ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
tanpar
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 26, 2017 12:34 pm

ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό tanpar » Δευ Μαρ 23, 2020 3:40 pm

Καλησπέρα!
Ανοίγω καινούριο θέμα για όσους ήμασταν στους επιλαχόντες της προκήρυξης και έπειτα από μη αποδοχή διορισμού των επιτυχόντων, διοριζόμαστε με τις αναπληρώσεις α' και β' σειράς.
Από όσο ξέρω κι από το topic με τους υπόλοιπους επιλαχόντες, η α' σειρά είναι στη φάση που αναμένει τη δημοσίευση του ΦΕΚ διορισμού τους.
Εγώ της β' σειράς έχω λάβει το τηλέφωνο για επικαιροποίηση των στοιχείων επικοινωνίας μου κι αναμένω το τηλέφωνο για να περάσω από το Γραφείο προσωπικού να παραλάβω τα έγγραφα με τα δικαιολογητικά που απαιτούνται για την πρόσληψη.
Οι υπόλοιποι τόσο της α' όσο και της β' σειράς σε τι φάση είστε;

Άνοιξα καινούριο θέμα για να μπορούμε να παρακολουθούμε το χρονοδιάγραμμα των προσλήψεων (αν και λόγω των ημερών φαντάζομαι θα υπάρξει μια καθυστέρηση), καθώς και να ανταλλάσσουμε απόψεις όσοι δεν ξέρουμε τίποτα σχετικά με τη διαδικασία πέρα όσων υπάρχουν στο ίντερνετ.

ioulial
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 04, 2018 12:20 pm

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό ioulial » Τετ Μαρ 25, 2020 3:23 pm

Καταρχάς συγχαρητήρια και στους επιτυχόντες της 2ης αναπλήρωσης!
Στο παρακάτω λινκ υπάρχουν αρκετές πληροφορίες για τη διαδικασία που ακολουθείται μέχρι τον διορισμό.

https://www.aade.gr/menoy/aade/neodioristoi-ypalliloi

tanpar
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 26, 2017 12:34 pm

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό tanpar » Τετ Μαρ 25, 2020 6:37 pm

ioulial έγραψε:Καταρχάς συγχαρητήρια και στους επιτυχόντες της 2ης αναπλήρωσης!
Στο παρακάτω λινκ υπάρχουν αρκετές πληροφορίες για τη διαδικασία που ακολουθείται μέχρι τον διορισμό.

https://www.aade.gr/menoy/aade/neodioristoi-ypalliloi


ioulial σε ευχαριστώ για ακόμη μια φορά. Το έχω διαβάσει το συγκεκριμένο και όντως είναι πολύ χρήσιμο.
Άραγε έχουν "παγώσει" τα πράγματα λόγω της καραντίνας ή συνεχίζουν να τρέχουν οι διαδικασίες;
Εμένα αν και με πήραν για τα στοιχεία επικοινωνίας δεν ξαναεπικοινώνησαν για την κοινοποίηση των δικαιολογητικών.
Εάν είναι εύκολο μπορείς να ενημερώσεις κι εμάς μόλις δημοσιευτεί το ΦΕΚ διορισμού σας;
Και φυσικά συγχαρητήρια σε όλους, με το καλό!

ioulial
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 04, 2018 12:20 pm

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό ioulial » Τετ Μαρ 25, 2020 9:59 pm

tanpar έγραψε:
ioulial έγραψε:Καταρχάς συγχαρητήρια και στους επιτυχόντες της 2ης αναπλήρωσης!
Στο παρακάτω λινκ υπάρχουν αρκετές πληροφορίες για τη διαδικασία που ακολουθείται μέχρι τον διορισμό.

https://www.aade.gr/menoy/aade/neodioristoi-ypalliloi


ioulial σε ευχαριστώ για ακόμη μια φορά. Το έχω διαβάσει το συγκεκριμένο και όντως είναι πολύ χρήσιμο.
Άραγε έχουν "παγώσει" τα πράγματα λόγω της καραντίνας ή συνεχίζουν να τρέχουν οι διαδικασίες;
Εμένα αν και με πήραν για τα στοιχεία επικοινωνίας δεν ξαναεπικοινώνησαν για την κοινοποίηση των δικαιολογητικών.
Εάν είναι εύκολο μπορείς να ενημερώσεις κι εμάς μόλις δημοσιευτεί το ΦΕΚ διορισμού σας;
Και φυσικά συγχαρητήρια σε όλους, με το καλό!


Δεν ξέρω αν προχωρούν οι διαδικασίες ή έχουν παγώσει και με την κατάσταση αυτή δεν αισθάνομαι άνετα να τους ξαναενοχλήσω για νεότερα.
Για την κοινοποίηση των δικαιολογητικών, να περιμένεις τουλάχιστον καμία βδομάδα μετά το πρώτο τηλεφώνημα (αν προχωρούν όντως οι διαδικασίες).

klawnet
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευ Σεπ 10, 2018 11:58 am

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό klawnet » Πέμ Μαρ 26, 2020 12:35 pm

tanpar έγραψε:Καλησπέρα!
Ανοίγω καινούριο θέμα για όσους ήμασταν στους επιλαχόντες της προκήρυξης και έπειτα από μη αποδοχή διορισμού των επιτυχόντων, διοριζόμαστε με τις αναπληρώσεις α' και β' σειράς.
Από όσο ξέρω κι από το topic με τους υπόλοιπους επιλαχόντες, η α' σειρά είναι στη φάση που αναμένει τη δημοσίευση του ΦΕΚ διορισμού τους.
Εγώ της β' σειράς έχω λάβει το τηλέφωνο για επικαιροποίηση των στοιχείων επικοινωνίας μου κι αναμένω το τηλέφωνο για να περάσω από το Γραφείο προσωπικού να παραλάβω τα έγγραφα με τα δικαιολογητικά που απαιτούνται για την πρόσληψη.
Οι υπόλοιποι τόσο της α' όσο και της β' σειράς σε τι φάση είστε;

Άνοιξα καινούριο θέμα για να μπορούμε να παρακολουθούμε το χρονοδιάγραμμα των προσλήψεων (αν και λόγω των ημερών φαντάζομαι θα υπάρξει μια καθυστέρηση), καθώς και να ανταλλάσσουμε απόψεις όσοι δεν ξέρουμε τίποτα σχετικά με τη διαδικασία πέρα όσων υπάρχουν στο ίντερνετ.


Καλησπέρα, κι εγώ στο ίδιο στάδιο είμαι. Έχει περάσει καμιά βδομάδα από το τηλέφωνο και μου είχαν πει μες το επόμενο δεκαήμερο θα μου στείλουν email για να παραλάβω διορισμό. Με την απαγόρευση κυκλοφορίας όμως αρχίζω να πιστεύω ότι θα το καθυστερήσουν..

tanpar
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 26, 2017 12:34 pm

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό tanpar » Πέμ Μαρ 26, 2020 6:11 pm

Ευχαριστώ πολύ και τις δύο! Άντε να δούμε..

Elizapant
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Παρ Απρ 10, 2020 11:44 am

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό Elizapant » Παρ Απρ 10, 2020 2:44 pm

Καλησπέρα!Μετά το τηλεφώνημα της ΑΑΔΕ στις 20 Μαρτίου έχει επικοινωνήσει κανείς για τα δικαιολογητικά μαζί σας;Μου είπαν πως θα με καλέσουν από τη ΔΟΥ αλλά δεν με κάλεσαν.Υποθέτω λόγω των συνθηκών..Μήπως έχετε κάποιο νεότερο;

tanpar
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 26, 2017 12:34 pm

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό tanpar » Σάβ Απρ 11, 2020 8:50 am

Elizapant έγραψε:Καλησπέρα!Μετά το τηλεφώνημα της ΑΑΔΕ στις 20 Μαρτίου έχει επικοινωνήσει κανείς για τα δικαιολογητικά μαζί σας;Μου είπαν πως θα με καλέσουν από τη ΔΟΥ αλλά δεν με κάλεσαν.Υποθέτω λόγω των συνθηκών..Μήπως έχετε κάποιο νεότερο;

Καλημέρα!
Κι εμένα στις 20/3 επικοινώνησαν την πρώτη φορά και μάλιστα θα με ξανακαλέσουν οι ίδιοι μιας και βρίσκομαι Αθήνα, αλλά από εκεί και πέρα τίποτα. Υποθέτω πως όντως λόγω της κατάστασης θα καθυστερήσει η διαδικασία. Αν έχει κανείς κάποιο νέο ή αν λάβει το πολυπόθητο τηλεφώνημα ας ενημερώσει και τους υπόλοιπους :roll:

ioulial
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 04, 2018 12:20 pm

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό ioulial » Τετ Απρ 22, 2020 10:01 am

Χρόνια πολλά!
Να ενημερώσω ότι βγήκε χθες 21/4 το ΦΕΚ διορισμού (Γ 470) των πρώτων αναπληρώσεων.

tanpar
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 26, 2017 12:34 pm

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό tanpar » Τετ Απρ 22, 2020 6:08 pm

ioulial έγραψε:Χρόνια πολλά!
Να ενημερώσω ότι βγήκε χθες 21/4 το ΦΕΚ διορισμού (Γ 470) των πρώτων αναπληρώσεων.

Χρόνια πολλά!
Δηλαδή όντως σε 3-4 μήνες όπως σας είχαν πει κι εν μέσω κορωνοϊού! Πολύ ευχάριστα νέα!
Καλή αρχή λοιπόν, με το καλό! :D

anambel
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Οκτ 18, 2019 6:17 am

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό anambel » Δευ Μάιος 11, 2020 10:19 pm

tanpar έγραψε:
Elizapant έγραψε:Καλησπέρα!Μετά το τηλεφώνημα της ΑΑΔΕ στις 20 Μαρτίου έχει επικοινωνήσει κανείς για τα δικαιολογητικά μαζί σας;Μου είπαν πως θα με καλέσουν από τη ΔΟΥ αλλά δεν με κάλεσαν.Υποθέτω λόγω των συνθηκών..Μήπως έχετε κάποιο νεότερο;

Καλημέρα!
Κι εμένα στις 20/3 επικοινώνησαν την πρώτη φορά και μάλιστα θα με ξανακαλέσουν οι ίδιοι μιας και βρίσκομαι Αθήνα, αλλά από εκεί και πέρα τίποτα. Υποθέτω πως όντως λόγω της κατάστασης θα καθυστερήσει η διαδικασία. Αν έχει κανείς κάποιο νέο ή αν λάβει το πολυπόθητο τηλεφώνημα ας ενημερώσει και τους υπόλοιπους :roll:



Κάτι νεότερο έχουμε για τη δεύτερη σειρά?
Πριν καιρό, μου είπαν ότι θα μας στείλουν ηλεκτρονικά με email το έγγραφο με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, αλλά ακόμη τίποτα...

Elizapant
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Παρ Απρ 10, 2020 11:44 am

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό Elizapant » Τρί Μάιος 12, 2020 9:40 am

Κανένα νεότερο..Ούτε τηλέφωνο ούτε mail..

tanpar
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 26, 2017 12:34 pm

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό tanpar » Πέμ Μάιος 14, 2020 6:29 am

Ούτε κι εγώ είχα κάποια ενημέρωση μέχρι τώρα....

Elizapant
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Παρ Απρ 10, 2020 11:44 am

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό Elizapant » Παρ Μάιος 22, 2020 7:31 pm

Σήμερα έστειλαν email για τα δικαιολογητικα!

tanpar
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 26, 2017 12:34 pm

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό tanpar » Σάβ Μάιος 23, 2020 7:55 am

Κι εγώ το έλαβα, επιτέλους!


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες