ΣΤΑΣΥ 1/2020

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Athanasiosk
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τετ Ιαν 20, 2021 1:34 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό Athanasiosk » Πέμ Μαρ 25, 2021 2:54 pm

Pasiamis έγραψε:
giannisk20 έγραψε:Εχει έρθει στους διορισθέντες οδήγους κάποιο μέιλ απο τον ασεπ-διεκπαιρέωση?Εμένα μου ήρθε ένα μήνυμα ακαταλαβίστικο για επαναβαθμολόγηση των μορίων.

Ήρθε και σε εμένα αυτό το email. Δεν έβγαλα άκρη. Μάλλον είναι για το συμβούλιο που έγινε στο ΑΣΕΠ πριν την έκδοση των οριστικών και τις αλλαγές στην κατάταξη

Κ εμένα ήρθε κ εν ολίγοις στον τελευταίο πίνακα κάτω κάτω έγραφε το όνομα μου κ ότι ορθώς επιλέχτηκα για την θέση σύμφωνα με τα δικαιολογητικά που έστειλα .

Pasiamis
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 01, 2020 8:06 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό Pasiamis » Παρ Μαρ 26, 2021 12:20 am

Πήγε κάνεις οδηγός στην εταιρεία για τα τέστ;;

Athanasiosk
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τετ Ιαν 20, 2021 1:34 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό Athanasiosk » Παρ Μαρ 26, 2021 10:27 am

Pasiamis έγραψε:Πήγε κάνεις οδηγός στην εταιρεία για τα τέστ;;

Γραπτά έδωσα στο νοσοκομείο της αεροπορίας . Περιμενω τα προφορικά πάλι στην αεροπορία

Pasiamis
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 01, 2020 8:06 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό Pasiamis » Παρ Μαρ 26, 2021 1:45 pm

Athanasiosk έγραψε:
Pasiamis έγραψε:Πήγε κάνεις οδηγός στην εταιρεία για τα τέστ;;

Γραπτά έδωσα στο νοσοκομείο της αεροπορίας . Περιμενω τα προφορικά πάλι στην αεροπορία

Να πάνε όλα καλά και αν τελικά πάτε νωρίτερα από τους υπόλοιπους στην εταιρεία ας μας ενημερώσετε και εμάς για ότι πληροφορία μάθετε για μισθολογιο, βάρδιες κτλ.

adimitr
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Μαρ 26, 2021 9:43 am

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό adimitr » Παρ Μαρ 26, 2021 4:44 pm


themis243
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τετ Ιαν 27, 2021 3:44 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό themis243 » Παρ Μαρ 26, 2021 7:54 pm

adimitr έγραψε:http://www.stasy.gr/index.php?id=375&no_cache=1&tx_ttnews%5Btt_news%5D=4142&cHash=dc1a9d008f9ebabd604314484dd370c2


Κάποιους οδηγούς τους πήραν τηλ να πάνε από βδομάδα αλλά όχι όλους, λογικά θα παμε σε γκρουπ.

Athanasiosk
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τετ Ιαν 20, 2021 1:34 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό Athanasiosk » Σάβ Μαρ 27, 2021 7:49 am

Όσοι έδωσαν κ προφορικές εξετάσεις πότε τους τηλεφώνησαν για την πρόσληψη ; Στα προφορικά σου λένε κατευθείαν αν πέρασες ;

themis243
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τετ Ιαν 27, 2021 3:44 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό themis243 » Σάβ Μαρ 27, 2021 3:07 pm

Athanasiosk έγραψε:Όσοι έδωσαν κ προφορικές εξετάσεις πότε τους τηλεφώνησαν για την πρόσληψη ; Στα προφορικά σου λένε κατευθείαν αν πέρασες ;


Οχι στα προφορικά σου λένε θα ειδοποιηθεις από την στασυ. Άλλωστε εκει είναι άτομα της αεροπορίας. Κάποιοι έδωσαν την προηγούμενη βδομάδα γραπτά κ προφορικά και τους πήραν τηλ χθες. Κάποιους άλλους που πάλι έδωσαν την προηγούμενη βδομάδα όπως κ εγώ δεν τους πήραν, γι αυτό λέω ότι θα μας καλέσουν σε γκρουπ είμαστε 75 άτομα.

Athanasiosk
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τετ Ιαν 20, 2021 1:34 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό Athanasiosk » Σάβ Μαρ 27, 2021 4:52 pm

themis243 έγραψε:
Athanasiosk έγραψε:Όσοι έδωσαν κ προφορικές εξετάσεις πότε τους τηλεφώνησαν για την πρόσληψη ; Στα προφορικά σου λένε κατευθείαν αν πέρασες ;


Οχι στα προφορικά σου λένε θα ειδοποιηθεις από την στασυ. Άλλωστε εκει είναι άτομα της αεροπορίας. Κάποιοι έδωσαν την προηγούμενη βδομάδα γραπτά κ προφορικά και τους πήραν τηλ χθες. Κάποιους άλλους που πάλι έδωσαν την προηγούμενη βδομάδα όπως κ εγώ δεν τους πήραν, γι αυτό λέω ότι θα μας καλέσουν σε γκρουπ είμαστε 75 άτομα.

Ακόμη δουλεύω κανονικά κ όλο αυτό μου έχει προκαλέσει πολύ άγχος .Με πρήζουν κ από την δουλειά να πάρω την άδεια για να μν με πληρώσουν κ δν θέλω . Αντε να περάσουμε κ τα προφορικα . Ελπιζω να το ξεκαθαρίσουν στην αεροπορία ότι πέρασα τα ψυχοτεχνικα κ να τελειώνω κ με την δουλειά

themis243
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τετ Ιαν 27, 2021 3:44 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό themis243 » Σάβ Μαρ 27, 2021 7:47 pm

Athanasiosk έγραψε:
themis243 έγραψε:
Athanasiosk έγραψε:Όσοι έδωσαν κ προφορικές εξετάσεις πότε τους τηλεφώνησαν για την πρόσληψη ; Στα προφορικά σου λένε κατευθείαν αν πέρασες ;


Οχι στα προφορικά σου λένε θα ειδοποιηθεις από την στασυ. Άλλωστε εκει είναι άτομα της αεροπορίας. Κάποιοι έδωσαν την προηγούμενη βδομάδα γραπτά κ προφορικά και τους πήραν τηλ χθες. Κάποιους άλλους που πάλι έδωσαν την προηγούμενη βδομάδα όπως κ εγώ δεν τους πήραν, γι αυτό λέω ότι θα μας καλέσουν σε γκρουπ είμαστε 75 άτομα.

Ακόμη δουλεύω κανονικά κ όλο αυτό μου έχει προκαλέσει πολύ άγχος .Με πρήζουν κ από την δουλειά να πάρω την άδεια για να μν με πληρώσουν κ δν θέλω . Αντε να περάσουμε κ τα προφορικα . Ελπιζω να το ξεκαθαρίσουν στην αεροπορία ότι πέρασα τα ψυχοτεχνικα κ να τελειώνω κ με την δουλειά


Κι εγώ ακόμη δουλεύω στον ιδιωτικό τομέα δεν τους έχω πει τπτ ακόμη. Θα τους πω μόλις με καλέσουν αθηνα. Στα γραπτά κ στα προφορικά μην φοβάσαι περνας ανετα .

themis243
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τετ Ιαν 27, 2021 3:44 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό themis243 » Σάβ Μαρ 27, 2021 7:59 pm

Athanasiosk έγραψε:
themis243 έγραψε:
Athanasiosk έγραψε:Όσοι έδωσαν κ προφορικές εξετάσεις πότε τους τηλεφώνησαν για την πρόσληψη ; Στα προφορικά σου λένε κατευθείαν αν πέρασες ;


Οχι στα προφορικά σου λένε θα ειδοποιηθεις από την στασυ. Άλλωστε εκει είναι άτομα της αεροπορίας. Κάποιοι έδωσαν την προηγούμενη βδομάδα γραπτά κ προφορικά και τους πήραν τηλ χθες. Κάποιους άλλους που πάλι έδωσαν την προηγούμενη βδομάδα όπως κ εγώ δεν τους πήραν, γι αυτό λέω ότι θα μας καλέσουν σε γκρουπ είμαστε 75 άτομα.

Ακόμη δουλεύω κανονικά κ όλο αυτό μου έχει προκαλέσει πολύ άγχος .Με πρήζουν κ από την δουλειά να πάρω την άδεια για να μν με πληρώσουν κ δν θέλω . Αντε να περάσουμε κ τα προφορικα . Ελπιζω να το ξεκαθαρίσουν στην αεροπορία ότι πέρασα τα ψυχοτεχνικα κ να τελειώνω κ με την δουλειά


Τα προφορικά δεν είναι τπτ αφού δώσεις προφορικά θα σε πάρουν μέσα σε λίγες μέρες αλλά απ ότι κατάλαβα θα παμε εκει σε γκρουπ. Ένα παιδί που δίναμε μαζί γραπτά κ προφορικά τον πήραν τηλ χθες . Εμένα κ κάποιους άλλους δεν μας πήραν ακόμη. Να φανταστείς κι εγώ δουλεύω στον ιδιωτικό τομέα και δεν τους είπα τπτ ακόμη, μόλις με καλέσουν για να πάω Αθήνα τότε θα τους πω ότι φεύγω.

themis243
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τετ Ιαν 27, 2021 3:44 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό themis243 » Σάβ Μαρ 27, 2021 8:05 pm

Παιδιά ειδοποίησαν κανένα να πάει Αθήνα κ αν ποτέ ; ρωτάω για τους οδηγούς κυρίως. Ένα παιδί που μίλησα κ έδινε μαζί μ ψυχοτεχνικα τον πήραν χθες τηλ Παρασκευή για να πάει Αθήνα την Τρίτη 30 Μαρτίου και μου έκανε μεγάλη εντύπωση ότι δεν έδωσαν χρόνο για να προετοιμαστουμε ώστε να βρούμε σπίτι στην Αθήνα. Εμείς που είμαστε από επαρχία είναι δύσκολο μέσα σε 3 μέρες να βρούμε σπίτι κ να μετακομίσουμε Αθήνα .
Παρακαλώ πολύ ενημερώστε αν έχει μάθει κάποιος κάτι ;

themis243
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τετ Ιαν 27, 2021 3:44 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό themis243 » Σάβ Μαρ 27, 2021 9:09 pm

Athanasiosk έγραψε:
themis243 έγραψε:
Athanasiosk έγραψε:Όσοι έδωσαν κ προφορικές εξετάσεις πότε τους τηλεφώνησαν για την πρόσληψη ; Στα προφορικά σου λένε κατευθείαν αν πέρασες ;


Οχι στα προφορικά σου λένε θα ειδοποιηθεις από την στασυ. Άλλωστε εκει είναι άτομα της αεροπορίας. Κάποιοι έδωσαν την προηγούμενη βδομάδα γραπτά κ προφορικά και τους πήραν τηλ χθες. Κάποιους άλλους που πάλι έδωσαν την προηγούμενη βδομάδα όπως κ εγώ δεν τους πήραν, γι αυτό λέω ότι θα μας καλέσουν σε γκρουπ είμαστε 75 άτομα.

Ακόμη δουλεύω κανονικά κ όλο αυτό μου έχει προκαλέσει πολύ άγχος .Με πρήζουν κ από την δουλειά να πάρω την άδεια για να μν με πληρώσουν κ δν θέλω . Αντε να περάσουμε κ τα προφορικα . Ελπιζω να το ξεκαθαρίσουν στην αεροπορία ότι πέρασα τα ψυχοτεχνικα κ να τελειώνω κ με την δουλειά


Για να μην αγχώνεσαι τα προφορικά είναι της πλάκας σε ρωτάνε γενικά κανα δυο πράγματα για την ζωή σου οικογενειακή κατάσταση, που έχεις εργαστεί κ τι σπουδές έχεις κάνει. Να είσαι ο εαυτός σου και όλα καλα , 15 λεπτά θα σε κρατήσουν . Όλοι θα περάσουμε τα ψυχοτεχνικα μόνο αν κάποιος έχει σοβαρό ψυχολογικό θέμα.

Athanasiosk
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τετ Ιαν 20, 2021 1:34 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό Athanasiosk » Κυρ Μαρ 28, 2021 12:25 pm

Είναι θέμα για τα παιδιά που είναι από επαρχία όσων αφορά το σπίτι .στην δουλειά τους το είπα όταν βγήκε το ΦΕΚ με το όνομα μου στην εφημερίδα . Αντε να τελειώνει σύντομα κ ευχάριστα για όλους

Pasiamis
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 01, 2020 8:06 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό Pasiamis » Κυρ Μαρ 28, 2021 1:40 pm

Παιδιά σας έχουν πει τον τόπο εργασίας;; Γιατί έχω ρώτησα και μου είπαν μετά την εκπαίδευση ότι θα μάθουμε την τοποθέτηση. Δηλαδή σε ποιο αμαξοστάσιο θα έχουμε έδρα. Είναι σε εντελώς διαφορετικές τοποθεσίες το καθένα. Το να βρούμε σπίτι δεν είναι εύκολο, πόσο ακόμα όταν δεν γνωρίζουμε την τοποθέτηση μας.


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες