ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
AnastasiaM
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 03, 2017 6:15 am

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό AnastasiaM » Τετ Απρ 24, 2019 7:15 pm

PavlinaG έγραψε:Καλημέρα σε όλους παιδιά! Ant83 το 68 ακριβώς είναι η τελική σου βαθμολογία με τις προσαυξήσεις;; Την ακριβή βαθμολογία παιδιά πρέπει να γράφουμε..


Μήπως θα είχατε την καλοσύνη να μας εξηγήσετε τι ακριβώς σκέπτεστε να κάνετε με τις βαθμολογίες;

klawnet
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευ Σεπ 10, 2018 11:58 am

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό klawnet » Τετ Απρ 24, 2019 7:37 pm

Καλησπέρα. Κι εγώ μέσα στη προσπάθεια που γίνεται. Νομικός με τελικό 70.7

ltr90
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Δευ Ιαν 15, 2018 9:13 pm

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό ltr90 » Τετ Απρ 24, 2019 7:53 pm

AnastasiaM έγραψε:
PavlinaG έγραψε:Καλημέρα σε όλους παιδιά! Ant83 το 68 ακριβώς είναι η τελική σου βαθμολογία με τις προσαυξήσεις;; Την ακριβή βαθμολογία παιδιά πρέπει να γράφουμε..


Μήπως θα είχατε την καλοσύνη να μας εξηγήσετε τι ακριβώς σκέπτεστε να κάνετε με τις βαθμολογίες;


Οι κανονες του φόρουμ δεν επιτρεπουν να πουμε!

AnastasiaM
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 03, 2017 6:15 am

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό AnastasiaM » Τετ Απρ 24, 2019 7:55 pm

Ant83 έγραψε:Σήμερα ξανακαλεσα και ο κύριος μου είπε ότι το καλοκαιρακι θα πάρουν ικανό αριθμό επιτυχόντων αφου πρώτα δουν πόσοι θα αποποιηθούν και σταθμισουν τις δικές τους ανάγκες εν γενει!Επεμεινα στον αν οι επιτυχοντες που θα πάρουν θα είναι μόνο για τις αναπληρώσεις διοριστέων και ευτυχώς είπε οχι !Για νέα προκήρυξη δεν είπε τπτ...μου είπε ότι πολλοί συνάδελφοί σας καλούν και εγώ του μετέφερα το δικό μας αίτημα ξεκάθαρα πλέον!!Θεωρώ ότι στη θέση που είναι μεταφέρει πράγματα εκεί που πρέπει αλλιώς δεν θα είχε την αρμοδιότητα να μας μεταφέρει το παραμικρό! Καλώς παίρνουμε τηλ και θα συνεχίσουμε μέχρι την γραπτή επιστόλη! !


Ευχαριστούμε πολύ...

titig
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Παρ Αύγ 31, 2018 11:51 am

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό titig » Πέμ Απρ 25, 2019 8:38 am

Aκριβή βαθμολογία θέλετε μόνο των νομικών;

ltr90
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Δευ Ιαν 15, 2018 9:13 pm

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό ltr90 » Πέμ Απρ 25, 2019 1:48 pm

titig έγραψε:Aκριβή βαθμολογία θέλετε μόνο των νομικών;

Όχι απο ολους τους κλαδους θέλουμε!

titig
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Παρ Αύγ 31, 2018 11:51 am

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό titig » Πέμ Απρ 25, 2019 11:50 pm

ltr90 έγραψε:
titig έγραψε:Aκριβή βαθμολογία θέλετε μόνο των νομικών;

Όχι απο ολους τους κλαδους θέλουμε!

Οικονομολόγος 68,5 (61,7 γραπτά κ 6,8 προσαυξήσεις).

Heyho
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Σεπ 05, 2018 3:52 pm

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό Heyho » Κυρ Απρ 28, 2019 9:20 am

PavlinaG έγραψε:Παιδιά καλησπέρα! εγώ γράφω πρώτη φορά στο φορουμ...Όπως κι εσείς είμαι στον πίνακα των επιλαχόντων και μη διοριστέων (δυστυχώς :( )
. Η αλήθεια είναι ότι μόλις βγήκαν τα αποτελέσματα και είδα ότι δεν τα κατάφερα στενοχωρήθηκα πολύ. Και περισσότερο στενοχωρήθηκα και απογοητεύτηκα όταν διάβασα τον Αύγουστο κάποια δημοσιεύματα ότι θα βγουν νέες προκηρύξεις για την ΑΑΔΕ και ότι δε θα απορροφηθούν οι επιλαχόντες. Το έγραφαν μάλιστα με μεγάλη βεβαιότητα. Ειλικρινά απογοητεύτηκα πάρα πολύ, γιατί θυσίασα πάρα πολλά πράγματα και κατέβαλα τεράστια προσπάθεια για να δώσω σε αυτές τις εξετάσεις. Και αποφάσισα ότι δε θα ξαναασχοληθώ με αυτό το ζήτημα. Όμως επειδή έχω μωρό και δε δύναμαι να ξαναμπω στη διαδικασία διαβάσματος για να προσπαθήσω για κάτι άλλο αλλά και επειδή διαβάζω ότι η ΑΑΔΕ καλύπτει κενά από πίνακες επιλαχόντων αποφάσισα να κάνω ό,τι χρειαστεί και περνάει από το χέρι μου για να πάρουν κάποια στιγμή κι εμας. Μάλιστα έμαθα από γνωστό μου ότι μέχρι πρόσφατα καλούσαν άτομα από τον πίνακα της 1Γ/2008!!! Συνεπώς εάν τυχόν αυτό δε συμβεί και με μας θα είναι κατάφωρη παραβίαση των αρχών της ισότητας και της αναλογικότητας. Γι' αυτό προτείνω να συντονιστούμε όλοι και μόλις βγουν τα οριστικά να στείλουμε κάποια επιστολή, κάτι να κάνουμε τέλος πάντων ώστε να μας απορροφήσουν κι εμάς σιγά σιγά. Ακόμη και να κινηθούμε και νομικά εάν χρειαστεί. Συγγνώμη αν σας κούρασα αλλά βλέπω ότι κι εσείς νιώθετε όπως κι εγώ και ελπίζετε όπως κι εγώ και είναι κρίμα να μείνουμε με την ελπίδα.. Λοιπόν;;; Συμφωνείτε να οργανωθούμε;;


Συμφωνώ μαζί σου. Να κάνουμε ότι είναι δυνατόν και δικαστικά δηλαδή.

markip
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ Δεκ 19, 2018 8:10 pm

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό markip » Πέμ Μάιος 02, 2019 10:03 am

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους!
σε τι φάση βρισκόμαστε γενικότερα?βλέπω σε κάποια site ότι θα βγεί προκήρυξη για την πρόσληψη 75 ατόμων για Τελωνιακούς ΤΕ και ΔΕ.'Αρα σιγά σιγά το προχωράνε το θέμα όπως είχαν πεί..

PavlinaG
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τετ Μαρ 27, 2019 4:45 pm

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό PavlinaG » Πέμ Μάιος 02, 2019 10:04 am

Παιδιά Καλημέρα!! Πήρα τηλέφωνο στο ΑΣΕΠ στη Θεσσαλονίκη όπου απαντάει μία πολύ ευγενική κυρία η οποία μου έδωσε αρκετές πληροφορίες σχετικά με το πώς προχωράει η διαδικασία για κάλυψη κενών στην ΑΑΔΕ από επιλαχόντες. Της μετέφερα το αίτημά μας και είπε ότι όλα γίνονται από Αθήνα. Λογικό. Αλλά είναι καλό να καλέσουμε όσοι περισσότεροι μπορούμε μήπως και μεταφέρει κι αυτή το αίτημα στους αρμόδιους. Το τηλέφωνο είναι 2315003098.

ioulial
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 04, 2018 12:20 pm

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό ioulial » Παρ Μάιος 03, 2019 12:38 pm

PavlinaG έγραψε:Παιδιά Καλημέρα!! Πήρα τηλέφωνο στο ΑΣΕΠ στη Θεσσαλονίκη όπου απαντάει μία πολύ ευγενική κυρία η οποία μου έδωσε αρκετές πληροφορίες σχετικά με το πώς προχωράει η διαδικασία για κάλυψη κενών στην ΑΑΔΕ από επιλαχόντες. Της μετέφερα το αίτημά μας και είπε ότι όλα γίνονται από Αθήνα. Λογικό. Αλλά είναι καλό να καλέσουμε όσοι περισσότεροι μπορούμε μήπως και μεταφέρει κι αυτή το αίτημα στους αρμόδιους. Το τηλέφωνο είναι 2315003098.

Καλημέρα! Θα μπορούσες να μας γράψεις τις πληροφορίες που πήρες σχετικά με τη διαδικασία αναπληρώσεων;

eleninomik
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 13, 2018 11:11 pm

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό eleninomik » Παρ Μάιος 03, 2019 3:32 pm

Εγώ σήμερα που κάλεσα με ενημέρωσαν ότι εντός του Μαΐου θα αποσταλούν τα ειδοποιητηρια στους διοριστεους και για όσους δεν αποστείλουν τα έγγραφα τους θα ακολουθήσει η διδασκαλία αναπλήρωσης από τους επιλαχοντες. Στο τέλος του μήνα είπαν ότι θα έχουν εικόνα αριθμού των μη αποδοχών! Καλέστε κι εσείς όμως!

AnastasiaM
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 03, 2017 6:15 am

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό AnastasiaM » Τρί Μάιος 07, 2019 7:29 am

Καλημέρα παιδιά και χρόνια πολλά.
Γιατί χαθήκαμε και αποδιοργανωθηκαμε έτσι;Άλλαξε κάτι στους στόχους μας; ..Μήπως θα μπορούσαν τα παιδιά που ζητούσαν τις βαθμολογίες μας να μας γράψουν που βρίσκονται όσον αφορά την πρωτοβουλία τους;Άντε παιδιά ας μαζευτούμε πάλι .

Ant83
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τετ Απρ 17, 2019 6:09 pm

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό Ant83 » Τρί Μάιος 07, 2019 12:58 pm

Καλημέρα παιδιά και Χριστός ανέστη! Διάβασα όπως και εσείς φαντάζομαι ότι η ααδε θα βγάλει προκηρύξεις για τε τελωνείο,πε πληροφορικής και μετά πε εφοριακοι και πε τελωνειακοι (τα 2 τελευταία αφορούν τις δικές μας ειδικοτητες)... όπως έγραψε η συνάδελφος ανωτέρω για τον κύριο που είπε για νέα προκήρυξη και κάποιους από εμας τους επιτυχοντες..Δυστυχώς ο ασεπ δεν έχει αποφασιστικη αρμοδιότητα για προσληψεις,μόνο η ααδε το αρμόδιο τμήμα με τον κύριο στο τηλ που έχω δώσει!Ξεκίνησε όντως το διάστημα που καλούν διοριστέους και στο τέλος του μήνα θα έχουν εικονα για τις αποποιησεις ..θεωρώ ότι αυτό το διάστημα πρέπει να καλούμε συνεχώς,γιατι παιδια οι της ααδε είναι οι μονοι αρμόδιοι που θα αποφασισουν!!Εμεις οφειλουνε να τους ασκησουμε εντονη πίεση πριν προβουμε σε άλλες ενεργεις και φυσικά πριν αποφασισουν και οι ίδιοι για το πόσους και αν θα πάρουν από εμάς. .

Spinelli
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 14, 2019 8:22 pm

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό Spinelli » Τρί Μάιος 07, 2019 4:33 pm

Οικονομολόγος 65,82


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες