ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Ellli
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό Ellli » Παρ Νοέμ 03, 2017 10:44 pm

Καλησπερα, θελω να ρωτησω, εχω βγει διοριστεα σε διαγωνισμο ασεπ και οι πινακες ειναι προσωρινοι. Ενω εχω βαλει εμπειρια και εχω στειλει και τη βεβαιωση εμπειριας, δεν προσμετρηθηκε παρολα αυτα περασα και χωρις αυτη. υπαρχει λογος να κανω ενσταση η οχι??? σκεφτομαι οτι απο λαθος δε συμπληρωσα την εμπειρια σε καθε επιδιωκομενη θεση κα για αυτο δε μετρηθηκε. τι να κανω???

niki258
Μόνιμος
Μόνιμος

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό niki258 » Σάβ Νοέμ 04, 2017 4:00 pm

Ellli έγραψε:Καλησπερα, θελω να ρωτησω, εχω βγει διοριστεα σε διαγωνισμο ασεπ και οι πινακες ειναι προσωρινοι. Ενω εχω βαλει εμπειρια και εχω στειλει και τη βεβαιωση εμπειριας, δεν προσμετρηθηκε παρολα αυτα περασα και χωρις αυτη. υπαρχει λογος να κανω ενσταση η οχι??? σκεφτομαι οτι απο λαθος δε συμπληρωσα την εμπειρια σε καθε επιδιωκομενη θεση κα για αυτο δε μετρηθηκε. τι να κανω???

Καλησπέρα!Αν περάσατε στη θέση που θέλατε,όχι,ποιος ο λόγος;Αφού ομως λετε οτι ήταν δική σας η παράλειψη,ιδίως στην ηλεκτρονική αίτηση,δεν προκειται να σας αναγνωρισουν την εμπειρια,ακόμη και αν αποδεικνύεται.

Ellli
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Ellli » Κυρ Νοέμ 05, 2017 3:27 pm

Ευχαριστω για την απαντηση!!

RedHard
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό RedHard » Δευ Νοέμ 27, 2017 11:05 pm

Καλησπέρα! είμαι κ εγώ διοριστέος σε πίνακα της 5Κ/2017 στα προσωρινά αποτελέσματα. Γνωρίζεται τη διαδικασία που ακολουθείται από δω και πέρα, μιας και σήμερα τελιώσανε και οι ενστάσεις? Μας ειδοποιούν? καλούμε εμείς κάπου για περισσότερες διευκρινήσεις?

MARIANTSAK
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό MARIANTSAK » Τρί Νοέμ 28, 2017 9:01 am

RedHard έγραψε:Καλησπέρα! είμαι κ εγώ διοριστέος σε πίνακα της 5Κ/2017 στα προσωρινά αποτελέσματα. Γνωρίζεται τη διαδικασία που ακολουθείται από δω και πέρα, μιας και σήμερα τελιώσανε και οι ενστάσεις? Μας ειδοποιούν? καλούμε εμείς κάπου για περισσότερες διευκρινήσεις?
Καλημέρα όταν βγουν τα οριστικά θα σε καλέσει ο φορέας που θα διοριστεις και θα σου πει αυτός τι θα κανεις

RedHard
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό RedHard » Τρί Νοέμ 28, 2017 10:02 am

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!

Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες