ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Ιωάννης Μπάκας
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: Δευ Οκτ 27, 2014 7:23 pm

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό Ιωάννης Μπάκας » Παρ Μάιος 18, 2018 8:03 pm

mimis1976 έγραψε:

ΟΠΩΣ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ ΣΕ ΣΧΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΓΙΑ ΕΝΤΟΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑΣ ΜΟΝΙΜΟΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΑΥΤΩΝ ΤΟΝ ΑΚΡΙΤΙΚΩΝ ΝΟΜΩΝ-ΝΗΣΙΩΝ ΚΑΙ ΔΕΣΜΕΥΤΗΚΑ ΝΑ ΥΠΗΡΕΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΜΙΑ 10ΕΤΙΑ ΑΦΟΥ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΑΓΟΜΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ.
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΘΑ ΣΥΝΥΠΗΡΕΤΗΣΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ 10ΕΤΙΑ ΑΛΛΑ ΕΩΣ (ΕΛΠΙΖΩ) ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΩΤΗΣΗ ΜΟΥ.
ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΤΟΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ Η ΜΟΝΙΜΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΦΟΡΕΙΣ(ΔΕΚΟ,ΕΦΟΡΙΑ ΚΛΠ).
ΔΕΝ ΣΕ ΕΠΙΤΗΘΩΜΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΦΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΩΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΣΟΥ ΝΟΜΙΖΩ (ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ) ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΝΑ ΕΦΟΔΙΑΣΤΕΙΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ.
(ΘΑ ΣΕ ΦΑΕΙ ΤΟ ΙΝΤΕRΝΕΤ).
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.


Γεια σου!!Το θέμα με την εντοπιότητα και την βεβαίωση μονίμου κατοικίας το ανέφερα και εγώ, διότι είδα σε προηγούμενα σχόλια την άδικη επίθεση που σου έκαναν και ήθελα με την σειρά μου να τονίσω ότι, σε σύγκριση με παλαιότερα, ΔΕΝ είναι καθόλου εύκολο κάποιος να βγάλει έστω αυτό το πιστοποιητικό μόνιμης κατοικίας (Από δήμαρχο) σε δήμο διαφορετικό από αυτόν που πραγματικά κατοικεί!!Αυτό επειδή το είχα ψαξει καλά διότι με ενδιέφερε κάποτε μια και από πλευράς μητέρας έχω και εγώ καταγωγή από ακριτικό νησιωτικό δήμο του ανατολικού Αιγαίου....Πριν 4-5 έτη αυτό όμως, διότι δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι από τότε...

Να 'σαι καλά και ευχαριστώ για τις διευκρινήσεις σου....Σου εύχομαι ότι καλύτερο...Γειά σου..


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες