Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Natasa4552
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τρί Οκτ 17, 2017 6:34 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Natasa4552 » Παρ Δεκ 01, 2017 4:46 pm

[quote="niki258"][quote="Natasa4552"]Παιδιά βγήκαν τα οριστικά ΤΕ!!!!! Είμαι στους διοριστέους!!! Καλά αποτελέσματα σε όλους εύχομαι!!!! Με το καλό να συναντηθούμε και στα νοσοκομεία!!![/quote]
Συγχαρητήρια!Πρεπει να είναι απερίγραπτα ωραίο συναίσθημα να βλεπεις το ονομα σου στα οριστικά!Καλη αρχή και ό,τι καλύτερο στη μετέπειτα πορεία! :)[/quote]

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Η καρδιά μου κόντεψε να βγει έξω μέχρι να δω το όνομα μου μετά απλά έβαλα τα κλάμματα..Μακάρι όλοι έδω μέσα να έχουν θετικά αποτελέσματα!! Κ όποιος είναι Θήβα να έρθει να με βρει στα εργαστήρια!!!

vkoika210675
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: Τρί Ιουν 13, 2017 11:20 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό vkoika210675 » Παρ Δεκ 01, 2017 4:48 pm

[quote="mylena"]Ρε παιδιά, βλέπετε διαφορές με τα προσωρινά?? εγώ περιμένω τα οριστικά ΠΕ... έμαθε κάποιος κάτι για αυτά? γιατί δε βγήκαν πρώτα???[/quo


ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΠΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΕΠ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΠΕ...ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΤΕ!!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ??

vkoika210675
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: Τρί Ιουν 13, 2017 11:20 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό vkoika210675 » Παρ Δεκ 01, 2017 5:00 pm

ΞΑΝΑΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ ΑΣΕΠ... ΛΑΘΟΣ ΛΕΕΙ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΕ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝ...ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΑ!! ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΠΕΛΠΙΖΟΜΑΙ.ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΒΓΗΚΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

knts
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1021
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 19, 2017 11:39 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό knts » Παρ Δεκ 01, 2017 5:04 pm

vkoika210675 έγραψε:
knts έγραψε:Μέσα στο μήνα και τα οριστικά ΠΕ.


Σημερα θα βγουν..αργα το μεσημερι μου ειπαν!!!


Σου είπαν για ΠΕ; Μήπως κατάλαβαν για ΤΕ;

katerina1987
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 12, 2017 10:02 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό katerina1987 » Παρ Δεκ 01, 2017 5:20 pm

Natasa4552 έγραψε:Παιδιά βγήκαν τα οριστικά ΤΕ!!!!! Είμαι στους διοριστέους!!! Καλά αποτελέσματα σε όλους εύχομαι!!!! Με το καλό να συναντηθούμε και στα νοσοκομεία!!!


Μπράβο κορίτσι μου!Συγχαρητηρια και καλή σταδιοδρομία!Σου Ευχομαι τα καλύτερα από δω και μπρος!Ας ελπίσουμε να πηρε φορά η έκδοση των οριστικών της προκυρηξης και να βγουν γρήγορα οι υπόλοιπες κατηγορίες και για εμάς που ξεροσταλιάζουμε!Απορια:Είχαμε αλλαγές στους πίνακες;

knts
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1021
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 19, 2017 11:39 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό knts » Παρ Δεκ 01, 2017 5:24 pm

vkoika210675 έγραψε:ΞΑΝΑΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ ΑΣΕΠ... ΛΑΘΟΣ ΛΕΕΙ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΕ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝ...ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΑ!! ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΠΕΛΠΙΖΟΜΑΙ.ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΒΓΗΚΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ


Εντύπωση μου κάνει που έβγαλαν οριστικά για 700 θέσεις και άφησαν τα οριστικά των 124 θέσεων...

Np198
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 04, 2017 3:04 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Np198 » Παρ Δεκ 01, 2017 6:30 pm

Συγχαρητήρια στους διοριστέους. Υπομονή στους ΠΕ, έπρεπε να βγούν πρώτα τα δικά τους μιας και ήταν οι λιγότερες θέσεις και είχαν βγει τα προσωρινά τους πρώτα. Δεν πιστεύω να καθυστερήσουν πολύ πάντως και αυτοί. Για να λένε εντός του μήνα από το τηλέφωνο, κάποια ενημέρωση θα έχουν πλέον. Για όσους δε διορίζονται, ας κάνουν λίγη υπομονή μιας και κάποιοι από αυτούς που είναι στους διοριστέους της 7κ έχουν ήδη διοριστεί από τους επιλαχόντες της 5κ/2015 και ενδεχομένως να αδειάσουν κάποιες θέσεις αν επιλέξουν την πρώτη τους επιλογή

jimoil11
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 28, 2017 7:58 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό jimoil11 » Παρ Δεκ 01, 2017 7:22 pm

Συγχαρητηρια σε ολους. Μηοως εχουμε χρονοδιαγραμμα σε ποσο καιρο θα μας φωναξουν?

life77
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2017 9:25 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό life77 » Παρ Δεκ 01, 2017 8:14 pm

Συγχαρητήρια σε όλους τους ΤΕ για τον διορισμό τους! Εύχομαι καλή σταδιοδρομία!
Άντε να βγουν και τα ΠΕ, θα μας σκάσουν πια!!

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2016 7:19 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό MARIANTSAK » Παρ Δεκ 01, 2017 8:43 pm

αντε με το καλο ,στο κεφαλαιο διορισμος στην προκηρυξη γραφει μεσα σε 3 μηνες απο την εκδοση του φεκ των οριστικων πρεπει να πιασετε δουλεια, εκει που αργει ειναι στο λογιστηριο του κρατους θελει κανενα μηνα με δυο να βγει η εγκριση.Τελικα ειχαν διαφορες οι οριστικοι με τους προσωρινους ;

theochatz
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2017 5:12 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό theochatz » Σάβ Δεκ 02, 2017 9:11 am

Καλημέρα σας και συγχαρητήρια σε όλους τους διορισμένους. Είμαι διοριστεα και εγω νοσηλεύτρια Τ.Ε. Στα οριστικά. Έχω μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει και μπορεί ας μου απαντήσει. Πριν τέσσερις μέρες υπέγραψα Σ.Ο.Χ. με το νοσοκομείο που διορίστηκα και ξεκίνησα δουλειά. Τώρα τι θα γίνει με τη σύμβαση αυτη;; Κόβεται κατευθείαν και περιμένω να βγει το Φ.Ε.Κ για να υπογράψω διορισμο, 'η συνεχιζω κανονικά να δουλεύω μέχρι να να γίνει η παραπάνω διαδικασία για το διορισμό; Στη σύμβαση που υπέγραψα αναφέρει ότι είναι 8 μνημών πλην όμως αναφέρει ότι διακόπτεται αυτοδικαίως με την έκδοση των οριστικών αποτελεσμάτων. Εγώ καταλαβαίνω ότι τσάμπα την υπέγραψα και πόσο μάλλον ,όντως,κανένας ούτε καν η διοίκηση του φορέα γνωρίζει πότε περίπου βγαίνουν τα οριστικά. Αλλιώς δν θα μπαίνανε σε τέτοια διαδιδιαδικασία συμβάσεων για τόσο λίγο χρονικό διάστημα.

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2016 7:19 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό MARIANTSAK » Σάβ Δεκ 02, 2017 1:31 pm

theochatz έγραψε:Καλημέρα σας και συγχαρητήρια σε όλους τους διορισμένους. Είμαι διοριστεα και εγω νοσηλεύτρια Τ.Ε. Στα οριστικά. Έχω μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει και μπορεί ας μου απαντήσει. Πριν τέσσερις μέρες υπέγραψα Σ.Ο.Χ. με το νοσοκομείο που διορίστηκα και ξεκίνησα δουλειά. Τώρα τι θα γίνει με τη σύμβαση αυτη;; Κόβεται κατευθείαν και περιμένω να βγει το Φ.Ε.Κ για να υπογράψω διορισμο, 'η συνεχιζω κανονικά να δουλεύω μέχρι να να γίνει η παραπάνω διαδικασία για το διορισμό; Στη σύμβαση που υπέγραψα αναφέρει ότι είναι 8 μνημών πλην όμως αναφέρει ότι διακόπτεται αυτοδικαίως με την έκδοση των οριστικών αποτελεσμάτων. Εγώ καταλαβαίνω ότι τσάμπα την υπέγραψα και πόσο μάλλον ,όντως,κανένας ούτε καν η διοίκηση του φορέα γνωρίζει πότε περίπου βγαίνουν τα οριστικά. Αλλιώς δν θα μπαίνανε σε τέτοια διαδιδιαδικασία συμβάσεων για τόσο λίγο χρονικό διάστημα.

Θα δουλέψεις κανονικά δεν σταματάει η σύμβαση σου και όταν θα ορκιστεις απλά θα υπογράψεις ως μονιμη πλέον υπολόγισε κανένα τρίμηνο ότι θα δουλέψεις με συμβαση

Elenjohn78
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 02, 2017 8:43 am

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Elenjohn78 » Σάβ Δεκ 02, 2017 2:48 pm

katerina1987 έγραψε:
Natasa4552 έγραψε:Παιδιά βγήκαν τα οριστικά ΤΕ!!!!! Είμαι στους διοριστέους!!! Καλά αποτελέσματα σε όλους εύχομαι!!!! Με το καλό να συναντηθούμε και στα νοσοκομεία!!!


Μπράβο κορίτσι μου!Συγχαρητηρια και καλή σταδιοδρομία!Σου Ευχομαι τα καλύτερα από δω και μπρος!Ας ελπίσουμε να πηρε φορά η έκδοση των οριστικών της προκυρηξης και να βγουν γρήγορα οι υπόλοιπες κατηγορίες και για εμάς που ξεροσταλιάζουμε!Απορια:Είχαμε αλλαγές στους πίνακες;



Καλησπερα και απο μενα!!Συγχαρητήρια σε όλους όσους τα κατάφεραν και εγινε ενα ονειρο πραγματικότητα! Καλή επαγγελματικη αποκατάσταση! Εγω ειμαι στην κατηγορία ΔΕ και αναμενω τα οριστικά. Κοιτώντας σημερα τους πίνακες συγκρίνοντας προσωρινά με οριστικά διαπίστωσα πολλες αλλαγές, κυρίως αλλαγές σε νοσοκομεία αλλα και στα ατομα... Κάποιοι βγηκαν, καποιοι άλλοι μπηκαν! Καλή επιτυχια και σε εμάς που περιμένουμε!!

Nena79
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 08, 2017 7:24 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Nena79 » Σάβ Δεκ 02, 2017 2:55 pm

theochatz έγραψε:Καλημέρα σας και συγχαρητήρια σε όλους τους διορισμένους. Είμαι διοριστεα και εγω νοσηλεύτρια Τ.Ε. Στα οριστικά. Έχω μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει και μπορεί ας μου απαντήσει. Πριν τέσσερις μέρες υπέγραψα Σ.Ο.Χ. με το νοσοκομείο που διορίστηκα και ξεκίνησα δουλειά. Τώρα τι θα γίνει με τη σύμβαση αυτη;; Κόβεται κατευθείαν και περιμένω να βγει το Φ.Ε.Κ για να υπογράψω διορισμο, 'η συνεχιζω κανονικά να δουλεύω μέχρι να να γίνει η παραπάνω διαδικασία για το διορισμό; Στη σύμβαση που υπέγραψα αναφέρει ότι είναι 8 μνημών πλην όμως αναφέρει ότι διακόπτεται αυτοδικαίως με την έκδοση των οριστικών αποτελεσμάτων. Εγώ καταλαβαίνω ότι τσάμπα την υπέγραψα και πόσο μάλλον ,όντως,κανένας ούτε καν η διοίκηση του φορέα γνωρίζει πότε περίπου βγαίνουν τα οριστικά. Αλλιώς δν θα μπαίνανε σε τέτοια διαδιδιαδικασία συμβάσεων για τόσο λίγο χρονικό διάστημα.

Λογικά θα συνεχίσεις να δουλευεις κανονικα σαν οχταμηνη. μεχρις οτου περασει το φεκ κ γινουν ολες οι διαδικασιες για να γίνεις μονιμη. Θα σε ενημςρωσουν ομως κ απ το τμημα προσωπικου. Οι υπολοιποι που δεν προλαβαμε να ξεκινησουμε με οχταμηνες μαλλον θα περιμενουμε πια να γινουν ολες οι παραπανω. διαδικασίες. Μακαρι να μην αργησουν

theochatz
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2017 5:12 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό theochatz » Σάβ Δεκ 02, 2017 5:05 pm

Ευχαριστω πολύ για τις απαντήσεις σας. Και γω αυτό λογικά πιστεύω ότι θα γίνει. Απλά με μπέρδεψε λίγο η σύμβαση που αναφέρει τη φράση: με την έκδοση των οριστικών διακόπτεται η σύμβαση.
Απορία : Σε περίπτωση που η θέση μου άλλαζε και βρισκόμουν σε άλλο νοσοκομείο διοριστεα τότε τι θα γινόταν; Θα δούλευα κανονικά στο νοσοκομείο που είμαι με σύμβαση μέχρις ότου υπογράψω διορισμό στο άλλο νοσοκομείο;


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης