Οριστικά αποτελέσματα 2Κ/2009

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
antonis82
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Δευ Μαρ 09, 2009 4:08 pm

Οριστικά αποτελέσματα 2Κ/2009

Δημοσίευσηαπό antonis82 » Τετ Δεκ 23, 2009 1:36 pm

Βγήκανε τα οριστικά αποτελέσματα της 2κ/2009

Η αξιοκρατία στο μεγαλειότης......αχαχαχαχαχ

με 650 διορίζεται κάποιος και με 1500 ΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΕΞΩ.....αχαχαχαχαχ ρε που ζουμε ? ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΗΝ ΟΥΓΚΑΝΤΑ ΖΗΤΩ Η ΝΔ!!!

ΑΡΑΓΕ ΟΙ 160 ΠΟΥ ΕΜΑΘΑΝ ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΦΥΛΑΚΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ

ΕΙΔΑΝ ΟΝΕΙΡΟ ΛΕΤΕ???


ειναι λυπηρό άτομα με 10 χρονια εμπειρία να μενει έξω και άλλος με πτυχίο 12 χωρις καμια εμπειρία ΝΑ ΔΙΟΡΙΖΕΤΑΙ



Υ.Γ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ για την τελική φάση αλλα δέν γίνεται να μην αναφέρω το ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ ΤΟΥ (ΚΡΑΤΟΥΣ ΜΑΣ)

moustakas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 23, 2009 9:55 pm

Δημοσίευσηαπό moustakas » Τετ Δεκ 23, 2009 2:34 pm

ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΤΟΠΟΙΟΤΗΤΑ.....
ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ.ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΡΑΤΣΕΚΑΡΕΙ....ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ

antonis82
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Δευ Μαρ 09, 2009 4:08 pm

Δημοσίευσηαπό antonis82 » Δευ Δεκ 28, 2009 3:11 pm

moustakas έγραψε:ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΤΟΠΟΙΟΤΗΤΑ.....
ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ.ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΡΑΤΣΕΚΑΡΕΙ....ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ


Φυσικά και είναι οκ τα αποτελέσματα,το θέμα είναι η προεργασία μιας προκύρηξης προτού βγεί και ποιοί γνωρίζουν το περιεχόμενο για να ετοιμαστούν κατάληλα.(οποιος καταλαβαίνει κατάλαβε)

moustakas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 23, 2009 9:55 pm

Δημοσίευσηαπό moustakas » Τρί Δεκ 29, 2009 5:36 pm

antonis82 έγραψε:
moustakas έγραψε:ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΤΟΠΟΙΟΤΗΤΑ.....
ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ.ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΡΑΤΣΕΚΑΡΕΙ....ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ


Φυσικά και είναι οκ τα αποτελέσματα,το θέμα είναι η προεργασία μιας προκύρηξης προτού βγεί και ποιοί γνωρίζουν το περιεχόμενο για να ετοιμαστούν κατάληλα.(οποιος καταλαβαίνει κατάλαβε)


πήραν άτομα και απο επικουρικούς πίνακες

antonis82
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Δευ Μαρ 09, 2009 4:08 pm

Δημοσίευσηαπό antonis82 » Τετ Δεκ 30, 2009 7:40 am

moustakas έγραψε:
antonis82 έγραψε:
moustakas έγραψε:ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΤΟΠΟΙΟΤΗΤΑ.....
ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ.ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΡΑΤΣΕΚΑΡΕΙ....ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ


Φυσικά και είναι οκ τα αποτελέσματα,το θέμα είναι η προεργασία μιας προκύρηξης προτού βγεί και ποιοί γνωρίζουν το περιεχόμενο για να ετοιμαστούν κατάληλα.(οποιος καταλαβαίνει κατάλαβε)


πήραν άτομα και απο επικουρικούς πίνακες


φυσικά και πήραν...ξέρεις πολλούς παλενοστούντες,τριτεκνους,πολύτεκνους με ΠΤΥΧΙΟ ΦΥΛΑΚΑ???

and5155
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 227
Εγγραφή: Τρί Μάιος 25, 2010 1:34 pm

Δημοσίευσηαπό and5155 » Τετ Αύγ 11, 2010 12:31 am

Συγγνώμη αλλά μου φαίνεται απόλυτα φυσιολογικό να διορίζεται καποιος που εχει το κύριο πτυχίο για τις θέσεις (ΙΕΚ Φυλάκων) και στη συνέχεια εφόσον δεν καλυφθούν οι θέσεις απο πτυχιούχους ΙΕΚ Φυλάκων, να προχωρήσουν στην επιλογή υποψηφίων με προσόντα επικουρίας.(απολυτήριο λυκείου).Δηλαδή τα άτομα που έχουν το συγκεκριμένο πτυχίο αρχαιοφύλακα που αλλου θα το κατέθεταν το πτυχίο τους για να διοριστούν?Ως ιατροί ή μηχανικοί κτλ???
Είναι αξιοκρατικό να προτειμόνται διπλωματούχοι Φύλακες ΙΕΚ!!!άλλωστε το σπούδασαν και τι πιο φυσιολογικό απο το να έχουν δικαίωμα διορισμού στις ανάλογες προκηρύξεις!

dinos_366
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Παρ Απρ 29, 2011 8:26 pm

Re: Οριστικά αποτελέσματα 2Κ/2009

Δημοσίευσηαπό dinos_366 » Σάβ Σεπ 03, 2011 6:28 am

antonis82 έγραψε:Βγήκανε τα οριστικά αποτελέσματα της 2κ/2009

Η αξιοκρατία στο μεγαλειότης......αχαχαχαχαχ

με 650 διορίζεται κάποιος και με 1500 ΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΕΞΩ.....αχαχαχαχαχ ρε που ζουμε ? ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΗΝ ΟΥΓΚΑΝΤΑ ΖΗΤΩ Η ΝΔ!!!

ΑΡΑΓΕ ΟΙ 160 ΠΟΥ ΕΜΑΘΑΝ ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΦΥΛΑΚΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ

ΕΙΔΑΝ ΟΝΕΙΡΟ ΛΕΤΕ???


ειναι λυπηρό άτομα με 10 χρονια εμπειρία να μενει έξω και άλλος με πτυχίο 12 χωρις καμια εμπειρία ΝΑ ΔΙΟΡΙΖΕΤΑΙ



Υ.Γ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ για την τελική φάση αλλα δέν γίνεται να μην αναφέρω το ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ ΤΟΥ (ΚΡΑΤΟΥΣ ΜΑΣ)

Αντώνη έμαθες πολλά για την δουλειά με την εμπειρία σου? Αλήθεια ποιανού ``πελάτης`` ήσουν? Βουλευτή ή συνδικαλιστή?
Αν έμαθες πολλά να τα πεις και σε αυτούς που έχουν πτυχίο να μάθουν και αυτοί. Φαντάζομαι από ρουφιανιά θα έμαθες πολλά.
ΔΕΝ είναι η εμπειρία το παν Αντωνάκη.
Τώρα γιατί πήγαν σε σχολές, είναι το αναξιοκρατικό? Και στις σχολές πάλι υπήρχε μοριοδότηση κ αξιοκρατία. Εσύ γιατί δεν πήγες ρε αγόρι. Θα είχες κ προτερεώτητα με τόσα χρόνοα εμπειρίας. Γιατί περίμενες το βύσμα μάλλον γι αυτό.
Άστα αγόρι μου, και σκύψε το κεφάλι σου να πάρεις κανένα χαρτί και εσύ.

ipatiosr
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Παρ Ιουν 03, 2011 3:29 pm

Δημοσίευσηαπό ipatiosr » Κυρ Σεπ 04, 2011 3:35 pm

αυτο οταν ο ελληνας δεν περναει καπου να θεωρει τους αλλος που πετυχαν βυσματα ειναι η απολυτη καταντια


το ζω καθημερνινα και αντε να εξυγησεις τον αλλο τα ευκολως εννοουμενα


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες