ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Protagoras
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 28, 2017 11:33 pm

ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Protagoras » Τετ Οκτ 10, 2018 1:46 pm

Καλησπέρα και ... καλό διορισμό σε όλους μας !

Εύχομαι να έχουν καλά νέα και όσοι απορρίφθηκαν από τον οριστικό πινακα αν και μετείχαν στον προσωρινό.

Εκεί είχαμε τραγωδίες , με υπαλλήλους που σε ένα μεσημέρι βρεθήκαν εκτός με ''ξαφνικό θάνατο'' .

Μπορούμε να κάνουμε αμοιβαία μετάθεση τα πρώτα δύο χρόνια ή όχι ; Γνωρίζει κάποιος ;

Πέρασα Αθήνα (όπως στις Πανελλήνιες , σε λάθος μέρος!) αλλά ενδιαφέρομαι για οποιοδήποτε μέρος της Β.Ελλάδος. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας με ενημερώσει

Ισχύει η μισθοδοσία του πίνακα των δημοσίων υπαλλήλων για ΠΕ 1092 μικτό ;

Πλήρώνουν την ξένη γλώσσα ;

Ως συναφή κρίνουν μόνο τα πτυχία των νομικών ή υπάρχει επλίδα και για τους υπόλοιπους ; Όποιος γνωρίζει ας μας διαφωτίσει...

Paramana
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 26, 2017 11:30 pm

Re: ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Paramana » Τετ Οκτ 10, 2018 1:53 pm

Protagoras έγραψε:Καλησπέρα και ... καλό διορισμό σε όλους μας !

Εύχομαι να έχουν καλά νέα και όσοι απορρίφθηκαν από τον οριστικό πινακα αν και μετείχαν στον προσωρινό.

Εκεί είχαμε τραγωδίες , με υπαλλήλους που σε ένα μεσημέρι βρεθήκαν εκτός με ''ξαφνικό θάνατο'' .

Μπορούμε να κάνουμε αμοιβαία μετάθεση τα πρώτα δύο χρόνια ή όχι ; Γνωρίζει κάποιος ;

Πέρασα Αθήνα (όπως στις Πανελλήνιες , σε λάθος μέρος!) αλλά ενδιαφέρομαι για οποιοδήποτε μέρος της Β.Ελλάδος. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας με ενημερώσει

Ισχύει η μισθοδοσία του πίνακα των δημοσίων υπαλλήλων για ΠΕ 1092 μικτό ;

Πλήρώνουν την ξένη γλώσσα ;

Ως συναφή κρίνουν μόνο τα πτυχία των νομικών ή υπάρχει επλίδα και για τους υπόλοιπους ; Όποιος γνωρίζει ας μας διαφωτίσει...



Σωστα διαβασες. Αυτος ειναι ο μισθος του πρωτοδιοριστου. Ο μικτος. Ο καθαρός ειναι 780. Προσαυξηση μισθολογικη οι ξενες γλωσσες δε σου δινουν. Ποτε δεν εδιναν. Μονο τα τεκνα, η προυπηρεσια και τα μεταπτυχιακα και διδακτορικα.

Alina2017
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 09, 2017 2:46 pm

Re: ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Alina2017 » Τετ Οκτ 10, 2018 2:27 pm

Protagoras έγραψε:Καλησπέρα και ... καλό διορισμό σε όλους μας !

Εύχομαι να έχουν καλά νέα και όσοι απορρίφθηκαν από τον οριστικό πινακα αν και μετείχαν στον προσωρινό.

Εκεί είχαμε τραγωδίες , με υπαλλήλους που σε ένα μεσημέρι βρεθήκαν εκτός με ''ξαφνικό θάνατο'' .

Μπορούμε να κάνουμε αμοιβαία μετάθεση τα πρώτα δύο χρόνια ή όχι ; Γνωρίζει κάποιος ;

Πέρασα Αθήνα (όπως στις Πανελλήνιες , σε λάθος μέρος!) αλλά ενδιαφέρομαι για οποιοδήποτε μέρος της Β.Ελλάδος. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας με ενημερώσει

Ισχύει η μισθοδοσία του πίνακα των δημοσίων υπαλλήλων για ΠΕ 1092 μικτό ;

Πλήρώνουν την ξένη γλώσσα ;

Ως συναφή κρίνουν μόνο τα πτυχία των νομικών ή υπάρχει επλίδα και για τους υπόλοιπους ; Όποιος γνωρίζει ας μας διαφωτίσει...
σου απαντώ σε όσα γνωρίζω.Για τις αμοιβαίες θέλω λίγο να το ψάξω στον κώδικα δικαστικών υπαλλήλων.Η μισθοδοσία είναι 850 καθαρά χωρίς παιδιά,μάστερ.διδακτορικό,προϋπηρεσία μόνο στο δημόσιο.Για όλα αυτά μόλις αναλάβουμε υπηρεσία κάνουμε αίτηση να μας αναγνωριστούν στο υπηρεσιακό και ότι κερδίσουμε αναδρομικά θα το πάρεις. Για ξένες γλώσσες δεν παίρνεις τίποτα απλά νομίζω τα βάζεις πλέον ως γνώσεις στον υπηρεσιακό σου φάκελο. Εχουμε τα δύο πρώτα χρόνια κρατήσεις.ενα 12% τον πρώτο και κάπως λιγότερα το 2.Τώρα για το ότι πέρασες μακρυά δες το αλλιώς.Τουλάχιστον πέρασες!!!!ξέρεις πόσοι χιλιάδες θαθελαν ναναι σαν εσένα

Protagoras
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 28, 2017 11:33 pm

Re: ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Protagoras » Τετ Οκτ 10, 2018 6:49 pm

Alina2017 έγραψε:
Protagoras έγραψε:Καλησπέρα και ... καλό διορισμό σε όλους μας !

Εύχομαι να έχουν καλά νέα και όσοι απορρίφθηκαν από τον οριστικό πινακα αν και μετείχαν στον προσωρινό.

Εκεί είχαμε τραγωδίες , με υπαλλήλους που σε ένα μεσημέρι βρεθήκαν εκτός με ''ξαφνικό θάνατο'' .

Μπορούμε να κάνουμε αμοιβαία μετάθεση τα πρώτα δύο χρόνια ή όχι ; Γνωρίζει κάποιος ;

Πέρασα Αθήνα (όπως στις Πανελλήνιες , σε λάθος μέρος!) αλλά ενδιαφέρομαι για οποιοδήποτε μέρος της Β.Ελλάδος. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας με ενημερώσει

Ισχύει η μισθοδοσία του πίνακα των δημοσίων υπαλλήλων για ΠΕ 1092 μικτό ;

Πλήρώνουν την ξένη γλώσσα ;

Ως συναφή κρίνουν μόνο τα πτυχία των νομικών ή υπάρχει επλίδα και για τους υπόλοιπους ; Όποιος γνωρίζει ας μας διαφωτίσει...
σου απαντώ σε όσα γνωρίζω.Για τις αμοιβαίες θέλω λίγο να το ψάξω στον κώδικα δικαστικών υπαλλήλων.Η μισθοδοσία είναι 850 καθαρά χωρίς παιδιά,μάστερ.διδακτορικό,προϋπηρεσία μόνο στο δημόσιο.Για όλα αυτά μόλις αναλάβουμε υπηρεσία κάνουμε αίτηση να μας αναγνωριστούν στο υπηρεσιακό και ότι κερδίσουμε αναδρομικά θα το πάρεις. Για ξένες γλώσσες δεν παίρνεις τίποτα απλά νομίζω τα βάζεις πλέον ως γνώσεις στον υπηρεσιακό σου φάκελο. Εχουμε τα δύο πρώτα χρόνια κρατήσεις.ενα 12% τον πρώτο και κάπως λιγότερα το 2.Τώρα για το ότι πέρασες μακρυά δες το αλλιώς.Τουλάχιστον πέρασες!!!!ξέρεις πόσοι χιλιάδες θαθελαν ναναι σαν εσένα


@Alina2017

Σε ευχαριστώ για την απάντηση και για τον χρόνο σου !

Βρήκα στο διαδικτυο των κώδικα δικαστικών υπαλλήλων του 2006,( http://www.ministryofjustice.gr/site/ko ... E%A9%CE%9D)

στο άρθρο 75 γράφει σχετικά :


Μετάθεση δικαστικού υπαλλήλου διενεργείται ύστερα από αίτησή του:
α) για λόγους υγείας, β) για συνυπηρέτηση, γ) για λόγους σπουδών, δ) για αμοιβαία μετάθεση και ε) για άλλους σπουδαίους λόγους.
«Μετάθεση δεν επιτρέπεται πριν από τη συμπλήρωση τριετίας στην υπηρεσία που τοποθετήθηκε κατά το διορισμό του, εκτός εάν συντρέχουν σοβαροί λόγοι υγείας».


Αν το ερμηνεύω σωστά , πριν την πάροδο τριετίας , είμαστε ''δεμένοι'' στο τόπο διορισμού ;

flavia
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τρί Οκτ 09, 2018 10:57 pm

Re: ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Δημοσίευσηαπό flavia » Τετ Οκτ 10, 2018 7:27 pm

Καλησπερα,και καλο διορισμο σε ολους.Υπαρχει καποιος που δουλευει ως ΙΔΟΧ,ειδικα σε Εισαγγελια, να μας πει πως ειναι οι συνθηκες δουλειας; Ποιο ειναι το ωραριο; Υπαρχει υπερβαση ωραριου; Ανεβαινουμε ολοι στην εδρα; Μισθολογικα απο οτι ακουω ειναι το βασικο συν παιδια κ πτυχια.Υπαρχει καποιο εξτρα επιδομα; Sorry, για τις πολλες ερωτησεις, αλλα ειναι κατι αγνωστο για πολλους φανταζομαι.

Ernest
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 02, 2018 10:18 am

Re: ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Ernest » Τετ Οκτ 10, 2018 8:56 pm

Γεια σας και συγχαρητήρια σε όλους. Μια ερώτηση: όταν λέμε ότι αναγνωρίζεται η προϋπηρεσία εννοούμε προϋπηρεσία στο δημόσιο; Ρωτάω επειδή έχω προϋπηρεσία στον ιδιωτικό τομέα στο εξωτερικό. Μετράει;

mjspidy
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 10, 2017 8:27 pm

Re: ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Δημοσίευσηαπό mjspidy » Τετ Οκτ 10, 2018 9:07 pm

Ernest έγραψε:Γεια σας και συγχαρητήρια σε όλους. Μια ερώτηση: όταν λέμε ότι αναγνωρίζεται η προϋπηρεσία εννοούμε προϋπηρεσία στο δημόσιο; Ρωτάω επειδή έχω προϋπηρεσία στον ιδιωτικό τομέα στο εξωτερικό. Μετράει;


Μόνο από το δημόσιο!

Ernest
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 02, 2018 10:18 am

Re: ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Ernest » Τετ Οκτ 10, 2018 9:45 pm

mjspidy ευχαριστώ!

eleath234
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: Τρί Δεκ 05, 2017 1:27 pm

Re: ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Δημοσίευσηαπό eleath234 » Τετ Οκτ 10, 2018 10:13 pm

mjspidy έγραψε:
Ernest έγραψε:Γεια σας και συγχαρητήρια σε όλους. Μια ερώτηση: όταν λέμε ότι αναγνωρίζεται η προϋπηρεσία εννοούμε προϋπηρεσία στο δημόσιο; Ρωτάω επειδή έχω προϋπηρεσία στον ιδιωτικό τομέα στο εξωτερικό. Μετράει;


Μόνο από το δημόσιο!

Νομίζω ότι αναγνωρίζεται και έως 7 έτη βαθμολογικά προϋπηρεσία στον ιδιωτικό τομέα.

Maraki1
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Τρί Φεβ 27, 2018 11:38 am

Re: ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Maraki1 » Τετ Οκτ 10, 2018 10:41 pm

Καλησπερα σας!Τα νεα ειναι τα εξης:Το ΦΕΚ μας βγαινει την Παρασκευη!Ο ελεγχος των δικαιολογητικων εχει γινει μονο για τους Ιδοχ και για αυτο θα προηγηθουν εναντι των υπολοιπων μας.Μιλησα ξανα σημερα με το υπουργειο και μου εξηγησαν οτι δεν ειχαν τον χρονο να ελεγξουν ολα τα χαρτια των προσωρινα διοριστεων. Το θεμα ειναι οτι, αφου πεσουν οι υπογραφες μετα την εκδοση του ΦΕΚ, να πιεσουμε-εστω με μια επιστολη προς το υπουργειο- να επισπευσουν τον ελεγχο και τη διαδικαδια και για τους υπολοιπους!!! Δεν ξερω κατα ποσο ειστε προθυμοι να το "τρεξουμε" και να συνταξει καποιος την επιστολη αναφεροντας την καθυστερηση της εκδοσης των αποτελεσματων και την αμεση αναγκαιοτητα να διορισμου μας!Προσωπικα ειμαι διατεθειμενη να προβω και σε οποιαδηποτε τηλεφωνικη επικοινωνια χρειαζεται με τους αρμοδιους. Να σας τονισω το εξης: "οσο καθυστερουμε, ποτε δεν ξερουμε τι μπορει να συμβει!" Η συμβουλη των ειδικων ηταν "πιεστε και εσεις". Να σας υπενθυμισω επισης οτι τον Μαρτιο ημουν αυτη που ανεφερε πρωτη για τις επικειμενες αλλαγες συναφειων και πεσανε να με φανε!!!! Περιμενω προτασεις σας σχετικα με το πως θα ερθουμε σε επαφη μεταξυ μας και θα συντονιστουμε. Για ο τι νεο θα σας ενημεσωσω.

mjspidy
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 10, 2017 8:27 pm

Re: ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Δημοσίευσηαπό mjspidy » Τετ Οκτ 10, 2018 11:31 pm

eleath234 έγραψε:
mjspidy έγραψε:
Ernest έγραψε:Γεια σας και συγχαρητήρια σε όλους. Μια ερώτηση: όταν λέμε ότι αναγνωρίζεται η προϋπηρεσία εννοούμε προϋπηρεσία στο δημόσιο; Ρωτάω επειδή έχω προϋπηρεσία στον ιδιωτικό τομέα στο εξωτερικό. Μετράει;


Μόνο από το δημόσιο!

Νομίζω ότι αναγνωρίζεται και έως 7 έτη βαθμολογικά προϋπηρεσία στον ιδιωτικό τομέα.


Όχι στους δικαστικούς υπαλλήλους... Σε όλους τομείς του δημοσίου, ναι. Βαθμολογικά αναγνωρίζονται μέχρι 4 έτη δικηγορίας μόνο! Αλλά μόνο βαθμολογικά όχι μισθολογικά!

Alina2017
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 09, 2017 2:46 pm

Re: ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Alina2017 » Πέμ Οκτ 11, 2018 8:27 am

Παιδιά είμαι στη διάθεση σας για την επιστολή και να πιέσουμε όσοι δεν πήγαμε με ΣΟΧ. Προτείνετε παρακαλώ ένα τρόπο επικοινωνίας μας ή δεν ξέρω αν εδώ γίνεται να στείλετε μήνυμα. Μελλοντικά θαταν καλό να κάνουμε κάτι όλοι μαζί της 1Κ σαν ομάδα ή σύλλογο που να βοηθάμε ο ένας τον άλλο σε τεχνικά θέματα της δουλειάς μας. Χαίρομαι που θαμαστε συνάδελφοι

BX8a
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Δεκ 11, 2017 9:47 pm

Re: ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Δημοσίευσηαπό BX8a » Πέμ Οκτ 11, 2018 10:12 am

Maraki1 έγραψε:Καλησπερα σας!Τα νεα ειναι τα εξης:Το ΦΕΚ μας βγαινει την Παρασκευη!Ο ελεγχος των δικαιολογητικων εχει γινει μονο για τους Ιδοχ και για αυτο θα προηγηθουν εναντι των υπολοιπων μας.Μιλησα ξανα σημερα με το υπουργειο και μου εξηγησαν οτι δεν ειχαν τον χρονο να ελεγξουν ολα τα χαρτια των προσωρινα διοριστεων. Το θεμα ειναι οτι, αφου πεσουν οι υπογραφες μετα την εκδοση του ΦΕΚ, να πιεσουμε-εστω με μια επιστολη προς το υπουργειο- να επισπευσουν τον ελεγχο και τη διαδικαδια και για τους υπολοιπους!!! Δεν ξερω κατα ποσο ειστε προθυμοι να το "τρεξουμε" και να συνταξει καποιος την επιστολη αναφεροντας την καθυστερηση της εκδοσης των αποτελεσματων και την αμεση αναγκαιοτητα να διορισμου μας!Προσωπικα ειμαι διατεθειμενη να προβω και σε οποιαδηποτε τηλεφωνικη επικοινωνια χρειαζεται με τους αρμοδιους. Να σας τονισω το εξης: "οσο καθυστερουμε, ποτε δεν ξερουμε τι μπορει να συμβει!" Η συμβουλη των ειδικων ηταν "πιεστε και εσεις". Να σας υπενθυμισω επισης οτι τον Μαρτιο ημουν αυτη που ανεφερε πρωτη για τις επικειμενες αλλαγες συναφειων και πεσανε να με φανε!!!! Περιμενω προτασεις σας σχετικα με το πως θα ερθουμε σε επαφη μεταξυ μας και θα συντονιστουμε. Για ο τι νεο θα σας ενημεσωσω.


Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση!

Συμφωνώ κι εγώ για τη σύνταξη της επιστολής, ώστε να επισπευσθούν οι διαδικασίες. Είναι εμφανές ότι πρέπει να "πιέσουμε" κάπως και εμείς. Ας συντονιστούμε λοιπόν μεταξύ μας με τον γνωστό τρόπο.

BX8a
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Δεκ 11, 2017 9:47 pm

Re: ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Δημοσίευσηαπό BX8a » Πέμ Οκτ 11, 2018 12:01 pm

Maraki1 έγραψε:Καλησπερα σας!Τα νεα ειναι τα εξης:Το ΦΕΚ μας βγαινει την Παρασκευη!Ο ελεγχος των δικαιολογητικων εχει γινει μονο για τους Ιδοχ και για αυτο θα προηγηθουν εναντι των υπολοιπων μας.Μιλησα ξανα σημερα με το υπουργειο και μου εξηγησαν οτι δεν ειχαν τον χρονο να ελεγξουν ολα τα χαρτια των προσωρινα διοριστεων. Το θεμα ειναι οτι, αφου πεσουν οι υπογραφες μετα την εκδοση του ΦΕΚ, να πιεσουμε-εστω με μια επιστολη προς το υπουργειο- να επισπευσουν τον ελεγχο και τη διαδικαδια και για τους υπολοιπους!!! Δεν ξερω κατα ποσο ειστε προθυμοι να το "τρεξουμε" και να συνταξει καποιος την επιστολη αναφεροντας την καθυστερηση της εκδοσης των αποτελεσματων και την αμεση αναγκαιοτητα να διορισμου μας!Προσωπικα ειμαι διατεθειμενη να προβω και σε οποιαδηποτε τηλεφωνικη επικοινωνια χρειαζεται με τους αρμοδιους. Να σας τονισω το εξης: "οσο καθυστερουμε, ποτε δεν ξερουμε τι μπορει να συμβει!" Η συμβουλη των ειδικων ηταν "πιεστε και εσεις". Να σας υπενθυμισω επισης οτι τον Μαρτιο ημουν αυτη που ανεφερε πρωτη για τις επικειμενες αλλαγες συναφειων και πεσανε να με φανε!!!! Περιμενω προτασεις σας σχετικα με το πως θα ερθουμε σε επαφη μεταξυ μας και θα συντονιστουμε. Για ο τι νεο θα σας ενημεσωσω.


Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση!
Συμφωνώ κι εγώ με την ιδέα της επιστολής, καθώς φαίνεται ότι πρέπει και από τη μεριά μας να κινητοποιηθούμε κάπως για να κυλήσουν οι διαδικασίες. Καλό είναι να συντονιστούμε λοιπόν προς αυτή την κατεύθυνση!

Antigoni79
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 07, 2018 9:38 pm

Re: ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Antigoni79 » Πέμ Οκτ 11, 2018 1:11 pm

BX8a έγραψε:
Maraki1 έγραψε:Καλησπερα σας!Τα νεα ειναι τα εξης:Το ΦΕΚ μας βγαινει την Παρασκευη!Ο ελεγχος των δικαιολογητικων εχει γινει μονο για τους Ιδοχ και για αυτο θα προηγηθουν εναντι των υπολοιπων μας.Μιλησα ξανα σημερα με το υπουργειο και μου εξηγησαν οτι δεν ειχαν τον χρονο να ελεγξουν ολα τα χαρτια των προσωρινα διοριστεων. Το θεμα ειναι οτι, αφου πεσουν οι υπογραφες μετα την εκδοση του ΦΕΚ, να πιεσουμε-εστω με μια επιστολη προς το υπουργειο- να επισπευσουν τον ελεγχο και τη διαδικαδια και για τους υπολοιπους!!! Δεν ξερω κατα ποσο ειστε προθυμοι να το "τρεξουμε" και να συνταξει καποιος την επιστολη αναφεροντας την καθυστερηση της εκδοσης των αποτελεσματων και την αμεση αναγκαιοτητα να διορισμου μας!Προσωπικα ειμαι διατεθειμενη να προβω και σε οποιαδηποτε τηλεφωνικη επικοινωνια χρειαζεται με τους αρμοδιους. Να σας τονισω το εξης: "οσο καθυστερουμε, ποτε δεν ξερουμε τι μπορει να συμβει!" Η συμβουλη των ειδικων ηταν "πιεστε και εσεις". Να σας υπενθυμισω επισης οτι τον Μαρτιο ημουν αυτη που ανεφερε πρωτη για τις επικειμενες αλλαγες συναφειων και πεσανε να με φανε!!!! Περιμενω προτασεις σας σχετικα με το πως θα ερθουμε σε επαφη μεταξυ μας και θα συντονιστουμε. Για ο τι νεο θα σας ενημεσωσω.


Πολύ σημαντική αυτή η ενημέρωση Να ρωτήσω το εξής: γνωρίζουμε πόσο θα διαρκέσει η διαδικασία για όσους δεν έχει γινει ο έλεγχος των δικαιολογητικών; Ή έστω ένα χρονοδιάγραμμα πότε μπορεί να ολοκληρωθεί; Ευχαριστώ


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης