ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
vasilarou
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Ιαν 22, 2018 3:06 pm

ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Δημοσίευσηαπό vasilarou » Τρί Ιαν 23, 2018 12:29 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΕΚΑΝΑ ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΔΙΩΚΟΜΕΝΗ ΘΕΣΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΜΟΥ ΤΙΤΛΟ. ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΑΝΕ ΣΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ ΤΙΤΛΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΜΟΡΙΑ; ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΕΙΨΗ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ;
ΕΠΙΣΗΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ; Η ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ 'Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;
ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

marianna0501
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 27, 2019 2:43 pm

Re: ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Δημοσίευσηαπό marianna0501 » Δευ Ιαν 28, 2019 12:24 pm

Καλησπέρα, θα μπορούσες να μου πεις αν θέλεις πως εξελίχθηκε το θέμα σου? Έκανα παρόμοιο λάθος και είμαι στην αναζήτηση για το πώς θα κινηθώ! Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων.

katpant81
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 2:46 pm

Re: ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Δημοσίευσηαπό katpant81 » Τρί Ιαν 29, 2019 3:13 pm

vasilarou έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΕΚΑΝΑ ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΔΙΩΚΟΜΕΝΗ ΘΕΣΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΜΟΥ ΤΙΤΛΟ. ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΑΝΕ ΣΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ ΤΙΤΛΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΜΟΡΙΑ; ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΕΙΨΗ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ;
ΕΠΙΣΗΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ; Η ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ 'Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;
ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ


Δεν νομίζω να δικαιωθείς γιατί οπως αναφερουν οι προκηρύξεις ο κάθε υποψήφιος έχει την ευθύνη της σωστης συμπλήρωσης της αίτησης που υποβάλλει.

Kitsas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 06, 2018 2:25 pm

Re: ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Δημοσίευσηαπό Kitsas » Τρί Ιαν 29, 2019 11:25 pm

katpant81 έγραψε:
vasilarou έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΕΚΑΝΑ ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΔΙΩΚΟΜΕΝΗ ΘΕΣΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΜΟΥ ΤΙΤΛΟ. ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΑΝΕ ΣΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ ΤΙΤΛΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΜΟΡΙΑ; ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΕΙΨΗ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ;
ΕΠΙΣΗΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ; Η ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ 'Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;
ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ


Δεν νομίζω να δικαιωθείς γιατί οπως αναφερουν οι προκηρύξεις ο κάθε υποψήφιος έχει την ευθύνη της σωστης συμπλήρωσης της αίτησης που υποβάλλει.


Ακριβώς!!!

Chrisanna
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2018 3:24 am

Re: ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Δημοσίευσηαπό Chrisanna » Τετ Φεβ 13, 2019 4:57 pm

marianna0501 έγραψε:Καλησπέρα, θα μπορούσες να μου πεις αν θέλεις πως εξελίχθηκε το θέμα σου? Έκανα παρόμοιο λάθος και είμαι στην αναζήτηση για το πώς θα κινηθώ! Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων.
vasilarou έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΕΚΑΝΑ ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΔΙΩΚΟΜΕΝΗ ΘΕΣΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΜΟΥ ΤΙΤΛΟ. ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΑΝΕ ΣΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ ΤΙΤΛΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΜΟΡΙΑ; ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΕΙΨΗ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ;
ΕΠΙΣΗΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ; Η ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ 'Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;
ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ


Καλησπερα, τελικα το προχωρησατε το θεμα;

sotinela
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 341
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 23, 2018 2:37 pm

Re: ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Δημοσίευσηαπό sotinela » Τρί Οκτ 15, 2019 2:27 pm

Δε νομίζω να κερδίσετε κάτι διότι η συμπλήρωση της αίτησης είναι καθαρά ευθύνη του υποψηφίου και λάθη ή παραλείψεις ειναι θέμα του υποψηφίου που συμπληρώνει την αίτηση και οχι του ΑΣΕΠ. Απο την στιγμή που εσεις κατά την συμπλήρωση δεν γράψατε σε κάθε θέση το σύνολο εμπειρίας, μεταπτυχιακά κλπ τότε το σύστημα εκλαμβάνει μηδενικό σε ολα και δεν παιρνετε μόρια για κάθε θέση αλλα μονο για τη θέση στην οποία τα δηλώσατε.

daredevil
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Παρ Αύγ 30, 2019 2:30 pm

Re: ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Δημοσίευσηαπό daredevil » Σάβ Ιαν 30, 2021 8:21 pm

Την επίκληση την κάνατε για την εμπειρία που μητρώο . Σωστά.την βάλατε σε μια θέση. Μόνο η σε μία; Η σε κάθε μία;

daredevil
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Παρ Αύγ 30, 2019 2:30 pm

Re: ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Δημοσίευσηαπό daredevil » Τρί Μαρ 15, 2022 7:04 am

4. Η υποβολή των δικαιολογητικών διενεργείται αποκλειστικά ηλεκτρονικά, εκτός εάν με την προκήρυξη ορισθεί κατ’ εξαίρεση άλλος τρόπος υποβολής. Δικαιολογητικά που έχουν καταχωριστεί στο ηλεκτρονικό αρχείο (μητρώο) υποψηφίων του Α.Σ.Ε.Π., αλλά δεν έχουν επισυναφθεί ηλεκτρονικά στην αίτηση συμμετοχής, δεν λαμβάνονται υπόψη και δεν αξιολογούνται.


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες