήρωση ΔΕ Κηπουρών γιατί δεν πήραν τον δεύτερο στην λίστα και πήραν τον 12 ?

ggbk
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Πέμ Απρ 20, 2023 11:48 am

Re: Αποτελέσματα 13Κ/2021

Δημοσίευσηαπό ggbk » Παρ Ιούλ 28, 2023 11:21 am

Συγγνώμη για να καταλάβω και εγώ για τους ΠΕ αδιάθετους θα τρέξει εκ νέου προκύρηξη;
Μέχρι σήμερα πίστευα ότι αναμένεται να μας καλέσουν από την λίστα επιλαχόντων με βάση κριτηρίων προκήρυξης κτλ, όχι ότι θα γίνει για τους πε εκ νέου πρόσκληση.

έχει κάποιος πληροφορηθεί από τον ασεπ ότι θα γίνει εκ νέου προκήρυξη;

Georgepap1988
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 28, 2023 6:59 pm

Re: Αποτελέσματα 13Κ/2021

Δημοσίευσηαπό Georgepap1988 » Παρ Ιούλ 28, 2023 12:37 pm

daredevil έγραψε:στην αναπλήρωση ΔΕ Κηπουρών γιατί δεν πήραν τον δεύτερο στην λίστα και πήραν τον 12 ?


Αρχικά δεν γνωρίζουμε αν τα μόρια των 12 πιο πάνω ήταν σωστά...Ο ΑΣΕΠ κοιτάει τα πάντα με βάση τα δικαιολογητικά και στις αναπληρώσεις. Επίσης δεν γνωρίζουμε αν οι προηγούμενοι έχουν ήδη διοριστεί άλλου ή όχι.

dragantarlac
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Δεκ 06, 2022 9:42 pm

Re: Αποτελέσματα 13Κ/2021

Δημοσίευσηαπό dragantarlac » Παρ Ιούλ 28, 2023 1:58 pm

support123 έγραψε:
dragantarlac έγραψε:Καλησπέρα
οι αναπληρώσεις γίνονται σαν νέα προκύρηξη. Δεν μετράει χρονικά το αίτημα του φορέα.

Καλησπέρα,

Τι εννοείς;


Εννοώ ότι δημιουργείται νέος πίνακας εκκαθαρισμένος από τους διοριστέους και συνεχίζεται η διαδικασία όπως ακριβώς και στη 1η φάση με τους αρχικούς διοριστέους, με ίδια κριτήρια και την ίδια διαδικασία.

lenakouki87
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 25, 2023 4:38 pm

Re: Αποτελέσματα 13Κ/2021

Δημοσίευσηαπό lenakouki87 » Κυρ Ιούλ 30, 2023 3:46 pm

Καλημέρα σας .
Επανέρχομαι στο θέμα ,ένας φίλος μου είχε την Παρασκευή επικοινωνία με υπάλληλο στο Άσεπ και του είπαν ότι η αναπληρωση θα γίνει με βάση την ημερομηνία που έστειλε ο κάθε φορέας αίτημα αναπλήρωσης .
Δεν μπορώ να καταλάβω ο κάθε υπάλληλος λέει διαφορετικά πράγματα .

Ress
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: Παρ Ιαν 13, 2023 10:50 am

Re: Αποτελέσματα 13Κ/2021

Δημοσίευσηαπό Ress » Κυρ Ιούλ 30, 2023 8:39 pm

lenakouki87 έγραψε:Καλημέρα σας .
Επανέρχομαι στο θέμα ,ένας φίλος μου είχε την Παρασκευή επικοινωνία με υπάλληλο στο Άσεπ και του είπαν ότι η αναπληρωση θα γίνει με βάση την ημερομηνία που έστειλε ο κάθε φορέας αίτημα αναπλήρωσης .
Δεν μπορώ να καταλάβω ο κάθε υπάλληλος λέει διαφορετικά πράγματα .

Για την 13κ ρώτησε; Η γενικά;

lenakouki87
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 25, 2023 4:38 pm

Re: Αποτελέσματα 13Κ/2021

Δημοσίευσηαπό lenakouki87 » Δευ Ιούλ 31, 2023 12:02 am

Συγκεκριμένα για την 13κ ρωτησε και μίλησε με γυναίκα στο τηλέφωνο .
Εγώ προσωπικά μιλησα με άντρα στο 255 και μου τα είπε διαφορετικά ,σαν να τρέχει νέα προκήρυξη με τους αδιόριστους .

Ress
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: Παρ Ιαν 13, 2023 10:50 am

Re: Αποτελέσματα 13Κ/2021

Δημοσίευσηαπό Ress » Δευ Ιούλ 31, 2023 8:34 am

lenakouki87 έγραψε:Συγκεκριμένα για την 13κ ρωτησε και μίλησε με γυναίκα στο τηλέφωνο .
Εγώ προσωπικά μιλησα με άντρα στο 255 και μου τα είπε διαφορετικά ,σαν να τρέχει νέα προκήρυξη με τους αδιόριστους .

Εμένα μου είχανε πει αυτό που είπαν και εσένα σαν να τρέχει νέα προκήρυξη και θα ληφθεί η σειρά προτίμησης.


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες