Μετάταξη υπαλλήλου σε κλάδο ανώτερης κατηγορίας

Μεταθέσεις, μετατάξεις, αποσπάσεις στο δημόσιο.
lux aeterna
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: Τρί Απρ 07, 2009 4:37 pm

Re: Μετάταξη υπαλλήλου σε κλάδο ανώτερης κατηγορίας

Δημοσίευσηαπό lux aeterna » Δευ Απρ 01, 2019 1:35 pm

Εννοείτε ότι δεν θα αναγνωρίζονται τα χρόνια προϋπηρεσίας σε κάποιον που μετατάσσεται σε ανώτερη κατηγορία;

manos1998
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τετ Αύγ 08, 2018 2:35 pm

Re: Μετάταξη υπαλλήλου σε κλάδο ανώτερης κατηγορίας

Δημοσίευσηαπό manos1998 » Τρί Απρ 02, 2019 8:00 am

Το σκεπτικό της απόφασης πραγματικά δε μπορώ να το καταλάβω!!!
Και τώρα τι? Την προηγούμενη φορά περιμέναμε τη νομοθετική ρύθμιση. Τώρα τι θα περιμένουμε?
παρέμβαση των συνδικαλιστικών μας οργάνων ή την επιστροφή των χρημάτων από όσους έχουν ήδη πληρωθεί?
Σε παρέμβαση πάντως δεν ελπίζω....

iwapan45
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Δευ Ιουν 04, 2018 8:53 am

Re: Μετάταξη υπαλλήλου σε κλάδο ανώτερης κατηγορίας

Δημοσίευσηαπό iwapan45 » Τετ Απρ 03, 2019 1:09 pm

Από ότι φαίνεται μας οδηγούνε να διεκδικήσουμε δικαστικά αυτά που νόμιμα δικαιούμαστε, ενώ αντίθετα βλέπουμε κάτι 150άρια για το ανθυγιεινό να δίνονται σε υπαλλήλους που δεν βγαίνουν καν από το γραφείο τους, χωρίς να φοβούνται τον τυχόν "Κατασταλτικό έλεγχο", που επικαλούνται για μας!!!!!! :x :x :x :x

afasia
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 17, 2018 12:21 am

Re: Μετάταξη υπαλλήλου σε κλάδο ανώτερης κατηγορίας

Δημοσίευσηαπό afasia » Τετ Απρ 03, 2019 6:29 pm

Τέρμα, δεν υπάρχει σωτηρία για αυτόν τον τόπο. Είναι τέτοια η αγανάκτηση μου από τη συμπεριφορά των δικαστών που δεν έχω λόγια να εκφραστώ. Θα πω μόνο πως μου βγαίνει το αίσθημα της σιχασιάς για αυτόν τον κλάδο. Και είναι κρίμα. Θεωρώ βέβαιο πως θα επιστρέψουμε τα χρήματα πίσω και δυστυχώς θα είναι πολλά. Επίσης είναι βέβαιο πως η δικαστική εξουσία επιθυμεί να παίξει το ρόλο της αντιπολίτευσης στην κυβέρνηση.
Να δούμε με πόσο μεράκι και ζήλο θα πάει να εργαστεί ο άνθρωπος ο οποίος κόπιασε για να αλλάξει τη ζωή του προς το καλύτερο και τώρα βλέπει πως όχι μόνο ο κόπος του δεν δικαιώνεται αλλά θα πρέπει να επιστρέψει χρήματα πίσω. Το οποίο συνεπάγεται την πτώση του βιοτικού επιπέδου τόσο του δικού του όσο και της οικογένειάς του.
Ντροπή!!

dimitrisst
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Απρ 03, 2019 6:19 pm

Re: Μετάταξη υπαλλήλου σε κλάδο ανώτερης κατηγορίας

Δημοσίευσηαπό dimitrisst » Πέμ Απρ 04, 2019 5:15 pm

Το ελεγκτικό συνέδριο έχει πάρει εντολή να εκδίδει αποφάσεις ώστε να μην υπάρχει δημοσιονομικό κόστος , παρά μόνο αν το θέλει η εκάστοτε κυβέρνηση, έτσι απλά.
Η κυβέρνηση λόγω εκλογών το παίζει καλή και έπραξε το αυτονόητο αλλά "έκλεισε το ματάκι" στο ελεγκτικό ώστε να την κόψει, γι αυτό και τα αστραπιαία αντανακλαστικά.
Είναι γνωστό πως όταν κάποιος τίμια και με ιδρώτα πάει να βγάλει το κεφάλι λίγο έξω από τον κουβά με τα σ... στο δημόσιο, του το βουτάνε με το ζόρι πάλι μέσα, αν δεν έχει βέβαια μπάρμπα στην Κορώνη οπότε δεν ήταν ποτέ μέσα στον κουβά εξ αρχής.
Ίδρωσες; ξενύχτησες; έκλαψες; δανείστηκες; στερήθηκες; έτρεξες; Ούτε την προσωπική διαφορά δεν θα σου καλύψουμε (έστω αυτά τα 30 με 90 ευρώ που έχει απομείνει σε όλους μας τους παλιούς και φτωχούς δημοσίους υπαλλήλους.)
Η απόφαση του ελεγκτικού είναι βεβαίως αντισυνταγματική και άκυρη , και θα σας παραθέσω ένα απλό παράδειγμα γιατί.
Ένας ΔΕ ηλεκτρολόγων , τα τελευταία 15 χρόνια καταλαμβάνει θέση προϊσταμένου σε μια υπηρεσία, βάση οργανογράμματος που θα έπρεπε να έχει ένας ΠΕ, όμως λόγω μεγάλης εμπειρίας και αξίας του συγκεκριμένου ηλεκτρολόγου (οικοδομών και σε δημόσια έργα) εκτελεί χρέη προϊστάμενου. (Γνωρίζω τέτοια περίπτωση-όχι δική μου)
Αν ο συγκεκριμένος αποκτήσει πτυχίο ΠΕ είναι ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟ να μην αναγνωριστεί η προϋπηρεσία των 15 χρόνων ώς ΠΕ αφού κατείχε θέση ΠΕ, αν ήθελε το κράτος να μην την αναγνωρίσει να μην τον έκανε εκτελών χρέη προϊσταμένου και να άφηνε όλο τον οργανισμό να κρεμάσει (λόγω μη πρόσληψης νέων επιστημόνων) και αδυναμίας των υπολοίπων να αντεπεξέλθουν ή να προσλάμβανε άμεσα ΠΕ ηλεκτρολόγων, πράγμα που δεν έκανε.
Ο συγκεκριμένος λοιπόν εκτελούσε χρέη προϊσταμένου - εργοδηγού και ΟΦΕΙΛΕΙ το κράτος να του τα αναγνωρίσει λόγω του ότι άνθρωποι για την ίδια δουλειά (αναγνωρισμένη με έγγραφα) με τα ίδια πτυχία και την ίδια προϋπηρεσία ΠΡΕΠΕΙ να αμείβονται το ίδιο, έτσι απλά.
Όχι για τα 15 χρόνια που πέρασαν αλλά από εδώ και πέρα που έχουν τα ίδια πτυχία και προύπηρεσία.
Δηλαδή ο άνθρωπος αυτός που του φέραν τον πιτσιρικά ΠΕ και είναι προϊστάμενός και προσπαθεί να του μάθει τη δουλειά θα συνεχίσει να παίρνει λιγότερα από εκείνον;
Αφού δεν αλλάζει αντικείμενο και συνεχίζει σαν ΠΕ στην ίδια ΠΕ θέση τι αλλάζει πλέον στην εργασία του;ΤΙΠΟΤΑ.
Οπότε η αιτιολόγηση του ελεγκτικού είναι ΑΚΥΡΗ και ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΗ.
Βλέπεις το ελεγκτικό θεωρεί ότι μόνο οι περικοπές των μισθών και των συντάξεων των δικαστικών και των ένστολων είναι αντισυνταγματικές , διότι αυτούς χρειάζεται ένα κράτος για να λειτουργήσει, όλες οι άλλες είναι μια χαρά συνταγματικές.
Που είναι λοιπόν το ότι όλοι είναι ίσοι;
Πόσες αποφάσεις εξέδωσε το ελεγκτικό για να κόψει μισθούς υπαλλήλων σε ειδικές υπηρεσίες ; Ας μην αναφέρουμε ποιες αλλά όλοι γνωρίζουν.
Εκεί σφυρίζουμε αδιάφορα , εμείς μια φορά οι δικαστές τα λεφτάκια μας και μάλιστα αναδρομικά τα πήραμε.
Κρίμα πολύ κρίμα , πολύ φοβάμαι ότι έχει γίνει πλέον εργαλείο στα χέρια της εκάστοτε κυβέρνησης με μηδενική αξιοπιστία, χωρίς λόγο ύπαρξης.
Ελπίζω οι εξελίξεις να διαψεύσουν τους φόβους μας και να επικρατήσει η λογική και η αξιοκρατία.

iwapan45
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Δευ Ιουν 04, 2018 8:53 am

Re: Μετάταξη υπαλλήλου σε κλάδο ανώτερης κατηγορίας

Δημοσίευσηαπό iwapan45 » Παρ Απρ 05, 2019 10:42 am

dimitrisst έγραψε:Το ελεγκτικό συνέδριο έχει πάρει εντολή να εκδίδει αποφάσεις ώστε να μην υπάρχει δημοσιονομικό κόστος , παρά μόνο αν το θέλει η εκάστοτε κυβέρνηση, έτσι απλά.
Η κυβέρνηση λόγω εκλογών το παίζει καλή και έπραξε το αυτονόητο αλλά "έκλεισε το ματάκι" στο ελεγκτικό ώστε να την κόψει, γι αυτό και τα αστραπιαία αντανακλαστικά.
Είναι γνωστό πως όταν κάποιος τίμια και με ιδρώτα πάει να βγάλει το κεφάλι λίγο έξω από τον κουβά με τα σ... στο δημόσιο, του το βουτάνε με το ζόρι πάλι μέσα, αν δεν έχει βέβαια μπάρμπα στην Κορώνη οπότε δεν ήταν ποτέ μέσα στον κουβά εξ αρχής.
Ίδρωσες; ξενύχτησες; έκλαψες; δανείστηκες; στερήθηκες; έτρεξες; Ούτε την προσωπική διαφορά δεν θα σου καλύψουμε (έστω αυτά τα 30 με 90 ευρώ που έχει απομείνει σε όλους μας τους παλιούς και φτωχούς δημοσίους υπαλλήλους.)
Η απόφαση του ελεγκτικού είναι βεβαίως αντισυνταγματική και άκυρη , και θα σας παραθέσω ένα απλό παράδειγμα γιατί.
Ένας ΔΕ ηλεκτρολόγων , τα τελευταία 15 χρόνια καταλαμβάνει θέση προϊσταμένου σε μια υπηρεσία, βάση οργανογράμματος που θα έπρεπε να έχει ένας ΠΕ, όμως λόγω μεγάλης εμπειρίας και αξίας του συγκεκριμένου ηλεκτρολόγου (οικοδομών και σε δημόσια έργα) εκτελεί χρέη προϊστάμενου. (Γνωρίζω τέτοια περίπτωση-όχι δική μου)
Αν ο συγκεκριμένος αποκτήσει πτυχίο ΠΕ είναι ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟ να μην αναγνωριστεί η προϋπηρεσία των 15 χρόνων ώς ΠΕ αφού κατείχε θέση ΠΕ, αν ήθελε το κράτος να μην την αναγνωρίσει να μην τον έκανε εκτελών χρέη προϊσταμένου και να άφηνε όλο τον οργανισμό να κρεμάσει (λόγω μη πρόσληψης νέων επιστημόνων) και αδυναμίας των υπολοίπων να αντεπεξέλθουν ή να προσλάμβανε άμεσα ΠΕ ηλεκτρολόγων, πράγμα που δεν έκανε.
Ο συγκεκριμένος λοιπόν εκτελούσε χρέη προϊσταμένου - εργοδηγού και ΟΦΕΙΛΕΙ το κράτος να του τα αναγνωρίσει λόγω του ότι άνθρωποι για την ίδια δουλειά (αναγνωρισμένη με έγγραφα) με τα ίδια πτυχία και την ίδια προϋπηρεσία ΠΡΕΠΕΙ να αμείβονται το ίδιο, έτσι απλά.
Όχι για τα 15 χρόνια που πέρασαν αλλά από εδώ και πέρα που έχουν τα ίδια πτυχία και προύπηρεσία.
Δηλαδή ο άνθρωπος αυτός που του φέραν τον πιτσιρικά ΠΕ και είναι προϊστάμενός και προσπαθεί να του μάθει τη δουλειά θα συνεχίσει να παίρνει λιγότερα από εκείνον;
Αφού δεν αλλάζει αντικείμενο και συνεχίζει σαν ΠΕ στην ίδια ΠΕ θέση τι αλλάζει πλέον στην εργασία του;ΤΙΠΟΤΑ.
Οπότε η αιτιολόγηση του ελεγκτικού είναι ΑΚΥΡΗ και ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΗ.
Βλέπεις το ελεγκτικό θεωρεί ότι μόνο οι περικοπές των μισθών και των συντάξεων των δικαστικών και των ένστολων είναι αντισυνταγματικές , διότι αυτούς χρειάζεται ένα κράτος για να λειτουργήσει, όλες οι άλλες είναι μια χαρά συνταγματικές.
Που είναι λοιπόν το ότι όλοι είναι ίσοι;
Πόσες αποφάσεις εξέδωσε το ελεγκτικό για να κόψει μισθούς υπαλλήλων σε ειδικές υπηρεσίες ; Ας μην αναφέρουμε ποιες αλλά όλοι γνωρίζουν.
Εκεί σφυρίζουμε αδιάφορα , εμείς μια φορά οι δικαστές τα λεφτάκια μας και μάλιστα αναδρομικά τα πήραμε.
Κρίμα πολύ κρίμα , πολύ φοβάμαι ότι έχει γίνει πλέον εργαλείο στα χέρια της εκάστοτε κυβέρνησης με μηδενική αξιοπιστία, χωρίς λόγο ύπαρξης.
Ελπίζω οι εξελίξεις να διαψεύσουν τους φόβους μας και να επικρατήσει η λογική και η αξιοκρατία.


Σωστά τα λες συνάδελφε, με τέτοιες αποφάσεις μας αναγκάζουν να πάμε δικαστικώς, για να πάρουμε αυτά που νόμιμα δικαιούμαστε και που όπως είπες με πολύ κόπο και αγώνα καθώς και Ιώβεια υπομονή καταφέραμε κλείνοντας 8ετία. Εν τέλη μας οδηγούν στο ακραίο σενάριο να ζητήσουμε ακύρωση της μετάταξής μας!!!!!!

Evimyl
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 09, 2019 9:35 pm

Re: Μετάταξη υπαλλήλου σε κλάδο ανώτερης κατηγορίας

Δημοσίευσηαπό Evimyl » Δευ Μάιος 13, 2019 7:53 am

Αντιμετωπίζω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα...
Μετατάχθηκα με την κινητικότητα σε ανώτερο κλάδο σε Δήμο και δυστυχώς έπεσα πάνω στην επαναφορά του Επιτρόπου
Επικαλούμενος την 10/2019 απόφαση του ελεγκτικού Συνεδρίου αρνείται να μου αναγνωρίσει όλη την προϋπηρεσία , παρόλο που στο παρελθόν είχα αναγνωρίσει το πτυχίο μου αλλά το 2014 υποβιβάστηκα σε θέση ΔΕ μετά τη διαθεσιμότητα του 2013.
Αποφάσισα να στείλω όλη την υπόθεση στο ελεγκτικό και θα μείνω απλήρωτη μέχρι να βγει η απόφαση...
Αν δε βγει κάποια μεταγενέστερη θετική απόφαση ή κάποια νεότερη νομοθεσία δεν έχουμε καμία ελπίδα...

manos1998
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τετ Αύγ 08, 2018 2:35 pm

Re: Μετάταξη υπαλλήλου σε κλάδο ανώτερης κατηγορίας

Δημοσίευσηαπό manos1998 » Δευ Μάιος 13, 2019 2:10 pm

Κρίμα...αυτή την αναμονή τη βιώσαμε πολλοί περιμένοντας τη νομοθετική ρύθμιση.
Χαρά μεγάλη μετά και απογοήτευση εκ νέου περιμένοντας μέρα με τη μέρα να μας ζητήσουν να επιστρέψουμε χρήματα.Προς το παρόν η υπηρεσία μου αλλά και άλλες υπηρεσίες αγνοούν την πράξη του ελεγκτικού και δε ζητούν την επιστροφή χρημάτων...δεν ξέρω μέχρι πότε...

iwapan45
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Δευ Ιουν 04, 2018 8:53 am

Re: Μετάταξη υπαλλήλου σε κλάδο ανώτερης κατηγορίας

Δημοσίευσηαπό iwapan45 » Τετ Μάιος 15, 2019 1:36 pm

manos1998 έγραψε:Κρίμα...αυτή την αναμονή τη βιώσαμε πολλοί περιμένοντας τη νομοθετική ρύθμιση.
Χαρά μεγάλη μετά και απογοήτευση εκ νέου περιμένοντας μέρα με τη μέρα να μας ζητήσουν να επιστρέψουμε χρήματα.Προς το παρόν η υπηρεσία μου αλλά και άλλες υπηρεσίες αγνοούν την πράξη του ελεγκτικού και δε ζητούν την επιστροφή χρημάτων...δεν ξέρω μέχρι πότε...

Εγώ έχω πέσει και θύμα της ανικανότητας, για να μην πω "ΔΟΛΟΥ", των υπηρεσιών του Δήμου μου, γιατί από λάθη..... και παραλήψεις τους.....δεν...... πρόλαβαν!!!!!να με πληρώσουν σύμφωνα με την τελευταία τροποποίηση του νόμου και τελικά από τον Μάρτιο του 2018 που έχω μεταταγεί κατάφεραν να είμαι η Πρώτη (1) πράξη του ανασυσταθέντος ελεγκτικού.... Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι πλέον είμαι αγανακτισμένος και όπως έχω πει και πιο πάνω θα προσφύγω δικαστικά για κάτι που νόμιμα έπρεπε να μου είχε δοθεί εδώ και καιρό!!!!!!

Evimyl
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 09, 2019 9:35 pm

Re: Μετάταξη υπαλλήλου σε κλάδο ανώτερης κατηγορίας

Δημοσίευσηαπό Evimyl » Πέμ Μάιος 16, 2019 7:14 am

Στη δική μας περίπτωση ο Δήμος κινήθηκε γρήγορα αλλά για 2 μέρες δεν προλάβαμε...
Το ωραίο είναι πως ο Επίτροπος αμφισβητεί και το Ν. 4440 της Κινητικότητας και το γιατί ο Δήμος επέλεξε εμάς και όχι κάποιους άλλους, ότι η διαδικασία που προβλέπει ο νόμος δεν είναι σωστή κλπ.
Νομίζω ότι κάποιος μου κάνει πλάκα...και το ωραίο είναι πως η επαναφορά του Επιτρόπου περιορίζεται μέχρι 31/7/2019 με νέα τροπολογία που έχει κατεβάσει το Υπουργείο Οικονομικών. Μόνο πολιτική πίεση για να αρθούν οι όποιες αδικίες προκύψουν , που θα προκύψουν...δε βλέπω άλλο τρόπο.

Evimyl
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 09, 2019 9:35 pm

Re: Μετάταξη υπαλλήλου σε κλάδο ανώτερης κατηγορίας

Δημοσίευσηαπό Evimyl » Πέμ Μάιος 16, 2019 11:16 am

Ενημέρωσα Υπουργείο Διοικητικής Μεταρρύθμισης και Υπουργείο Εσωτερικών...
Στείλτε μαζικά και πιέστε για πολιτική λύση με νομοθετική ρύθμιση που να μας καλύπτει για αυτό το διάστημα.

afasia
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 17, 2018 12:21 am

Re: Μετάταξη υπαλλήλου σε κλάδο ανώτερης κατηγορίας

Δημοσίευσηαπό afasia » Πέμ Μάιος 16, 2019 7:29 pm

Αν θέλεις φίλε μου ανέβασε το κείμενο να το αναπαράγουμε και οι υπόλοιποι συνάδελφοι μαζί με το email. Πραγματικά έχω κουραστεί με όλη αυτή την κατάσταση, έχω βαρεθεί και σιχαθεί.

Evimyl
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 09, 2019 9:35 pm

Re: Μετάταξη υπαλλήλου σε κλάδο ανώτερης κατηγορίας

Δημοσίευσηαπό Evimyl » Παρ Μάιος 17, 2019 7:17 am

Καλημέρα
Λέγομαι................ , είμαι πρώην Δημοτική Αστυνομικός και πρόσφατα μετατάχθηκα μέσω του Ε.Σ.Κ, σε ανώτερο Κλάδο, από τις φυλακές στο Δήμο Βόλου.
Λόγω της επαναφοράς του προληπτικού ελέγχου στους Δήμους για λίγους μήνες, το πρώτο ένταλμα μισθοδοσίας μου υπόκειται σε έλεγχο από τον Επίτροπο.
Πέρα από το γεγονός πως βασιζόμενος σε πρόσφατη απόφαση του Ελεγκτικού Συνεδρίου που αφορά σε υπάλληλο άλλου Δήμου δεν δέχεται τη Διάταξη του ν.4569/2018 που αφορά στην συνολική αναγνώριση προϋπηρεσίας σε περίπτωση μετάταξης σε ανώτερο κλάδο και δεν μου την αναγνωρίζει για τη μισθολογική μου εξέλιξη, είμαστε στο σημείο που αμφισβητεί τον ν.4440/2016 και όλη τη διαδικασία επιλογής μας από τις ειδικές επιτροπές καθυστερώντας την πληρωμή μας και με το φόβο να παραπέμψει όλο το θέμα στο Ελεγκτικό Συνέδριο , αφήνοντας μας απλήρωτους επί μήνες..
Σε κάθε περίπτωση κι επειδή είμαστε θύματα μιας χρονικής συγκυρίας θα δημιουργηθούν ξανά υπάλληλοι δύο ταχυτήτων ενώ όλοι οι συνάδελφοί μας πριν τις 24/4/2019 και μετά την 31/7/2019 αναγνωρίζουν όλα τα χρόνια τους σύμφωνα με τον ν.4569/2018 αφού δεν υπόκεινται σε αυτό τον έλεγχο.
Στα πλαίσια της ισονομίας και της ίσης μεταχείρισης σας παρακαλώ να επιληφθείτε ώστε να αποκατασταθεί η αδικία που θα υποστούν πανελλαδικά υπάλληλοι που μετακινήθηκαν με το ν.4440/2016 εξ'αιτίας ενός προσωρινού μέτρου(που θα διαρκέσει μόνο 3 μήνες) και είχαν την ατυχία να πέσουν πάνω σε αυτή την καταστροφική για εμάς χρονική συγκυρία.
Αναμένω απάντησή σας , σας ευχαριστώ και παρακαλώ για τις δικές σας ενέργε

Αυτό έστειλα...Διαμορφώστε το και βομβαρδίστε...

Evimyl
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 09, 2019 9:35 pm

Re: Μετάταξη υπαλλήλου σε κλάδο ανώτερης κατηγορίας

Δημοσίευσηαπό Evimyl » Παρ Μάιος 17, 2019 7:42 am


afasia
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 17, 2018 12:21 am

Re: Μετάταξη υπαλλήλου σε κλάδο ανώτερης κατηγορίας

Δημοσίευσηαπό afasia » Παρ Μάιος 17, 2019 9:18 pm

Ευχαριστώ πολύ. Η προσπάθεια συνεχίζεται...


Επιστροφή σε “ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ - ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ - ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης