ΑΣΕΠ 2K/2016 ΤΕ

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
arpatr
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Re: 2K/2016 ΤΕ

Δημοσίευσηαπό arpatr » Πέμ Απρ 13, 2017 3:37 pm

Δε θα μπορουσε να ειναι πιο απογοητευτικη η απαντηση! 46 ενστασεις για το συνολο των θεσεων και μαλιστα καποιες γινανε δεκτες πληρως η μερικως. Για τις θεσεις μας 17 ενστασεις αν θυμαμαι καλα. Συγκεκριμενα στην περιπτωση τη δικη μου αναφερουν οτι εχω δηλωσει καποιους μηνες εμπειρια με αντικειμενο εξυπηρετηση πελατων σε θεματα software και hardware υπολογιστων και δικτυων , και στη συνεχεια με bold "δηλαδη καθηκοντα η εργα μη συναφη με το αντικειμενο των προς πληρωση θεσεων". Ετσι η ενσταση κρινεται αβασιμη. Για αλλον εργοδοτη ανεφερα εξυπηρετηση χρηστων σε θεματα software και hardware υπολογιστων και δικτυων και εχει μοριοδοτηθει κανονικα. Συν το οτι στην 3κ μια χαρα μοριοδοτηθηκε πληρως το χρονικο αυτο διαστημα, με την ιδια ακριβως περιγραφη για αντιστοιχη θεση (καλα στην 3κ δε μου δεχτηκαν αλλο χρονικο διαστημα εμπειριας που καναν αποδεκτο στη 2κ αλλα δε με ενδιαφερει...)
italos περιεργη και η περιπτωση σου για τιτλο εσωτερικου..

italos77
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό italos77 » Πέμ Απρ 13, 2017 4:22 pm

arpatr έγραψε:Δε θα μπορουσε να ειναι πιο απογοητευτικη η απαντηση! 46 ενστασεις για το συνολο των θεσεων και μαλιστα καποιες γινανε δεκτες πληρως η μερικως. Για τις θεσεις μας 17 ενστασεις αν θυμαμαι καλα. Συγκεκριμενα στην περιπτωση τη δικη μου αναφερουν οτι εχω δηλωσει καποιους μηνες εμπειρια με αντικειμενο εξυπηρετηση πελατων σε θεματα software και hardware υπολογιστων και δικτυων , και στη συνεχεια με bold "δηλαδη καθηκοντα η εργα μη συναφη με το αντικειμενο των προς πληρωση θεσεων". Ετσι η ενσταση κρινεται αβασιμη. Για αλλον εργοδοτη ανεφερα εξυπηρετηση χρηστων σε θεματα software και hardware υπολογιστων και δικτυων και εχει μοριοδοτηθει κανονικα. Συν το οτι στην 3κ μια χαρα μοριοδοτηθηκε πληρως το χρονικο αυτο διαστημα, με την ιδια ακριβως περιγραφη για αντιστοιχη θεση (καλα στην 3κ δε μου δεχτηκαν αλλο χρονικο διαστημα εμπειριας που καναν αποδεκτο στη 2κ αλλα δε με ενδιαφερει...)
italos περιεργη και η περιπτωση σου για τιτλο εσωτερικου..

Κατάλαβα, αντε τώρα να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας! Μόλις παρέλαβα κι εγώ και όντως δεν θα μπορούσε να είναι πιο απογοητευτική φιλε arpatr. Για να καταλάβεις δεν δεχθηκαν την βεβαίωση συνάφειας που εδωσα γιατί πολύ απλά δεν γράφει επακριβώς αυτό που έλεγε η προκήρυξη! Δηλαδή με λίγα λόγια παίζουν με τις λέξεις ενώ , κατα τη γνώμη μου, το νόημα είναι ξεκάθαρο. Φαντάζομαι ξέρεις πόσα διαφορετικά ονόματα ΤΕΙ πληροφορικής υπάρχουν, το δικό μου δεν ήταν στον πίνακα αποδεκτων τιτλών. Πράγμα που απο μόνο του είναι περίεργο! Ο δικηγόρος σε μία αρχική κουβέντα μου είπε ότι στα δικαστήρια κοιτάζουν την ουσία και όχι την τυπολατρία οπότε ελπίζω εκεί και θεωρώ ότι θα δικαιωθώ. Απλά έπρεπε να σκάσει σε μένα πρώτα για να παρουν χαμπάρι απο τη γραμματεία να δίνουν σωστές βεβαιώσεις! το καλό είναι βέβαια ότι δεν φαίνεται να υπάρχει κάποιο άλλο μεμπτό σημείο σχετικά με προυπηρεσία ή ειδικά προσόντα αλλιώς θα το ανέφεραν έτσι δεν είναι??
arpatr εσυ τελικά θα το προχωρήσεις ? Ξέρεις σίγουρα αν η διορία είναι 60 μέρες? Dtifinity εσύ?

DTINFINITY
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό DTINFINITY » Πέμ Απρ 13, 2017 8:59 pm

Εγώ δεν έχω λάβει τίποτα ακόμα πάντως!

Πάντως Italos το ίδιο πρόβλημα με το πτυχίο το είχε πάντως κι ένας φίλος μου και όταν είχε ρωτήσει στον ΑΣΕΠ του είπαν αφού δεν το βρίσκει στη λίστα της αίτησης να μη μπει στο κόπο να τα κάνει. Ετσι δε τα είχε κάνει για τη συγκεκριμένη.
Όταν λάβω θα σας ενημερώσω!

italos77
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό italos77 » Πέμ Απρ 13, 2017 11:14 pm

DTINFINITY έγραψε:Εγώ δεν έχω λάβει τίποτα ακόμα πάντως!

Πάντως Italos το ίδιο πρόβλημα με το πτυχίο το είχε πάντως κι ένας φίλος μου και όταν είχε ρωτήσει στον ΑΣΕΠ του είπαν αφού δεν το βρίσκει στη λίστα της αίτησης να μη μπει στο κόπο να τα κάνει. Ετσι δε τα είχε κάνει για τη συγκεκριμένη.
Όταν λάβω θα σας ενημερώσω!

Εγω είχα ρωτησει και μου είπαν ότι με τη βεβαίωση είμαι οκ. Το ίδιο είχε κάνει και η γραμματεία του τει μου και πήρε απάντηση θετική για τη βεβαίωση όπως μου την έδωσε. Οπως καταλαβαίνεις όμως δε τα έχω γραπτά αυτά παρόλο που δεν πιστεύω ότι θα είχε και ιδιαίτερη σημασία! Τη στιγμή που η προκήρυξη όμως ρε φίλε προβλέπει την περίπτωση να είναι σχολή με άλλο όνομα αλλά ουσιαστικά το αντικείμενο το ίδιο δεν καταλαβαίνω το λόγο της απόρριψης. Το τει μου έχει μετονομαστεί εδώ και κάποια χρόνια σε μηχανικών πληροφορικής ΤΕ πού είναι στους αποδεκτούς τιτλους! Μιλάμε για απλή μετονομασία (το γνωστικό αντικείμενο είναι το ίδιο ακριβώς, το οποίο υπάρχει και εγγράφως στη βεβαίωση). Οπότε φαντάζομαι βλέπεις το παράδοξο εκτός αν έχω πλήρη απουσία λογικής και δεν είναι έτσι όπως το αντιλαμβάνομαι! Πάντως και για το φίλο σου υπάρχει αντιφαση γιατί εμένα μου απάντησαν άλλα όταν ρωτησα και εκτος αυτού το γράφει και η προκήρυξη! Τόσο παραλογος είμαι?

DTINFINITY
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό DTINFINITY » Παρ Απρ 14, 2017 10:17 am

Πραγματικά δε ξέρω τι να πω με τη συγκεκριμένη την προκήρυξη. Όλα τα παράλογα, εκτός αν ηταν κάποια συγκεκριμένη γραμμή λόγω ότι είναι ΤτΕ.
Πάντως κι εμένα η εμπειρία μου σε απαντήσεις μέσω email από τον ΑΣΕΠ, είναι πολύ γενικές και με παράθεση κάποιων νόμων, εγκυκλίων κλπ. που σε αφήνουν να το ερμηνεύσεις εσυ όπως θέλεις.

Εγώ δεν έχω λάβει τίποτα ακόμα, μάλλον θα περιμένω από Τρίτη πλέον, για να δω τι θα μου απαντήσουν.

DTINFINITY
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό DTINFINITY » Τρί Απρ 18, 2017 9:41 pm

Ήρθε σήμερα και σε μένα η απάντηση από τον ΑΣΕΠ...
Η απάντηση ήταν:

Όφειλε, να δηλώσει λεπτομερέστερα το αντικείμενο της απασχόλησης του έτσι ώστε να προκύπτει με σαφήνεια η ζητούμενη εξειδίκευση.

Όχι ότι δεν την είχα την προϋπηρεσία... αλλά ότι δε το περιέγραψα λεπτομερώς στο κουτάκι που δε χωράει να γράψουμε σχεδόν τίποτα, στο μητρώο μας... το ότι σε όλες τις άλλες θέσεις (προκηρύξεις) δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, είναι άλλο θέμα...

Για τη συνάφεια στα μεταπτυχιακά - διδακτορικά η απάντηση ήταν ελλείπει η απαιτούμενη από την προκήρυξη βεβαίωση του οικείου Πανεπιστημίου που να καθορίζει το γνωστικό αντικείμενο αυτού. Ενώ σε όλες τις προκηρύξεις στέλνω μόνο το τίτλο χωρίς βεβαίωση και δεν υπάρχει κι εκεί κανένα πρόβλημα.

arpatr
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό arpatr » Τετ Απρ 19, 2017 9:56 am

Dtinfinity εξοργιστικο απλα.. παιζουν με τη νοημοσυνη μας και κυριως την υποτιμουν! Βρισκω πολυ προκλητικη και τη δικη σου απαντηση. Μην ανοιξω το στομα μου για διοριστεο και το αντικειμενο απασχολησης του επι σειρα ετων.. (και πως διατηρουσε αυτη την απασχοληση!) Καθε ραντεβου με τον δικηγορο και μια εκπληξη.. Αν θελουν να ειναι τοσο τυπικοι με την προυπηρεσια, να ειναι με ολους και οχι μονο εκει που τους βολευει..Να λες παλι καλα που εχεις κατοχυρωσει μια θεση. Προφανως προσπαθησαν με νυχια και δοντια να πεταξουν εξω οσους τους ενοχλουσαν..Να τη χασω τη θεση γιατι καποιοι ειχαν περισσοτερα προσοντα απο μενα, φυσικα, να το δεχτω και να χαρω για εκεινους, οχι ομως να τη χασω για να βολεψουν αυτους που ειχαν βυσμα και με ακυρη αιτιολογηση.. Δεν εχω καμια διαθεση να ασχοληθω με το θεμα αλλα δε θα τους κανω τη χαρη, εχω θυμωσει οσο δεν παει.. Αφηστε που προβληματιζομαι.. φανταστειτε να χρησιμοποιησω το γεγονος οτι προσμετρηθηκαν σωστα στην 3κ τα μορια μου και να γυρισουν να μου πουν οτι εγινε λαθος και να χασω και εκεινη τη θεση.. δεν κανω πλακα! μεταξυ σοβαρου και αστειου το σκεφτομαι και αυτο το ενδεχομενο! Italos κι εγω δε θελω να σε στεναχωρησω αλλα ξερω πως το πτυχιο πρεπει να ειναι στη λιστα για να το δεχτουν. Ρωτησε καλα πανω σε αυτο γιατι ειναι πολλα τα εξοδα για την ολη υποθεση, να εισαι σιγουρος οτι αξιζει τον κοπο. Οσο για την αιτηση θεραπειας ο δικηγορος με ενημερωσε οτι ποτε δεν την κανουν δεκτη και αναγκαστικα συνεχιζεις δικαστικα.

italos77
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό italos77 » Τετ Απρ 19, 2017 4:38 pm

arpatr έγραψε:Dtinfinity εξοργιστικο απλα.. παιζουν με τη νοημοσυνη μας και κυριως την υποτιμουν! Βρισκω πολυ προκλητικη και τη δικη σου απαντηση. Μην ανοιξω το στομα μου για διοριστεο και το αντικειμενο απασχολησης του επι σειρα ετων.. (και πως διατηρουσε αυτη την απασχοληση!) Καθε ραντεβου με τον δικηγορο και μια εκπληξη.. Αν θελουν να ειναι τοσο τυπικοι με την προυπηρεσια, να ειναι με ολους και οχι μονο εκει που τους βολευει..Να λες παλι καλα που εχεις κατοχυρωσει μια θεση. Προφανως προσπαθησαν με νυχια και δοντια να πεταξουν εξω οσους τους ενοχλουσαν..Να τη χασω τη θεση γιατι καποιοι ειχαν περισσοτερα προσοντα απο μενα, φυσικα, να το δεχτω και να χαρω για εκεινους, οχι ομως να τη χασω για να βολεψουν αυτους που ειχαν βυσμα και με ακυρη αιτιολογηση.. Δεν εχω καμια διαθεση να ασχοληθω με το θεμα αλλα δε θα τους κανω τη χαρη, εχω θυμωσει οσο δεν παει.. Αφηστε που προβληματιζομαι.. φανταστειτε να χρησιμοποιησω το γεγονος οτι προσμετρηθηκαν σωστα στην 3κ τα μορια μου και να γυρισουν να μου πουν οτι εγινε λαθος και να χασω και εκεινη τη θεση.. δεν κανω πλακα! μεταξυ σοβαρου και αστειου το σκεφτομαι και αυτο το ενδεχομενο! Italos κι εγω δε θελω να σε στεναχωρησω αλλα ξερω πως το πτυχιο πρεπει να ειναι στη λιστα για να το δεχτουν. Ρωτησε καλα πανω σε αυτο γιατι ειναι πολλα τα εξοδα για την ολη υποθεση, να εισαι σιγουρος οτι αξιζει τον κοπο. Οσο για την αιτηση θεραπειας ο δικηγορος με ενημερωσε οτι ποτε δεν την κανουν δεκτη και αναγκαστικα συνεχιζεις δικαστικα.

Ναι ρε φίλε αλλα απο τη στιγμή που δίνεται η δυνατότητα απο την προκήρυξη για άλλο πτυχίο το οποίο έχει το ίδιο αντικείμενο γιατί να μην πατήσω σε αυτό? εμένα δεν φαίνεται να έχει απορριφθεί κάποιο άλλο προσόν όποτε απο αποψη προυπηρεσίας όλα καλά, μαλλον!! Και μόνο που απο τον ασεπ λένε ότι η ττε είναι ιδιαίτερη περίπτωση καταλαβαίνεις τι έχει παιχτεί! Εχω ξαναγράψει παλιότερα ότι αφού ήταν έτσι γιατί δεν το κάνανε με συνέντευξη να μπουν αυτοί που ''πρέπει'' και να μην τρέχουμε εμείς τσάμπα. arpatr τωρα το μελετάει ο δικηγόρος μου αν υπάρχει κάτι αντιστοιχο στο παρελθον (νομολογία) και βλέπουμε. Αυτό που με προβληματίζει και με κάνει να το σκέφτομαι είναι ότι σε περίπτωση δικαίωσης για κάποιον (δεν μιλάω απαραίτητα για μένα) μετά απο χρόνια, θα μπεί με δικαστική απόφαση φαντάζομαι ως πλεονάζον προσωπικό. Αυτό σημαίνεί ότι ίσως αντιμετωπίσει εχθρικό περιβάλλον στη δουλειά (πράγμα πραγματικά αφόρητο) , και ίσως και μετά απο 2 χρόνια που είναι η δόκιμη υπηρεσία να μην σε διορίσουν γιατί είσαι ''ανεπαρκης'' ή οποιαδήποτε άλλη δικαιολογία μπορούν βρουν! Οπότε εσύ που έχει αρνηθεί ίσως κάποια άλλη θέση στο μεταξυ ή έχεις διοριστεί κάπου αλλού τον πίνεις γιατί προφανώς εχεις παραιτηθεί για να πας εκεί. Το έχει σκεφτεί κανείς αυτό? Εμένα αυτό είναι που με προβληματίζει περισσότερο και δεν ξέρω τι να κάνω γιατί με αυτά που λέτε κι εσεις δεν ξέρω αν μπορείς να τα βάλεις μαζί τους έστω και αν κερδίσεις δικαστικά. Καμία γνώμη πάνω σε αυτό?
arpatr σου έχουν πεί περίπου σε τι ποσό θα κινηθεί όλο αυτό? ρωτάω για να δω αν θα είμαι κοντά σε αυτά μιας κ δεν ξέρω ακόμα!
Infinity δηλαδή η προυπηρεσία σου έκανε για τη μία θέση και όχι για την άλλη? Τι να πώ?
arpatr k εσύ μία απο τα ίδια?

DTINFINITY
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό DTINFINITY » Τετ Απρ 19, 2017 8:29 pm

Εγώ και ο δικηγόρος, αυτό που καταλάβαμε είναι ότι η προϋπηρεσία έκανε και για τις δυο θέσεις, αλλά σε αυτό το κουτάκι στο μητρώο ενώ υπήρχε λεπτομερής περιγραφή που κάλυπτε τη μια θέση, ήθελε όπως λένε αυτοί στον ΑΣΕΠ "λεπτομερέστερη" περιγραφή ώστε να καλύπτει το αντικείμενο της άλλης θέσης.
Με αλλά λόγια... ότι δηλώσεις είσαι!
Πάντως τα ίδια σκέφτομαι κι εγώ, αν για παράδειγμα πάω κάτσω δυο χρόνια, μετά δικαιωθώ και πρέπει να αλλάξω, θα ξεκινάω πάλι από την αρχή δοκιμή υπηρεσία, δηλαδή θα έχω χάσει δυο ολόκληρα χρόνια μόνο και μόνο γι αυτό!
Άσε το πως θα με βλέπουν μετά μέσα στην υπηρεσία.

arpatr
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό arpatr » Δευ Απρ 24, 2017 9:26 pm

italos έχεις δίκιο ναι, να στηριχτείς σε αυτό. Τι να σου πω κάθε περίπτωση είναι διαφορετική οτι και να λεμε μονο ο δικηγορος μπορει να σε καθοδηγησει σωστα. Η βεβαίωσή σου δείχνει 100% συνάφεια; Είχες κανένα νεότερο; Μου είπαν οτι μπορώ να διεκδικήσω και τα χρήματα για όσο καιρό θα εργαζόμουν αν είχα τη θέση, εφόσον δικαιωθώ.. ξεκάθαρα και επίσημα δεν ξέρω ακόμη πόσο θα πάει το μαλλί.. μόνο ένα "γύρω" στα 3Κ. Είχα και κάτι τρεξίματα και δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ και περνάνε και οι μέρες.. Τώρα το πόσο καλά θα με υποδεχτούν σε περίπτωση δικαίωσης δε με απασχολεί (τουλάχιστον προς το παρόν!).. δεν υπάρχει επίσης περίπτωση να μην κάνουν δεκτό το διορισμό σου ως ανεπαρκή κτλ, δεν έχω ακούσει ποτέ κάτι τέτοιο! Όσο για την προϋπηρεσία ναι, στη μια περίπτωση μέτρησε όλη κανονικότατα , στην άλλη όχι, καλά κατάλαβες.. Τι να πω, πραγματικά τρέλα αυτή η προκήρυξη..

italos77
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό italos77 » Τρί Απρ 25, 2017 8:52 pm

arpatr έγραψε:italos έχεις δίκιο ναι, να στηριχτείς σε αυτό. Τι να σου πω κάθε περίπτωση είναι διαφορετική οτι και να λεμε μονο ο δικηγορος μπορει να σε καθοδηγησει σωστα. Η βεβαίωσή σου δείχνει 100% συνάφεια; Είχες κανένα νεότερο; Μου είπαν οτι μπορώ να διεκδικήσω και τα χρήματα για όσο καιρό θα εργαζόμουν αν είχα τη θέση, εφόσον δικαιωθώ.. ξεκάθαρα και επίσημα δεν ξέρω ακόμη πόσο θα πάει το μαλλί.. μόνο ένα "γύρω" στα 3Κ. Είχα και κάτι τρεξίματα και δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ και περνάνε και οι μέρες.. Τώρα το πόσο καλά θα με υποδεχτούν σε περίπτωση δικαίωσης δε με απασχολεί (τουλάχιστον προς το παρόν!).. δεν υπάρχει επίσης περίπτωση να μην κάνουν δεκτό το διορισμό σου ως ανεπαρκή κτλ, δεν έχω ακούσει ποτέ κάτι τέτοιο! Όσο για την προϋπηρεσία ναι, στη μια περίπτωση μέτρησε όλη κανονικότατα , στην άλλη όχι, καλά κατάλαβες.. Τι να πω, πραγματικά τρέλα αυτή η προκήρυξη..

Δεν εχω νεότερα γιατί προς το παρόν το πάγωσα έχω άλλα τρεχάματα! Πόσο καιρό έχουμε ακόμα? Η βεβαίωση δεν αναγράφει επακριβως τις λέξεις που ζητάνε και σε αυτό έχουν πατήσει παίζοντας ουσιαστικά με τις λέξεις! Η ουσία είναι ξεκάθαρη και αυτό κοιτάζουν οι δικαστές μου είπε ο δικηγόρος! Λεφτά δεν ξέρω καθόλου αλλα θα μάθω φαντάζομαι σύντομα. Βγήκε και η 5κ οπότε κάτι μπορεί να γίνει και εκεί γιατί δεν πολύψηνομαι για Αθήνα να σου πω την αλήθεια αλλα τα λεφτα μάλλον είναι καλά ρε φίλε όπως και πολλά άλλα αλλιώς θα το είχα ξεχασει ήδη έτσι δεν είναι?

italos77
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό italos77 » Παρ Μάιος 12, 2017 6:01 pm

italos77 έγραψε:
arpatr έγραψε:italos έχεις δίκιο ναι, να στηριχτείς σε αυτό. Τι να σου πω κάθε περίπτωση είναι διαφορετική οτι και να λεμε μονο ο δικηγορος μπορει να σε καθοδηγησει σωστα. Η βεβαίωσή σου δείχνει 100% συνάφεια; Είχες κανένα νεότερο; Μου είπαν οτι μπορώ να διεκδικήσω και τα χρήματα για όσο καιρό θα εργαζόμουν αν είχα τη θέση, εφόσον δικαιωθώ.. ξεκάθαρα και επίσημα δεν ξέρω ακόμη πόσο θα πάει το μαλλί.. μόνο ένα "γύρω" στα 3Κ. Είχα και κάτι τρεξίματα και δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ και περνάνε και οι μέρες.. Τώρα το πόσο καλά θα με υποδεχτούν σε περίπτωση δικαίωσης δε με απασχολεί (τουλάχιστον προς το παρόν!).. δεν υπάρχει επίσης περίπτωση να μην κάνουν δεκτό το διορισμό σου ως ανεπαρκή κτλ, δεν έχω ακούσει ποτέ κάτι τέτοιο! Όσο για την προϋπηρεσία ναι, στη μια περίπτωση μέτρησε όλη κανονικότατα , στην άλλη όχι, καλά κατάλαβες.. Τι να πω, πραγματικά τρέλα αυτή η προκήρυξη..

Δεν εχω νεότερα γιατί προς το παρόν το πάγωσα έχω άλλα τρεχάματα! Πόσο καιρό έχουμε ακόμα? Η βεβαίωση δεν αναγράφει επακριβως τις λέξεις που ζητάνε και σε αυτό έχουν πατήσει παίζοντας ουσιαστικά με τις λέξεις! Η ουσία είναι ξεκάθαρη και αυτό κοιτάζουν οι δικαστές μου είπε ο δικηγόρος! Λεφτά δεν ξέρω καθόλου αλλα θα μάθω φαντάζομαι σύντομα. Βγήκε και η 5κ οπότε κάτι μπορεί να γίνει και εκεί γιατί δεν πολύψηνομαι για Αθήνα να σου πω την αλήθεια αλλα τα λεφτα μάλλον είναι καλά ρε φίλε όπως και πολλά άλλα αλλιώς θα το είχα ξεχασει ήδη έτσι δεν είναι?

Arpatr βγηκε σήμερα αυτό που λέγαμε στη διαυγεια! Οπότε έχουμε 2 μήνες απο σήμερα ή απο τη στιγμή που θα βγει το φεκ στο ΕΤ?

arpatr
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό arpatr » Παρ Μάιος 12, 2017 10:38 pm

italos καλησπέρα. πρέπει να βγει το ΦΕΚ οπότε αναμένουμε από Δευτέρα

DTINFINITY
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό DTINFINITY » Σάβ Μάιος 13, 2017 12:15 pm

Παιδιά να τσεκάρετε στο ετ, γιατί έχω την εντύπωση ότι αν δε βγει το ΦΕΚ ο ΑΣΕΠ δεν ανεβάζει οριστικά αποτελέσματα στο διαύγεια.
Το έχω παρατηρήσει και στη 3κ/3016, γι αυτό το αναφέρω.

italos77
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό italos77 » Σάβ Μάιος 13, 2017 1:11 pm

DTINFINITY έγραψε:Παιδιά να τσεκάρετε στο ετ, γιατί έχω την εντύπωση ότι αν δε βγει το ΦΕΚ ο ΑΣΕΠ δεν ανεβάζει οριστικά αποτελέσματα στο διαύγεια.
Το έχω παρατηρήσει και στη 3κ/3016, γι αυτό το αναφέρω.

Δεν υπάρχει κάτι στο ΕΤ, τι να πώ...
Παντως κάπου διαβασα ότι οι κρατήσεις ειναι πιο πολλές απο τα συνηθισμένα (της ταξης του 40%) οπότε και το οικονομικό δεν ξέρω αν απο μόνο του αποτελεί κίνητρο! infinity εσυ που φαντάζομαι ετοιμάζεσαι να μετακομίσεις, ξερεις παραπάνω λεπτομέρειες?

Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Nena79 και 4 επισκέπτες