Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
vkoika210675
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: Τρί Ιουν 13, 2017 11:20 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό vkoika210675 » Πέμ Ιαν 11, 2018 12:52 pm

knts έγραψε:Καλημέρα,
2 ακόμη αποφάσεις Διοικήτριας Νοσοκομείου για διορισμό υπαλλήλων ΤΕ με την 7Κ/2016.



ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΤΑΝΟΜΗΣ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΕΓΓΡΑΦΑ ΓΝΚ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ. ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕ...ΝΑ "ΑΝΤΙΓΡΑΨΟΥΜΕ" ...

life77
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2017 9:25 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό life77 » Πέμ Ιαν 11, 2018 1:15 pm

Καλημέρα,
επίσης σε μία Πράξη διορισμού σε Νοσοκομείο του Βόλου (4/1/2018) στα Έχοντας Υπόψην πέρα του ΦΕΚ Κατανομής επί των Προσωρινών, αναφέρεται και το παρακάτω:

11. Το με αριθμ. Γ4β/Γ.Π. οικ. 94488/19-12-2017 έγγραφο του Υπουργείου Υγείας, με το οποίο μας ενημερώνει
για την έκδοση πράξεων διορισμού, μετά την δημοσίευση των οριστικών πινάκων κατάταξης επτακοσίων (700)
1/ 2θέσεων τακτικού προσωπικού με σειρά προτεραιότητας, κατηγορίας Τεχνολογικής Εκπαίδευσης (ΤΕ) σε φορείς
του Υπουργείου Υγείας σύμφωνα με την 7Κ/2016 Προκήρυξη του Α.Σ.Ε.Π. (ΦΕΚ 14/τ.ΑΣΕΠ/30-12-2016).

Έστειλε έγγραφο το Υπ. Υγείας που ενημερώνει ότι τους φορείς ότι μπορούν να προχωρήσουν σε διορισμούς?

knts: Ευχαριστώ για την απάντηση σου.

Nena79
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 08, 2017 7:24 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Nena79 » Παρ Ιαν 12, 2018 12:05 am

knts έγραψε:Καλημέρα,
2 ακόμη αποφάσεις Διοικήτριας Νοσοκομείου για διορισμό υπαλλήλων ΤΕ με την 7Κ/2016.

Που τα βρισκετε ρε παιδια αυτα;

knts
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1021
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 19, 2017 11:39 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό knts » Παρ Ιαν 12, 2018 9:03 am

Nena79 έγραψε:
knts έγραψε:Καλημέρα,
2 ακόμη αποφάσεις Διοικήτριας Νοσοκομείου για διορισμό υπαλλήλων ΤΕ με την 7Κ/2016.

Που τα βρισκετε ρε παιδια αυτα;


Στον ρουφιάνο (ΔΙΑΥΓΕΙΑ).

mylena
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 295
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2017 12:22 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό mylena » Παρ Ιαν 12, 2018 9:53 am

Nena79 έγραψε:
knts έγραψε:Καλημέρα,
2 ακόμη αποφάσεις Διοικήτριας Νοσοκομείου για διορισμό υπαλλήλων ΤΕ με την 7Κ/2016.

Που τα βρισκετε ρε παιδια αυτα;


στη διαύγεια εάν πατήσεις: 7κ/2016 απόφαση κατανομής

mylena
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 295
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2017 12:22 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό mylena » Παρ Ιαν 12, 2018 9:56 am

Πήγα στα γραφεία του ΑΣΕΠ να ρωτήσω εάν θα εκδοθεί νέα απόφαση κατανομής ή θα βασιστούμε σε αυτή των προσωρινών.
Δεν πήρα καμία συγκεκριμένη απάντηση και νομίζω οτι ο υπάλληλος δεν καταλαβε σε τι αναφερόμουν. Άδικος κόπος, καλύτερα να μας ενημερώσει ο φορέας...

katerina1987
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 12, 2017 10:02 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό katerina1987 » Παρ Ιαν 12, 2018 11:20 am

Καλημέρα σας!Πριν λίγο πήρα στον ΑΣΕΠ να ρωτήσω για τα οριστικά της ΥΕ.Μου είπε ότι τα περιμένουμε σύντομα.Του λέω αυτόν τον μήνα δηλαδή;Και μου απαντάει να κοιτάτε την ιστοσελίδα μας από εβδομάδα θα βγουν σύντομα.Για να δούμε...
Θυμαμαι χαρακτηριστικά ότι περισυ η προκυρηξη άνοιξε στις 17 Ιανουαρίου του Αγίου Αντώνιου.Ας μας βοηθήσει ο Άγιος να βγουνε την Τετάρτη...Να τελειώνει η αναμονή όλων μας και των υε και των δε...

knts
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1021
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 19, 2017 11:39 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό knts » Παρ Ιαν 12, 2018 12:01 pm

mylena έγραψε:Πήγα στα γραφεία του ΑΣΕΠ να ρωτήσω εάν θα εκδοθεί νέα απόφαση κατανομής ή θα βασιστούμε σε αυτή των προσωρινών.
Δεν πήρα καμία συγκεκριμένη απάντηση και νομίζω οτι ο υπάλληλος δεν καταλαβε σε τι αναφερόμουν. Άδικος κόπος, καλύτερα να μας ενημερώσει ο φορέας...


Δεν περίμενα θαύματα από το ΑΣΕΠ. Ίσως γνώριζαν στο τμήμα που χειρίστηκαν την προκήρυξη (νομίζω Α΄Τμήμα για ΠΕ της 7Κ/2016).
Αν ρώτησες στις πληροφορίες (υπάρχει κάποιο τέτοιο τμήμα;) τι να πούνε... Δεν ξέρουν τι τους γίνεται εκεί.

knts
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1021
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 19, 2017 11:39 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό knts » Παρ Ιαν 12, 2018 1:10 pm

Αναρτήθηκαν στο ΔΙΑΥΓΕΙΑ (ΑΣΕΠ) τα οριστικά αποτελέσματα της κατηγορίας ΠΕ της 7Κ/2016 προκήρυξης (τυπικό το θέμα).

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2016 7:19 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό MARIANTSAK » Παρ Ιαν 12, 2018 5:47 pm

katerina1987 έγραψε:Καλημέρα σας!Πριν λίγο πήρα στον ΑΣΕΠ να ρωτήσω για τα οριστικά της ΥΕ.Μου είπε ότι τα περιμένουμε σύντομα.Του λέω αυτόν τον μήνα δηλαδή;Και μου απαντάει να κοιτάτε την ιστοσελίδα μας από εβδομάδα θα βγουν σύντομα.Για να δούμε...
Θυμαμαι χαρακτηριστικά ότι περισυ η προκυρηξη άνοιξε στις 17 Ιανουαρίου του Αγίου Αντώνιου.Ας μας βοηθήσει ο Άγιος να βγουνε την Τετάρτη...Να τελειώνει η αναμονή όλων μας και των υε και των δε...
Μακάρι να βγουνε τα ΥΕ και να περνουμε σειρά και εμείς οι ΔΕ ο Άγιος Αντώνιος να δώσει φωτιση στους υπεύθυνους του ΑΣΕΠ να τα βγαλουν.Από εδώ μέσα κάποιος από Δε έχει κάτι νεότερο από τον ΑΣΕΠ; Έχω ρωτήσει και άλλη φορά όλοι οι ΔΕ εδώ μέσα στο φόρουμ εξαφανιστηκαν;

mylena
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 295
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2017 12:22 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό mylena » Παρ Ιαν 12, 2018 6:45 pm

knts έγραψε:
mylena έγραψε:Πήγα στα γραφεία του ΑΣΕΠ να ρωτήσω εάν θα εκδοθεί νέα απόφαση κατανομής ή θα βασιστούμε σε αυτή των προσωρινών.
Δεν πήρα καμία συγκεκριμένη απάντηση και νομίζω οτι ο υπάλληλος δεν καταλαβε σε τι αναφερόμουν. Άδικος κόπος, καλύτερα να μας ενημερώσει ο φορέας...


Δεν περίμενα θαύματα από το ΑΣΕΠ. Ίσως γνώριζαν στο τμήμα που χειρίστηκαν την προκήρυξη (νομίζω Α΄Τμήμα για ΠΕ της 7Κ/2016).
Αν ρώτησες στις πληροφορίες (υπάρχει κάποιο τέτοιο τμήμα;) τι να πούνε... Δεν ξέρουν τι τους γίνεται εκεί.



Ναι στις πληροφορίες ρωτησα. Δεν αφηνουν και ευκολα να περασεις πιο μεσα. Ειναι το άβατο... Χιχι

lago
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 07, 2017 2:09 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό lago » Δευ Ιαν 15, 2018 3:01 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΓΙΑ Δ.Ε;

sylia
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Τετ Σεπ 20, 2017 12:29 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό sylia » Τρί Ιαν 16, 2018 12:46 pm

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους! Μπαίνω συχνά και διαβάζω τα νέα σας! Καταρχήν να πώ συγχαρητήρια σε όλους όσους είδαν τα ονόματα τους στους οριστικούς πίνακες διοριστέων κατηγορίας ΠΕ και ΤΕ.Καλή σταδιοδρομία σε όλους εύχομαι! 'Αντε και στα δικά μας οι υπόλοιποι. Εγώ θέλω μία ερώτηση να κάνω στους ΔΕ και ΥΕ που δεν έχουν βγεί ακόμα τα οριστικά...Μπορεί κάποιος απο τους διορισθέντες να μου πεί αν τον πήραν από το φορέα διορισμού του και τι του ζήτησαν? Σε χαρτιά εννοώ...Επίσης σας έβαλαν να υπογράψετε υπεύθυνη δήλωση αποδοχής της θέσης? Πριν την έκδοση των οριστικών? Ρωτάω γιατί μία γνωστή μου που είναι στους προσωρινά διοριστέους,δεν της ζήτησαν υπεύθυνη δήλωση αποδοχή διορίσμου.Αυτό θα γίνει της είπαν μετά την έκδοση των οριστικών.

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2016 7:19 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό MARIANTSAK » Τρί Ιαν 16, 2018 2:57 pm

sylia έγραψε:Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους! Μπαίνω συχνά και διαβάζω τα νέα σας! Καταρχήν να πώ συγχαρητήρια σε όλους όσους είδαν τα ονόματα τους στους οριστικούς πίνακες διοριστέων κατηγορίας ΠΕ και ΤΕ.Καλή σταδιοδρομία σε όλους εύχομαι! 'Αντε και στα δικά μας οι υπόλοιποι. Εγώ θέλω μία ερώτηση να κάνω στους ΔΕ και ΥΕ που δεν έχουν βγεί ακόμα τα οριστικά...Μπορεί κάποιος απο τους διορισθέντες να μου πεί αν τον πήραν από το φορέα διορισμού του και τι του ζήτησαν? Σε χαρτιά εννοώ...Επίσης σας έβαλαν να υπογράψετε υπεύθυνη δήλωση αποδοχής της θέσης? Πριν την έκδοση των οριστικών? Ρωτάω γιατί μία γνωστή μου που είναι στους προσωρινά διοριστέους,δεν της ζήτησαν υπεύθυνη δήλωση αποδοχή διορίσμου.Αυτό θα γίνει της είπαν μετά την έκδοση των οριστικών.
Καλησπέρα είμαι ΔΕ σε μεγάλο νοσοκομείο της Θεσσαλονίκης που ανήκει στην 4 υπε μου ζήτησαν όλα τα χαρτιά που κατέθεσα στον ΑΣΕΠ και έκανα μια υπευθυνη δήλωση ότι δέχομαι τον διορισμο μου επί των προσωρινών αποτελεσματων τα πήγα στις 19 /11
Ένας γνωστός μου που ειναι και αυτος ΔΕ σε νοσοκομείο της Λάρισας τον ρώτησαν εάν θέλει να εργαστεί με σύμβαση 8 μηνό δεν ήθελε να δουλέψει 8 μηνό και έκανε μια υπεύθυνη δήλωση ότι δεν θέλει να πάει για 8 μήνες θα περιμένει τα οριστικα από τότε δεν έχει καμία ενημέρωση .Από ότι κατάλαβα το κάθε νοσοκομείο λειτουργεί διαφορετικα

sylia
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Τετ Σεπ 20, 2017 12:29 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό sylia » Τρί Ιαν 16, 2018 3:31 pm

MARIANTSAK έγραψε:
sylia έγραψε:Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους! Μπαίνω συχνά και διαβάζω τα νέα σας! Καταρχήν να πώ συγχαρητήρια σε όλους όσους είδαν τα ονόματα τους στους οριστικούς πίνακες διοριστέων κατηγορίας ΠΕ και ΤΕ.Καλή σταδιοδρομία σε όλους εύχομαι! 'Αντε και στα δικά μας οι υπόλοιποι. Εγώ θέλω μία ερώτηση να κάνω στους ΔΕ και ΥΕ που δεν έχουν βγεί ακόμα τα οριστικά...Μπορεί κάποιος απο τους διορισθέντες να μου πεί αν τον πήραν από το φορέα διορισμού του και τι του ζήτησαν? Σε χαρτιά εννοώ...Επίσης σας έβαλαν να υπογράψετε υπεύθυνη δήλωση αποδοχής της θέσης? Πριν την έκδοση των οριστικών? Ρωτάω γιατί μία γνωστή μου που είναι στους προσωρινά διοριστέους,δεν της ζήτησαν υπεύθυνη δήλωση αποδοχή διορίσμου.Αυτό θα γίνει της είπαν μετά την έκδοση των οριστικών.
Καλησπέρα είμαι ΔΕ σε μεγάλο νοσοκομείο της Θεσσαλονίκης που ανήκει στην 4 υπε μου ζήτησαν όλα τα χαρτιά που κατέθεσα στον ΑΣΕΠ και έκανα μια υπευθυνη δήλωση ότι δέχομαι τον διορισμο μου επί των προσωρινών αποτελεσματων τα πήγα στις 19 /11
Ένας γνωστός μου που ειναι και αυτος ΔΕ σε νοσοκομείο της Λάρισας τον ρώτησαν εάν θέλει να εργαστεί με σύμβαση 8 μηνό δεν ήθελε να δουλέψει 8 μηνό και έκανε μια υπεύθυνη δήλωση ότι δεν θέλει να πάει για 8 μήνες θα περιμένει τα οριστικα από τότε δεν έχει καμία ενημέρωση .Από ότι κατάλαβα το κάθε νοσοκομείο λειτουργεί διαφορετικα

Αυτό έχω καταλάβει και εγώ.Αν δεν βγούν τα οριστικά να ξέρουν και οι ίδιοι τι ακριβώς γίνεται,κάποιοι φορείς δεν μπαίνουν στον κόπο να κάνουν έλεγχο των διορισθέντων.Ειδικά αν δεν έχουν σκοπό να πάρουν τους προσωρινά διορισθέντες με οχτάμηνες συμβάσεις.Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου!


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες