ΣΤΑΣΥ 1/2020

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
themis243
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τετ Ιαν 27, 2021 3:44 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό themis243 » Κυρ Μαρ 28, 2021 3:09 pm

Athanasiosk έγραψε:Είναι θέμα για τα παιδιά που είναι από επαρχία όσων αφορά το σπίτι .στην δουλειά τους το είπα όταν βγήκε το ΦΕΚ με το όνομα μου στην εφημερίδα . Αντε να τελειώνει σύντομα κ ευχάριστα για όλους


Χαζομάρα έκανες δεν έπρεπε να το πεις. Εγω θα το πω μόλις με καλέσουν να παω Αθήνα μόνιμα.

themis243
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τετ Ιαν 27, 2021 3:44 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό themis243 » Κυρ Μαρ 28, 2021 3:12 pm

Pasiamis έγραψε:Παιδιά σας έχουν πει τον τόπο εργασίας;; Γιατί έχω ρώτησα και μου είπαν μετά την εκπαίδευση ότι θα μάθουμε την τοποθέτηση. Δηλαδή σε ποιο αμαξοστάσιο θα έχουμε έδρα. Είναι σε εντελώς διαφορετικές τοποθεσίες το καθένα. Το να βρούμε σπίτι δεν είναι εύκολο, πόσο ακόμα όταν δεν γνωρίζουμε την τοποθέτηση μας.


Είχα ρωτήσει κ μου είχαν πει ότι δουλειά πιάνουμε κοντά στον τόπο κατοικίας μας , εκτός κ αν είμαστε πολύ μαζεμένοι σε μια γραμμή τότε θα γίνει αλλιώς. Ένα παιδί μου ειπε για αρχή θα πάει για ενα μήνα σε ξενοδοχείο με 300-400 και βλέπει .

Pasiamis
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 01, 2020 8:06 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό Pasiamis » Κυρ Μαρ 28, 2021 7:11 pm

themis243 έγραψε:
Pasiamis έγραψε:Παιδιά σας έχουν πει τον τόπο εργασίας;; Γιατί έχω ρώτησα και μου είπαν μετά την εκπαίδευση ότι θα μάθουμε την τοποθέτηση. Δηλαδή σε ποιο αμαξοστάσιο θα έχουμε έδρα. Είναι σε εντελώς διαφορετικές τοποθεσίες το καθένα. Το να βρούμε σπίτι δεν είναι εύκολο, πόσο ακόμα όταν δεν γνωρίζουμε την τοποθέτηση μας.


Είχα ρωτήσει κ μου είχαν πει ότι δουλειά πιάνουμε κοντά στον τόπο κατοικίας μας , εκτός κ αν είμαστε πολύ μαζεμένοι σε μια γραμμή τότε θα γίνει αλλιώς. Ένα παιδί μου ειπε για αρχή θα πάει για ενα μήνα σε ξενοδοχείο με 300-400 και βλέπει .


Από την στιγμή που δεν είναι σίγουρο, το καλύτερο είναι να βρούμε σπίτι όταν μάθουμε και την τοποθέτηση...

Athanasiosk
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τετ Ιαν 20, 2021 1:34 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό Athanasiosk » Κυρ Μαρ 28, 2021 7:53 pm

Pasiamis έγραψε:Παιδιά σας έχουν πει τον τόπο εργασίας;; Γιατί έχω ρώτησα και μου είπαν μετά την εκπαίδευση ότι θα μάθουμε την τοποθέτηση. Δηλαδή σε ποιο αμαξοστάσιο θα έχουμε έδρα. Είναι σε εντελώς διαφορετικές τοποθεσίες το καθένα. Το να βρούμε σπίτι δεν είναι εύκολο, πόσο ακόμα όταν δεν γνωρίζουμε την τοποθέτηση μας.

Εντός Αθήνας μν ανησυχείς για τις αποστάσεις . Με αμάξι ή μηχανάκι εισαι εύκολα σε σταθμούς του μετρό για να πας στο αμαξοστάσιο.

Pasiamis
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 01, 2020 8:06 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό Pasiamis » Κυρ Μαρ 28, 2021 10:57 pm

Athanasiosk έγραψε:
Pasiamis έγραψε:Παιδιά σας έχουν πει τον τόπο εργασίας;; Γιατί έχω ρώτησα και μου είπαν μετά την εκπαίδευση ότι θα μάθουμε την τοποθέτηση. Δηλαδή σε ποιο αμαξοστάσιο θα έχουμε έδρα. Είναι σε εντελώς διαφορετικές τοποθεσίες το καθένα. Το να βρούμε σπίτι δεν είναι εύκολο, πόσο ακόμα όταν δεν γνωρίζουμε την τοποθέτηση μας.

Εντός Αθήνας μν ανησυχείς για τις αποστάσεις . Με αμάξι ή μηχανάκι εισαι εύκολα σε σταθμούς του μετρό για να πας στο αμαξοστάσιο.


Ναι συμφωνώ, αλλά θα βολεύουν πάντα τα δρομολόγια; Σίγουρα θα ήταν πιο εύκολο να γνωρίζαμε το που θα τοποθετηθουμε

themis243
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τετ Ιαν 27, 2021 3:44 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό themis243 » Κυρ Μαρ 28, 2021 11:06 pm

Athanasiosk έγραψε:
Pasiamis έγραψε:Παιδιά σας έχουν πει τον τόπο εργασίας;; Γιατί έχω ρώτησα και μου είπαν μετά την εκπαίδευση ότι θα μάθουμε την τοποθέτηση. Δηλαδή σε ποιο αμαξοστάσιο θα έχουμε έδρα. Είναι σε εντελώς διαφορετικές τοποθεσίες το καθένα. Το να βρούμε σπίτι δεν είναι εύκολο, πόσο ακόμα όταν δεν γνωρίζουμε την τοποθέτηση μας.

Εντός Αθήνας μν ανησυχείς για τις αποστάσεις . Με αμάξι ή μηχανάκι εισαι εύκολα σε σταθμούς του μετρό για να πας στο αμαξοστάσιο.


Ναι αλλά όταν είσαι πρωινός και πρέπει να πάρεις εσύ τον συρμό πρέπει να πας στο αμαξοστασιο, το ίδιο και οταν είσαι τελευταία βάρδια που πρέπει να επιστρέψεις τον συρμό στο αμαξοστασιο.

Athanasiosk
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τετ Ιαν 20, 2021 1:34 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό Athanasiosk » Δευ Μαρ 29, 2021 12:06 am

themis243 έγραψε:
Athanasiosk έγραψε:Είναι θέμα για τα παιδιά που είναι από επαρχία όσων αφορά το σπίτι .στην δουλειά τους το είπα όταν βγήκε το ΦΕΚ με το όνομα μου στην εφημερίδα . Αντε να τελειώνει σύντομα κ ευχάριστα για όλους


Χαζομάρα έκανες δεν έπρεπε να το πεις. Εγω θα το πω μόλις με καλέσουν να παω Αθήνα μόνιμα.

Γιατί δν έπρεπε να το πω; Στην περίπτωση που δν με πάρουν στην Στασυ ή γιατί στην περίπτωση που ήταν να απολυθώ δν θα έκαναν το ίδιο κ απλα χωρίς προειδοποίηση θα με έδιωχναν ; Είναι νορμαλ εργοδότες όποτε πιστεύω ότι έπραξα ορθά . Τώρα όσων αγορά τα παιδιά από επαρχία κοιτάξτε κ τα διαμερίσματα (αυτά που τα νοικιάζεις με την μέρα ) κ να κάνετε συμφωνία με το ξενοδοχείο κ για φαγητό .

Athanasiosk
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τετ Ιαν 20, 2021 1:34 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό Athanasiosk » Τρί Μαρ 30, 2021 10:42 am

Ύστερα από επικοινωνία με την Στασυ μου είπαν ότι τα αποτελέσματα των ψυχοτεχνικων εξετάσεων τα στέλνουν στην Στασυ (δν γνωρίζουν το διάστημα μέχρι να τους τα στείλει η επιτροπή ) κ τότε μας ειδοποιούν .

themis243
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τετ Ιαν 27, 2021 3:44 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό themis243 » Τετ Μαρ 31, 2021 10:19 am

Η εκπαίδευση θα διαρκέσει κάποιους μήνες, δεν ξέρω πόσους, θα γίνει στο σταθμό Ελαιώνα περιοχή Βοτανικός , μετά θα τοποθετηθούμε. Εμένα με πήραν τηλ χθες το απόγευμα για να είμαι στα γραφεία Πέμπτη πρωί μαζί με όλα τα δικαιολογητικά κ χαρτιά γιατρών σε φωτοτυπίες, την επόμενη μέρα περνάμε τεστ κορωνιου κ την επόμενη υπογράφουμε κ ξεκινάμε εκπαίδευση.

Pasiamis
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 01, 2020 8:06 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό Pasiamis » Τετ Μαρ 31, 2021 2:14 pm

Athanasiosk έγραψε:Ύστερα από επικοινωνία με την Στασυ μου είπαν ότι τα αποτελέσματα των ψυχοτεχνικων εξετάσεων τα στέλνουν στην Στασυ (δν γνωρίζουν το διάστημα μέχρι να τους τα στείλει η επιτροπή ) κ τότε μας ειδοποιούν .

Δεν μπορώ με τίποτα να βγάλω γραμμή να μιλήσω με κάποιον. Σε ποιον αριθμό παίρνεις;;;

nikolakis24
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευ Μαρ 11, 2019 6:36 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό nikolakis24 » Τετ Μαρ 31, 2021 4:42 pm

Γνωρίζει κάποιος τι ειδικότητες έχουν καλέσει να υπογράψουν?μήπως έχουν καλέσει μόνο μηχανοδηγούς?

Athanasiosk
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τετ Ιαν 20, 2021 1:34 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό Athanasiosk » Τετ Μαρ 31, 2021 7:10 pm

Pasiamis έγραψε:
Athanasiosk έγραψε:Ύστερα από επικοινωνία με την Στασυ μου είπαν ότι τα αποτελέσματα των ψυχοτεχνικων εξετάσεων τα στέλνουν στην Στασυ (δν γνωρίζουν το διάστημα μέχρι να τους τα στείλει η επιτροπή ) κ τότε μας ειδοποιούν .

Δεν μπορώ με τίποτα να βγάλω γραμμή να μιλήσω με κάποιον. Σε ποιον αριθμό παίρνεις;;;

Στο mail που σου έστειλαν για το ραντεβού ή το άλλο αν αποδέχεσαι την θέση : 2144141173 κ το άλλο είναι στο mail για τις ψυχοτεχνικές . Πάρε μετά τις 09:30:
Υπάρχει κάποιος οδηγός που του έγινε η πρόσληψη ; Αν ναι,πόσες μέρες αργότερα τον πήραν ΕΦ όσων πέρασε κ την τριμελή επιτροπή ;

Pnsnl123
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 11, 2021 11:15 am

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό Pnsnl123 » Τετ Μαρ 31, 2021 8:01 pm

Athanasiosk έγραψε:
Pasiamis έγραψε:
Athanasiosk έγραψε:Ύστερα από επικοινωνία με την Στασυ μου είπαν ότι τα αποτελέσματα των ψυχοτεχνικων εξετάσεων τα στέλνουν στην Στασυ (δν γνωρίζουν το διάστημα μέχρι να τους τα στείλει η επιτροπή ) κ τότε μας ειδοποιούν .

Δεν μπορώ με τίποτα να βγάλω γραμμή να μιλήσω με κάποιον. Σε ποιον αριθμό παίρνεις;;;

Στο mail που σου έστειλαν για το ραντεβού ή το άλλο αν αποδέχεσαι την θέση : 2144141173 κ το άλλο είναι στο mail για τις ψυχοτεχνικές . Πάρε μετά τις 09:30:
Υπάρχει κάποιος οδηγός που του έγινε η πρόσληψη ; Αν ναι,πόσες μέρες αργότερα τον πήραν ΕΦ όσων πέρασε κ την τριμελή επιτροπή ;

Όσοι πέρασαν την τριμελή επιτροπή με επιτυχία τους καλούν σχεδόν άμεσα όσοι απέτυχαν θα τους σταλεί απλά e-mail

Pasiamis
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 01, 2020 8:06 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό Pasiamis » Τετ Μαρ 31, 2021 11:18 pm

nikolakis24 έγραψε:Γνωρίζει κάποιος τι ειδικότητες έχουν καλέσει να υπογράψουν?μήπως έχουν καλέσει μόνο μηχανοδηγούς?


Μάλλον ναι. Ούτε εμένα με κάλεσαν που είμαι στους τεχνικούς

themis243
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τετ Ιαν 27, 2021 3:44 pm

Re: ΣΤΑΣΥ 1/2020

Δημοσίευσηαπό themis243 » Πέμ Απρ 01, 2021 12:34 am

Athanasiosk έγραψε:
Pasiamis έγραψε:
Athanasiosk έγραψε:Ύστερα από επικοινωνία με την Στασυ μου είπαν ότι τα αποτελέσματα των ψυχοτεχνικων εξετάσεων τα στέλνουν στην Στασυ (δν γνωρίζουν το διάστημα μέχρι να τους τα στείλει η επιτροπή ) κ τότε μας ειδοποιούν .

Δεν μπορώ με τίποτα να βγάλω γραμμή να μιλήσω με κάποιον. Σε ποιον αριθμό παίρνεις;;;

Στο mail που σου έστειλαν για το ραντεβού ή το άλλο αν αποδέχεσαι την θέση : 2144141173 κ το άλλο είναι στο mail για τις ψυχοτεχνικές . Πάρε μετά τις 09:30:
Υπάρχει κάποιος οδηγός που του έγινε η πρόσληψη ; Αν ναι,πόσες μέρες αργότερα τον πήραν ΕΦ όσων πέρασε κ την τριμελή επιτροπή ;

Την επόμενη εβδομάδα σε καλούν να πας στα γραφεία εγώ πέρασα ψυχοτεχνικα 20 κ 22 και χθες με κάλεσαν να παω Αθήνα


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες