Προκήρυξη 10Κ/2008

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
OLA STI FORA
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Παρ Μάιος 13, 2011 9:04 pm

Δημοσίευσηαπό OLA STI FORA » Σάβ Ιαν 14, 2012 12:15 am

artem έγραψε:
OLA STI FORA έγραψε:
giogerm έγραψε:Αλλο λεω εγω αλλο εσυ.
Διαβασε το νομοσχεδιο (αρθρο 33 παρ 1 για την ακριβεια) μηπως καταλαβεις τι γραφω και τα ξαναλεμε.
Μιλατε για κενες οργανικες θεσεις οταν δεν θα υπαρχουν πλεον ΠΟΥΘΕΝΑ παρα μονο οι δικες σας και των λοιπων παιδιων που ειναι ηδη επιτυχοντες (ή θα πετυχουν) σε τρεχοντες διαγωνισμους ΑΣΕΠ.

Πολυ φτηνο δεν ειναι παντως να συνεχιζονται οι κοκορομαχιες ακομη και τωρα που θα πληρωνομαστε 600 ευρω;;
Δεν κοστολογουμε λιγο πιο πανω την απωλεια της αξιοπρεπειας μας;;


H AΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΙΕΡΗ ΛΕΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΜΕ ΕΤΣΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ .
ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ ,ΜΕ ΠΡΟΤΑΞΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΤΕΟΥΣ ΙΚΑ,8Κ/2008 ΚΑΙ 10Κ/2008 ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΝΟΜΟ ΓΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΕΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΤΕ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΩΝ ΚΕΝΩΝ ΤΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΩΝ ΤΟΥ ΙΚΑ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΛΟΙΠΟΙ ΔΙΟΡΙΣΤΕΟΙ ΤΗΣ ΑΤΕ ΒΑΝΚ Α.Ε ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΚΛΕΚΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΤΕΟΥΣ ΑΣΕΠ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ 600 ΕΥΡΩ ΝΑ ΦΑΤΕ ΕΝΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΟΥΝ ΔΙΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΤΟΥΣ...

ΔΙΟΡΙΣΤΕΟΙ ΤΗΣ 10Κ/2008 ΑΜΕΣΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΕ ΝΟΜΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕΧΡΙ 15/11/2010.
ΚΙΝΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΛΟΓΟΥΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΑΜΕΣΑ !
ΕΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΛΑΤΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.


Να σε ρωτήσω κάτι.
Το 15/11 τί χρονικό όριο είναι?
Εγώ είμαι 10Κ ,αλλά δεν είμαι ΙΚΑ.Οταν λές κινηθείτε με συνταγματολόγους τι εννοείς? Αγωγή κατά του φορέα που πέρασες,γιατί δεν σε προσλαμβάνει?
Η εννοείς κάτι άλλο?
Ευχαριστώ

ΑΦΟΡΟΥΣΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΤΕΟΥΣ ΤΗΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ 10Κ/2008 ΓΙΑ ΤΟ ΙΚΑ,ΤΩΡΑ ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΘΑ ΚΙΝΗΘΗΚΕ ΝΟΜΙΚΑ..............


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες