Προσωρινά αποτελέσματα ΑΣΕΠ 5Κ/2017

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Ιωάννης Μπάκας
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: Δευ Οκτ 27, 2014 7:23 pm

Re: Προσωρινά αποτελέσματα ΑΣΕΠ 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Ιωάννης Μπάκας » Τρί Μάιος 29, 2018 6:43 pm

Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες και καλή σταδιοδρομία.....

Απλά για το πότε θα σας καλέσουν είναι αποκλειστικά ευθύνη του φορέα πρόσληψης...Αυτός θα σας πάρει τηλέφωνο και θα σας κατατοπίσει για τι δικαιολογητικά είστε υποχρεωμένοι να του καταθέσετε.....Καλό όμως είναι κατά την αναμονή του διορισμού να κάνετε και κάνα τηλεφώνημα σε αυτόν αν δείτε ότι αργούν να σας καλέσουν....Βέβαια μπορείτε να παρακολουθείτε και τα διάφορα ΦΕΚ διορισμού.....

Σας το αναφέρω ενημερωτικά διότι ως επιτυχών στα προσωρινά της 10Κ/2017 το έχω ψάξει αρκετά....

Και πάλι Καλή Αρχή και Καλή Τύχη...

jeap
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Δευ Μάιος 08, 2017 2:46 pm

Re: Προσωρινά αποτελέσματα ΑΣΕΠ 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό jeap » Τρί Μάιος 29, 2018 6:58 pm

παιδιά όσοι δικαιωθήκατε σε ένσταση που κάνατε το εικοσάρικο επιστροφή του παραβόλου το πήρατε ήδη πίσω εδώ και μέρες ή σήμερα που ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα ή όχι ακόμα;

ap2
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 219
Εγγραφή: Τρί Δεκ 06, 2016 8:48 pm

Re: Προσωρινά αποτελέσματα ΑΣΕΠ 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό ap2 » Τρί Μάιος 29, 2018 7:41 pm

ant21 έγραψε:Τελικά είμαι και τελικούς διοριστέους, και συγχαρητήρια και για τους υπολοιπους επιτυγχοντες ΠΕ της 5κ/2017.

Επικοινώνησα ήδη με τον φορέα μου και μου απάντησαν σε περίπου 40 ημέρες απο την ημέρα που θα τους κοινοποιήσει τα οριστικά ο ΑΣΕΠ να έχει ολοκληρωθεί ο διορισμός. Τα δικαιολογητικά μου (πτυχια + βεβαιώσεις + γνωματεύσεις γιατρών) τα είχα στείλει απο τον Νοέμβριο του 2017, οπότε αναμένουν μονάχα τα διαδικαστικά.

Ρωτησα αν υπάρχει πρίπτωση να καθυστερήσει ο διορισμός λόγω πιθανών εκλογών τον προσεχή Οκτωβριο, και μου είπαν ότι αν ξεκινησει η διαδικάσια διορισμού δεν υπάρχει περίπτωση καθυστέρησης.


Σου ήρθε μήνυμα από το ΑΣΕΠ;

ap2
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 219
Εγγραφή: Τρί Δεκ 06, 2016 8:48 pm

Re: Προσωρινά αποτελέσματα ΑΣΕΠ 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό ap2 » Τρί Μάιος 29, 2018 7:53 pm

ant21 έγραψε:Τελικά είμαι και τελικούς διοριστέους, και συγχαρητήρια και για τους υπολοιπους επιτυγχοντες ΠΕ της 5κ/2017.

Επικοινώνησα ήδη με τον φορέα μου και μου απάντησαν σε περίπου 40 ημέρες απο την ημέρα που θα τους κοινοποιήσει τα οριστικά ο ΑΣΕΠ να έχει ολοκληρωθεί ο διορισμός. Τα δικαιολογητικά μου (πτυχια + βεβαιώσεις + γνωματεύσεις γιατρών) τα είχα στείλει απο τον Νοέμβριο του 2017, οπότε αναμένουν μονάχα τα διαδικαστικά.

Ρωτησα αν υπάρχει πρίπτωση να καθυστερήσει ο διορισμός λόγω πιθανών εκλογών τον προσεχή Οκτωβριο, και μου είπαν ότι αν ξεκινησει η διαδικάσια διορισμού δεν υπάρχει περίπτωση καθυστέρησης.


Σας ήρθε μήνυμα από το ΑΣΕΠ;

ant21
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 02, 2008 9:19 pm

Re: Προσωρινά αποτελέσματα ΑΣΕΠ 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό ant21 » Τρί Μάιος 29, 2018 9:02 pm

Εγω μίλησα με την υπέθυνο προσωπικού του Νοσοκομείου και μου ότι ο χρόνος κυριότερα εξαρταται απο την ΔΥΠΕ και απο το Γενικό Λογιστήριο του Κράτους.

Ζήτησα να με ειδοποιήσουν πρίν στείλουν την τελική σχετική επιστολή, και απο το τηλέφωνο μαζί τους θα συμφωνήσουμε το χρόνο παρουσίαση που θα αναφέρει η επιστολή.

Εγω δεν έχω πρόβλημα μετακόμισης, απλά θέμα μόνο μετακίνησης σε γειτονική πολή, αποσταση 30 λεπτά.

Για τη τωρινή μου δουλειά θα ειδοποιησω εναν μήνα πρίν.

Το βλέπω λίγο δύσκολο να πιάνεται ο στόχος των 40 ημέρων που μου είπαν σήμερα, οπότε για μετά τα μέσα Αυγούστου το βλέπω να παρουσιάζομαι.

ap2
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 219
Εγγραφή: Τρί Δεκ 06, 2016 8:48 pm

Re: Προσωρινά αποτελέσματα ΑΣΕΠ 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό ap2 » Τρί Μάιος 29, 2018 11:13 pm

ant21 έγραψε:Εγω μίλησα με την υπέθυνο προσωπικού του Νοσοκομείου και μου ότι ο χρόνος κυριότερα εξαρταται απο την ΔΥΠΕ και απο το Γενικό Λογιστήριο του Κράτους.

Ζήτησα να με ειδοποιήσουν πρίν στείλουν την τελική σχετική επιστολή, και απο το τηλέφωνο μαζί τους θα συμφωνήσουμε το χρόνο παρουσίαση που θα αναφέρει η επιστολή.

Εγω δεν έχω πρόβλημα μετακόμισης, απλά θέμα μόνο μετακίνησης σε γειτονική πολή, αποσταση 30 λεπτά.

Για τη τωρινή μου δουλειά θα ειδοποιησω εναν μήνα πρίν.

Το βλέπω λίγο δύσκολο να πιάνεται ο στόχος των 40 ημέρων που μου είπαν σήμερα, οπότε για μετά τα μέσα Αυγούστου το βλέπω να παρουσιάζομαι.


Σε ευχαριστώ.
Απλά δεν έχω πάρει την άδεια για φέτος και θα ήθελα να την κρατήσω για την μετακόμιση.
Έχω πελαγώσει, δεν ξέρω τι να κάνω.

Τα δικαιολογητικά τα έστειλα το Νοέμβριο, οπότε ένας μήνας από τη διαδικασία πάει πέρασε.

ant21
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 02, 2008 9:19 pm

Re: Προσωρινά αποτελέσματα ΑΣΕΠ 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό ant21 » Τετ Μάιος 30, 2018 12:48 pm

Μύνημα στο κινητό, έφθασε σήμερα νωρίς το πρώι 08:30 πμ, ενώ τα αποτελέσματα ανακοινώθηκαν το μεσημέρι της προηγούμενης ημέρας.


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 21 επισκέπτες