ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
melina9
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 08, 2018 4:46 pm

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό melina9 » Τετ Μαρ 03, 2021 7:38 pm

aisosia έγραψε:Καλημέρα,

επικοινώνησα την 04/02/21 και ανέφεραν πως ένα γενικό χρονοδιάγραμμα δείχνει ως χρόνο ολοκλήρωσης των διαδικασιών τους τις αρχές με τα μέσα του Απριλίου.


Έστειλα mail σήμερα στη Διεύθυνση Διαχείρισης Ανθρωπίνου Δυναμικού των ΑΑΔΕ και μου απάντησαν πως αρχές Απριλίου αναμένεται η ορκωμοσία μας.

aisosia
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Δεκ 02, 2020 9:08 pm

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό aisosia » Τετ Μαρ 03, 2021 8:52 pm

melina9 έγραψε:
aisosia έγραψε:Καλημέρα,

επικοινώνησα την 04/02/21 και ανέφεραν πως ένα γενικό χρονοδιάγραμμα δείχνει ως χρόνο ολοκλήρωσης των διαδικασιών τους τις αρχές με τα μέσα του Απριλίου.


Έστειλα mail σήμερα στη Διεύθυνση Διαχείρισης Ανθρωπίνου Δυναμικού των ΑΑΔΕ και μου απάντησαν πως αρχές Απριλίου αναμένεται η ορκωμοσία μας.


Μίλησα κι εγώ εχθες, η κυρία που απάντησε μου είπε για μέσα Απριλίου καθώς επίσης πως η διαδικασία, από πλευράς τους, βρίσκεται σχεδόν στο τέλος.
Φαίνεται να έχουν κοινή εικόνα όσοι απαντούν, οπότε πιστεύω πως δεν θα έχουμε καθυστερήσεις.

melina9
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 08, 2018 4:46 pm

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό melina9 » Τετ Μαρ 17, 2021 7:30 pm

Τα ονόματα των διοριστέων (139 ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΟΙ ΠΕ/20.07.2020) έχουν ήδη αποσταλεί στο Εθνικό Τυπογραφείο με ΚΑΔ 12764. Βάσει νεότερων πληροφοριών, το σχετικό ΦΕΚ θα δημοσιευτεί εντός των ημερών και η Ορκωμοσία θα πραγματοποιηθεί αρχές με μέσα Απριλίου σε ομάδες των 7 ή 9 ατόμων.

vkonsta
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2020 11:44 am

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό vkonsta » Τρί Νοέμ 16, 2021 1:58 pm

Spinelli έγραψε:
markip έγραψε:Καλησπέρα σας,

Εγω είμαι επιλαχούσα με πτυχίο οικονομικών..δήλωσα μόνο εφορία δυστυχώς και δεν είμαι στον πίνακα διοριστέων..φαντάζομαι δεν θα είμαι η μόνη με πτυχίο οικονομικών που δεν απορροφήθηκε.


Καλημέρα, το ίδιο έπαθα και εγώ καθώς εσφαλμένα πίστεψα τότε ότι με κάλυπτε το κουτάκι. Εσύ τουλάχιστον το είχες τσεκάρει; Ας περιμένουμε να βγούνε τα οριστικά και μετά καλό θα ήταν οι εναπομείναντες να κάνουμε κάποια ομαδική και οργανωμένη κίνηση καθώς θα είμαστε περίπου 25 νομικοί, 8 οικονομολόγοι και 20 στατιστικοί και κατά την γνώμη μου είναι κρίμα να μείνουμε εκτός μετά από έναν τόσο απαιτητικό γραπτό διαγωνισμό. :cry:


Καλησπέρα,
υπάρχει κάποιο νέο σχετικά με εναπομείναντες; Μήπως είναι καιρός να οργανωθούμε;

Andkai
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Τετ Μαρ 18, 2020 4:57 pm

Re: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό Andkai » Πέμ Σεπ 29, 2022 1:11 am

Παιδιά, εσείς που καταφέρατε να μπείτε, μπορείτε να δώσετε μια εικόνα του μισθού ενός ΠΕ με ή χωρίς μεταπτυχιακό;
Είναι τόσο τραγικοί όσο λένε οι μισθοί ή είναι ικανοποιητικοί;
Φίλη απέρριψε θέση στον Έβρο γιατί της είπαν ότι ο μισθός της θα είναι γύρω στα 750 ευρώ (ΠΕ με μεταπτυχιακό).


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες