Αποτελέσματα 3Κ/2016

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
alekal
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 10, 2016 2:02 pm

Αποτελέσματα 3Κ/2016

Δημοσίευσηαπό alekal » Παρ Φεβ 10, 2017 11:01 am

Καλησπέρα σε όλους,

έχει κανείς μήπως κάποια πληροφόρηση ή ενημέρωση για την έκδοση προσωρινών αποτελεσμάτων της 3Κ/2016; Συνήθως πόσος καιρός απαιτείται;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2016 7:19 pm

Re: Αποτελέσματα 3Κ/2016

Δημοσίευσηαπό MARIANTSAK » Σάβ Φεβ 11, 2017 1:52 pm

κανενα τριμηνο περιπου

alekal
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 10, 2016 2:02 pm

Re: Αποτελέσματα 3Κ/2016

Δημοσίευσηαπό alekal » Τρί Φεβ 28, 2017 7:20 pm

Εκδόθηκαν πριν λίγο τα προσωρινά αποτελέσματα για τους ΤΕ της 3Κ/2016. Καλά αποτελέσματα!
Μέχρι 10 Μαρτίου είναι οι ενστάσεις.
Αναμένουμε τους ΠΕ!

alekal
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 10, 2016 2:02 pm

Re: Αποτελέσματα 3Κ/2016

Δημοσίευσηαπό alekal » Πέμ Μαρ 09, 2017 10:34 am

Εκδόθηκαν νέοι προσωρινοί πίνακες για τους ΤΕ της 3Κ/2016 και δόθηκε νέα ημερομηνία ενστάσεων.
Έχει κανείς κάποια ενημέρωση για την έκδοση των αποτελεσμάτων ΠΕ για την ίδια προκήρυξη;
Ευχαριστώ

katerinakatsat
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 14, 2015 6:27 pm

Re: Αποτελέσματα 3Κ/2016

Δημοσίευσηαπό katerinakatsat » Τετ Μαρ 29, 2017 4:43 pm

Ακόμη τίποτε.. Έχουν καθυστερήσει ή μου φαίνεται;

alekal
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 10, 2016 2:02 pm

Re: Αποτελέσματα 3Κ/2016

Δημοσίευσηαπό alekal » Πέμ Μαρ 30, 2017 6:27 pm

Αν πάνε έτσι και οι επόμενες προκηρύξεις για τους πληροφορικούς θα περάσει ένας χρόνος μέχρι να τις αξιολογήσουν. Εδώ επρόκειτο για λίγες θέσεις κι όμως καθυστερούν τόσο πολύ στην επεξεργασία των πινάκων. Τι θα γίνει δηλαδή με τις προκηρύξεις των δικαστηρίων; Δεν καταλαβαίνω από που προκύπτει τόση καθυστέρηση. Εκτός κι αν συμπληρώνουμε απλά αιτήσεις για να λέμε ότι κάτι κάναμε και αποτελέσματα δεν βγαίνουν ποτέ.

katerinakatsat
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 14, 2015 6:27 pm

Re: Αποτελέσματα 3Κ/2016

Δημοσίευσηαπό katerinakatsat » Παρ Μαρ 31, 2017 1:42 pm

alekal έγραψε:Αν πάνε έτσι και οι επόμενες προκηρύξεις για τους πληροφορικούς θα περάσει ένας χρόνος μέχρι να τις αξιολογήσουν. Εδώ επρόκειτο για λίγες θέσεις κι όμως καθυστερούν τόσο πολύ στην επεξεργασία των πινάκων. Τι θα γίνει δηλαδή με τις προκηρύξεις των δικαστηρίων; Δεν καταλαβαίνω από που προκύπτει τόση καθυστέρηση. Εκτός κι αν συμπληρώνουμε απλά αιτήσεις για να λέμε ότι κάτι κάναμε και αποτελέσματα δεν βγαίνουν ποτέ.

Τι να πω;; Έχετε παρει κανενα τηλεφωνο να ρωτησετε?

alekal
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 10, 2016 2:02 pm

Re: Αποτελέσματα 3Κ/2016

Δημοσίευσηαπό alekal » Πέμ Απρ 06, 2017 5:13 pm

Προς το παρόν βγήκαν τα οριστικά αποτελέσματα για τους ΤΕ.
Αναμένουμε. Τηλεφωνικά δεν υπάρχει κάποια ενημέρωση σχετικά.

arpatr
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Παρ Μαρ 03, 2017 10:42 am

Re: Αποτελέσματα 3Κ/2016

Δημοσίευσηαπό arpatr » Τρί Απρ 25, 2017 3:52 pm

Ενημερωτικά, σήμερα κλήθηκα να προσκομίσω πολύ άμεσα τα δικαιολογητικά μου για να γίνει έλεγχος και μου είπαν ότι μέχρι τέλος της εβδομάδας θα έχει βγει και το ΦΕΚ των οριστικών. Πιστεύω ότι θα ακολουθήσουν άμεσα και οι ΠΕ, καθώς όπως είπαν καίγονται για το σύνολο των ΤΕ και ΠΕ για όλους τους φορείς της προκήρυξης. Είμαι πολύ ανυπόμονος από πολλές απόψεις, για να δούμε!

spirot82
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Μαρ 07, 2017 1:17 pm

Re: Αποτελέσματα 3Κ/2016

Δημοσίευσηαπό spirot82 » Τρί Απρ 25, 2017 4:33 pm

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!

ThanosN
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Απρ 26, 2017 1:25 am

Re: Αποτελέσματα 3Κ/2016

Δημοσίευσηαπό ThanosN » Τετ Απρ 26, 2017 9:34 am

arpatr έγραψε:Ενημερωτικά, σήμερα κλήθηκα να προσκομίσω πολύ άμεσα τα δικαιολογητικά μου για να γίνει έλεγχος και μου είπαν ότι μέχρι τέλος της εβδομάδας θα έχει βγει και το ΦΕΚ των οριστικών. Πιστεύω ότι θα ακολουθήσουν άμεσα και οι ΠΕ, καθώς όπως είπαν καίγονται για το σύνολο των ΤΕ και ΠΕ για όλους τους φορείς της προκήρυξης. Είμαι πολύ ανυπόμονος από πολλές απόψεις, για να δούμε!


Τι δικαιολογητικά προσκομίζεις πάλι; Αυτά που υποβάλλουμε στην αίτηση;

DTINFINITY
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευ Μάιος 09, 2016 12:06 pm

Re: Αποτελέσματα 3Κ/2016

Δημοσίευσηαπό DTINFINITY » Τετ Απρ 26, 2017 10:28 am

ThanosN έγραψε:
arpatr έγραψε:Ενημερωτικά, σήμερα κλήθηκα να προσκομίσω πολύ άμεσα τα δικαιολογητικά μου για να γίνει έλεγχος και μου είπαν ότι μέχρι τέλος της εβδομάδας θα έχει βγει και το ΦΕΚ των οριστικών. Πιστεύω ότι θα ακολουθήσουν άμεσα και οι ΠΕ, καθώς όπως είπαν καίγονται για το σύνολο των ΤΕ και ΠΕ για όλους τους φορείς της προκήρυξης. Είμαι πολύ ανυπόμονος από πολλές απόψεις, για να δούμε!


Τι δικαιολογητικά προσκομίζεις πάλι; Αυτά που υποβάλλουμε στην αίτηση;


Ναι αυτά που δώσαμε στην αίτηση, μαζί με βεβαιώσεις από γιατρούς και υπεύθυνη δήλωση ότι δεν υπάρχει κώλυμα διορισμού.

arpatr: Ρε συ εγώ δε βλέπω τα οριστικά ΤΕ να έχουν πάρει ΦΕΚ ακόμα. Επίσης εμένα ο φορέας δε με ενημέρωσε να τα προσκομίσω. Μήπως πρέπει να το κυνηγήσω εγώ ή να περιμένω ακόμα; Όχι ότι θα πάω στη θέση της 3Κ/2016, γιατί μάλλον θα επιλέξω αυτή της 2κ/2016 (που επίσης δεν έχω καμία ενημέρωση) αλλά λέμε τώρα.

arpatr
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Παρ Μαρ 03, 2017 10:42 am

Re: Αποτελέσματα 3Κ/2016

Δημοσίευσηαπό arpatr » Τετ Απρ 26, 2017 1:23 pm

Καλημέρα, όχι δεν έχει βγει το φεκ ακόμη, μέχρι Παρασκευή μου είπαν θα το δούμε αλλά επειδή βιάζονται θέλουν να είμαστε έτοιμοι ώστε από βδομάδα να προχωρησουμε με τα πιστοποιητικά από τους γιατρούς για να βγει η τοποθέτηση άμεσα. Μόλις άφησα το φάκελό μου, ζητήσανε ποινικό μητρώο και από βδομάδα θα λάβω με κούριερ την απόφαση του διορισμού και θα μείνει η πράξη τοποθέτησης. Μου είπαν οτι σε ένα μήνα το πολύ θα ξεκινήσω κανονικά. Εγω ελεγα θα πάρει κανα εξάμηνο κ επαθα ενα ψιλοσοκ!
Dtinfinity περίμενε μεχρι Παρασκευή και κάνε μια ερώτηση καλού κακού, τουλαχιστον για τη 2κ που σε ενδιαφερει. Κι εγώ είχα σκοπό να τηλεφωνήσω την Παρασκευή ετσι κι αλλιως.

DTINFINITY
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευ Μάιος 09, 2016 12:06 pm

Re: Αποτελέσματα 3Κ/2016

Δημοσίευσηαπό DTINFINITY » Τετ Απρ 26, 2017 2:28 pm

Ο φορέας σε ενημέρωσε γραπτώς; Εμένα στο προηγούμενο διορισμό μου ήταν με ένα απλό e-mail πράγμα που δε μου φάνηκε και πολύ νόμιμο. Πάντως στο Κεφάλαιο για το Διορισμό των προκηρύξεων αναφέρει:
Οι υποψήφιοι που περιλαμβάνονται στον πίνακα διοριστέων, διορίζονται μέσα σε τριάντα (30) ημέρες από την
λήξη της προθεσμίας υποβολής των δικαιολογητικών στο φορέα
και το αργότερο μέσα σε τέσσερις (4) μήνες από
την έκδοση των πινάκων διοριστέων, με την επιφύλαξη των διατάξεων του άρθρου 11 του Ν. 3833/2010, όπως
τροποποιήθηκε και ισχύει με τις διατάξεις του Ν.4093/2012, όπως ισχύει.

Άρα κάπως πρέπει να σου ορίσουν προθεσμία για να υποβάλεις όλα τα δικαιολογητικά;

arpatr
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Παρ Μαρ 03, 2017 10:42 am

Re: Αποτελέσματα 3Κ/2016

Δημοσίευσηαπό arpatr » Τετ Απρ 26, 2017 4:08 pm

Δεν έλαβα κάποιο e-mail, τηλεφωνικά επικοινωνησαν μαζι μου, με ρωτησαν αν αποδεχομαι το διορισμο και μου ζητησαν να παω αμεσα τα χαρτια μου. Μήπως στο έγγραφο που θα παραλάβω την ερχομενη εβδομαδα, που ουσιαστικα ειναι η αποφαση του διορισμου, αναφερεται η ημερομηνια που λες; Μου ειπαν οτι αυτο πρεπει να το παραλαβω αυστηρα εγω και υπογραφω για την παραλαβη του. Δεν εχω ιδεα..


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης