ΑΣΕΠ 7K/2016

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
niki258
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό niki258 » Δευ Φεβ 19, 2018 10:11 pm

Ellli έγραψε:
oaee έγραψε:
Chrissanthiz έγραψε:

Οκ, ευχαριστω παρα πολυ!!

Αντι να πας για εργασία και να πεις δόξα τον θεό.. Προκαλείς με τις μετατάξεις πριν ακομα βγει καλα καλα το ΦΕΚ!
Για αυτο ο κόσμος βριζει το δημοσιο ..

Η κοπέλα ενημερώνεται!! Εσείς στη θέση της δε θα κάνατε το ίδιο?? ??
Μη δίνετε σημασία,το συγκεκριμένο άτομο σχολιάζει παντού κακοπροαίρετα.Υπάρχουν και αυτές οι περιπτώσεις σε ένα φόρουμ.Αλλά εννοείται πως ο βασικός σκοπός ύπαρξής του δεν είναι να βγάζουν τα ψυχολογικά τους ορισμένοι,πίσω από την ευκολία της ανωνυμίας,αλλά η ορθή και πληρης ενημέρωση για τις διαδικασίες,τους κανόνες και την πρακτική εφαρμογή αυτών.

mylena
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό mylena » Δευ Φεβ 19, 2018 10:28 pm

oaee έγραψε:
Chrissanthiz έγραψε:
mylena έγραψε:
Οχι ο δημος δεν παιζει ρολο. Πχ αν υπηρετει στην αθηνα μπορεις να δηλωσεις φορεα της 1η υπε αθηνας η της 2ης υπε Πειραιά αναλογα που σε βολευει.
Δε γνωριζω αν μπορειτε να επιλεξετε κεντρο υγειας. Καλυτερα να τα ρωτησετε στην υπε για να ειστε σιγουρη.

Οκ, ευχαριστω παρα πολυ!!

Αντι να πας για εργασία και να πεις δόξα τον θεό.. Προκαλείς με τις μετατάξεις πριν ακομα βγει καλα καλα το ΦΕΚ!
Για αυτο ο κόσμος βριζει το δημοσιο ..

Η οικογένεια του στρατιωτικου εχει την ιδιαιτεροτητα οτι μετακινειται πολλες φορες καθε 2 χρονια. Ειναι πιθανο ακομα κι αν διοριστεις στον τοπο κατοικιας σου να χρειαστει να μετακινηθεις μολις βγουν οι μεταθέσεις. Για αυτο το λογο η νομοθεσια επιτρεπει την αποσπαση στον τοπο που υπηρετει ο συζυγος.
Δεν αφορα μεταταξη οπως αναφερετε.
Και δε νομιζω οτι ο κοσμος βριζει το δημοσιο για το δικαιωμα να μενει η οικογένεια του στρατιωτικου ενωμενη.

georgiask
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό georgiask » Τρί Φεβ 20, 2018 9:49 am

Καλημέρα! Να ενημερώσω για όσους ενδιαφέρονται ότι σημερα με κάλεσαν από το νοσοκομείο που διορίστηκα ότι βγήκε το ΦΕΚ διορισμού και θα πρέπει να παρουσιαστώ ως τις 15/3 (θέση Τ. Ε νοσηλεύτρια στο κοργιαλενειο μπενακειο). Ευχομαι σύντομα τα οριστικά για τους δ.ε και να καλέσουν και τους υπόλοιπους φυσικά.

theochatz
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό theochatz » Τρί Φεβ 20, 2018 9:54 am

Απο που ξεφυτρωσε αυτος ο oaee ρε παιδιά? Ελπιζω το oaee να μην σημαινει αυτο που φανταζομαι... γιατι αν ειναι έτσι κύριε, ειστε η πληγή της Ελλάδος εδω και τοσα χρόνια και το ξέρετε καλά. Τουλάχιστον ο δημόσιος υπάλληλος μπορεί να μετατίθεται και να χει διευκολύνσεις εκει που θα πάει, αλλά ούτε το κράτος θα κλέψει και την δουλειά που ειναι να κάνει θα την κάνει. ΑΥΤΑ για το αν είσαι επαγγελματίας κλέφτης. Αν πάλι είσαι δημόσιος υπάλληλος, τοτε έχεις εμμονές και πρέπει να ζητήσεις βοήθειά κάποιου ειδικου .
Παιδιά δεν θα δικαιολογουμαστε τώρα στον οποιοδήποτε που γουστάρει να κανει σαματά και απλα δν ξέρει τι του φταίει. Κανείς δν μας χαρισε το διορισμό. Με την αξία μας είμαστε διορισμένοι και οι όποιες νόμιμες διευκολύνσεις υπάρχουν, σωστα υπάρχουν.

katsar00
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό katsar00 » Τρί Φεβ 20, 2018 10:34 am

καλημερα.ΥΕ στον ευαγγελισμο. Με ειδοποιησαν εδω και 15 ημερες με ταχυδρομικη επιστολη να στειλω με φαξ υπευθηνη δηλωση εχοντας προθεσμια 5 ημερων απο τη στιγμη που παραλαβω την επιστολη αν αποδεχομαι τον διορισμο η μη.καθως αν αποδεκτω την θεση και ολα τα εγγραφα που κατεθεσα στον ασεπ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΥΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ.

Ellli
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Ellli » Τρί Φεβ 20, 2018 11:56 am

Καλή εβδομάδα σε όλους ελπίζω αυτή τη βδομάδα να βγουν τα οριστικά ΔΕ.

knts
Μόνιμος
Μόνιμος

Δημοσίευσηαπό knts » Τρί Φεβ 20, 2018 12:17 pm

Η αρχή έγινε για τους ΥΕ της 7Κ/2016!
https://diavgeia.gov.gr/doc/7%CE%9D%CE% ... nline=true

knts
Μόνιμος
Μόνιμος

Δημοσίευσηαπό knts » Τρί Φεβ 20, 2018 12:18 pm

Chrissanthiz
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Chrissanthiz » Τρί Φεβ 20, 2018 1:04 pm

knts έγραψε:Επίσης για ΥΕ:
https://diavgeia.gov.gr/doc/61%CE%A8%CE ... nline=true

Καλημερα, το ειδα και γω αυτο στη διαυγεια. Πρακτικως ομως τι σημαινει? Ξερω οτι πλησιαζουμε ολο και πιο κοντα. Ποιο ειναι το επομενο βημα?

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος

Δημοσίευσηαπό MARIANTSAK » Τρί Φεβ 20, 2018 5:06 pm

αντε καλη αρχη στους ΥΕ αυτο το νοσοκομειο της Κυμης ειναι πρωτο σε ολες τις αποφασεις ΠΕ,ΤΕ , ΥΕ. Θα πιασετε δουλεια στα νοσοκομεια που διοριζεστε και εμεις οι ΔΕ θα περιμενουμε και θα περιμενουμε........... θα παρακολουθουμε και θα παρακολουθουμε .... το σιτε του ΑΣΕΠ να βγουν αυτα τα περιβοητα οριστικα .

Olga1980
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Olga1980 » Τρί Φεβ 20, 2018 5:46 pm

Καλησπερα σας
Λοιπον εχω παρει μια τσατιλα τωρα....κ μια χαρα ταυτοχρονα.
Εξηγω:
Οπως εχω αναφερει ειμαι διοριστεα υε 7κ/2016
Οποτε περιμενα κ περιμενα ειδοποιηση απο το φορεα.
Επειδη εχω αγωνια κ ανυπομονησια ειπα να στειλω μηνυμα σε μια φιλη που εργαζεται στο φορεα που διοριζομαι,στις διοικητικες υπηρεσιες.
Της εστειλα το αντιγραφο της Εφημεριδας της Κυβερνησεως οπο δημοσιευτηκε το ομομα μου.
Ξερετε τι μου ειπε; Οτι ειναι οτι να ναι αυτο το καιρο οτι πανω στην ανακατωσουρα το αμελησανε
Αυριο θα με ειδοποιησουνε να ξεκινησω σιγα σιγα!!!!!!!!!!!!
Τι καταλαβατε εσεις;
Οτι κι εγω; Οτι ξεκινω δουλεια σιγα σιγα;

Ellli
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Ellli » Τρί Φεβ 20, 2018 6:02 pm

MARIANTSAK έγραψε:αντε καλη αρχη στους ΥΕ αυτο το νοσοκομειο της Κυμης ειναι πρωτο σε ολες τις αποφασεις ΠΕ,ΤΕ , ΥΕ. Θα πιασετε δουλεια στα νοσοκομεια που διοριζεστε και εμεις οι ΔΕ θα περιμενουμε και θα περιμενουμε........... θα παρακολουθουμε και θα παρακολουθουμε .... το σιτε του ΑΣΕΠ να βγουν αυτα τα περιβοητα οριστικα .

Χαχαχα έχετε δίκιο. Αυτοί θα δουλεύουν και εμείς ακόμη τα οριστικά θα περιμένουμε :lol:

Konzouk
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό Konzouk » Τρί Φεβ 20, 2018 6:08 pm

Οριστικά ΔΕ 3 φορες την ημέρα εισοδος στο σαιτ του ασπ
Μολις ανοίξει το μάτι,μετσ το δεκατιανο και πριν ή μετα το μεσημεριανό!!
(Ελπιζω μονο να μην είμαι το μοναδικό άτομο που τρωει 3 φορες την ημερα ψυχρολουσιες!!) :roll: :roll: :roll: :lol:

FILIA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό FILIA » Τρί Φεβ 20, 2018 7:27 pm

Είμαι ΥΕ πήγα σήμερα να ρωτήσω ...Τι γίνεται και μου απάντησαν..Δεν έχω καμία ενημέρωση....Εγώ του είπα για την Διαύγεια...Και όλα τα σχετικά....Και μου είπε ότι Μόλις έχει ενημερώσει θα με ειδοποίηση...

jonna
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό jonna » Τρί Φεβ 20, 2018 8:08 pm

Konzouk έγραψε:Οριστικά ΔΕ 3 φορες την ημέρα εισοδος στο σαιτ του ασπ
Μολις ανοίξει το μάτι,μετσ το δεκατιανο και πριν ή μετα το μεσημεριανό!!
(Ελπιζω μονο να μην είμαι το μοναδικό άτομο που τρωει 3 φορες την ημερα ψυχρολουσιες!!) :roll: :roll: :roll: :lol:

Μόνο 3 μπαίνεις αχααα γελάω γτ εγώ μπαίνω 153 όλη μερα με το κινητό στο χέρι έχω πΆθει ψύχωση

Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 5 επισκέπτες