SOS - ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ

Μεταθέσεις, μετατάξεις, αποσπάσεις στο δημόσιο.
MATTHIAS
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Δευ Μαρ 27, 2017 10:48 am

SOS - ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό MATTHIAS » Δευ Νοέμ 20, 2017 9:40 am

Καλημέρα
Έχοντας ολοκληρώσει 1-2-17 μετάταξη από Δήμο σε Περιφέρεια (που την έκανα και την έτρεξα για να αποφύγω επιβάρυνση σοβαρού χρόνιου προβλήματος υγείας αφήνοντας και θέση προϊσταμένου) και ευρισκόμενος σε θέση στο νέο φορέα που έχει προξενήσει δυστυχώς σοβαρή επιδείνωση του προβλήματός μου, ψάχνω απεγνωσμένα τον τρόπο να πάω με απόσπαση σε Διεύθυνση β' θμιας εκπαίδευσης προκειμένου να τοποθετηθώ σε σχολείο σαν γραμματειακή υποστήριξη. Μου είπαν ότι με το θέμα που έχω, ερχόμενος στη β' θμια θα το κάνουν, αλλά υπάρχει εμπλοκή λόγω της αλλαγής του συστήματος με την κινητικότητα. Λόγω του πρόσφατου της μετάταξης αλλά και του ότι οι λόγοι υγείας επιβάλλουν η μετακίνηση να γίνει όσο πιο σύντομα γίνεται, ο μόνος δρόμος είναι νομίζω η απόσπαση. Αλλά πώς μπορώ να το πετύχω;
Ιανουάριο ή Φεβρουάριο θα περάσω ΚΕΠΑ και σίγουρα θα βγάλω πάνω από 55-60%, αλλά πώς μπορώ να καταφέρω τη μετακίnησή μου;
Όποιος γνωρίζει, είτε εδώ είτε με π.μ. ας μου απαντήσει, σας παρακαλώ πολύ. Είναι σοβαρό θέμα υγείας στη μέση...

MATTHIAS
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Δευ Μαρ 27, 2017 10:48 am

Re: SOS - ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό MATTHIAS » Κυρ Δεκ 17, 2017 10:27 pm

Τίποτα ρε παιδιά;

Athanasia1968
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2018 10:45 pm

Re: SOS - ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό Athanasia1968 » Κυρ Μαρ 25, 2018 3:51 pm

Ευχαρίστως αν υπηρετείς κερκυρα εγώ ειμσι θεσσαλονικη


Επιστροφή σε “ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ - ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ - ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες