ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
vasilarou
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Δημοσίευσηαπό vasilarou » Τρί Ιαν 23, 2018 12:29 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΕΚΑΝΑ ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΔΙΩΚΟΜΕΝΗ ΘΕΣΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΜΟΥ ΤΙΤΛΟ. ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΑΝΕ ΣΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ ΤΙΤΛΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΜΟΡΙΑ; ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΕΙΨΗ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ;
ΕΠΙΣΗΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ; Η ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ 'Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;
ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

zisis168
Δόκιμος
Δόκιμος

Re: ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Δημοσίευσηαπό zisis168 » Τρί Ιαν 23, 2018 2:43 pm

vasilarou έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΕΚΑΝΑ ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΔΙΩΚΟΜΕΝΗ ΘΕΣΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΜΟΥ ΤΙΤΛΟ. ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΑΝΕ ΣΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ ΤΙΤΛΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΜΟΡΙΑ; ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΕΙΨΗ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ;
ΕΠΙΣΗΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ; Η ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ 'Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;
ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
Θα σε απογοητεύσω για τους παρακάτω λόγους + ότι έχει αποδειχτεί κ πρακτικά πως το ΑΣΕΠ δεν δέχεται τέτοια λάθη .
1.α Η ευθύνη της σωστής συμπλήρωσης της ηλεκτρονικής αίτησης είναι αποκλειστικά του υποψηφίου. Επειδή η επεξεργασία των αιτήσεων γίνεται μηχανογραφικά, οι υποψήφιοι υποχρεούνται να συμπληρώσουν τα οικεία τετραγωνίδια/πεδία των ηλεκτρονικών αιτήσεων, καθώς και τους κωδικούς, που αναφέρονται σε αντίστοιχα προσόντα ή κριτήρια ή ιδιότητες που απαιτούνται και διαθέτουν. Αν οι υποψήφιοι δεν συμπληρώσουν τα τετραγωνίδια/πεδία αυτά ή τους κωδικούς ή αν συμπληρώσουν άλλα τετραγωνίδια ή κωδικούς, πλην εκείνων που αναφέρονται στα συγκεκριμένα προσόντα ή κριτήρια ή ιδιότητες ή αν τα αναφέρουν σε άλλα σημεία της ηλεκτρονικής αίτησης, δεν λαμβάνονται υπόψη τα προσόντα ή κριτήρια ή ιδιότητες, έστω και αν προσκομιστούν τα σχετικά δικαιολογητικά. 1.
1.β Η αίτηση επέχει θέση υπεύθυνης δήλωσης ,Τυχόν διορθώσεις ή τροποποιήσεις ή συμπληρώσεις στοιχείων .....δεν λαμβάνονται υπόψη. Είναι σαν να ξέχασες να δηλώσεις τις θέσεις που ήθελες να διοριστείς. Είναι το ίδιο εάν κάποιος ξέχασε να δηλώσει μια θέση ή μπέρδεψε την σειρά .Επίσης σκέψου πως το ΑΣΕΠ σου δίνει την ευκαιρία για διορθωτική αίτηση εντός προθεσμίας . Απλά μου κάνει εντύπωση πως την πάτησες έτσι αφού όταν δηλώνεις θέσεις ,δίπλα δηλώνεις μήνες και μεταπτυχιακό κτλπ.
2.Μετά από ακύρωση ένστασης δεν γίνονται δεκτές οι αιτήσεις θεραπείας . γκουκλαρε 1-ΟΛΟΜ-ΕΛΑΣΣΟΝΟΣ-2016-ανωνυμοποιημένη.doc - ASEP
Καταλαβαίνεις λοιπόν πως αν έκαναν δεκτά τέτοια λάθη τότε θα έχανε το κύρος ο θεσμός ΑΣΕΠ .

Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης