ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Esteban86
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τρί Οκτ 23, 2018 7:03 pm

Re: ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Esteban86 » Πέμ Αύγ 19, 2021 7:57 pm

eleath234 έγραψε:
TIMOS2019 έγραψε:
eleath234 έγραψε:Επίσης, γνωρίζει κανείς αν το υπόλοιπο αδείας το πληρώνεσαι ή μεταφέρεται στον νέο φορέα που διορίζεσαι.
Καλύτερα θα ήταν να προλάβεις να την πάρεις. Δεν μεταφέρεται και πλέον στο δημόσιο (αν είναι ΣΟΧ) δεν αποζημιώνεσαι

Μονιμο τακτικο προσωπικο.. Σίγουρα?? Είναι δυνατόν?


Καλησπέρα. Υπάρχει κάποια νομοθεσία γιατί με ενδιαφέρει και εμένα το θέμα. Παραιτήθηκα από δημόσιο φορέα γιατί προσλήφθηκα σε άλλον χωρίς ωστόσο να πάρω άδειες του 2019, 2020 & 2021. Θα λάβω το υπόλοιπο της αδείας μου σε χρήματα; Γνωρίζεται μήπως τι πρέπει να κάνω; Είναι πολλές οι ημέρες αδείας που δε έχω πάρει και δεν θέλω να χάσω τα χρήματα αν δικαιούμαι να τα πάρω.

Dimil
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2017 3:14 am

Re: ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΙ 1Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Dimil » Τρί Αύγ 24, 2021 11:28 am

Esteban86 έγραψε:
eleath234 έγραψε:
TIMOS2019 έγραψε:Καλύτερα θα ήταν να προλάβεις να την πάρεις. Δεν μεταφέρεται και πλέον στο δημόσιο (αν είναι ΣΟΧ) δεν αποζημιώνεσαι

Μονιμο τακτικο προσωπικο.. Σίγουρα?? Είναι δυνατόν?


Καλησπέρα. Υπάρχει κάποια νομοθεσία γιατί με ενδιαφέρει και εμένα το θέμα. Παραιτήθηκα από δημόσιο φορέα γιατί προσλήφθηκα σε άλλον χωρίς ωστόσο να πάρω άδειες του 2019, 2020 & 2021. Θα λάβω το υπόλοιπο της αδείας μου σε χρήματα; Γνωρίζεται μήπως τι πρέπει να κάνω; Είναι πολλές οι ημέρες αδείας που δε έχω πάρει και δεν θέλω να χάσω τα χρήματα αν δικαιούμαι να τα πάρω.


Υπάρχει τέτοια νομοθεσία; Αν κάποιος είναι ΣΟΧ δεν αποζημιώνεται;


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες